>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 41: Tashkent, Tiburon, Rennes, San Juan

Status
Zamknięty.
P 160

peter42

Użytkownik
Dustov-Ignatik
typ 1 kurs 1,85
Tobet

Ćwierćfinał w Taszkiencie,Farukh Dustov faworyt gospodarzy w ostatnim czasie w niezłej formie dwa finały challengerów oba przegrał wiec napewno motywacji mu nie zabraknie i jego rywal Białorusin Ignatik,który w ostatnim czasie nie ogral nikogo znaczacego (oprocz słabych francuzów Mannarino czy Millot ) a przegrywał chocby ze słabym na szybkich nawierzchniach Albotem.Dustov odprawił w Taszkiencie chocby Golubeva a to zawsze grozny grajek i Vaska Pospisila jeden z wiekszych talentow w turze ,więc czemu mialby nie odprawic Ignatika.Ja zaryzykuje bo kurs ok.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Collarini - Elias 1 @ 3,00 | Bet365

Na wieczór tak bardziej dla emocji dokładam jeszcze jeden typ już z nieco wyższym kursem. Jak dla mnie w tym meczy mamy value, szanse oceniam 30-70%, więc warto spróbować. Collarini gładziutko pokonał Massu, oddając zaledwie gema, natomiast Elias męczył się ponad 2:15 godziny ze swoim rodakiem Souza. Na dodatek Colarini gra u siebie może mu to pomóc, moim zdaniem warto spróbować ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie wiem czemu nikt jeszcze nie podał tutaj tych betów, jak dla mnie zwyciestwo dwóch panów we Francuskim turnieju to oczywista oczywistość ???? Mowa o

Authom Maxime + De Schepper Kenny 1,79✅ DOXXbet

Belg świetna gra w hali, u siebie przed tygodniem 1/4 i porażka dopiero z... De Schepperem, wcześniej pokonał Rosola,Lacko. Wczoraj do listy pokonanych panów może dopisać Llodre po dwóch TB. Jego styl stworzony pod hale, widać wszystko się zgrało i teraz jest jego czas, pokonanie Llodry zrobiłi ogromne wrażenie, dzisiaj rywal o dwie klasy słabszy od wcześniej wspomnianych panów...
De Schepper wygrał przed tygodniem turniej w Mons, tutaj idzie również jak burza. Pokonał olbrzyma Olivetti oraz Serre, dwóch Francuzów naprawdę robi wrażenie. Forma fantastyczna, gra u siebie. Rywal? dwa mecze dwie trzy setówki, wczoraj po Tb w trzecim secie, już dość szczęścia, mecz do jednej bramki...

Dutra Silva Rogerio vs. Navarro Ivan 1,40???????? sts

Krótko, Hiszpan wykorzystał frajerstwo Pelli tak się zresztą spodziewałem. Pella nie mógł sobie poradzić z jego śmiesznymi atakami pod siatką po słabym podaniu czy miernych dropach, wyglądało to momentami komiczne, sam miał problemy z podaniem i Ivan to wykorzystał. Widać było mega motywacje u niego. No ale dzisiaj rywal z innej bajki, solidny w każdnym niemal elemenacie Dutra Silva, na poczatku tygodnia mówiłem, że jest moim faworytem w tym turnieju i to się potwierdza, dwa łatwe mecze. Panowie spotkali się w tym roku i Brazylijczyk wygrał w dwóch setach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
De Bakker - Westerhof over 20,5g @ 1,80

Za niedługo mecz, więc na szybko powiem, że decyduję się na over, gdyż spodziewam się wyrównanego meczu. Zawodnicy z Holandii, obaj się spisują, De Bakker bardzo dobrze, finał w Belem, dobra gra, natomiast Westerhof fajny mecz z Robertem, dość pewna wygrana. Grali ze sobą w tym roku także na nawierzchni ziemnej, gdzie wygrał Thiemo po 3 setach. Myślę, że dziś możemy być świadkami powtóki wyniku z tamtego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mako23 27

mako23

Użytkownik
Bobby Reynolds - Mischa Zverev 2 1.90✅bet365
W amerykańskim Tiburon dojdzie dzisiaj do spotkania pomiędzy Bobbym Reynolds&#39;em, a rewelacją tego turnieju (według mnie) Mischą Zverev&#39;em.
Niemiec idzie w tym turnieju jak burza, stracił zaledwie jednego seta w pierwszym spotkaniu, później oddawał maksymalnie 3 gemy.
Mischa wczoraj pokonał turniejową dwójkę - Blake&#39;a, gromiąc go 6:0 6:2, co na pewno pozytwynie wpłynie na dzisiajszy pojedynek.( dla mnie główny argument, aby postawić na Niemca)
Reynolds natomiast męczył się wczoraj z zawodnikiem z 3 setki, wygrywając w trzecim secie dopiero po tie-brake&#39;u. Zawodnicy spotkali się już w lutym w Delray Beach.
Wtedy Zverev pokonał głądko Reynolds&#39;a, oddając jedynie 1 gema. Wtedy kursy przedstawiały się następująco 1.44 - 2.62 na korzyść Amerykanina.
Wiem że wyszło masło maślane, więc proszę o korekty, jeśli napisałem głopoty;)
Edit: kurs już spadł do 1.72, Bwin narazie 1.83 co i tak wydaje mi się dobrą inwestycją.
Można atakować również 0:2, kurs oscyluję w granicach 2.7-3.10✅
Easy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
De Bakker-Alund 1 1,8 Bwin
Fajny kurs i trzeba korzystać.Holender wczoraj z Rufinem według mnie zagrał bardzo dobre zawody prezentując sporą paletę zagrań.Kapitalnie grał odwrotne skróty,mocnym forehandem też robił wiele problemów dla Francuza a i serwis go nie zawiódł.Bardzo na plus zaskoczy mnie De Bakker.Alund niby gospodarz,niby forma jest ale nie przekonuje mnie tak ja Holender,który jeśli zagra tak jak wczoraj to powinien to spokojnie wygrać,mimo,że gra z Alundem na jego ziemi nie spodziewam się jakiś cyrków,tylko wygranej Holendra ;)
De Schepper-Marchenko 1 1,53 Bet365
De Schepper drugi finał z rzędu i czyżby druga wygrana z rzędu?Według mnie tak bo nie dość,że gra we francuskiej hali to i jeszcze serwis ma bardziej regularny od Ukraińca co w hali powinno mieć kluczowe znaczenie.Kenny pewnie ogrywał swoich rywali w tym turnieju nie tracąc przy tym a Marchenko stracił dwa sety i oba to 1-6 więc niezbyt przekonująco to brzmi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom