>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 34: Manerbio, Astana-2

Status
Zamknięty.
x_design 450

x_design

Użytkownik
22.08.2011, godz. 17:30
Manerbio, Italy
Dustin Brown - Matteo Trevisan
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.47
Bukmacher: Tobet

Pojedynek 119. rakiety rankingu ATP (Dustina Browna) z 357. graczem globu (Matteo Trevisanem). Matteo obecnie znajduje się w dużo niższej formie niż jego dzisiejszej przeciwnik. W dwóch ostatnich challengerach przegrywał w I rundzie. Dustin natomiast nieźle zaprezentował się w Cordenons, pokonując o wiele wyżej sklasyfikowanych graczy niż Trevisan. W mojej ocenie Niemiec pewnie pokona młodszego Włocha i zapewni sobie awans do kolejnej rundy turnieju.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
22.08.2011, godz. 17:30
Manerbio, Italy
Dustin Brown - Matteo Trevisan
Typ: 1
Kurs: 1.47
Bukmacher: Tobet

Pojedynek 119. rakiety rankingu ATP (Dustina Browna) z 357. graczem globu (Matteo Trevisanem). Matteo obecnie znajduje się w dużo niższej formie niż jego dzisiejszej przeciwnik. W dwóch ostatnich challengerach przegrywał w I rundzie. Dustin natomiast nieźle zaprezentował się w Cordenons, pokonując o wiele wyżej sklasyfikowanych graczy niż Trevisan. W mojej ocenie Niemiec pewnie pokona młodszego Włocha i zapewni sobie awans do kolejnej rundy turnieju.
na papierze oki tylko mecz we włoszech a jak wiadomo na tych turniejach słabi włosi zachodza bardzo daleko
przykład Trani Trevisan-Del Bonis 2:1 śledziłem mecz i wałek jak nic
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Manerbio

Evgeny Korolev - Pablo Carreno-Busta 6:3 6:1 2 1.65 w totolotku
22.08.2011 12:45

Zawodnicy ci grali już na siebie w stolicy Maroka w marcu tego roku. Tamten mecz wygrał Hiszpan Carreno-Busta 6:4 7:5. Kazach Korolev zdecydowanie obniżył loty w ostatnim czasie. Ostatnio przegrana z Potrugalczykiem Pedro Sousa(491-ATP) w San Sebastian, zaś Carreno-Busta w tym samym turnieju pokonał w pierwszej rundzie znacznie lepszego Holendra Thiemo De Bakkera 6:3 6:2. W drugiej co pradwa porażka z Vagnozzim ale i to po tie-breaku w 3 secie. Hiszpan napewno będzie chciał się odgryźć. Według mnie Pablo miewa się zdecydowanie lepiej od dzisiejszego rywala i wydaje mi się, że pokona go.
 
mati10 0

mati10

Użytkownik
Arguello-Trusendi
Arguello 1.7

Za zdecydowanego faworyta tego pojedynku uważam Argentyńczyka Arguello. Po przerwie trwającej miesiąc powraca na korty. W poprzednim turnieju w Mancie doszedł do finału gdzie przegrał z Dabulem w dwóch setach. Jego dzisiejszym rywalem będzie Włoch, który ostatnimi czasy występuje tylko na swoich rodzimych kortach, gdzie nie wiedzie mu się najlepiej. Max druga runda i koniec jego rywalizacji. Moim zdaniem zwycięstwo odniesie tutaj Arguello, a kurs na niego jest tylko prezentem, wątpie żeby gospodarzowi pomogły tutaj ściany czym zapewne sugerują się buki.

Navarro Pastor I.-Pashanski
Navarro Pastor I 1.6

Obaj tenisiści nie grają ostatnio najlepiej, jednak w moim przekonaniu nieco wyższą formę ma Hiszpan. Co prawda w sierpniu odpadł z dwóch turnieji w pierwszej rundzie, ale nie były to mecze bez walki. Pashanski od lipca do sieprnia po dłuższej przerwie zagrał trzykrotnie, z czego dwa razy odpadł w przedibegach i ostatnio udało mu się wygrac w kwalifikacjach do tego turnieju z Alundem 7:5 6:4. Obaj panowie już dawno ze sobą nie grali, ale historia jest dla Navarro, który dwukrotnie ogrywał Serba. W moim odczuciu dzisiaj polepszy tą statystykę, bowiem ma lepsze atuty w dłoni.

De Bakker-Gojowczyk
De Bakker 1.27
 
mati10 0

mati10

Użytkownik
Gremelmayr-Lammer
Gremelmayr 1.53

Obaj Panowie bez formy, ale właśnie tutaj upatruję przełamanie Niemca. Obaj grali ze sobą aż 6 lat temu, więc nie warto brac pod uwagę tamtego wyniku. Więcej ostatnimi czasy grywał Gremelmayr, efekty nie zawsze były na plus, ale dzisiaj liczę, że pokaże na co go stac, bo nie jest typowym ogórkiem. Lammerowi nie pozostawiam tutaj zbyt wielu szans. Typ jak dla mnie najbardziej do grania, warto.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
na papierze oki tylko mecz we włoszech a jak wiadomo na tych turniejach słabi włosi zachodza bardzo daleko przykład Trani Trevisan-Del Bonis 2:1 śledziłem mecz i wałek jak nic
tak apropo Trevisan był numerem jeden w juniorskich rozgrywkach ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Manerbio
23.08.2011 13-00
Pastor- Robert
typ: 1
4,0
bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy challengera we wloskim manerbio francuz stephane robert zagra z argentynczykiem nicolasem pastorem. Argentynczyk bardzo zaimponowal mi wystepem przed tygodniem rowniez we Wloszech, w Cordeons gdzie dotarl do finalu. Pokonal po drodze kilku niezlych zawodnikow na korcie ziemnym, takich jak: Klizan, Galvani czy Crivoi. Dla Roberta bedzie to natomiast pierwszy turniej po prawie miesiecznej przerwie. Robert zapewne wypadl z meczowego rytmu i ciezko bedzie mu grac od razu na najwyzszych obrotach. A takie moga byc potrzebne, aby pokonac dzis Argentynczyka. Widac, ze Pastor jest w gazie, byl w finale tydzien temu, zapewne w tym turnieju rowniez bedzie chcial sie postarac o kilka niespodzianek. Tym bardziej, ze swoja wyzsza forme zasygnalizowal juz w Trani, gdzie po wyrownanym meczu ulegl Ciricowi. Jesli dzis tylko Argentynczyk zagra, tak jak gral w poprzednim turnieju ma ogromne szanse na zwyciestwo. Kursy na to spotkanie sa ogromnie przesadzone, dlatego ja typuje tutaj zwyciestwo Argentynczyka. Widac, ze Pastor zlapal odpowiedni rytm. Mysle, ze ma spore szanse aby w tym turnieju rowniez sporo namieszac.
 
darter 134

darter

Użytkownik
Ikramov - Albot 1 @4.33 bet365
Mecz zaplanowany na dziś na 7:30 jednak do tej pory nie rozegrany więc pozwolę sobie napisać co nie co o nim - typek będzie do pogrania na live na bet365.... kiedy się zacznie - a kiedy się zacznie... nie wiadomo. Tak więc typek dla wytrwałych, co mogą pozwolić sobie na siedzenie dziś przed komputerem. Ikramov przeszedł kwale bezproblemowo ogrywając zawodników z wyższym rankingiem. Albot rozstawiony z numerem 7, typowy gracz pogrywający w chalangerach i... więcej o nim nie napisze. Napiszę jednak o Ikramovie którego miałem okazję wczoraj oglądać. Gdyby przypatrzeć się jego meczowi można zapytać dlaczego on nie gra w turniejach ATP? Uzbek grał na prawdę rewelacyjnie, ma dobry serwis, nie popełnia niewymuszonych błędów, rewelacyjnie gra przy siatce i świetnie rusza się po korcie. Dziś moim zdaniem powalczy z faworyzowanym Albotem. Typek warty gry za niewysokie pieniądze.

Jednak na live nie było bo był rozegrany wcześniej (niestety nawet na oficjalnej stronie chalangera nie było wyniku) - poza tym Albot wygrał 2-0 (6:4 6:3)
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Schuettler - Martin 1 1,65 ✅


Rainer, ku zaskoczeniu wielu, świadomie zrezygnował z qwali do USO, bo jak podkreśla jego celem są turnieje w Azji. To nie były przechwałki, jest w gazie, widziałem jego dwa pierwsze mecze w Astanie, gdzie nie dał rywalom chwili oddechu, grał niczym dobrze zaprogramowana maszyna. Martin jak zwykle będzie liczył na wysoką dyspozycję serwisową połączoną ze zbijaniem piłek znad siatki. Tym razem dojdzie inny czynnik - rywal, który w przeciwieństwie do dwóch poprzednich ma w arsenale środki neutralizujące i przede wszystkim spryt, nieodzowny przeciwko rywalom bez &quot;Planu B&quot;.
Niech nikogo nie myli wynik ich ostatniego meczu w Sergovii. Niemiec już kilka dni wcześniej zapowiadał, że planuje występy w lidze Szwajcarskiej (dzień po porażce z Martinem zagrał tam w barwach Ried Wollerau swój pierwszy pojedynek).
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
x_design 450

x_design

Użytkownik
26.08.2011, godz. 13:00
Manerbio, Italy
Dustin Brown (+1,5 seta) - Ruben Ramirez-Hidalgo
Typ: 1
Kurs: 1.30
Bukmacher: Tobet

Kolejny raz (klik) postanawiam zagrać na Niemca. Brown jest wyżej sklasyfikowany w rankingu ATP niż jego dzisiejszy przeciwnik. Obaj panowie spotkali się w zeszłym sezonie w 1. rundzie US Open. Wówczas Remirez-Hidalgo musiał uznać wyższość Browna, przegrywając gładko 0:3. W mojej ocenie faworytem tego pojedynku jest Dustin, jednak proponuję zagrać na niego z handicapem +1,5 seta. Nie wierzę w zwycięstwo 2:0 Hiszpana. Mam nadzieję, że podobnie jak w poniedziałek, Dustin mnie nie zawiedzie. ;)
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Schuettler - Baker 1 1,40 ✅
Konsekwentnie na faworyta turnieju. Dziś potwierdził moje wcześniejsze obserwację. By go zneutralizować, trzeba mieć mocną broń. Baker, oprócz przyzwoitej regularności, jej nie posiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom