>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 14: Sophia Antipolis, Panama City

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP


Verrazzano Open
Sophia Antipolis, France
2017.04.03 - 2017.04.09
SGL 32 DBL 16
Outdoor
Clay
Total Financial Commitment
€64,000


Visit Panama Cup
Panama City, Panama
2017.04.03 - 2017.04.08
SGL 32 DBL 16
Outdoor
Clay
Total Financial Commitment
$50,000
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
De Schepper K. - Fucsovics M. @ 2.10 1x Bet
H2H 2-2, De Schepper wygrał dwa mecze na hardzie, a Fucsovics dwa mecze na mączce, na której właśnie rozgrywany jest ten challenger. Węgier zrobił sobie przerwę w marcu od grania, poddał mecz w Irving walkowerem ale nie mogę znaleźć co było przyczyną. Francuz ostatnimi czasy bez formy, spodziewanie przegrał z Sakharovem w bardzo słabym stylu.
Obaj w tym roku nie grali jeszcze na clayu, w ciągu ostatnich lat lepiej, i więcej gra, na niej radzi sobie Fucsovics. Marton prezentuje się dobrze na serwisie oraz na dobiegu.
Idę dziś w jego stronę - tym bardziej kurs zachęca.
Odniose sie do powyzszego, sprawdzilem co pisze na swoim FB wegier i wynika z tego ,ze wrocial z USA z kontuzja uda czyli cos ponaciagal lub naderwal i ze ma nadzieje,ze bedzie w pelni sprawny na ten turniej... Na stronie u Kennego malo info ale w zeszlym roku szlo im podobnie na maczce wiec trudny mecz do typowania,tak czy inaczej wierzac info z FB od Wegra to nie jest dzis na 100% i biore Francuza bo gra u siebie ,a on najlepiej wypada we Francji ok 1.9 w zaleznosci od buka.
 
O 0

onomatopeja96

Użytkownik
Odniose sie do powyzszego, sprawdzilem co pisze na swoim FB wegier i wynika z tego ,ze wrocial z USA z kontuzja uda czyli cos ponaciagal lub naderwal i ze ma nadzieje,ze bedzie w pelni sprawny na ten turniej... Na stronie u Kennego malo info ale w zeszlym roku szlo im podobnie na maczce wiec trudny mecz do typowania,tak czy inaczej wierzac info z FB od Wegra to nie jest dzis na 100% i biore Francuza bo gra u siebie ,a on najlepiej wypada we Francji ok 1.9 w zaleznosci od buka.
Daj spokój, rusza się jak mucha w smole, totalnie olał ten mecz. Wygląda jakby to on miał kontuzję, a nie rywal. A tyle razy co mnie uwalił w zeszłym roku na cegle to nawet nie policzę (mam na myśli, że jak stawiałem przeciwko niemu to stawał się Bogiem mączki), ten mecz typowo oddany za darmo bez jakiejkolwiek walki i chęci.
 
O 0

oki100

Użytkownik
według komentarzy z IG Fucsovics&#39;a można wywnioskować, że tutaj &quot;odpuści&quot;.
również polecam iść w strone Francuza
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni - singiel: Panama City (Panama), ziemna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bjorn Fratangelo - Andrea Arnaboldi
Typ: 2
Kurs: 2,88
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W swoich pierwszych meczach rozgrywanych na tym turnieju wczoraj Fratangelo ograł Niemca Krawietza 6-2 , 6-2 natomiast Andrea pokonał Amerykanina Klahna 6-2 , 7-5. Arnaboldi to typowy ziemniak i na tej nawierzchni lubi grać najbardziej i najlepsze wyniki notuje właśnie na tych kortach. Fratangelo z kolei najbardziej lubi grać na kortach twardych i to tam mu się najlepiej wiedzie. Bjorn tym turniejem pojawił się na korcie ceglanym pierwszy raz od zeszłorocznego French Open czyli od niecałego roku nie grał oficjalnego meczu na tej nawierzchni. Arnaboldi wprawdzie wczoraj zagrał pierwszy raz w tym roku na cegle ale jednak to dużo bardziej doświadczony zawodnik na tej nawierzchni i w ciągu ostatniego roku napewno tych spotkań na cegle ma dużo więcej. Może wielkiej furory nie robi , forma tez ostatnio mizerna ale jednak na tej nawierzchni dla mnie osobiście faworytem jest włoski tenisista. Amerykanin też w wielkiej formie nie jest i tym bardziej na cegle z tak doświadczonym graczem jak Andrea spodziewam się dzisiaj wielu problemów po stronie Bjorna. Arnaboldi na początku roku ma dużo porażek ale głównie dlatego, że grał na kortach twardych a jak pisałem wyżej to typowy ziemniak. Spodziewam się tutaj wygranej Włocha co dla mnie nie będzie niespodzianką. Obaj ostatnio formą nie grzeszą ale gdyby mecz był rozgrywany na nawierzchni twardej stawiałbym na Amerykanina ale na cegle większe szanse tutaj daję Arnaboldiemu.
⛔ 2-1 (7-5 , 4-6 , 5-7)
EDIT: Oglądałem tylko pierwszego seta, bo potem z kumplem wyskoczyłem na browarka i Arnaboldi grał bardzo dobrze. Coś jednak w następnych setach się posypało. W 3 secie śledziłem tylko wynik i jak przełamał na 5-5 myślałem, że to jest teraz ten moment ale niestety dał się znów przełamać i przy swoim serwisie już Fratangelo wygrał ale mecz bardzo wyrównany ogólnie.

Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni - singiel: Panama City (Panama), ziemna
Godzina: 21:30
Spotkanie: Steven Diez - Victor Estrella Burgos
Typ: 2
Kurs: 1,39
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tutaj już gram na zawodnika, na którego jest niższy kurs a więc na faworyta spotkania. Nie ma się co za dużo rozpisywać, Estrella na cegle ma większe umiejętności niż jego rywal i myślę, że to wykorzysta i wygra. W pierwszych spotkaniach Diez ograł Austriaka Maracha gładziutko 6-2 , 6-1 natomiast Victor pokonał Ramireza Hidalgo 6-4 , 6-4. W starciu między tymi panami stawiam na Estrellę, bo jak pisałem na cegle ma większe umiejętności i nie powinien dać Kanadyjczykowi szans. Mecz rozgrywany w Panamie a więc blisko Dominikany, w której Estrella się urodził i wychował. Klimat mu pasuje, umiejętności ma wyższe, na cegle zdecydowanie lepiej sobie radzi niż jego przeciwnik więc nie widzę tutaj szans na jakąś niespodziankę i stawiam na Victora ????
✅ 1-2 (6-1 , 4-6 , 3-6)
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Fratangelo z kolei najbardziej lubi grac na kortach twardych i to tam mu się najlepiej wiedzie.
A lubi grac najbardiej na twardych kortach, poniewaz jest Amerykaninem czy jaki to powod?
A to ja Ci powiem, ze Bjorn Fratangelo to zwyciezca juniorskiego French Open sprzed kilku sezonow.
W swojej karierze wygral jednego challengera i byl to challenger na cegle w Savannah.
W wielkich szlemach na ten moment swojej kariery udalo wygrac mu sie tylko jeden mecz i bylo to w tamtym roku - a gdziezbyz indziej- na French Open.
Nawet wieksza czesc wygranych turniejow rangi ITF to zwyciestwa na cegle.

To zdanie, ktore napisales jest po prostu nieprawdziwe.
Bjorn wczorajszym meczem pojawił się na korcie ceglanym pierwszy raz od zeszłorocznego French Open czyli od niecałego roku nie grał oficjalnego meczu na tej nawierzchni.
On w tym turnieju wygral dwa mecze na etapie kwalifiikacji juz, poniewaz w ten sposob dostal sie do turnieju glownego.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
A lubi grac najbardiej na twardych kortach, poniewaz jest Amerykaninem czy jaki to powod?
A to ja Ci powiem, ze Bjorn Fratangelo to zwyciezca juniorskiego French Open sprzed kilku sezonow.
W swojej karierze wygral jednego challengera i byl to challenger na cegle w Savannah.
W wielkich szlemach na ten moment swojej kariery udalo wygrac mu sie tylko jeden mecz i bylo to w tamtym roku - a gdziezbyz indziej- na French Open.
Nawet wieksza czesc wygranych turniejow rangi ITF to zwyciestwa na cegle.

To zdanie, ktore napisales jest po prostu nieprawdziwe.

On w tym turnieju wygral dwa mecze na etapie kwalfikikacji juz.
Ja miałem na myśli na ten moment ;) o obecną formę mi chodzi. Od juniorskiego French Open trochę czasu minęło ;) a Savannach to turniej w USA a tam korty ceglane troszkę się różnią od tych europejskich czy z Ameryki Środkowej i Południowej, są trochę szybsze ;)
Jeżeli o kwalifikacje chodzi to zgadzam się moje nie dopatrzenie, sprawdzałem tylko turniej główny, poprawiłem ten błąd pisząc ogólnie o turnieju
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
UDyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Panama City (Panama), ziemna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Bjorn Fratangelo - Victor Estrella Burgos
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na cegle dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj Estrella. Dla Fratangelo jest to pierwszy turniej ceglany od zeszłorocznego French Open. Gracz ten na tej nawierzchni nie czuje się tak dobrze jak jego rywal i myślę, że tutaj Victor zwycięży. Amerykanin powinien już wczoraj odpaść w meczu z Arnaboldim, w którym typowałem zwycięstwo Włocha ale po wygranej w 1 secie coś się popsuło i 2 kolejne sety wygrywał Bjorn, który ostatecznie przeszedł dalej. W tym pojedynku jednak wpada na gracza zdecydowanie lepszego na kortach ceglanych i tutaj już myślę, że będzie zgodnie z planem i mecz wygra gracz z Dominikany. Oglądałem wczoraj tylko pierwszego seta w meczu Fratangelo - Arnaboldi i Amerykanin słabo w nim wypadł. Nie wiem jak dalej było i czy to Fratangelo zaczął lepiej grać czy Włoch spuścił z tonu ale mimo wszystko to co widziałem w 1 secie nie przekonuje mnie do tego aby grać w stronę Amerykanina. Wprawdzie Estrella wczoraj pierwszego seta zawalił z Kanadyjczykiem Diezem przegrywając 1-6 ale już 2 następne wygrał zgodnie z planem i przeszedł dalej. Według mnie chciał zbyt łatwo i nakładem małych sił wygrać ten pojedynek i go Diez skarcił. Jednak potem włączył swój normalny bieg i już w następnych setach wygrywał planowo. Na nawierzchnio ceglanej Victor jest zawodnikiem lepszym niż Fratangelo i nie powinno tutaj być problemów. Amerykanin do turnieju głównego przechodził przez kwalifikacje i we wczorajszym pierwszym secie z Arnaboldim wydawało mi się, że brakuje mu trochę sił. Ostatecznie wygrał ale z taką grą nie ma czego szukać w meczu z dzisiejszym rywalem. Na cegle Estrella temu rywalowi nie powinien dać żadnych szans i typuję tutaj jego zwycięstwo. Obaj panowie spotkali się do tej pory tylko raz a miało to miejsce w 2013 roku na korcie ceglanym w San Jose Do Rio Preto w Brazylii i wówczas Estrella wygrał gładko 6-0 , 6-3. Po tym spotkaniu myślę, że bilans bezpośrednich starć w pojedynkach obu panów wynosić będzie 2-0 dla Estrelli i proponuję tutaj grać jego wygraną. W długich wymianach zdecydowanie mocniejszy powinien być Victor a takich na cegle nie brakuje.
✅ 1-2 (7-6 , 2-6 , 3-6)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom