>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 37: Cali, Istanbul, Banja Luka, Petange, Ningbo, Seville, Todi

Status
Zamknięty.
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Istanbul
Mecz: Kerr J. / Moser F. - Beck K. / Dlouhy L
Data: 14.09.2012 14:00
Typ: Beck K. / Dlouhy L
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jako, że wczoraj po zagraniu meczu deblowego się nie zawiodłem, więc dzisiaj idę za ciosem i stawiam na zwycięstwo pary Beck/Dlouhy. Karol Beck i Lukas Dlouhy to dobrzy zawodnicy, ten pierwszy szczególnie znany z występów w singlu, natomiast ten drugi tylko i wyłącznie z debla. Uważam, że dzisiaj mają duże szanse, aby pokonać Kerra i Mosera. W pierwszej rundzie para Beck/Dlouhy pokonała 7:6(4), 4:6, 10:4 Kleina i Propoggia. Ze szczegółów to powiem jeszcze tylko, że zostali przełamani 2 razy w meczu. W ćwierćfinale Beck/Dlouhy trafili na Ghedina i Vanniego, którzy są już bardziej znani. Pokonali ich 6:4, 6:4. Tutaj dodam, że w meczu zostali przełamani 2 razy. Jeśli chodzi o parę Kerr/Moser, to w pierwszej rundzie trafili na Kuznetsova i Zvereva, których pokonali 7:6(7), 6:4. Zostali 2 razy przełamani w meczu. W ćwierćfinale Kerr/Moser wygrali 7:6(1), 6:3 z Rice/Thornley. Mecz w Istanbule na pewno będzie wyrównany, stąd nie stawiam na zwycięstwo w setach, lecz na cały mecz. Obydwie pary mają porównywalne szanse na kocowy sukces. Ja szale zwycięstwa bardziej przechylam na parę Beck/Dlouhy.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ted co do typy na porażke Barrientosa to sie zgadzam , oglądałem mecz w którym grał z Salamanca i ten Barrientos to bardzo słaby zawodnik . Jednak co do Rogera V to mam troszeczke inne zdanie , nie tylko że nie wygra . Moim zdaniem Muller go nie ,,zlal&#39;&#39; tylko Desein bardzo dobrze zagrał , przede wszystkim mega serwis i mocny fh. Jednak przeciwko RV który na nogach pracuje dobrze jak mało kto i jest dobry technicznie powinien miec jednak małe szanse bo wiele więcej piłek będzie wracało niż od drewnianego Mullera . To tyle , ogólnie ciekawy tripel .
Z mojej strony dodam jeszcze typ na Dodiga , jeżeli nie będzie z jego strony olewki to powinien sobie poradzić . Wczoraj bardzo ciężki mecz z Minarem , Czechowi siedziało wszystko w 1 secie , trafiał po liniach bardzo trudne zagrania przy 0 ilości błędów . Poźniej Dodig ustabiizował przede wszystkim serwis ( 2 i 3 set to 36/36 wygranego 1 serwisu) . Z Ouaaną było podobnie (94 % 1 wygranego) i uważam że Kamke może nie wytrzymać bombardowania Chorwata. Kamke widziąłem w meczu z Baumannem który leciał do siatki jak nienormalny i nie był rywalem z którym można było przegrać (11 DF Niemca i tylko 69% i 31% serwisu) . Goodall to tez nie był przeciwnikiem wymagającym i dziś zobaczymy co pokaże w starciu z mocno grającym Dodigiem.
Dodig @ 1,57

Dodatkowo Odesnik powinien sobie poradzić ale to taki mały znak zapytania bo wczoraj z Gonzalezem trochę zawodził w 1 secie.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Gojowczyk-Chen 6-3,6-2✅
typ 1 kurs 1,6
Tobet


Taki kursik biore w ciemno.Niemiec na swojej ulubionej nawierzchni wyraznie odżył w Azji,tydzien temu finał w Szanghaju,teraz ma szanse poprawic swój wynik i zdobyć swój pierwszy tytul challengerowy w karierze.Z tej 4 któa pozostała jest najlepszy,trzeba to tylko udowodnic.W tym turnieju zbytnio sie nie nameczył dwa zwyciestwa przez krecz(dzis Lu poddal przy 4-0) i jeden dłuzszy pojedynek z Moriya,rywal natomiast powinien zostac dzis odprawiony przez Bohliego ale ten przy 5-3 w tb stracił 4 pilki i awans.Stawiam na Petera mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie.


Robredo-Gimeno Traver 3-6,2-6✅
typ 2 kurs 1,83
Bet365


Kurs na Gimeno spada na poczatku byl ponad 2 i wcale mnie to nie dziwi.Gimeno ma duze szanse wygrac z rodakiem tak samo jak zrobił to Montanes w zeszłym turnieju gdzie w finale rozbil Tommiego. Gimeno idzie w tym turnieju jak burza 4zw wszystkie gładko po 2-0,zwłaszcza łatwa wygrana z Martim mnie zdziwiła.Robredo zaś to krol tb w tym turnieju na 4 wygral 4 i to chyba jedyny pozytyw.Ogladalem spotkanie z Arguelo i gdyby nie kontuzja Argentynczyka Robredo pakował by juz walizki,kolejnym argumentem za Gimeno były dzisiejsze 3,5 godzinne meczarnie z Cerevantesem który ostanio nie grał nic specjalnego ale z Robredo powalczyl i omało nie wygral.Jezeli jutro Gimeno zagra tak jak przez cały tydzien nie widze innej opcji jak jego zwyciestwo.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak wyglada sytuacja z zawodnika w Banja Luce ? 3 z nich jest zgloszonych na PKO Open i teraz co sie dzieje jezeli oni pozostana w Bosni ? Dostaja kary za nie przyjechanie do Szczecina ? Lepiej odpuscic mecz tutaj i jechac do Polski czy olac Polske i skupic sie na obecnym turnieju ??
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zemlja G. vs Mannarino A 1,40

Kurs nie zachwycą, ale krótko i na temat. Słoweniec świetna forma od kilku tygodni. Obecnie prezentuje dobry poziom ATP, ale nadal bawi się w challangery i leje tutaj wszystkich aż miło. US OPEN pokazało, że stać go na walkę na najwyższym poziomie. Tutaj turniej naprawde dobrze obsadzony, jak wygra tą impreze to będzie narawdę duzy sukces na pewno duża motywacja. Francuz, hmmm w tamtym sezonie miał przebłyski dobrej gry, nawet w słabo obsadzonych turniejach ATP coś tam pogrywał. W obecnej nie ma czego szukać, jak zagrą na swoim dobrym poziomie to może czekać nas naprawdę świetny mecz...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom