>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 1: Playford, Noumea, Orlando

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Playford, Australia
Data rozgrywania: 31.12.2018-06.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $81,240
Oficjalna strona turnieju: https://www.tennis.com.au/tournaments/pro-tournaments/australian-pro-tour/city-of-playford-tennis-international
Zwycięzca singla 2018: Jason Kubler
Zwycięzcy debla 2018: Mackenzie McDonald/Tommy Paul

Miejsce: Noumea, Nowa Kaledonia
Data rozgrywania: 31.12.2018-06.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $81,240
Oficjalna strona turnieju: https://www.liguetennis-caledonie.com/
Zwycięzca singla 2018: Noah Rubin
Zwycięzcy debla 2018: Hugo Nys/Tim Pütz

Miejsce: Orlando, USA
Data rozgrywania: 31.12.2018-06.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2018:
Zwycięzcy debla 2018:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
Challengery w tenisie będą w jakiejś nowej formule w tym sezonie? Patrzę od jutra ruszają trzy turnieje i we wszystkich jedna runda więcej niż dotychczas (od 1/32, z tym że szesnastu rozstawionych ma wolny los) i praktycznie bez kwalifikacji (tylko jedna runda i 4 zawodników).
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Starting in 2019, draw sizes will be increased from 32 to 48 at all events, with all players earning prize money, getting ATP ranking points and receiving free accommodations to cut costs.
Qualifying at each Challenger will be reduced to four players, three of whom will be taken from the ITF Transition Tour.
 
deyvpl 0

deyvpl

Użytkownik
King - Coria STS - Typ 1, kurs 1,40 ✅

King na ostatnie 6 meczy 3/3 zaś Coria 5/1. Zapowiada się ciekawie. Jak oceniacie ten mecz?
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Witam
T.Simon - S.Verbeek 1 1,344 1xbet Ch.Noumea ⛔
Niemiec to solidny gracz szczegolnie na szybsze nawierzchnie, potezny serwis, bardzo duzo asow, przyzwoity fh,jak na swoj wzrost dobre poruszanie po korcie. COraz czesciej pojawia sie na czelendzerach, gdzie w tamtym roku pare razy zaskoczyl, jego dzisiejszego rywala nigdy nie widzialem, zawodnik z futuresow, pojawial sie w tamtym roku w kwalach do czelkow, ale zawsze w nich odpadal, powaznych skalpow w tamtym roku nie zgarnal, ma za soba mecz juz tutaj, ale pokonal emeryta Fruttero, ktory skupia sie od paru lat tylko na deblu.
A,Harris - Zhe Li 2 2,39 Playford ✅
Kursu nie rozumiem, doswiadczony Chinczyk, gra wylacznie na betonie, ostatnio wygral WC do AO, pokonujac 4 rywali w tym D,Lee i Z.Zhanga, a wiec jakas forme prezentuje, w tamtym roku wygral 2 futuresy, raz polfinal czelka i raz cwiercfinal, jego dzisiejszy rywal to Australijczyk, stad pewnie taki kurs, przecietny gracz bez wiekszych sukcesow mimo 24 lat, raz polfinal czelendzera w tamtym roku, ale oprocz tego turnieju, caly sezon dosc slabo , bez ciekawych zawodnikow na rozkladzie, w tamtym roku odpadl tutaj w kwalach. Kurs warty ryzyka moim zdaniem.
Poza tym proponuje G.Blancaneaux z Stathamem po 1,50 z Noumei ⛔
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Troicki-Otte 1 ⛔

Troicki jest po bardoz slabym sezonie. Moze mu troche obrzydla ta rywalizacja i brakowalo mu motywacji, bo Serb jednak mial juz w swojej karierze przymusowa przerwe zwiazana z niestawieniem sie na badania antydopingowe. Rywalizacja co sezon, praktycznie przez 10-11 miesiecy to duze wyzwanie.
Troicki w tej chwili nie jest nawet klasyfikowany w Top 200. Wniosek prosty, beda kwalifkacje do AO w srodku przyszlego tygodnia. Nowy sezon, nowe nadzieje, takze Serb powinien pokazac troche lepszej gry. Normalnei w kalendarzu jest w przyszlym tygodniu turniej w Sydney, w ktorym Troicki zapisal naprawde ladna karte w przeszlosci. Tym razem bedzie walczyc o turniej glowny AO, a ze jest jeszcze troche czasu do tego, t osadze ze Troicki jeszcze pogra w tym australijskim challengerze. Nie wiem czy bedzie sie rzucac na zwyciestwo, ale jednak zapas czasowy jest i wypadaloby pozbierac troche punktow.
Rywalem jest Oscar Otte, ktory gra typowo silowy tenis, ale biorac pod uwage co obydwaj osiagneli na kortach to jest naprawde przepasc. Ciezko powiedziec jak tam naprawde Troicki na ten moment sie prezentuje, zerknalem tylk ona jego statystyki w 1-ego wygranego meczu tutaj i Serb poslal 11 asow. Znajac jednak dobre starty na poczatku praktycznie kazdego seoznu, mysle ze mozna zakladac, ze Troicki zagra dobrze. Na pewno Serba nie bedzie krecic granie w challengerach i bedzie chceic wrocic do rywalizacji w duzo wiekszych turniejach, z tym ze poki co trzeba poprawic ranking.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Sarkissian - Tatlot 1 1,72 1xbet ⛔
Sarkissian doswiadczony Amerykanin, tlucze tylko na betonie na poziomie czelendzerow, wydaje mi sie ze polka wyzej od dzisiejszego rywala Tatlota, dodatkowe handicapy przemawiajace za Sarkissianem to gra u siebie, kort glowny plus wczorajsza wygrana z Magerem w 3 setach 88% wygranych pilek po 1 serwisie,ktory jest bardziej ograny na betonie od Tatlota. Styl gry to typowy dla Amerykanow serwis plus fh,, ogladalem go raz z 3 lata temu z Jarrym, gdzie wygral grajac dosc dobrze.Francuz zawodnik grajacy glownie na ziemi,na betonie na poziomie czelendrzerow raczej nie grywa, a jesli gra to bez zadnych wynikow, z tego co widze rzadko gra poza Europa, a na kontynencie Amerykanskim wogole.
Statham - Halys 2 1,45 1xbet ⛔
Wczoraj przegralem na Stathamie, dzis jednak zagra z zawodnikiem duzo lepszym od wczorajszego, Francuz pokazywal sie z dobrej strony nawet w turniejach ATP, w tamtym roku przeszedl kwalifikacje w AO, jeden final czelendzera, jego minusem jest slaba psychika, potrafi przegrac wygrany mecz, mocny serwis sporo asow jak i duzo df, duzo ryzykuje, jego rywal duzo slabszy, wczoraj fajnie powalczyl bo wygral ciezki mecz, statystyki z tego meczu ma dosc srednie mimo wygranej. Nie chce mi sie wierzyc ze duzo lepszy Halys dzis przegra.
Do tego Majchrzak 1,45 ⛔ i Del Bonis z Verbeekiem over 18,5 1,91.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Orlando (USA), twarda
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mathias Bourgue - Sam Riffice
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 1,87
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 3 rundy na turnieju challengerowym w Orlando. Francuz Bourgue w 1 rundzie nie grał, bo zaczynał dopiero od 2 rundy, w której pokonał Austriaka Miedlera 2-1 (6-4 , 2-6 , 6-3). Amerykanin Riffice z kolei zmagania rozpoczynał od 1 rundy w której pokonał Niemca Choinskiego 2-1 (6-1 , 2-6 , 6-3) a następnie w 2 rundzie pokonał Kanadyjczyka Peliwo 2-1 (1-6 , 6-2 , 6-0). Powiem szczerze, że po Samie nie spodziewałem się, że będzie w stanie pokonać Niemca a następnie Peliwo, jednak poradził sobie i zameldował się w 3 rundzie. W tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa Amerykanina ale z handicapem setowym +1.5, bo myślę, że to dobry zakład. Riffice&#39;a stać na zwycięstwo w całym spotkaniu z Bourgue a przy handicapie kurs dalej bardzo fajny i wynosi aż 1,87 więc tę opcję wybieram. Myślę, że jeśli Amerykanin nie wygra w całym spotkaniu to tego jednego seta urwie. Bourgue pod koniec tamtego roku doznał urazu, po którym już nie występował w żadnym turnieju i myślę, że z powodu leczenia kontuzji może jednak mu na tym pierwszym turnieju w nowym roku brakować nieco szybkości i pewności siebie. W 1 rundzie się uporał ale nie bez problemów. Riffice zrobił na mnie większe wrażenie pokonując Choinskiego i Peliwo i myślę, że w tym spotkaniu przynajmniej ten 1 set padnie jego łupem a mi wejdzie zakład ;)
✅ 2-1(6-4 , 5-7 , 6-2)
Dyscyplina: Tenis - Challenher mężczyźni singiel: Noumea (Nowa Kaledonia), twarda
Godzina: 01:45
Spotkanie: Thai Son Kwiatkowski - Noah Rubin
Typ: 1
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe na turnieju w Noumea. Pojedynek dwóch Amerykanów. Obaj panowie do tego etapu rozgrywek przebrnęli bardzo pewnie. Kwiatkowski w 1 rundzie pokonał Włocha Giustino 2-0 (6-2 , 6-3), w 2 rundzie pokonał Francuza Janviera 2-0 (6-4 , 6-4) i w 3 rundzie odprawił Chilijczyka Barriosa 2-0 (6-3 , 6-2). Rubin z kolei w 1 rundzie nie grał i zmagania rozpoczął od 2 rundy gdzie pokonał Szwajcara Hueslera 2-0 (6-4 , 7-5) i w 3 rundzie wygrał z Francuzem Nysem 2-0 (6-3 , 7-5). Dla mnie jest to spotkanie 50 na 50, bo obaj panowie znają swoje słabe i mocne strony i to spotkanie wygra ten, który lepiej wykorzysta tę wiedzę i wykorzysta te słabsze strony rywala. Obaj panowie oprócz gier singlowych grają ze sobą w parze w deblu, gdzie doszli do półfinału i zagrają go po swoim singlowym meczu. Skoro grają ze sobą w parze deblowej to z pewnością zauważyli już jeden u drugiego swoje mocne i słabe strony. Tak więc skoro to dla mnie mecz 50 na 50 to wolę iść w stronę zawodnika na którego jest wyższy kurs. Taki w tym spotkaniu jest na Kwiatkowskiego, który jest niżej w rankingu ATP i o mniejszych sukcesach w seniorskim tenisie od swego rywala ale często właśnie tak bywa, że ten teoretycznie słabszy zawodnik, który zna się dobrze ze swoim rywalem spina się na maksa i wychodzi zwycięsko z takiego pojedynku. Ja tutaj na to liczę, że Thai Son zepnie się i będzie w stanie sprawić niespodziankę. Kwiatkowski pod koniec tamtego roku zaczął grać lepiej i wygląda na to, że na początku tego roku podtrzymuje tę formę. Myślę, że Rubinowi w tym spotkaniu łatwo nie będzie. Noah jest faworytem ale jak już wspomniałem obaj grają ze sobą w parze w deblu w tym turnieju więc jeden drugiego już poobserwował.
⛔ 0-2 (5-7 , 3-6)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom