>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 11: Irving, Shenzhen, Drummondville

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Shenzhen (Chiny), twarda
Godzina: 04:30
Spotkanie: Marcel Granollers Pujol - Miomir Kecmanovic
Typ: 2
Kurs: 2,49
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w chińskim Shenzhen. Gram tutaj na niespodziankę i zwycięstwo dużo młodszego zawodnika 18 letniego Kecmanovica. Hiszpan Granollers jest ostatnio w kiepskiej dyspozycji i w ostatnim czasie przegrał ze słabszymi zawodnikami niż Miomir. W Lauceston odpadł z Australijczykiem Mousleyem, który jest na 261 miejscu w rankingu ATP. Następnie w Dubaju odpadł zaraz w 1 spotkaniu z innym Australijczykiem Popyrinem, który tak jak Kecmanovic ma 18 lat i znajduje się na odległym 442 miejscu w rankingu ATP. Granollers tamto spotkanie przegrał bardzo gładko 0-2 (3-6 , 0-6). W ostatnim turnieju rozgrywanym w chińskim Zhuhai Hiszpan ograł najpierw Włocha Sonego 2-0 (6-3 , 6-3) ale w kolejnym meczu przegrał z Koreańczykiem Kwon Soon 0-2 (5-7 , 4-6), który też w ostatnim czasie nic wielkiego nie grał i zajmuje 218 miejsce w rankingu ATP. Każdy z tych graczy z którymi Marcel grał znajduje się niżej w rankingu od jego dzisiejszego rywala Serba Kecmanovicia. Widać, że Granollers jest w kiepskiej dyspozycji a wpływ na to może mieć jakiś uraz. Hiszpan w ostatnim turnieju korzystał z pomocy MTO w czasie meczu, być może zmaga się z jakimś urazem i stąd ta słaba dyspozycja w ostatnim czasie. Miomir to groźny gracz i jak najbardziej jest w stanie ograć tak dysponowanego rywala.
✅ 0-2 (3-6 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Drummondville (Kanada), twarda (w hali)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dominik Koepfer - Evan King
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy w tenisie na turnieju challengerowym w Drummondville. W swoim pierwszym spotkaniu Niemiec Koepfer wygrał z reprezentantem gospodarzy Kanadyjczykiem Krainik 2-1 (6-3 , 5-7 , 6-2), natomiast Amerykanin King wygrał z kwalifikantem Australijczykiem Vukiciem 2-0 (7-6 , 6-4). W tym spotkaniu minimalnym faworytem jest Dominik, który w ostatnim czasie gra bardzo przyzwoicie i na ostatnim turnieju challengerowym rozgrywanym w San Francisco doszedł do samego finału, gdzie przegrał z Jungiem. Ja jednak idę w stronę zwycięstwa wyżej sklasyfikowanego w rankingu ATP Kinga z bardzo prostej przyczyny. Dla Dominika będzie to 7 spotkanie w ciągu 10 dni ! Może jest młodym zawodnikiem ale nie ma bata organizmu się nie oszuka. Do tego dochodzi podróż z San Francisco do Drummondville, która jest długa, bo obie miejscowości leżą na dwóch różnych końcach Ameryki Północnej. Już w jego meczu z Krainik widać po wyniku, że nie było łatwo. Wprawdzie meczu nie oglądałem ale z tym rywalem powinien sobie poradzić bez problemu 2-0 a tymczasem stracił seta. Dzisiaj poziom trudności wzrasta zdecydowanie i trafia na Evana Kinga, który będzie bardzo dużym wyzwaniem. Amerykanin w ostatnim czasie też nieźle się prezentuje i wygrał z takimi graczami jak Klizan czy Sela. Do tego powinien być dużo lepiej wypoczęty i zregenerowany do tego spotkania, bo on aż tylu spotkań w ciągu 10 dni nie musiał rozgrywać i do Drummondville zjawił się wcześniej. Stawiam tutaj na Kinga, bo myślę, że on będzie dużo bardziej wypoczęty na ten mecz a to tutaj może mieć bardzo duże znaczenie.
✅ 0-2 (4-6 , 6-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 18

crisardo

Użytkownik
Jaziri śmieć pierdolony. Tak sprzedaje mecz. Kretyn wielki i tyle. Przez takich ludzi jak on odechciewa się wszystkiego.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Loteria loteria loteria .... A Kukuszkin co? Męczy się i ledwo co wyciąga z Krajickiem żeby nazajutrz rozwalić Donaldsona ???? Loteria, dyspozycja dnia, loteria.
 
C 18

crisardo

Użytkownik
Żebyś widział co ten patałach zrobił.
4-1 w drugim secie już miał. A potem miał piłkę meczowa jeszcze. Frajer i tyle.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Drummondville (Kanada), twarda (w hali)
Godzina: 19:30
Spotkanie: Denis Kudla - Jared Hiltzik
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 1,81
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe i spotyka się tutaj dwóch amerykańskich graczy. Kudla po drodze do tego etapu rozgrywek pokonał najpierw Francuza Escoffiera 2-1 (1-6 , 6-3 , 6-4) a następnie Belga de Loore 2-1 (6-3 , 5-7 , 6-2). Hiltzik z kolei występuje w turnieju głównym jako lucky loser, bo w kwalifikacjach przegrał ale ze względu na to, że ktoś wycofał się to wypadło, że go zastąpił w turnieju głównym i dzięki temu go tutaj widzimy. Po drodze do tego ćwierćfinału pokonał najpierw Hiszpana Kuhna 2-0 (6-4 , 6-3) a następnie Szwajcara Laaksonena 2-0 (6-4 , 6-4) Jared sprawił zatem dwie niespodzianki i myślę, że mocno dziś powalczy o półfinał wygrywając przynajmniej tego jednego seta co sprawi, że przy tym handicapie typ wejdzie ???? Kudla jakoś mnie nie przekonuje swoją grą. Gra bardzo nierówno i myślę, że w takiej dyspozycji Hiltzik jest w stanie ugrać tutaj seta jak nie wygrać całe spotkanie. Denis grał w poprzednich dwóch rundach z graczami, którzy są w rankingu ATP blisko Jareda, bo odpowiednio Escoffier na 350 miejscu a de Loore na miejscu 315 a Hiltzik znajduje się na miejscu 361 więc skoro oni byli w stanie ugrać seta z Denisem to myślę, że Hiltzik też spokojnie może tego dokonać, bo w tym turnieju głównym dyspozycja mu sprzyja i odprawił już dwóch rywali, którzy byli faworytami w meczach z nim. Początkowo chciałem zaryzykować na niespodziankę i zwycięstwo Jareda ale ostatecznie wybieram bezpieczniejszy typ z handicapem i myślę, że tego jednego seta będzie ten gracz w stanie ugrać. Obaj panowie spotykali się do tej pory 2 razy na korcie i oba spotkania wygrywał Kudla. Najpierw w 2014 roku na turnieju challengerowym w amerykańskim Champaign Denis wygrał 2-0 (7-5 , 6-3) a następnie w roku 2017 na turnieju challengerowym w amerykańskim Knoxville Kudla wygrał 2-0 (6-3 , 6-4). Oba te spotkania były rozgrywane tak jak i to dzisiejsze na nawierzchni twardej w hali. Pora aby Hiltzik bardziej powalczył i tym razem ugrał przynajmniej seta z Kudlą. Myślę, że szansa na to jest całkiem spora, bo jak pisałem wyżej Kudla jakoś nie za specjalnie mnie ostatnio przekonuje, bo gra bardzo nierówno. Oczywiście to tylko moja opinia na jego temat nie trzeba się z nią zgadzać ;) wszystko zweryfikuje kort
⛔ 2-0 (6-2 6-1)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Drummondville (Kanada), twarda (w hali)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Brayden Schnur - Denis Kudla
Typ: 1
Kurs: 2,48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Półfinałowy pojedynek kanadyjsko-amerykański. Wczoraj z mojej strony wtopa w meczu Kudli z Hiltzikiem, bo typowałem z handicapem setowym +1.5 dla Hiltizka właśnie na niego, sądząc, że wygra chociaż jednego seta ale zaliczył szybkie lanie. Dzisiaj w tym spotkaniu gram znów przeciwko Denisowi z tym, że dziś już odważnie na czyste zwycięstwo rywala. Schnur na turniejach w swojej ojczyźnie zazwyczaj dobrze się prezentuje i Kudla dzisiaj będzie miał duże problemy. Brayden to mierzący 1,93 m młody 22 letni zawodnik, który póki co nic wielkiego nie gra ale u siebie na swojej ziemi zawsze solidnie się prezentuje. Po drodze do tego półfinału pokonał najpierw w 1 rundzie naszego rodaka Przysiężnego 2-0 (7-6 , 6-2), następnie Amerykanina Harrisona 2-0 (6-4 , 6-3) i ćwierć finale miał grać ze swoim rodakiem Danceviciem ale ten wycofał się z turnieju więc Brayden przeszedł walkowerem. Kudla z kolei pokonał na wstępie Francuza Escoffiera 2-1 (1-6 , 6-3 , 6-4), później Belga De Loore 2-1 (6-3 , 5-7 , 6-2) i w ćwierćfinale rodaka wspomnianego Hiltzika 2-0 (6-2 , 6-1). Dziś po takich kursach wolę iść w stronę niespodzianki i pograć na Kanadyjczyka. Według mnie Kudla będzie dziś miał problem z mocnym serwisem Braydena. Dziś nie liczyłbym na takie łamanie rywala jak we wczorajszym meczu z Hiltzikiem. Schnur gra u siebie i z pewnością mocno mu zależy na tym aby zagrać w samym finale przed własną publicznością. Oczywiście Kudla też zrobi wszystko aby znaleźć się w tym finale ale według mnie solidniej gra Brayden. Obaj panowie spotkali się niedawno na turnieju ATP w Acapulco (nawierzchnia twarda) w kwalifikacjach do turnieju głównego i wówczas górą był Kudla wygrywając 2-1 (6-3 , 3-6 , 6-3). Teraz pora na rewanż, Schnur gra u siebie w ojczyźnie więc myślę, że zagra z większym zaangażowaniem niż w Acapulco. Do tego spotkanie rozgrywane w hali i myślę, że to również bardziej procentuje w stronę Braydena, który powinien posyłac dużo mocniejsze piłki niż Kudla. No zobaczymy jak to będzie ale według mnie na własnej ziemi Schnur zagra solidniej i to on zagra w finale.
⛔ 0-2 (4-6 , 2-6)
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Nosz kuźźźźwa mać, płacz mode on... Oszaleje przez tego tenisa, jak to się dzieje że jakiś Gigounon rozwali Trungellitiego, przecież to się nie godzi...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nosz kuźźźźwa mać, płacz mode on... Oszaleje przez tego tenisa, jak to się dzieje że jakiś Gigounon rozwali Trungellitiego, przecież to się nie godzi...
Zły temat.
Gigounon niegdyś dobry grajek, top 200, kilka dobrych wyników na czelkach, grać na pewno potrafi.

Dziś na Bonziego znów wysoki kurs w finale z Kudlą.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Zły temat.
Gigounon niegdyś dobry grajek, top 200, kilka dobrych wyników na czelkach, grać na pewno potrafi.

Dziś na Bonziego znów wysoki kurs w finale z Kudlą.
Polecasz grać na tego Bonziego ? Kurs naprawdę fajny, ale on z lepszych graczy to ograł tylko Pospisila. Kolega wyżej też próbował przeciwko Kudli ale obydwa mecze gładko 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom