>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 12: Qujing, Lille/

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Setkic - Robert 1 @ 2,44
pinnacle


Kursy dość niskie i spadają. Robert już nie te lata, coraz słabszy serwis, poruszanie nie te, na drewniaki jego cięte i trudne piłki oraz returny jeszcze zdają rolę, jednak Setkic na hali bardzo dobrze się czuje, dość cierpliwy a kiedy ma okazję to sieka swym FH.

Mertens - Olaso 1 @ 2,31
pinnacle


Tutaj jakaś masówka idzie na Hiszpana. Owszem Olaso zbiera pkt i odrabia swój ranking, ale ten kto miał okazję go widzieć wie że gość jest bez drugiego serwisu, baloniarz z końcowej linii, czasem zmieni kierunek piłki czy pójdzie do siatki, taka gorsza wersja Arnaboldiego. Mertens coś się zagubił na czelendzerowym poziomie i ciupie itfy. Gość mimo śmiesznego stylu gry ma potencjał na hale, zabiegać go ciężko , każdą piłkę odbiję, a do tego potrafi ładnie wzdłuż linii swym płaskim BH zagrać . Moim zdaniem na hali większe atuty na Belg.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Barrere - Olaso 1 @ 1,7
sbobet

Nei widziałem Olasu z Mahutem ale nie wierze w czystosc tego meczu. Tak jak pisałem Hiszpan bez drugiego serwisu , przebijacz. Barrere super mecz z Robertem, gdzie jednak typowałbym tego drugiego Francuza. Mocny serwis, długie płaskie wymiany, zmiany kierunku piłek, dropy za siatke. Moim zdaniem dzisiaj dosc latwa powinien miec droge do polfinalu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Barrere G. - Maden Y. 1 @ 2,8
pinnacle

Dziś dalej idę w stronę Francuza, łatwo odprawil Olaso tak jak się spodziewałem i gry tak jak opisywałem. Maden żenujące spotkanie z Guezem, obaj grali taką padlinę że oczy bolały. Po takim kursie warto spróbować, szczególnie ze Maden to żaden kozak , ma swoj czas bo nie tak dawno to jeszxcze na ITFY pykał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom