>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 15: Taipei, Mexico City, Barletta

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Taipei, Tajwan
Data rozgrywania: 09.04.2018 - 15.04.2018
Nawierzchnia: Carpet
Kategoria: ATP Challenger
Pula nagród: $150,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.sportsv.net/tennis/santaizi
Zwycięzca singla 2017: Lu Yen-hsun
Zwycięzcy debla 2017: Marco Chiudinelli/Franko Skugor


Miejsce: Mexico City, Meksyk
Data rozgrywania: 09.04.2018 - 15.04.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger
Pula nagród: $100,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.cdmxopen.com/
Zwycięzca singla 2017:
Zwycięzcy debla 2017:

Miejsce: Barletta, Włochy
Data rozgrywania: 09.04.2018 - 15.04.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger
Pula nagród: $43,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Aljaz Bedene
Zwycięzcy debla 2017: Marco Cecchinato/Matteo Donati
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Coś słabo, żeby nikt się nie wypowiadał to ja coś zarzucę.

Taipei challenger


Grigelis L. - Ito T.
Ito T. 2:0
@2.62
under 22
@2.03

Dziś gram w stronę solidnego Japończyka. Grigelis ma problemy ostatnio aby przejść pierwszą rundę i dziś sądzę, że będzie podobnie ???? Ito powinien sobie poradzić w dwóch setach a co za tym idzie underek gemowy też można grać ???? Analiza krótka, jak będzie więcej osób do dyskusji zacznę się rozpisywać.

Powodzenia ;)
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Trungelliti - Giannessi 1 @ 1.80 fortuna
Oglądałem wczoraj argentyńczyka z Travaglią i bardzo dziwią mnie dzisiejsze kursy. Wyglądał bardzo solidnie na serwisie, był bardzo zdeterminowany i ogólnie grał fajny, mocny, agresywny tenis. Giannessiego dawno nie oglądałem więc nie jestem w stanie pisać o jego formie, ale jakiejś rewelacji nie gra. Pozostaje też fakt że gra u siebie, ale myślę że dla Trungellitiego, tak jak wczoraj, nie będzie miało to znaczenia. Za mniejszą stawkę gram również 2:0 @ 2.82, jeśli zagra tak jak wczoraj to nie będzie z tym problemu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Meksyk (Meksyk), ziemna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Facundo Arguello - Mats Moraing
Typ: 1
Kurs: 2,46
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy. W 1 rundzie Argentyńczyk Arguello wygrał z Meksykaninem Gomezem 2-0 (6-3 , 6-4), natomiast Niemiec Moraing pokonał Kolumbijczyka Giraldo 2-1 (6-4 , 5-7 , 6-2). W tym spotkaniu faworytem jest Moraing i słusznie, bo Facundo od końca tamtego roku i w tym gra straszną padakę i prawie wszystkie mecz przegrywa. Tutaj wygrał w 1 rundzie więc może wreszcie się trochę zmobilizuje i otrząśnie po tych porażkach i zaryzykuję tutaj niespodziankę i jego wygraną. Moraing uporał się z Giraldo ale występuje tutaj na turnieju po urazie, którego nabawił się w Shenzhen w meczu z Iwaszką, który skreczował. Nie była to jakaś groźna kontuzja ale w 100% formie myślę, że nie jest. Do tego jest to jego pierwszy ceglany turniej od występów w Alphen (Holandia) na początku września tamtego roku. Ostatnio grał głównie na kortach twardych i może mu trochę brakować ogrania na cegle. Arguello wprawdzie odpadał ostatnio bardzo szybko ale jednak coś tam rozgrywał na mączce. Wprawdzie Mats poradził sobie w pierwszym spotkaniu z Giraldo ale zaryzykuję tutaj na niespodziankę i zobaczymy co z tego będzie ;) Arguello dawno nie wygrał dwóch rund pod rząd wiec może wreszcie czas na przełamanie ;)
✅ 2-1 (2-6 , 6-4 , 6-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Meksyk (Meksyk), ziemna
Godzina: 22:30
Spotkanie: Jan Choinski - Facundo Arguello
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe. Po drodze tutaj Niemiec Choinski pokonał Rosjanina Nedelko 2-1 (3-6 , 6-3 , 6-2) i Argentyńczyka Berlocq 2-0 (6-3 , 6-4). Argentyńczyk Arguello z kolei pokonał w 1 rundzie Meksykanina Gomeza 2-0 ( 6-3 , 6-4) i wczoraj w 2 rundzie Niemca Morainga 2-1 (2-6 , 6-4 , 6-4). Wczoraj stawiałem na zwycięstwo Arguello z Moraingiem ale dzisiaj już gram na jego porażkę. Tenisista ten był w dużym dołku na koniec tamtego roku i w tym nowym roku. Teraz wreszcie wygrał spotkanie 1 rundy i od razu w 2 rundzie też odniósł zwycięstwo co dawno się nie zdarzyło. Możliwe, że to znak jego lepszej dyspozycji ale też nie czarujmy się trafił na graczy mało wymagających. Gomez zajmuje dopiero 830 miejsce w rankingu ATP a wczorajszy przeciwnik Moraing ostatni raz występował na turnieju ceglanym na początku września tamtego roku w holenderskim Alphen. Dopiero po tym meczu będzie można stwierdzić czy Facundo faktycznie ma zwyżkę formy. Choinski to bardzo solidny i obiecujący gracz i na mączce potrafi grać. Stawiam tutaj właśnie na Niemca, bo według mnie jest graczem mocniejszym i po tym co Facundo ostatnio prezentował, tutaj już niespodzianki w postaci jego wygranej nie widzę. Oczywiście to jest sport i wszystko jest możliwe ale ja gram na Jana, bo według mnie jest to solidniejszy gracz. Facundo dawno nie wygrał dwóch spotkań z rzędu i co za tym idzie dawno nie grał 3 spotkań w ciągu 3 dni a więc to może też być dzisiaj jakiś problem dla niego. Może nie jakiś wielki ale jednak jakiś minimalny wpływ to na jego grę dzisiaj może mieć. Ja stawiam na Jana głównie dlatego, że z pewnością w ostatnich tygodniach i miesiącach jego forma była wyższa i też jego umiejętności według mnie są większe jak Argentyńczyka.
⛔ 0-2 (5-7 , 2-6)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom