>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 10: Santiago, Zhuhai

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Santiago (Chile), ziemna
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sebastian Ofner - Gonzalo Lama
Typ: 2
Kurs: 3,44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w Santiago. Próbuję w tym spotkaniu pograć na niespodziankę i wygraną zawodnika gospodarzy Gonzalo Lamy, który wystąpi na tym turnieju z dziką kartą. Zaznaczam, że typ ryzykowany, bo nie wiadomo do końca w jakiej formie jest Lama, który zmagał się w ostatnim czasie z kontuzją i tym turniejem zainauguruje tenisowy sezon. Ma już wprawdzie rozegrane jedno spotkanie oficjalne w tym roku ale było to w rozgrywkach Pucharu Davisa, które przegrał z Ekwadorczykiem Quiroz. Nie liczę, że będzie w swojej najlepszej formie ale mimo wszystko pogram na niego, bo on urodził się i mieszka na co dzień właśnie tutaj w Santiago a więc te korty zna jak własną kieszeń. Trenuje tutaj i będzie miał wsparcie własnej publiki a więc wierzę, że da z siebie wszystko. Gdzie najlepiej odbudowywać formę jak nie we własnym domu. Ofner to wymagający gracz, każdy wie jakim objawieniem był w tamtym roku na Wimbledonie czy później na turnieju w Kitzbuhel, jednak według mnie nie prezentuje takiej gry jak z tych wymienionych imprez na początku tego roku. Jak najbardziej jest tutaj faworytem w tym spotkaniu i wydaje się być na ten moment graczem lepszym ale jak pisąłem wyżej Gonzalo zagra u siebie w domu a to umie bardzo mocno podbudować i dodać skrzydeł. Chilijczyk występuje tutaj nieprzerwanie od 2012 roku i napewno zna te korty lepiej od swego rywala. Wprawdzie jakiegoś wielkiego sukcesu tutaj nigdy nie osiągnął, bo najdalej zaszedł w 2013 roku do ćwierćfinału a tak to przeważnie odpada zaraz w 1 rundzie. Jednak może pora chociaż wyrównać ten wynik ćwierćfinałowy z 2013 roku. Ofner z pewnością jest graczem na ten moment lepszym ale ja myślę, że jest w zasięgu Lamy i próbuję tej niespodzianki tutaj. Ofner tutaj nigdy nie występował, natomiast jego rywal się tutaj urodził, wychował i na kortach w Santiago wytrenował tak więc próbujemy i zobaczymy o z tego będzie.
⛔ 2-1 (6-4 , 2-6 , 6-4)
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Bagnis - Moutet 2 @ 1.97 fortuna

Od razu wpadło mi w oko to spotkanie, francuz niezaprzeczalnie posiada duży talent, oglądałem prawie wszystkie jego spotkania parę miesięcy temu w challengerze Brest i bardzo mi wtedy zaimponował. Głowa jeszcze nie ta, potrafi się podpalić (raz widziałem jak po przegranej akcji strzelił sobie na wyładowanie serię pompek na korcie ???? ), ale talent bez dwóch zdań jest. Ostatnio na mączce również radzi sobie całkiem nieźle, odprawienie Karlovica, Eliasa czy urwanie seta Pelli budzi jednak jakiś respekt. A Bagnis jak to Bagnis, typowy ziemniak przebijak, potrafi zagrać ładne spotkania, ale analogicznie potrafi się również szybciutko zesrać ze słabszymi od siebie i leci. Ostatnie swoje spotkanie przegrał z Popko, więc dlaczego miałby nie ulec młodemu francuzowi który jest w gazie? Na koniec dodam, że jakimś specjalistą nie jestem, jeśli ktoś ma jakieś obiekcje na ten typ to bardzo proszę je wyrazić ;) Przyznam, że kuponu jeszcze nie puściłem, poczekam, może ktoś mi zaraz wyleje kubeł zimnej wody na łeb ;)
⛔
No nic, jednak nie ma co stawiać na dzieciaki, nie ta głowa jeszcze. Przegra 2 piłki i chodzi zblazowany jakby łaskę robił że tu gra...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom