>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Tydzień 13: Le Gosier, San Luis Potosi, Marbella, St. Brieuc

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Saint Brieuc (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 17:45
Spotkanie: Jurgen Zopp - Vincent Millot
Typ: 1
Kurs: 1,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy i w tym meczu zagra reprezentant Estonii z zawodnikiem gospodarzy Francuzem. Obaj zawodnicy w ostatnim czasie są bez formy i szybko odpadają z kolejnych turniejów. Ja w tym spotkaniu idę jednak w stronę młodszego o 3 lata tenisisty z Estonii. On nieco lepiej gra w ostatnim czasie od swego rywala i myślę, że Millot może mieć dziś spore problemy z serwisem rywala. Tutaj pod tym względem myślę, że Jurgen może mieć bardzo dużą przewagę i więcej szans na przełamanie będzie miał ten zawodnik niż Vincent. Francuz jest w ostatnich tygodniach w bardzo słabej dyspozycji i być może rywal też nie błyszczy jakąś wielką formą ale tutaj stawiam na Zoppa, bo po prostu wydaje mi się być tenisistą mocniejszym na ten moment.
✅ krecz Millota przy stanie 1-1 w setach i 3-0 w gemach w trzecim secie
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Saint Brieuc (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 19:35
Spotkanie: Ugo Humbert - Maxime Janvier
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w Saint Brieuc. Spotykają się tutaj ze sobą dwaj Francuzi. Lepszą pozycję w rankingu ATP zajmuje Humbert ale w tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa jego rywala. Janvier w ostatnim czasie prezentuje się lepiej od niego i jest zawodnikiem bardziej doświadczonym. W ostatnim turnieju challengerowym rozgrywanym w Lille Maxime doszedł do półfinału gdzie przegrał z Niemcem Kamke, natomiast na tym samym turnieju Humbert przegrał zaraz w 2 rundzie z Niemcem Madenem. Ugo wcześniej szybko żegnał się z turniejami zaraz po pierwszym spotkaniu w Mouilleron-Le-Captif i w Rennes a wcześniej w Paryżu zaraz w drugim spotkaniu pożegnał się z turniejem i to samo w Brest. Janvier z kolei w Quimper doszedł do ćwierćfinału, w Rennes odpadł w 2 rundzie a w Canberra doszedł do półfinału. Widać po wynikach, że w lepszej formie w ostatnich tygodniach jest Maxime i w pojedynku między tymi graczami myślę, że dzisiaj górą będzie starszy o 2 lata zawodnik. Myślę, że na tym turnieju rozgrywanym na korcie twardym w hali Janvier będzie miał dużą przewagę nad rywalem jeżeli chodzi o serwis. Według mnie w tym elemencie gry zawodnik ten jest dużo mocniejszy od rywala. Ugo może za to być trochę skuteczniejszy w dłuższych wymianach ale myślę, że ostatecznie zwycięsko z tego meczu wyjdzie Janvier, bo jest w dużo lepszej dyspozycji od rywala a do tego wydaje się, że Humbert może mieć dzisiaj problemy z serwisem rywala.
✅ 0-2 (4-6 , 3-6)

Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Le Gosier (Gwadelupa), twarda
Godzina: 23:00
Spotkanie: Dennis Novikov - Gastao Eliast
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj z kolei propozycja typu na Novikova w meczu 1 rundy z Eliasem na turnieju challengerowym w Le Gosier. Myślę, że 1,70 w tym spotkaniu na Amerykanina to dość duża promocja. Novikov wprawdzie odpadł szybko w Indian Wells i Miami ale po prostu turnieje tej rangi mają dla niego zbyt duży poziom trudności. Przed tymi turniejami wygrał challenger w Morelos a w San Francisco doszedł do półfinału. Na tym turnieju myślę, że ćwierćfinał to minimum jakie osiągnie. Z Eliasem na tej nawierzchni powinien sobie poradzić dziś bez większych problemów. Portugalski tenisista Gastao Elias to typowy ceglak i głównie turnieje z tą nawierzchnią wybiera od czasu do czasu próbując pograć na hardzie, jednak ze słabiutkim skutkiem. Elias w tym roku zaliczył raptem 3 turnieje na hardzie i we wszystkich odpadł zaraz po pierwszym meczu przegrywając w każdym po 0-2. W tamtym roku tez bez rewelacji na tej nawierzchni i myślę, że kurs 1,70 na Dennisa to spora promocja od buka. Obaj panowie spotkali się ze sobą raz na korcie a miało to miejsce w 2015 roku w kwalifikacjach do turnieju wielkiego szlema US Open i wówczas wygrał Amerykanin 2-1 (6-7 , 6-3 , 6-4). W tym spotkaniu myślę, że znów to Novikov będzie górą, bo na tej nawierzchni gra zdecydowanie i więcej i lepiej a Gastao to zawodnik na mączkę i na nawierzchni twardej się bardzo męczy.
⛔ 0-2 (6-7 , 4-6)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Uwazalbym z graniem na Bagiete, gość po serii mastersa a Arnaboldi passa porażek. W stronę Włocha bym grał jak już coś.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: San Luis Potosi (Meksyk), ziemna
Godzina: 21:30
Spotkanie: Roberto Cid - Alexander Sarkissian
Typ: Dokładny wynik 2-0
Kurs: 1,98
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kurs na zwycięstwo Cida marny więc próbuję dokładnego wyniku na jego wygraną 2-0 w setach, bo myślę, że jest na to spora szansa. Jest to spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w San Luis Potosi. Cid do turnieju głównego dostał się dzięki wygranej w kwalifikacjach, więc jest już zaznajomiony z tutejszymi kortami. Jego rywal Sarkissian jest wprawdzie na dużo lepszej pozycji w rankingu ATP, bo zajmuje 248 miejsce a Roberto plasuje się na 421 miejscu ale faworytem w tym spotkaniu jest Dominikańczyk i ja też w jego stronę pójdę ale próbując postawić, że wygra w 2 setach. Dla Alexandra będzie to dopiero pierwsze spotkanie w tym roku na nawierzchni ceglanej. Ostatni raz na mączce gracz ten zagrał ponad rok temu na początku lutego w Quito, gdzie pierwszy mecz wygrał z Argentyńczykiem Pazem a kolejny przegrał z Hiszpanem Carballes Baena i był to jedyny turniej ceglany z jego udziałem w tamtym roku. W 2016 roku też zagrał tylko 2 mecze na tej nawierzchni i obydwa przegrał i to by było na tyle jeżeli chodzi o jego grę na cegle. Gracz ten unika gry na ziemnej i skupia się głównie na grze na kortach twardych. Cid z kolei to typowy ziemniak, który na tym podłożu czuje się najlepiej i na tej nawierzchni gra w sezonie najwięcej spotkań. Nie jest oczywiście graczem topowym ale na challengery jest bardzo solidny i myślę, że jak najbardziej jest w stanie z tym rywalem wygrać w dwóch setach. Doświadczenie w meczach na cegle zdecydowanie po stronie Roberto a i dzięki grze w kwalifikacjach poznał już tutejsze korty więc to tutaj tez myślę, że działa na duży plus dla tego zakładu. Próbujemy ;)
✅ 2-0 (6-2 , 6-0)

Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: San Luis Potosi (Meksyk), ziemna
Godzina: 02:00
Spotkanie: Manuel Sanchez - Ivan Nedelko
Typ: Dokładny wynik 2-0
Kurs: 5,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kto nie chce ryzykować aż tak bardzo to niech próbuje zwykłego zwycięstwa w meczu Sancheza po też bardzo dobrym kursie w granicach 3,00. Ja tutaj spróbuję ryzyka i zwycięstwa Meksykanina 2-0 w setach, bo myślę, że jest na to fajna szansa a po takim kursie warto spróbować. Sanchez zagra przed własną publiką w miejscu, w którym się urodził więc z pewnością da z siebie wszystko. Grywa tutaj bardzo regularnie, wprawdzie bez sukcesów, bo najdalej doszedł tutaj w 2015 i 2017 roku do 2 rundy, a tak żegnał się zaraz po pierwszym meczu z tym turniejem w 2009, 2012, 2013 i 2016 roku ale trafiał przeważnie na graczy, którzy na cegle również są bardzo solidni w challengerach. Tutejsze korty jednak zna doskonale i to jeden z dwóch głównych czynników, który zadecydował o tym, że wybrałem w tym meczu ryzykowny typ na jego zwycięstwo 2-0 w setach. Drugim czynnikiem, który dla mnie przemawia na taki obrót spraw w meczu jest zmęczenie Nedelko. Rosjanin wygrał ostatnio 2 turnieje futures z rzędu rozgrywane w Turcji oba rozgrywane w Antalya i myślę, że może być mocno zmęczony. W ciągu 10 dni w Turcji rozegrał 11 spotkań (10 w singlu i 1 deblowe) a do tego dochodzi jeszcze długa podróż z Turcji do Meksyku. Nie wierzę, że będzie tutaj na 100% wypoczęty, nie ma opcji ma za niedługo 32 urodziny i mimo, że mecze z cyklu futures nie są aż tak bardzo intensywne jak w challengerach to ale i tak jest to spory wysiłek rozegrać tyle spotkań i udać się w tak długą podróż na kolejne rozgrywki. Do tego San Luis Potosi leży na wysokości 1850 m n.p.m do której Ivan nie jest przyzwyczajony i myślę, że po prostu może mu w tym spotkaniu brakować energii i kondycji. Sanchez się tutaj urodził więc dla niego są to normalne warunki gry. Po takich kursach myślę, że warto podjąć ryzyko czy to na zwycięstwo Sancheza czy to idąc dalej i postawić na jego dokładną wygraną 2-0 ????
✅ 2-0 (6-0 , 6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Le Gosier (Gwadelupa), twarda
Godzina: 02:15
Spotkanie: Christian Harrison - Gianni Mina
Typ: 2
Kurs: 2,61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jeszcze taka niespodzianka odemnie na noc ???? Francuz Mina całkowicie bez formy w ostatnim czasie i odpadł z 5 turniejów z rzędu zaraz po pierwszym spotkaniu. Harrison jednak też bez rewelacji i w kratkę w ostatnich tygodniach ale jest na lepszej pozycji w rankingu ATP i notuje ciut lepsze wyniki od rywala więc jest w tym spotkaniu faworytem. Ja jednak spróbuję w tym spotkaniu niespodzianki i pogram na Gianni, bo myślę, że jest spora szansa na przerwanie tej złej passy i przełamanie się. Mina urodził się właśnie tutaj na Gwadelupie więc gdzie ma się przełamać jak nie we własnej ojczyźnie przed swoją publicznością. Mina gra tutaj regularnie co roku z małą przerwą w 2013 roku. Wprawdzie nie osiągnął tutaj żadnego znaczącego sukcesu, bo najwyżej awansował do 2 rundy ale korty te zna doskonale i myślę, że jest w stanie ograć Harrisona i zameldować się w 2 rundzie. Z pewnością lepiej na kortach twardych radzi sobie Christian i słusznie jest tutaj faworytem ale gdzie Mina ma przerwać passę 5 porażek z rzędu jak nie u siebie przed własną publiką ? Na jego plus działa to, że zna te korty bardzo dobrze i myślę, że jest w stanie tutaj z Amerykaninem powalczyć i ostatecznie zwyciężyć.
⛔ 2-0 (6-4 , 6-2)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: San Luis Potosi (Meksyk), ziemna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Yannick Hanfmann - Jay Clarke
Typ: 1
Kurs: 1,48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na tym turnieju. W pierwszym spotkaniu Hanfmann pokonał Ekwadorczyka Quiroza 2-1 (1-6 , 7-5 , 6-3), natomiast Clarke pokonał Meksykanina Hanka 2-1 (6-2 , 2-6 , 6-2). W tym spotkaniu idę w stronę faworyta Niemca Hanfmanna, bo myślę, że oprócz tego, że jest bardziej doświadczonym zawodnikiem to również ma większe umiejętności i powinien sobie z Brytyjczykiem poradzić. Clarke jak na Brytyjczyka gra dość dużo na cegle i to z niezłym skutkiem ale głównie w turniejach ITF. Tutaj w tym challengerze trafia na zdecydowanie mocniejszego tenisistę niż ci z którymi miał okazję grać na mączce i myślę, że Yannick nie da mu w tym spotkaniu większych szans. Hanfmann wprawdzie w tym roku jest w beznadziejnej formie i przegrał aż 8 spotkań a wygrał zaledwie 2 ale pora zacząć odbudowywać formę. Z Clarkiem myślę, że sobie poradzi i zamelduje się w ćwierćfinale turnieju.
⛔ 1-2 (5-7 , 6-2 , 4-6)

Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: San Luis Potosi (Meksyk), ziemna
Godzina: 02:00
Spotkanie: Manuel Sanchez - Jan Choinski
Typ: 1
Kurs: 4,38
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj w spotkaniu z kolei próbuję niespodzianki. Wczoraj Sanchez dał zarobić po bardzo dobrym kursie więc dzisiaj też próbujemy w jego stronę. Oczywiście dziś zadanie przed nim będzie dużo cięższe ale nie niemożliwe do wykonania. Wczoraj ograł gładko Rosjanina Nedelko 2-0 (6-0 , 6-2) a Choinski z kolei pokonał Austriaka Geralda Melzera, który przy stanie 1-0 w setach skreczował w 2 secie przy stanie 3-1 dla Jana. Obaj gracze nie pograli zatem wczoraj za wiele i ich mecze można potraktować jak taki trochę bardziej intensywny trening. Obaj również nie byli we wczorajszych pojedynkach faworytami. Choinski z pewnością będzie trudniejszym rywalem niż wczoraj Rosjanin, bo po pierwsze jest dużo bardziej wypoczęty a po drugie na cegle potrafi grać. Wprawdzie w głównej mierze startuje w turniejach rozgrywanych w Niemczech ale ostatnio zalicza również zagraniczne challengery. Sanchez gra u siebie, tutaj w San Luis Potosi się urodził i systematycznie występuje co roku na tym turnieju. Korty zna bardzo dobrze, wie jakie warunki tutaj panują i z pewnością to plus w jego stronę. Jednak dalej jak do 2 rundy nigdy tutaj nie awansował i teraz nadarza się sytuacja aby awansować tutaj najdalej podczas wszystkich występów. Zadanie to łatwe nie będzie i typ jest ryzykowny ale Sanchez już wczoraj po fajnym kursie wszedł w meczu z Nedelko więc trzeba iść za ciosem i spróbować znów na niego postawić. Jak się nie uda to trudno ale myślę, że mocno w tym spotkaniu powalczy i stać go na awans do ćwierćfinału. Dzisiaj stawiam bezpieczniej &quot;tylko&quot; na jego wygraną bez dokładnego wyniku setowego haha ;)
⛔ 0-2 (4-6 , 5-7)
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Jurgen Zopp - Zdenek Kolar
TYP: Powyżej 22.5 @1,84

Dla mnie tutaj typowy mecz na over gemowy. Zopp wprawdzie wygrał 2:0 w ostatnim starciu z Gerasimowem, ale spójrzmy kiedy groźny Białorusin ostatnio grał na dobrym poziomie. W ogóle ostatni mecz przed tym turniejem zagrał w sierpniu 2017 roku... więc jednak trochę minęło. W pierwszej rundzie stracił seta z Millotem, a później Francuz skreczował. Oglądałem fragmenty pierwszego seta i Estończyk miał spore problemy z jedynką. Więc dla mnie odpada tutaj scenariusz, że przejedzie się po Kolarze, który również swoją grę opiera na serwisie. Czech odprawił wcześniej Safwata i Setkica i ewidentnie się rozkręca. Myślę, że będą tutaj trzy sety, jeśli nie to przynajmniej dwa bardzo zacięte.
 
Y 0

yoshick

Użytkownik
Warto mordeczki Travaglie grać po 2,6 dzisiaj? Ktoś oglądał jego albo Klizana w turnieju?
oglądałem wczorajszy mecz Włocha i raczej sklanialbym się do gry na Klizana ale Klizan jak to Klizan nigdy nie wiadomo kiedy dostanie paraliżu mózgu. Nie mniej jednak Słowak kontrolował swoje poprzednie mecze i jeśli nie odpuści to powinien wygrać z Włochem który do twardych psychicznie też nie należy, a pokazał że jak ma przestoje to bez problemu jest łamany na serwisie .
 
G 1

gorniks

Użytkownik
No właśnie pamiętam,że ostatnio ze Smyczkiem wybronił meczowe ze stanu 0:40 i wygrał mecz ostatecznie ,także ja go za aż tak slabego psychicznie nie uważam .Klizan wiem że ma gorącą głowę dlatego zagrałem Travaglie za 200 bo czuje,że Klizanowi coś oddali dzisiaj. Dzięki za informacje yoshick , z fartem dzisiaj wszystkim życzę
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Panowie rzucił mi się w oczy pojedynek Travgalia-Andreozzi. Skąd takie kursy? Nie oglądałem żadnych meczów tych panów w ostatnim czasie, ale patrzę i wczoraj włoch rozklepał Klizana i to w drugim secie aż 6:0. Tu wyżej panowie typowali ten mecz, oglądaliście? Mógłby sie ktoś wypowiedzieć jak to wyglądało? Bo według mnie kurs 1.96 na włocha brzmi ciekawie.
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Panowie rzucił mi się w oczy pojedynek Travgalia-Andreozzi. Skąd takie kursy? Nie oglądałem żadnych meczów tych panów w ostatnim czasie, ale patrzę i wczoraj włoch rozklepał Klizana i to w drugim secie aż 6:0. Tu wyżej panowie typowali ten mecz, oglądaliście? Mógłby sie ktoś wypowiedzieć jak to wyglądało? Bo według mnie kurs 1.96 na włocha brzmi ciekawie.
1. Dziwny mecz Klizana serwował na seta w 1szym po czym nieudany przegrany TB. Po cyferkach wyglądało jak tank. Dla Martina taki chelek to żaden prestiż.
2. Guido na tapecie w tym turnieju ma Rosola, Gulbisa, Bolka i Cechinato. Ten ostatni pokonał w Hiszpanii niezłego Ofnera.
3. Stare H2H na korzyść Argentyńczyka.
To wg główne przyczyny można powiedzieć w sumie wyrównanych kursów z lekkim wskazaniem na Andreozziego.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Travaglia Stefano vs Andreozzi Guido
Andreozzi Guido -1.5 game @1.98 1xbet
Kursy wyrównane, więc idę w stronę w stronę swojego faworyta. Co może przemawiać za Włochem? W przeciwieństwie do Guido dawno odpadł w dublu, więc trochę mniej ma do roboty. Na rozkładzie Klizan, co na papierze wygląda ładnie, jednak mecz już taki nie był. Zacznijmy od tego, że Klizan miał 2 gładkie szanse by wyjąć pierwszy set, tj. najpierw po przełamaniu serwował na set, następnie obydwaj się połamali i Klizan tym razem miał nawet piłki setowe. Gdyby je wykorzystał, reszta pewnie potoczyła by się schematycznie i mecz byłby dla niego, jednak przeszkadzał jeden zasadniczy problem: zwyczajnie mu się nie chciało. To też gdy Travaglia wziął 1. set, drugi był już formalnością, kwestia tylko jak bardzo Klizan mu to ułatwi, a jak widać bardzo się nie sprzeciwiał. Andreozzi półfinał rozgrywał z Cecchinato, który całkiem przyzwoicie pogrywa, i był nieco trudniejszym przeciwnikiem, jednak Guido zagrał całkiem kreatywnie i często ładnie rozrzucał przeciwnika po korcie. Ogółem ciężko mi cokolwiek więcej napisać na temat tego meczu. raczej typowy festiwal przebijania z wplecionymi kilkoma fajnymi piłkami ze strony Andreozziego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom