>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 7: Quimper

Status
Zamknięty.
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
3 tpy z kwali do chalangera w Quimper
Burquier 1,53
Guez 1,33
Lamasine 2,62
ako: 5,3
buk: Bet365

Gregory gra z Oswaldem pogromca innego francuza Fabrice Martin
Francuz rozstawiony z numerem 1 odparawił groznego choc moze nie w najwyzszej formie dunczyka Nielsena w 3 setach
Wczesniej dobre wyniki w hali koncówka roku i poczatek tego mozna uznac za udany wygrane z takimi zawodnikami ja Bemelmans Jouan Renavand Desein Vinciguera czy Arnaboldi
Oswald pod tym wzgledem wyglada gorzej o wiel gorzej wygrane z kolesiami z rankingiem 8 setki albo dalej
Jedyne co sie obawiam żeby francuz nie miał juz miejsca zapewnionego poprzez wycofanie sie jakiegos zawodnika
Drugi mecz wydaje sie formalnosc Guez w hali na poziomie ITF wymiata a własnie ma kolesia co gra wyłacznie w ITF czasem próbuje cos w chelkach ale bez rewelacji
Guez ma na rozkładzie ostanio w hali jak : Giquel Puetz Renavand Rodriguez czy Lammer zawodnicy lepsi od Bossela
Szwajcar nie zachwyca jedyne wygrane nad graczami w miare na poziomie to wygrane z Paviciem i Klecem reszta to były ogórasy
Trzeci typ to bardziej taki na czuja ze sie tak wyraże spotka sie w nim młody bo 20 letni francuz Tristan Lamasine z o rok starszym Irlandczykiem Barrym
Rzuciło mi sie w oczy to że Tristan dawał rade z Rodriguezem prowadził 6:5 i jego rodak poddał mecz jesli bedzie tak grał z irlandczykiem ma szanse na wygrana a kurs zacheca 2.62
Barry pokonał innego wyspiarza Jamie Bakera ale nie sugerowałbym sie tym wynikiem bo angol gra tragicznie ostatnio
obaj graja na poziomie ITF dzieli ich 260 miejsc w rankingu ATP
wyniki nie porazaja francuz gra u siebie bedzie chciał sie pokazac a nadaża sie do tego super okazja
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Polecam Galovica, moze ktos na live zagra.
Zaprezentował sie bardzo dobrze w Bergamo, posiada potezny serwis, gra płasko i mocno, wiadomo przy dłuszej wymianie nie wytrzymuje. Di Wu to defensywny cp , z nie groznym serwisem, wiadomo wybiegany do kazdej piłki ale nie jest jakos zbytnio regularny jak na defensora , zbyt czesto wystawia łatwe piłki podatne na kontry
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Polecam Galovica, moze ktos na live zagra.
Zaprezentował sie bardzo dobrze w Bergamo, posiada potezny serwis, gra płasko i mocno, wiadomo przy dłuszej wymianie nie wytrzymuje. Di Wu to defensywny cp , z nie groznym serwisem, wiadomo wybiegany do kazdej piłki ale nie jest jakos zbytnio regularny jak na defensora , zbyt czesto wystawia łatwe piłki podatne na kontry
A ja właśnie pograłem Wu , z tego co widze to Galovic oprócz dobrej gry w Bergamo ( jakby nie patrzec u siebie ) nic dobrego nie pokazywał , Wu to juz bardziej znane nazwisko ,niedawno zabrał dwa sety Istominowi w Davis Cup. 1,50 na Wu to i tak zawyżony kurs ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Amir Weintraub - Kenny De Schepper 1.40✅

Krótko. Francuz gra u siebie, na hali czuje się zdecydowanie najlepiej. Nie pograł za bardzo w zeszłym tygodniu na poziomie ATP, ale teraz na challangerym podwórku może liczyć na dużo lepsze wyniki. Na pewno jest jednym z faworytów tej imprezy. Amir odpadł w 1r w Beegamo, tutaj będzie podobnie, nie liczę, na to, że nawiąze walke z gospodarzem...
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Kenny to drewno i po takim kursie nie ma sensu grać na niego. Weintraub ma dobry jednoręczny backhand z tego co kojarzę i gdzieś tam zawsze się przewijają informacje o tym przed jego meczami.
Kenny poza serwisem nie ma nic, a jego wypady do siatki są dalekie od ideału. Fakt, że potrafi przyłożyć, ale jak zostanie pogoniony po korcie to może być ciężko.
Jasna sprawa, że dużo będzie zależeć od tego, jak siądzie mu serwis. No bo jak zagra w tym elemencie świetnie, to może być Izraelczykowi ciężko pokazać coś przyzwoitego, ale myślę, że aż tak różowo dla Francuza nie będzie... ????

Typu nie neguję do końca, ale 1,4 na De Scheppera to dla mnie zdecydowanie za mało :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Gicquel (138. ATP) vs Darcis (103. ATP)
Typ:1 ✅✅✅ e: 2:1
Unibet
2,40

Dziwią mnie trochę kursy na Darcisa, który został uznany za faworyta. Wg mnie powinno być 50/50. Rankingowo można powiedzieć, że są z jednej półki. Bardzo prawdopodobne, że Darcis jest faworyzowany przez H2H, które jest na jego korzyść 4:1, ale nie grali ze sobą od 2010 roku. Weteran Gicquel gra obecnie na małych turniejach, ale wygrywa i jest w formie od końca zeszłego roku. Uwaga: od 30 października 2012 do dziś rozegrał 17 meczów i przegrał tylko 3 !!!!fakt, że tj mówiłem gra ze średniakami, ale jest mega skuteczny, a Darcis to też nie są tenisowe Himalaje. Darcis we Francji czuje się dobrze, na tym turnieju ma za sobą 3 mecze wygrane 2:0, ale oprócz De Scheppera nie grał z nikim istotnym, a Francuz pokonał interesującego Bautistę Aguta i solidnego Gojowczyka. Darcis już osiągnął swój najlepszy wynik w tym sezonie i czas na niego. Francuz ma aspiracje by wygrać kolejny turniej mimo swoich lat, ma doświadczenie i umiejętności (był już kiedyś 36 w rankingu). Wg mnie w Quimper Francuz osiągnie kolejny po Genewie finał (wygrał tam z Bachingerem), a dziś możliwe, że nie straci nawet seta.
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Sela D. (Isr) - Copil M. (Rou) 2 @ 2.50 Bet365 ✅
Kursy bardzo wysoko wzrosły na Copila - wcześniej plasowały się na poziomie 2.00, bardzo mnie to dziwi, gdyż Dudi tak właściwie nie miał trudnej drabinki, pokonał 2 nie za mocnych grajków i Vasellina, który ostatnio przechodzi bardzo trudne dni i ma 0 formy. Natomiast Copil pokonał 1 słabego grajka i 2 solidnych - mowa tu o Mullerze oraz o Ignatiku. Szczególnie ważna była ta druga wygrana, gdyż Ignatik potrafi namieszać na tej nawierzchni. Do tego dochodzi sprawa serwisu, który na kortach w hali ma wielkie znaczenie. Przyglądając się statystykom z ostatnich 3 meczy - Sela: z Texeirą 1 as, 2 podwójne błędy, z Martinem 0 asów, 2 podwójne błędy, z Vasselinem 2 asy. Copil: Z Ghedinem 19 asów, 2 podwójne błędy, z Mullerem 15 asów, 2 podwójne błędy, z Ignatikiem 12 asów i 3 podwójne. Sądzę, że niema co porównywać różnicę widać gołym okiem. Sela szedł w podskokach z uśmiechem na twarzy, ale trafi kosa na kamień... Dla odważnych 2:0 na Copila jest do grania, Gilles potrafił mu urwać seta, ale sam też utrzymywał serwis na wysokim poziomie.
Copil M. @ 2.50 2j Bet365 ✅
Copil M. 2:0 @ 4.00 1j Bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 224,8K

dx2

Użytkownik
Gicquel-Darcis 2 @1.6
Widze tutaj jednak wygrana Darcisa. Tak naprawde to tylko jeszcze jakis tam szacunek z przeszlosci pozwala mi doceniac Gicquela, ktory ma juz jakies 35 lat. Niewatpliwie Frnacuz byl niegdys niezlym graczem, ale on gasnie w oczach z roku na rok. Darcis skoro nie wybral sie na kwalifikacje do Marsylii, to uwazam ze moze wygrac tego challengera. Belg technicznie na pewno jest zawodnikiem o bardzo duzych umiejetnosciach. Pewnie malo kto wie i trudno to przytoczyc z pamieci, ale Belg ma dwa wygrane turnieje ATP w karierze. Darcis gral w Montpellier niedawno i pokonal Mannarino, a ulegl finaliscie Benoit Paire w 3 bardzo zacietych setach, wiec forma u nieduzego Belga coraz lepsza i wydaje mi sie, ze to wystarczy na weterana z Francji tutaj. Gicquel silowo ma jakas przewage, ale biorac pod uwage jak Darcis ogral De Scheppera, ktory silowo i tak jest duzo lepszy niz Gicquel to uwazam, ze Belg poradzi sobie i tutaj.
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Gicquel M. (Fra) - Darcis S. (Bel) Powyżej 22.5 @ 2.00 Bet365 ✅
Ciężki mecz do typowania, jeżeli miałbym stawiać na zwycięzcę to zdecydowałbym się jednak na Gicquela ✅. Jednakże zaciekawił mnie typ na sumę gemów w meczu. Darcis nie wybiera się do Marsylii, a więc na pewno dzisiaj nie odpuszcza. Z drugiej strony Gicquel który również walczy o każdą piłkę. Serwis po stronie Gicquela, ale jakiś magiczny i nie do przełamania to on nie jest. W Montpellier Gicquel w każdym swoim meczu miał tie breaka, co daje możliwośc przekroczenia linii 22.5g przy 2 setach. Darcis też lubi czasami dojść do tie breaka jak w meczu z Meffertem i każdym meczu w Montpellier. Czuję 2:1 dla któregoś z graczy, w tym w jednym z setów będzie tie break ✅.
Kurs 2.00 zachwycający, ale jak komuś mało to polecam do dubla Svitolinę - ma świetną formę i powinna w 2 setach ogarnąć swoją przeciwniczkę.
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Gicquel M. (Fra) - Copil M. (Rou) 2 @ 1.90 Bet365 ✅
Gicquel wygrał swoje spotkanie z Darcisem, ale co to było za dramatyczne spotkania, masa przełamań, a ostatni set... Aż dziw bierze, że Gicquel zdołał go wygrać. Jeżeli Copil utrzyma podanie na przyzwoitym poziomie i zagra z głową tak jak wczoraj, to dzisiaj prawdopodobnie też szybko się skończy spotkanie. Jednakże, jako że to finał i wszystko może się zdarzyć, to zalecam ostrożność.
Copil M. @ 1.90 1j Bet365 ✅
Jeśli ktoś korzystał, prosze o reputację
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Copil o wiele lepiej prezentuje się na tym turnieju więc warto na niego postawić. Gicquel w tym turnieju daje bardzo dużo szans na przełamanie się przez rywali. Copil dobrze tutaj serwuje, pokonał lepszych zawodników. W tym roku też dobrze sobie radzi. H2H grane na hali w zeszłym roku w Genewie dla Gicquela, ale dzisiaj według mnie wygra młodszy z zawodników.
Marius Copil 2.25 Unibet
7/6 6/4

Było trochę nerwów w pierwszym secie, gdzie z 6**-2 zrobił 6*-6, potem przy 7-6 sędziowie go oszukali, ale na szczęście wygrał seta ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom