>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 14: Alicante, Panama City

Status
Zamknięty.
D 706

don1

Użytkownik
Dziś w Panamie kwalifikacje do turnieju głównego. Znalazłem fajny becik. Mantilla - Londero. Londero jest rozstawiony z jedynką kursik na niego w okolicach 1,34. Po za tym w Panamie nawierzchnia bardzo szybka jest. Rozstawiony z jedynką Londero najprawdopodobniej wejdzie do konkursu jako LL Warto grać na rywala po kursie ponad 3. Mega value. Polecam. Powodzenia!
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Alicante,
Davidovich Fokina - Auger Alliasime 1 @ 2.70 Unibet
Spotaknie zawodników z rocznika 1999 i 2000. Zdecydowanie wyróżniający się zawodnicy nowego pokolenia, Kanadyjczyk bardziej znany ale Davidovich Fokina w ostatnim czasie wygląda bardzo obiecująco. Tydzień temu wygrał ITF w Portugalii, 2 tygodnie temu doszedł do finału. W Marbelli ograł Gombosa 6-3, 6-3 w kolejnym meczu przegrał w tym samym stosunku z doświadczonym Trungellitim. Davidovich to zawodnik wychowany na mączce, kanadyjczyk też lubi tą nawierzchnie ale wydaje mi się, ze będący w gazie w ostatnich tygodniach Davidovich Fokina wezmie ten mecz. Kursy wystawione bardzo po nazwisku, bo przeciez Felix to znany w środowisku talent.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Alicante (Hiszpania), ziemna
Godzina: 11:00 (3 kwietnia, wtorek)
Spotkanie: Carlos Boluda Purkiss - Zdenek Kolar
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w Alicante. Korty tutaj są bardzo wolne i myślę, że w tych warunkach odnajdzie się lepiej Hiszpan Boluda Purkiss. On te korty zna jak własną kieszeń, bo urodził się i mieszka właśnie tutaj w Alicante. Gracz ten mocno przygotowywał się do tego turnieju aby pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Carlos przygotowywał się i trenował cały tydzień na tych kortach i zagra tutaj z pewnością na maksa biegając do każdej piłki. Kursy mnie tutaj mocno dziwią, bo według mnie to Hiszpan powinien być w tym spotkaniu faworytem no ale skoro buki uważają inaczej to trzeba to wykorzystać ???? Czeski zawodnik Kolar w tym roku nie zagrał jeszcze na nawierzchni ziemnej i może mieć problem z przestawieniem się z kortów twardych na ten ceglany, który jest tutaj bardzo wolny. Myślę, że Boluda Purkiss bierze to spotkanie i zamelduje się w 2 rundzie.
✅ 2-0 (6-2 , 6-3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Typ na Davidovicha bardzo dobry, ale to co wyprawiał w pierwszym secie to kabaret- miał szansę w prawie każdym gemie na złamanie Augera, żadnej nie wykorzystał a ostatniego gema praktycznie oddał. No ale cóż, młodość :rolleyes:
Ciekawi mnie, czy De Minaur da radę Ojedzie, bo gdyby gospodarz miał lepsze ostatnie mecze to pewnie można by szukać coś przeciwko kangurowi, tak to trochę no-bet.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Alicante (Hiszpania), ziemna
Godzina: 10:30
Spotkanie: Alex De Minaur - Carlos Boluda Purkiss
Typ: 2
Kurs: 4,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy i walka o ćwierćfinał. W 1 rundzie Australijczyk De Minaur ograł Hiszpana Ojedę 2-0 (6-3 , 6-3), natomiast Hiszpan Boluda Purkiss pokonał Czecha Kolara 2-0 (6-2 , 6-3). To drugie spotkanie zresztą opisywałem, bo grałem w nim właśnie na zwycięstwo Hiszpana i w tym pojedynku również idę w stronę Carlosa. To, że De Minaur będzie faworytem w tym spotkaniu jak najbardziej się tego spodziewałem ale nie myślałem, że na Hiszpana będzie kurs aż 4,60. Raczej spodziewałem się go w granicach 3,00 a tutaj proszę Alex jest murowanym faworytem buków. Ja tutaj spodziewam się dużo bardziej zaciętego pojedynku niż sugerowałyby kursy i jak najbardziej Boluda Purkiss jest w stanie wygrać to spotkanie. Tenisista ten bardzo mocno przygotowywał się do tego turnieju. Trenował cały tamten tydzień na tych kortach i chce się tutaj pokazać z jak najlepszej strony, bo on urodził się i mieszka właśnie tutaj w Alicante. Wprawdzie Australijczyk też jest rezydentem Alicante i zna te korty ale on woli szybsze nawierzchnie a tutaj ta cegła jest bardzo wolna i myślę, że jest duża szansa w tym spotkaniu na niespodziankę. Jak ktoś woli bezpieczniejsze typy to można zagrać na Hiszpana z handicapem setowym +1.5, bo kurs też fajny trochę ponad 2,00 a myślę, że Carlos jeśli nie wygra całego spotkania to chociaż tego jednego seta ugra. Ja próbuję jednak całkowitej niespodzianki i gram na zwycięstwo Hiszpana, bo na tak wolnym korcie jest w stanie ograć dużo wyżej notowanego rywala. De Minaur znajduje się na 123 miejscu w rankingu ATP natomiast Carlos na miejscu 273 i Australijczyk słusznie jest faworytem ale według mnie buki przesadziły z tą różnicą w kursach. No nie pozostaje nic innego jak znów wykorzystać ten fakt ;) Zobaczymy jak będzie ale mocno wierzę w Hiszpana, bo on jest dobrze przygotowany do tego turnieju, mocno zmobilizowany żeby pokazać się jak najlepiej przed własną publicznością i jego ewentualna wygrana w tym spotkania nic a nic, by mnie nie zdziwiła. Próbujemy.
⛔ 2-1 (6-2 , 2-6 , 6-3)
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Collarini Andrea vs Song Evan
2/1: Song Evan +5 games @1.92 1xbet
1/2: Song Evan @4.66 1xbet
Typ częściowo podparty statystyką. Collarini w tym sezonie bilans 5/7, w tym słabe 2/3 na jego ulubionej ceglanej nawierzchni. Na clayu pokonał Martiego (16-12 w gemach), który aktualnie dosłownie nic nie osiąga powyżej ITF, i tutaj, w R1, Arguello (16-13), który dopiero nie dawno rozpoczął sezon i nie jest w szczycie formy. Evan Song w Panamie przebrnął kwalifikacje, w R1 pokonał Dutrę, który może nie przyłożył się na 100%, to jednak Amerykanin melduje sie w kolejnej rundzie. W tym sezonie bilans ogólny 11/8, sezon clayowy rozpoczyna własnie tutaj i myślę, że teraz również rozegra spotkanie trochę bardziejwyrównane, niż wskazują na to kursy.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Panama City (Panama), ziemna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Carlos Berlocq - Andrea Basso
Typ: 2
Kurs: 3,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy. W pierwszym spotkaniu Argentyńczyk Berlocq ograł swojego rodaka Corię 2-0 (6-4 , 6-1), natomiast Włoch Basso pokonał Brazylijczyka Sakamoto 2-0 (6-2 , 6-2). Dużo bardziej utytułowanym i doświadczonym graczem jest oczywiście Berlocqu, który również jest wyżej w rankingu ATP i jak najbardziej jest faworytem w tym spotkaniu. Ja jednak spróbuję tutaj poszukać niespodzianki i pogram na zwycięstwo Basso. Włoch do tej pory grywał głównie na turniejach ITF i to rozgrywanych w jego ojczyźnie. Tym razem zdecydował się na zmianę nie tylko swojego kraju ale również kontynentu. Jeżeli obaj panowie zagrają z pełnym zaangażowaniem no to myślę, że Carlos nie da szans młodszemu koledze. Mam jednak nadzieję, że Berlocq zagra trochę na pół gwizdka. To tylko challenger a Argentyńczyk jest zgłoszony do kwalifikacji turnieju o wyższej randze w Houston, którego turniej główny rozpocznie się w poniedziałek. Tam pula nagród jest o wiele wyższa i myślę, że Carlos tutaj może odpuścić aby udać się bardziej wypoczęty na te kwalifikacje. To tylko takie moje dywagacje, a jak będzie to przekonamy się wieczorem. Ja jednak próbuję na Basso.
⛔ 2-0 (6-2 , 6-4)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Panama City (Panama), ziemna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cristian Rodriguez - Andrea Collarini
Typ: 1
Kurs: 1,97
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz ćwierćfinałowy. Po drodze do tego etapu Kolumbijczyk Rodriguez pokonał najpierw Koepfera 2-1 (6-4 , 4-6 , 6-4) a następnie Argentyńczyka Olivo 2-0 (6-3 , 7-6). W obu tych spotkaniach faworytami byli przeciwnicy ale Rodriguez sprawił niespodzianki i zameldował się w tym etapie turnieju. Argentyńczyk Collarini z kolei pokonał w 1 rundzie swojego rodaka Arguello 2-1 (3-6 , 6-1 , 7-6), a następnie w 2 rundzie wygrał z Amerykaninem Songiem, który skreczował po 1 secie, który wygrał Collarini 7-6. W tym spotkaniu próbuję w stronę Kolumbijczyka, bo on w tym turnieju pokonał już dwóch zawodników, którzy w rankingu ATP zajmują lepsze pozycje od Collarini. Skoro Cristian był w stanie uporać się z Koepferem i Olivo, to myślę, że tym bardziej jest w stanie pokonać tego argentyńskiego tenisistę. Obaj panowie bez rewelacji w tym roku ale teraz wydaje się, że Rodriguez w tym turnieju jest w nieco lepszej dyspozycji i próbuję na niego. Jednak to zwycięstwo z Olivo zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, mimo, że Olivo słabo radzi sobie w tym roku, to jednak ograć go na cegle mimo wszystko nie jest zadaniem banalnym. Kursy wystawione przez buki na to spotkanie jak najbardziej prawidłowe. Nieznacznym faworytem jest Collarini chyba tylko ze względu na lepszą pozycję w rankingu ATP. Samo spotkanie oceniam 50 na 50 a skoro tak to wolę iść w stronę zawodnika, który sprawił już tutaj dwie niespodzianki i wyeliminował zawodników, którzy od jego dzisiejszego rywala są wyżej notowani.
⛔ 0-2 (4-6 , 6-7)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Panama City (Panama), ziemna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Juan Ignacio Londero - Carlos Berlocq
Typ: 1
Kurs: 3,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Walka o finał. Obaj panowie do tej pory nie stracili na tym turnieju jeszcze seta. Argentyńczyk Londero po drodze do półfinału pokonał najpierw Gomeza z Panamy 2-0 (6-2 , 6-1), następnie Chorwata Pavicia 2-0 (6-4 , 6-4) i w ćwierćfinale Niemca Choinskiego 2-0 (6-3 , 6-1). Jego rodak Berlocq z kolei pokonał w 1 rundzie Argentyńczyka Corię 2-0 (6-4 , 6-1), w 2 rundzie Włocha Basso 2-0 (6-2 , 6-4) i w ćwierćfinale Dominikańczyka Hernandeza Fernandeza 2-0 (7-5 , 6-2). Obaj panowie dobrze się tutaj prezentują i spodziewam się, że dla każdego z nich będzie to dzisiaj najtrudniejsze starcie w tym turnieju jak do tej pory. Oczywiście faworytem jest dużo bardziej utytułowany, ograny, doświadczony i wyżej sklasyfikowany w rankingu ATP Berlocq ale Londero nie jest bez szans. Berlocq ma już na karku 35 lat a jest zgłoszony do turnieju w Houston, który rozpoczyna się w przyszłym tygodniu. Jest to turniej o wyższej randze niż ten Challenger w Panamie i znów trochę liczę, że Carlos jednak nie zagra tutaj na 100% możliwości a trochę odpuści. Wprawdzie liczyłem na to samo przy okazji jego spotkania z Basso ale wtedy nie dał szans rywalowi. Teraz jednak jest już dużo bliżej turnieju w Houston i na jakąś tam jego kalkulację i oszczędzanie się w grze liczę. Grają dwaj Argentyńczycy więc ten młodszy i niżej sklasyfikowany napewno będzie chciał zagrać jak najlepiej przed dużo bardziej utytułowanym rodakiem. Takie spotkania &quot;derbowe&quot; rodaków zawsze wywołują u tego niżej sklasyfikowanego dodatkową chęć pokazania się.
⛔ 1-2 (7-6 , 5-7 , 6-7)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom