>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 9: Sydney1, Cherbourg, Salinas

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Sydney1
Location: Sydney, Australia
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6720/mds.pdf

Cherbourg
Location: Cherbourg, France
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €42,500 +H
Tournament website: http://www.challengerdecherbourg.fr/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/398/mds.pdf

Salinas
Location: Salinas, Ecuador
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://salinaschallenger.net/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/59/mds.pdf


Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx
Livescore: http://www.protennislive.com/lshd/main.swf?year=2013&amp;amp;wkno=9&amp;amp;eventid=0059&amp;amp;tour=1&amp;amp;lang=en&amp;amp;ref=www.salinaschallenger.net/


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Kwale do chalangera w Salinas
Endara-Van Der Merwe ⛔ 6:7 3:6
typ: 1
Kurs: 5,0
Buk Bet365
Na poczatek kilka według mnie dziwnych faktów a mianowicie zawodnik z RPA jest rozstawiony w kwalach z numerem 1 i ma podany rankig w drabince 259.
Co mnie dziwi to to że kolesie z nizszym rankingiem tak jest na stronie oficjalnej i na forum Tenisowym sa w turnieju głównym bez kwali chodzi tu o takich zawodników jak: Podlipnik-Castillo podany ranking na forum 266 czyli nizszy ni Van der Merwe, kolejny grajek Gerald Melzer podaja ranking az 280
Albo ja czegos nie wiem albo oni sa .....poj......
Mój typ opieram na kilku hipotezach
Po pierwsze Merve to nie zawodnik na clay gdzie trzeba byc regularnym a on jest z tym na bakier
bilans na clayu Izaka wliczajac mecze z chalalngerów i itf 14-18, Endara 70-64
Po drugie kurs 5,0 wydaje sie przeszacowany dzieli ich sporo w rankingu ale bez przesady Endara był juz w 4-setce 2010 rok od wrzesnia nie grał leczył kontuzje i poleciał do 10 -setki.
Po trzecie moze nastapic cos takiego że jakis zawodnik sie wycofa i Merve wsliznie sie do turnieju głównego bez eliminacji i mecz 2 rundy kwali moze oddac potraktowac jako trening
Po czwarte licze że Endara sie zmobilizuje gra u siebie i bedzie sie chciał pokazac kurs wydaje sie przeszacowany Merwe na clayu to nie jakis wirtuoz gry
Ogólnie to mam tego zawodnika za typowe drewno serwis i nic pozatym
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Damir Dzumhur vs Sergiy Stakhovsky
Dzumhur 3.80 Unibet
Dzumhur +1.5 seta 2.00 NordicBet
Dzumhur +4.5 gema 1.83 MarathonBet

6/7 2/6

Szukam tutaj niespodzianki, Sergiy tutaj numer jeden, ale w tym tygodniu zaczynają się w Ameryce kwalifikacje do Indian Wells, gdzie Ukrainiec ma zagrać. Podobnie widzieliśmy 2 tygodnie temu, gdzie Gulbis odpuścił pierwszą rundę w Bergamo, bo w następnym tygodniu zaczynał się turniej w Rotterdamie. Co do samego Bośniaka, to ostatnie dwa Futuresy niezłe w jego wykonaniu, wygrana i ćwierćfinał (oba w Chorwacji). Dwa ostatnie sezony niezłe na hali. Gdyby nie było IW to nie grał bym na Bośniaka, ale liczę na odpuszczenie tego turnieju przez Stakhovskyego i szybszy wyjazd do Ameryki ;)
#e: Mimo posta Widzu zaryzykuję na Bośniaka, ale mniejszą stawką niż planowałem. Myślałem, że kwale wcześniej grają ;)
#e2: Oj były szanse dla Bośniaka w tym meczu... 4/2 w pierwszym secie, potem 5/4, nawet 5-3 w TB, do tego 2*/0 w trzecim i 6 gemów z rzędu. Szkoda, bo nawet handi nie weszło, a zabrakło jednego gema. Do tego jakaś kontuzja przy 2-1. Brawo za walkę i szkoda typu. W następnej rundzie z Mahutem gram na Francuza, bo Sergiy grał słabo dzisiaj.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kwale są dopiero od poniedziałku/wtorku, wiec nie musi już teraz przegrywac. Ma b. słaby ranking, musi wygrywać mecze nawet na takim poziomie, wątpie abu odpuszczał i fatygował się tutaj tylko po wpisowe. Grajek o dwa poziomy niżej, miejsce Staha w turniejach ranki ATP, osttanio naprawdę dobra forma. Porażka po walce z Nieminenem, Davydenką... Tutaj zagra na 70% i powinnien sobie lekko poradzić. Kurs mały ale ja zaryzykuje i popbieram Ukraińca, kursy na niego spadają od wczoraj, więc ludzie wierzą, że tutaj trochę pogra. Staskhovsky 1.22✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jorge Aguilar - Pere Riba @ 1,45 Betsson ✅ [6-2 1-6 6-2]
Aguilar zrobił imponujący jak na grę niemal wyłącznie w futuresach ranking i przechodzi poziom wyżej, przynajmniej póki jedno z płuc światowego tenisa oddycha w Ameryce Południowej. Radzi sobie nadspodziewanie dobrze, dał się we znaki nawet Nalbandianowi. Podejrzewam, że bardzo atrakcyjny kurs na reprezentanta Chile mogę zawdzięczać jego kreczowi w ostatnim meczu (kwalifikacje Buenos Aires vs Elias). Nie ma się jednak czego obawiać, to &quot;tylko&quot; odwodnienie, tamtego dnia termometry w stolicy Argentyny wskazywały ok. 35 stopni.
Z drugiej strony Pere Riba, po Nadalu najmłodszy Hiszpan w momencie wejścia do TOP 100. Powraca po operacji stawu biodrowego, prawie 10 miesięcy bez gry. W jedynym meczu po przerwie urwał 4 gemy Robredo. Aguilar to rywal z którym stworzyłby wyrównany mecz przed operacją, obecna sytuacja wyraźnie faworyzuje Chilijczyka, czego nie odzwierciedlają kursy. Vamos.

PS Niektóre wiarygodne źródła podają że Riba gra z Aguilerą z Boliwii ale drabinka turniejowa i plan gier rozwiewają wątpliwości
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 160

peter42

Użytkownik
Dzumhur-Stakhovski 6-7,2-6
typ Stakhovski -4g
kurs 1,8 Tobet


Podpisuje sie pod typem kolegi Widzu, co moze byc dla Ukrainca najlepszym treningiem jak nie oficialny mecz. Jezeli miałby odpasc, to oby z nie tak słabym zawodnikiem jak Damir,poziom Bosniaka to futersy zwłaszcza te na Bałkanach,czasem zagra w jakims challengerze ale bez sukcesów. Sergiey ostatnio walczył jak rowny z równym przeciwko Davidence,wiec to dobrze rokuje przed tym meczem.


Kyrgios-Klec 6-4,6-3
typ Kyrgios
kurs 1,55 Bwin


Australia dlugo płakac po Leytonie nie bedzie ,jak zakończy kariere w przyszłym roku, bo Tomic robi systematyczne postepy,a kolejne dwa wielkie talenty 17latkowie Kyrgios i Kokkinakis rosną w siłę. Nick Kyrgios to zwyciezca juniorskiego AO,gra z powodzeniem w australijskich futersach,a ostatnio półfinał challengera w West Lakes. Klec to napewno zawodnik bardziej doswiadczony,ale porazki z Bermanem czy Stathamem dobrze mu nie wroża w starciu z młodym gniewnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Burquier - Beck 1.65 betsson 5/10 zwrot

Wraca nam Beck do turu. na początku sezonu kilka średnich wyników, nawet Gawron go ograł w jednym z futuresów. Lecz teraz bierze się ostro do pracy i musi wrócić w okolice pierwszej setki gdzie jego miejsce. Przez kontuzje spadł pod koniec 6 setki i czeka go cięzka praca, ale i mega motywacja do każdego meczu. Przeszedł kwale, i zrobi wszystko aby wygrać kolejne mecze. Potecjał ma aby spokojnie wygrać ten turniej, przed kontuzji z powodzeniem grał nawet na poziomie ATP, teraz przeciwnik słaby, nawet na poziomi challi a problem z wygraniem kilku meczy pod rząd. Beck lepszy, plus mega motywacja, kurs wrecz fantastyczny, oby wynik był również taki ????
 
P 160

peter42

Użytkownik
Fabbiano-Olivo 7-6,3-6,6-7
typ Olivo
kurs 1,75 Tobet


Kursy na Renzo spadaja i stał sie on juz faworytem tego meczu wedlug bukmacherów. Dla mnie był nim od poczatku,młody Argentynczyk jest lepszym zawodnikeim od przecietnego Włocha ,który czesciej grywa na hardzie niz na maczce. W zeszłym tygodniu przeszedł kwale w Marsylii(nazwiska nie powalaja Millot i Guez) i przegrał w 1rundzie z Krajinovicem. Z tymi zawodnikami to i Olivo by sobie poradził,tylko ze on rzadko opuszcza swoja ulubiona cegle. Ostatnio pechowo odpadl z Reisterem w kw.Buenos Aires miał 5-3 i serwis w trzecim secie by przegrac 5-7.Challenger Salinas nie jest jakos silnie obsadzony,Olivo jest tu w stanie nawet zwyciezyc ale najpiew trzeba pokonac Wlocha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fucsovics - Meffert 1.40 MarathonBet 8/10⛔

Niemiec pokazał kawał dobrego tenisa i pokonał świetnego w ostatnich tygodniach Stuffa. Teraz rywal przynajmniej o klase słabszy. Fucsovics w kwalach ograł kilku ogórków, wczoraj w 1r rywa po 1 secie mu skreczował, tak to grywa na poziomie futuresów i tam to z równym szcześciem. Tutaj dobry wynik 2r. Meffert przed tym turniejem 3 porażki pod rząd ale nie z byle kim, tutaj z takimi ryalami radzi sobie bez większych problemów...

Kovalik - Gonzalez 1.40 MarathonBet 7/10✅

Narazie ten turniej nie jest dla mnie szcześliwy, dwie porażki jednak dzisiaj jest spora szansa aby to zmienić. Gonzalez rozegrał wczoraj dziwny mecz z Dutra Silva, przegrał pierwszego seta aby pozniej wygrać 6:0 6:0... Kovalik pokonał po zacietej walce solidnego Aguilara. Był to 3 tak zaciety mecz w tym turnieju dla Słowaka, zrobił tutaj kawał solidnej roboty. Na pewno czuje to w nogach no i tenisowo jest słabszy w każdym elemencie od Gonzo, który może w tym turnieju zaliczyć naprawde świetny wynik, słaba obsada, Capdevile już odpadł, na pewno ma sama na zwyciestwo w tej imprezie...
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Gicquel M. v Stakhovsky S. ✅
1.70 Fortuna
Spotkanie ćwierćfinałowe Challengera w Cherbourg. Ten mecz bez wątpienia mógłby być finałem. Obaj ostatnimi czasy grają fantastyczny tenis. Gicquel gra tylko na turniejach niższej rangi czego nie można powiedzieć o Ukraińcu - Stakhovsky&#39;m, który jeździ na większe imprezy i gra całkiem nieźle. Jego dotychczasowy bilans to 8/6. Niech Was nie odpycha tak dużo liczba porażek. Zawodnicy z którymi przegrywał to: Marin Cilic (11), Ricardas Berankis (87), Lucas Lacko (70), Jarkko Nieminen (53), Ernests Gulbis (109), Nikolay Davydenko (46). Nie ma się czego Sergiey wstydzić - Ci zawodnicy to szeroka światowa czołówka do której on nadal nie potrafi się przebić. Bilans Gicquela jest o wiele barwniejszy - 12/4. Jednak gdy głębiej się przypatrzymy to jego najwyżej rozstawionym w rankingu ATP przeciwnikiem był - Bautista-Agut (55). Potem długo, długo nic, aż znajdzie się Copil (138), Serra (145). Następnie może dwóch, trzech przeciwników z drugiej setki a potem trzeci, czwarty garnitur. Kursy za pewne są tak niskie na Francuza ponieważ gra u siebie i ostatnimi czasy nie przegrywa z byle kim (nie ma takiej okazji). Myślę, że jeśli Sergey zagra na swoim poziomie to może być nawet DW 0:2, pozdrawiam!
-----------------------------
???? Mertl J. v Huta-Galung J. ⛔
1.95 Unibet
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kenny De Schepper - Marton Fucsovics -1,5 1.72 tobet ⛔6/10

Węgra opisałem już wczoraj podczas meczu z Meffertem. Mecz stał na żenującym poziomie, masa błedów. Marton dobrze returował na końcową linie i przejmował inicjatywe, wymiany na przenicie i kto popełni pierwszy błąd... Dzisiaj Kenny dużo lepszy, mocny serwis, agresywna gra dobry FH, niezłuy 1BH. W turniejach we Francji czuje się bardzo dobrze, jest głownym faworytem do wygrania imprezy, a kwalifikant już swoje zrobił, dzisiaj raczej nie nawiąże walki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Już dziś w nocy o godz. 2:30 mecz finałowy Challengera w Salinas. Ten mecz przynosi nam 100% pewniaka w postaci kursu 1,61!

Renzo Olivo - Alejandro Gonzalez - 2 @ 1.61 - Bet365 ✅ FT 1-2


Oglądam ten turniej od początku i ten finał to dla mnie pewna wygrana Gonza. Jest to zdecydowanie bardziej ułożony zawodnik. Kolumbijczyk po drodze pokonał De Paule, Dutra Da Silvę, Kovalika i Souzę. Oglądając spotkanie z Kovalikiem myślałem, że z Souzą bedzie miał bardzo ciężko a tu proszę, gładkie 6-3 6-2. Alejandro 3 razy wracał do meczu z Kovalikiem, po przegranym 1 secie w drugim przegrywał już 1-4 aby wygrać go 6-4. Następnie w 3 secie znowu dał się przełamać, przegrywał 1-3 ale znów wrócił aby wygrać 7-5. Chłopak świetnie gra w ważnych momentach, potrafi obronić mnóstwo breakpointów w meczu do tego wykorzystać to, co ma. To w tenisie jest najważniejsze. Ogólnie niezły zawodnik, bardzo regularny, bardzo. Do tego posiada świetny &quot;footwork&quot;, czyli znakomicie się porusza, bardzo dobra defensywa. Wymiany w tym meczu to 80% z nich będzie padać jego łupem.

Renzo Olivo to zawodnik bardzo nerwowy, lubiący sobie pokrzyczeć na korcie. Jak wpadnie w swój dół nerwowy, to potrafi 20 piłek z rzędu przegrać. Drogę do finału to on miał zdecydowanie łatwiejszą, pokonywał Massu, Fabbiano, Naso i Travaglię. Ma w nogach aż 11 setów tutaj. bo 3 z 4 pojedynków wygrał w 3 setach. Na dobrą sprawę niepowinno go być w tej fazie turnieju, bo powinien odpaść z Naso, który posiadał 4 meczowe ale usztywnił się jak kłoda, popełnił pierwsze 2 podwójne w całym meczu aby potem wywalić wszystkie returny w out (przy okazji Naso mi zawalił zamykającą przez niego taśme na 500zł za 10zł..). Olivo nie przetrzymuje wymian, w meczu posiada kilka okresów gry gdzie nie potrafi dwóch, trzech piłek wymienić. Ogólnie jego ulubiona gra to drop szoty, wykorzystuje je bardzo często, bo na takich ciężkich zawodników jak choćby Naso to się sprawdzało, który biegać nie potrafi. Olivo bardzo często nie trafia pierwszym.

Ogólnie wszystkie atuty są przy Gonzalezie, dla mnie właśnie 24 latek na powiem szczerze 100% zostanie zwycięzcą tego turnieju zatem zdecydowanie polecam brać ten kurs 1,61.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Olivo R. v Gonzalez A.
2.38 Sporting Bet

Finałowe spotkanie turnieju odbywającego się w Ekwadorze. W finale niespodzianka - żadnego rozstawionego zawodnika! Wczoraj w fatalnym stylu odpadł ostatni, Brazylijczyk Souza. Dziś w nocy w zobaczymy zawodników z trzeciej setki rankingu ATP. Pierwszy z nich to mój faworyt - Renzo Olivo, który po drodze do finału pokonał czterech przeciwników - Massu, Fabbiano, Naso i Travaglia. W pierwszych trzech meczach Renzo tracił seta. W tym sezonie na mączce prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Osiem spotkań - sześć zwycięstw (z tego w trzech spotkaniach nie był uważany przez bukmacherów za faworyta) i dwie porażki (bukmacherzy nie dawali szans Argentyńczykowi w tych starciach). Rywal to Kolumbijczyk - Alejandro Gonzalez, który w tym sezonie grał jedenaście spotkań na clay&#39;u z czego wygrał osiem, bardzo dobry bilans jednak dziś nie wystarczy na nabuzowanego ostatnimi dobrymi wynikami Renzo Olivo. Wczoraj Kolumbijczyk pokonał słabego Souzę, który nie wykazywał żadnych chęci do gry a co dopiero do pokonania Gonzaleza. Natomiast Olivo wczoraj pokonał niespodziankę turnieju Travaglię gładko w dwóch setach. Dziś liczę na dobre spotkanie w wykonaniu Argentyńczyka i przede wszystkim wierzę w zwycięstwo nad średnim tenisistą jakim jest Kolumbijczyk Gonzalez, polecam!
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
???? Olivo R. v Gonzalez A.
2.38 Sporting Bet

Finałowe spotkanie turnieju odbywającego się w Ekwadorze. W finale niespodzianka - żadnego rozstawionego zawodnika! Wczoraj w fatalnym stylu odpadł ostatni, Brazylijczyk Souza. Dziś w nocy w zobaczymy zawodników z trzeciej setki rankingu ATP. Pierwszy z nich to mój faworyt - Renzo Olivo, który po drodze do finału pokonał czterech przeciwników - Massu, Fabbiano, Naso i Travaglia. W pierwszych trzech meczach Renzo tracił seta. W tym sezonie na mączce prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Osiem spotkań - sześć zwycięstw (z tego w trzech spotkaniach nie był uważany przez bukmacherów za faworyta) i dwie porażki (bukmacherzy nie dawali szans Argentyńczykowi w tych starciach). Rywal to Kolumbijczyk - Alejandro Gonzalez, który w tym sezonie grał jedenaście spotkań na clay&#39;u z czego wygrał osiem, bardzo dobry bilans jednak dziś nie wystarczy na nabuzowanego ostatnimi dobrymi wynikami Renzo Olivo. Wczoraj Kolumbijczyk pokonał słabego Souzę, który nie wykazywał żadnych chęci do gry a co dopiero do pokonania Gonzaleza. Natomiast Olivo wczoraj pokonał niespodziankę turnieju Travaglię gładko w dwóch setach. Dziś liczę na dobre spotkanie w wykonaniu Argentyńczyka i przede wszystkim wierzę w zwycięstwo nad średnim tenisistą jakim jest Kolumbijczyk Gonzalez, polecam!
Kocham te pisanie pod typ.
Gonzalez wygrał 8/11, ale on nie będzie nabuzowany, ale za to Olivo będzie, bo ma 6/8. Nie bądź śmieszny, bo rozumiem, możesz mieć własne zdanie i możesz napisać, kto, twoim zdaniem wygra. Ale nie za wszelką cenę. Będzie to wyrównane spotkanie, bo obaj panowie są w gazie.
 
P 160

peter42

Użytkownik
Olivo-Gonzalez 6-4,3-6,6-7
typ Olivo+1,5seta✅
kurs 1,45 Tobet

Zgadzam sie z kolega Rafiii, ze Olivo to nerwowy gracz i czasami przesadza ,ale pamietam młodego Nabandiana czy Federera robili tak samo i co osiagneli. Olivo to wielki talent,pisalem wczesniej ze moze zgarnac ten turniej i jest bardzo blisko. Jak trzeba sie sprezyc to Argentyczyk jest w stanie odwrocic losy seta nawet z 1-4 jak wczoraj,wiec nie jest w tym gorszy od Gonzaleza. Asekuruje sie i obstawiam +1,5seta handi, bo Gonzalez zaimponował mi przede wszystkim z Dutra dwa sety do 0 to moze robic wrażenie,Renzo mu juz jednak na taka młocke nie pozwoli i napewno mecz bedzie wyrównany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom