>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 5: Dallas, Burnie, Quimper

Status
Zamknięty.
tenissblog 110

tenissblog

Użytkownik
Emocje po AO powoli opadają i trzeba z trzeźwością umysłu patrzeć w przyszłość.
Od razu rzuciło mi się w oczy spotkanie Bartona z Polmansem, czyli dwóch Australijczyków grających u siebie. Głównie zaszokował mnie kurs na starszego z nich. 1,50 ? zdecydowanie przesadzony kurs, oczekiwałem około 1,35 i po takim bym go spokojnie pograł, ale nie ma co narzekać tylko brać, póki faktycznie nie spadnie. Barton świetny początek sezonu, chodzi oczywiście o turniej w Sydney, gdzie odpadł 1/8 z Mullerem. Po drodze pokonał Kukushkina w dwóch setach, kogoś również na poziomie Challengerów czyli Bourgue i w trzecim spotkaniu, mimo wszystko sensacyjnie odprawił Edmunda w dwóch setach. Po drugiej stronie, że tak powiem dzieciak. Zaledwie 19 letni Marc, który na pewno pokazał się z dobrej strony na AO w deblu w parze z Whittingtonem. W tym sezonie zaczynał w Challengerze w Happy Valle, gdzie odpadł w pierwszym spotkaniu z Polanskim. W kwalifikacjach do AO przegrał w pierwszym spotkaniu z Sugitą w dwóch setach, wygrywając zaledwie dwa gemy. Obaj grali ostatnie spotkania kolejno 11 i 12 stycznia. Obaj mają dość przyzwoity serwis, bo karłami nie są, ale mimo wszystko to co w ostatnim czasie pokazuje 25 latek zdecydowanie bije na głowę młodego, doświadczenie również zdecydowanie po stronie Matthewa.
Barton @ 1,53 1xBet ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 233,5K

dx2

Użytkownik
Dwa typy typowo kombinacyjne.
E.King-Bolt 2 @1.28
Bolt na razie slaby ranking, on sobie zrobil kilkumiesieczny rozbrat w tenisem, ale potencjal ten zawodnik ma. Zawsze przypominam sobie, ze ten zawodnik kwalifikowal sie jako nieznany szerzej gracz do turnieju w Indian Wells w 2015 roku. Niby to tylko kwalifikacje, ale dostac sie do tak prestizowego turnieju malo znanemu zawodnikowi, to jednak jest duzy sukces. Najlepszy sezon Australijczyk mial w 2015 roku, gdy zagral w finale challengera w Burnie wlasnie. To tez zapewne jeden z czynnikow dla ktorych Bolt dostal tutaj &quot;dzika karte&quot;. Niemniej jednak forma w ostatnich tygodniach zdecydowanie in plus.
Bolt troszke ponad dwa tygodnie temu zakwalifikowal sie przeciez do Australian Open i po raz pierwszy zagral w turnieju glownym w szlemie. Patrzac w dyspozycje oraz dodajac ta dobra przeszkosc i dzika karte, to Bolt wydaje mi sie duzym faworytem, a sadze ze bedzie chciec to udowodnic w dwoch setach. Pula w Burnie calkiem niezla (75 tys $), chyba w poprzednich sezonach byla mniejsza nawet.
Melzer-Napolitano 1 @1.4
Jurgen Melzer juz dosc leciwy tenisista, chociaz moze nie wyglada. On akurat mial dosc dluga przymusowa przerwe spowodwana urazem, ale wrocil w tamtym sezonie w drugiej czesci roku. Na pewno byl to bardzo dobry tenisista, ktory wygrywal turnieje ATP czy zagral w polfinale French Open, pokonujac po drodze Djokovica.
Tutaj forma tez ostatnio zwyzkuje, poniewaz Austriak podobnie zakwalifikowal sie do Australian Open, gdzie spotkal sie w 1 rundzie z Federerem.
Ranking Austriaka tez jest bardzo slaby. Mimo dobrej gry, Melzer wiele punktow nie zdobyl, bo nie mogl skoro los skojarzyl go z Federerem. Melzer jedna korzysta z chronionego rankingu w tym francuskim challengerze i szczerze powiedziawszy, wydaje mi sie, ze on musi wygrac, zeby ten ranking budowac, skoro jest zbyt slaby na challengery nawet na ten moment. Wiele graczy uzywa chronionego rankingu po powrocie po kontuzjach, gdy forma jest niewiadoma lub gdy nie sa przygotowani, ale biorac pod uwage wystep Melzer w AO to o niepewnej dyspozycji mowic tutaj nie mozna.
Osobiscie rozbijam i dokladam po jednym-dwoch meczach w kombinacjach. Mam nadzieje, ze dobrze to rozkminilem.
 
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
nienajgorsze kursy w Burnie na zawsze groźne w tej części planety kangury:
Mousley @2.35 vs Safwat (6/10)
Młody aussie z ciekawym backgroundem. Dwa tytuły juniorskiego AO w deblu na koncie i wpadka z dropsem, która poskutkowała rocznym banem i odpoczynkiem od zawodowego tenisa. Powinien powalczyć z Egipcjaninem, który swój ranking buduje od lat niszcząc beztalencia w futuresach na własnym podwórku, a jak przychodzi zagrać level wyżej - pojawiają się problemy. Go, Brad!

Saville @2.35 vs Jung (6/10)
Luke miał być następcą Lleytona Hewitta, przynajmniej tak spekulowano po jego tryumfach w juniorskim AO i Wimbledonie. Nic z tego nie wyszło. Pewnie jego największym sukcesem od tamtej pory pozostanie wyrwanie Darii (Gawriłowej), która całkiem pozytywnie wypadła ostatnio na kortach w Melbourne Park. Ukochana jest już w St. Petersburgu i trenuje przed kolejnym meczem w cyklu WTA. Pora więc skupić się na tenisie. Po drugiej stronie siatki ambitny azjata wychowany na Uniwersytecie w Michigan, ale jest to jego pierwszy pojedynek od wrześniowej kontuzji stopy, podczas gdy nasz sympatyczny rudzielec troszkę w tym roku już pobiegał.
Purcell @2.25 vs Bellotti (6/10)
Najmłodszy z typowanej przeze mnie trójki kangurów ma już na koncie nawet challengera (w wieku 18 lat!). Jeśli w takim tempie będzie się tenisowo rozwijał to już w tym roku wejdzie do dwusetki, o czym tacy smutni rzeźbiarze pokroju Belottiego chyba mogą tylko pomarzyć. Kursy spadają, oddsmakerzy robią korekty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Quimper
Data: 1.02.2017 10:00
Spotkanie: Yannik Reuter (25l, 218 ATP) - Jerzy Janowicz (26l, 273 ATP)
Typ: Jerzy Janowicz 2:0 ✅
Kurs: 1.67
Bukmacher:
Analiza:
Powierzchnia twarda a więc jest to już wielki i wystarczający argument aby Janowicz wygrał tutaj 2:0 z będącym w tak fatalnej formie Belgiem.​
Tak na poważnie Janowicz ma mega serwis, pokazał sie z dobrej stronie na AO gdzie postawił sie Cilic&#39;owi i przegrał 2-3 prowadzac juz 2-0 po super grze - sam Cilic był pod wrazeniem tak dobrej postawy naszego rodaka. Z drugiej strony Reuter który ostatnie pojedynki dostaławał nawet do 2-3 gemów... W AO zakonczył gre na kwalach z Tiaofe 4-6, 0-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 7

pablitos85

Użytkownik
Witam serdecznie na dziś wybrałem 2 mecze
1 mecz to: OPELKA - CARUSO 1
Młody Opelka pokazał się z dobrej już w tamtym sezonie wygrane mecze np.z K.Andersonem,Chardego, Kudle, przegrał z Isnerem bo zaciętym męczy czy np z F Lopezem a na AO17 w 5 setach z Goffinem więc jak na takiego młodego chłopaka już miał okazję zagrać z dobrymi i uznanymi graczami.
Co do typu ro jeśli się nie mylę jest to turniej w hali a więc serwis będzie miał b.duze znaczenie a ten Opelka posiada,Caruso raczej kojarzy mi się z nawierzchnią ziemną,typuje tutaj wygraną młodego Opelki,gra u siebie,ma serwis,może być TB w meczu bo nie mówię tutaj o 6-0 x2 ale i w nim widzę Opelke.
2 mecz to: FRITZ-ZHENG 1,Fritz także mlokos już trochę męczy rozegrał w tourze tak naprawdę pokazał się dopiero w poprzednim sezonie ale szybko awansował do Top100, choć ostatnio słabiej my się wiedzie to powinien wygrać z rywalem który choć ma więcej meczy w hali to jednak grał je w challengerach głównie w Azji że słabymi graczami, ostatnio kilka meczy przegranych pod rząd, a,więc Fritz wygrywa ten mecz gdyż jest lepszym graczem,gra u siebie,posiada serwis i jest rozstawiony z nr 2 a więc czy chciałby odpuśćic już w 1r turniej, raczej nie! Dla odwazniejszych 2-0
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Melzer-Napolitano 1 @1.4 Jurgen Melzer juz dosc leciwy tenisista, chociaz moze nie wyglada. On akurat mial dosc dluga przymusowa przerwe spowodwana urazem, ale wrocil w tamtym sezonie w drugiej czesci roku. Na pewno byl to bardzo dobry tenisista, ktory wygrywal turnieje ATP czy zagral w polfinale French Open, pokonujac po drodze Djokovica. Tutaj forma tez ostatnio zwyzkuje, poniewaz Austriak podobnie zakwalifikowal sie do Australian Open, gdzie spotkal sie w 1 rundzie z Federerem. Ranking Austriaka tez jest bardzo slaby. Mimo dobrej gry, Melzer wiele punktow nie zdobyl, bo nie mogl skoro los skojarzyl go z Federerem. Melzer jedna korzysta z chronionego rankingu w tym francuskim challengerze i szczerze powiedziawszy, wydaje mi sie, ze on musi wygrac, zeby ten ranking budowac, skoro jest zbyt slaby na challengery nawet na ten moment. Wiele graczy uzywa chronionego rankingu po powrocie po kontuzjach, gdy forma jest niewiadoma lub gdy nie sa przygotowani, ale biorac pod uwage wystep Melzer w AO to o niepewnej dyspozycji mowic tutaj nie mozna. Osobiscie rozbijam i dokladam po jednym-dwoch meczach w kombinacjach. Mam nadzieje, ze dobrze to rozkminilem.
Szkoda, że wczoraj forum było w warsztacie bo chciałem napisać kilka słów o Napolitano, którego miałem przyjemność oglądać kilka razy. Zawodnik kompletny, z dobrym serwisem. Kursy się wczoraj mocno ruszyły i na Pinnacle już mieliśmy Włocha @3,8. Warto śledzić Napolitano, jeszcze niedoszacowany gracz przez buków.
 
K 50

kipuch

Użytkownik
Szkoda, że wczoraj forum było w warsztacie bo chciałem napisać kilka słów o Napolitano, którego miałem przyjemność oglądać kilka razy. Zawodnik kompletny, z dobrym serwisem. Kursy się wczoraj mocno ruszyły i na Pinnacle już mieliśmy Włocha @3,8. Warto śledzić Napolitano, jeszcze niedoszacowany gracz przez buków.
pozwole sie nie zgodzic, przeciez to jest totalny sredniak, tylko pod nawierzchnie ziemne, serwis owszem mocny, ale jednowymiarowy i na ziemi juz np. totalnie niegrozny. ani forehand ani backhand niczym sie nie wyroznia. dla mnie top 100 nieosiagalne dla tego pana w karierze. napisz cos wiecej czym sie tak wyroznia wg ciebie bo o wielu gosciach z czelkow mozna dyskutowac ale akurat napolitano wg mnie bezprzyszlosciowy max
 
A 498

adziu32

Użytkownik
O&#39;Connell - Popko 1 @1.66 bet365 ⛔⛔
Christofer O&#39;Connell pokazał się na Australian Open w meczu z Dimitrowem. Pierwszy set zacięty, przegrany po TB, w drugiej i trzeciej partii ugrał 3 gemy. Nie jest to wielki talent ale potrafi grać myslę, ze bez większych problemów ogra Popka z Kazachstanu.
Ebden - Jasika 2 @1.80 bet365 ✅✅
Ebden obecnie ranking 643 aczkolwiek w 2013 roku był w setce - kończył rok na 68.miejscu. Tutaj jak dotychczas ograł Blaza Role i Bouchrier. Nie wiem jakie ma aspiracje ten 29 latek ale powazny tenis jest już za nim w przeciwieństwie do jego rodaka Omara Jasiki. 19 latek na AO został zdeklasowany przez Ferrera ugrał tylko 5 gemów w meczu tutaj ograł Nguyena i Bartiona. W Happy Valley w pierwszym tygodniu stycznia zaliczył finał gdzie przegrał z Gojowczykiem tutaj może miec więcej szczęścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Singiel: Dallas (USA), twarda (w hali), mężczyźni
Godzina: 21:30
Spotkanie: Ryan Harrison - Mackenzie McDonald
Typ: 2
Kurs: 3,29
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Typ z tenisowego challengera, w którym zmierzy się sobą dwóch Amerykanów. Harrisona myślę nie trzeba nikomu przedstawiać natomiast McDonald to młody 21 letni niezwykle perspektywistyczny zawodnik. Faworytem tego pojedynku jest bez wątpienia 78 zawodnik w rankingu ATP Harrison jego młodszy rywal zajmuje 277 lokatę w rankigu ATP ale na zawodostwo przeszedł on dopiero w ubiegłym roku, bo najpierw wybrał naukę w collegu, gdzie również świetnie grał i zwyciężył w NCAA w singlu jak i w deblu. Naprawdę kariera tego zawodnika jest prowadzona bardzo dobrze z głową, każdy jego kolejny ruch jest niezwykle precyzyjnie pomyślany. Jeżeli zawodnik ten dalej będzie się tak rozwijał to myślę, że Amerykanie będą mieli z niego bardzo dużo pociechy. Według mnie jest to wielki talent i dzisiaj go pokarze. Owszem faworytem jest dużo bardziej utytułowany i doświadczony Harrison ale na początku tego roku jakoś specjalnie formą nie imponuje. Owszem z kim miał wygrać do tej pory to wygrał ale poza tym nic więcej. Przegrywał z Sockiem i Berdychem a wygrane z Mahutem, Matkowskim, Stathamem czy Garcią Lopezem no sorry ale na mnie wrażenia nie robią, bo to zdecydowanie tenisiści, których na nawierzchni twardej co najwyżej zaliczyłbym do średnich, a to i tak powiedziane z dużym optymizmem ;) Dzisiaj Harrison będzie miał mecz z przeciwnikiem, który może w tym spotkaniu sprawić niespodziankę i ograć Ryana. To tylko turniej challengerowy, do którego Harrison napewno nie będzie przykładał zbyt wielkiej wagi. Odwrotnie ma się sprawa z McDonaldem, dla którego pojedynek z dużo wyżej notowanym i doświadczonym zawodnikiem na kortach tenisowych to z pewnością fajna sprawa i on tutaj będzie chciał się pokazać jak najlepiej i zagra tutaj z pełnym zaangażowaniem. Czy mu wystarczy umiejętności ? myślę, że tak jest w stanie tutaj sprawić niespodziankę, bo jak wspominałem wcześniej jego kariera jest bardzo starannie budowana i małymi kroczkami robi po prostu swoje. Owszem brakuje mu jeszcze w światowym tenisie kilkudziesięciu spotkań aby nabyć pewnego doświadczenia, rutyny itd , bo zdarza mu się przegrać z teoretycznie słabszym rywalem ale tutaj dzisiaj przeczuwam, że zagra z wielkim sercem na maksimum możliwości i pokaże Harrisonowi kilka niezłych zagrań. Mecz jest rozgrywany na korcie w Stanach a na nich przecież McDonald uczył się do nie dawna jeszcze gry więc wierzę tutaj w tą niespodziankę. To tylko challenger, na którym młokosowi będzie napewno dużo bardziej zależeć niż takiemu graczowi jak Harrison więc według mnie jest tutaj szansa na wygranie McDonalda. Zobaczymy jak to będzie ja przeczuwam tak jak napisałem wyżej ;)
⛔ 2-0 (6-2 , 7-6)
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
pozwole sie nie zgodzic, przeciez to jest totalny sredniak, tylko pod nawierzchnie ziemne, serwis owszem mocny, ale jednowymiarowy i na ziemi juz np. totalnie niegrozny. ani forehand ani backhand niczym sie nie wyroznia. dla mnie top 100 nieosiagalne dla tego pana w karierze. napisz cos wiecej czym sie tak wyroznia wg ciebie bo o wielu gosciach z czelkow mozna dyskutowac ale akurat napolitano wg mnie bezprzyszlosciowy max
Napolitano pokazał już, że potrafi wygrywać z dobrymi zawodnikami. Ma na koncie: Khachanova, Cecchinato, Janowicza, Lajovica, Ymera i teraz Melzera. Na mączce więcej grał ale to w hali wygrał challangera. Nie miał tam klasowych przeciwników ale jednak. Ma 21 lat i dopiero w ostatni sezon był dla niego udany. Widziałem jego mech z Cecchinato (fakt, że gość jest fixerem) i widziałem ładne wymiany backhandowe. Marco bardzo szybko gra, a Stefano potrafił nadążyć.
Nie mówię, że to jest gość, który zaraz wejdzie do top 100. Dla mnie to jest zawodnik, którego będę grał w challangerach i jako underdoga z zawodnikami, którzy są wyżej w rankingu ale mają gorszą formę. Np. jakby grał z takimi gośćmi jak: Brown, Marchenko, Garcia Lopez, Lacko, Duckworth, Fratangelo, Escobedo, Kozlov to na Stefano będzie kurs &gt;3. I w takich meczach widzę value.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger singiel: Dallas (USA), twarda (w hali), mężczyźni
Godzina: 21:10
Spotkanie: Tatsuma Ito - Elias Ymer
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wczorajszy typ z tenisa nie wszedł ale dzisiaj również próbuję w typach dnia tenisa. Na dziś to spotkanie Japończyka Ito ze Szwedem Ymerem. Polecam tutaj zagrać na Ito, dla którego ta nawierzchnia jest ulubioną do gry. Wprawdzie nie błyszczy w ostatnim czasie i średnio gra ale jego dzisiejszy przeciwnik do speców na tej nawierzchni nie należy. Zdecydowanie ulubioną nawierzchnią Szweda Ymera są korty ceglane. Jednak w tym turnieju spisuje się zadziwiająco dobrze bo w ostatniej rundzie odprawił Amerykana Bangoura a w 1 swoim meczu wyeliminował niespodziewanie innego amerykańskiego tenisistę Smyczka co dla mnie było sporym zaskoczeniem. Ito wyeliminował najpierw Kolumbijczyka Gomeza a w kolejnym spotkaniu rozgrywanym wczoraj wygrał nieoczekiwanie z Kazachem Kukushkinem. Widać zatem, że obu tenisistą dobrze się tutaj gra ale jednak stawiam na Ito, który rozegrał na tej nawierzchni więcej spotkań w ciągu ostatniego roku i na to doświadczenie w tym spotkaniu głównie tutaj liczę. Owszem nie ugrywał nie wiadomo czego też na tej nawierzchni w ciągu tego roku ale zaufam, że jednak ma tych meczy na hardzie rozegranych więcej a Ymer jest tenisistą, który zdecydowanie woli mączkę i to główny powód dla którego stawiam na japońskiego gracza.
✅ 2-0 (6-4 , 6-4)
 
savi 52

savi

Użytkownik
Mannarino - Janowicz 2 @2.0 Bet365 ⛔
Mannarino wydaje się być w słabszej dyspozycji. Wprawdzie sezon zaczął od zwycięstwa w Challengerze w Nowej Kaledonii, ale był to turniej tragicznie obsadzony, a on był rozstawiony z jedynką.
Potem łatwe porażki z Baghdatisem w Auckland i Khachanovem na AO. Wczoraj w meczu ze stosunkowo anonimowym zawodnikiem (894 ATP, rocznik 1998, bez wygranego seta w 4 ostatnich meczach) grał bez błysku. Nie funkcjonował serwis, Furness miał w meczu 9 break pointów. Różnica klas i doświadczenie pozwoliły mu jednak zwyciężyć, ale na pewno nie zachwycił.
Janowicz z kolei wydaje się być w niezłej formie. Wszyscy pamiętają niedawny mecz z Ciliciem. Wczoraj, poza wpadką, kiedy w pewnym momencie popełnił trzy podwójne błędy z rzędu, niezła dyspozycja serwisowa + czterokrotne przełamania rywala. Przez cały mecz utrzymywał własne podanie. H2H na twardej 2:0 dla Polaka (oba mecze we Francji w 2014).
Mimo swojej nieobliczalności, Polak to faworyt tego turnieju. Dzisiaj według mnie odprawi Francuza, który preferuje raczej trawiaste korty.
 
tenissblog 110

tenissblog

Użytkownik
Finał w Dallas. Bukmacherzy faworyzują Harrisona, słusznie? Myślę, że jak najbardziej tak.
Jeśli chodzi o dzieciaka, osobiście tak go nazywam i nie zmieni się to przez najbliższe kilka lat. Fritz wydawał się, albo niektórym nadal się wydaję, że to przyszłość tenisa. Miał w tamtym sezonie dobre momenty, który na prawdę zapowiadały świetną przyszłość, ale po jakimś czasie to umilkło, dochodzi do tego ten ślub w wieku 18 lat co moim zdaniem jest jednym wielkim nieporozumieniem. Chłopak może faktycznie zapowiada się bardzo dobrze, ale jak na moje to może skończyć jak Dewulf, który miał ogromny talent a osiągnięć zero. Zresztą takich teraz jest na pęczki, Paire, Fognini itd. Fritz tutaj gra na prawdę solidnie, choć pokonywał zawodników zdecydowanie gorszego pokroju niż Harrison. Zhanga 2:0, Girona 2:1, Rama 2:0, który nie ma czego szukać w singlu i jest to sprawa oczywista, na ten moment żaden przeciwnik. Dziś pokonał Kudlę 2:1, który jest na bardzo a to bardzo przeciętnym poziomie, krótko mówiąc, Challengerowca. Jeśli chodzi o Harrisona to dla mnie jak na ten moment zawodnik i klasę wyżej od Fritza, jak nie dwie. Bez straty seta tutaj, widziałem tutaj jego ostatnie dwa spotkania z Marco, gdzie robił co chciał i z Ito, który tutaj pokazał się z bardzo dobrej strony pokonując Kukushkina czy Ymera. Osobiście nie wyobrażam sobie, aby Taylor ugrał tutaj coś więcej niż seta. Krótko mówiąc, póki co za wysokie progi.

Harrison @ 1,50 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom