>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 16: Taipei, Qingdao, Sarasota

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP


2017 Santaizi Challenger
Taipei, Taiwan
2017.04.17 - 2017.04.23
SGL 32 DBL 16
Indoor
Carpet
Total Financial Commitment
$125,000


International Challenger China 2017 Qingdao
Qingdao, China
2017.04.17 - 2017.04.23
SGL 32 DBL 16
Outdoor
Clay
Total Financial Commitment
$125,000


2017 Elizabeth Moore Sarasota Open
Sarasota, FL, U.S.A.
2017.04.17 - 2017.04.23
SGL 32 DBL 16
Outdoor
Clay
Total Financial Commitment
$100,000

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Reid/Smith-Lipsky/Melzer 1-2
Lipsky/Melzer 1.86 1xbet
✅✅✅
Ameryka Północna i para, która gra ze sobą po raz pierwszy jako przeciwnicy. Wydawałoby się, że to idealne warunki dla Kangurów. Nie do końca. Nie gramy na hardzie, a na mączce, więc nawierzchnia lekko ujmuje grze Johna-Patricka i Matta. Po drugiej stronie siatki doświadczeni Melzer i Wiewiór, którzy mają rozegranych zdecydowanie więcej spotkań na cegle. Fakt, że ten amerykański clay jest specyficzny, jednak na nim wcześniej obaj Australijczycy przegrywali nawet z typowymi ziemniakami. Oczywiście mówię tutaj o meczach deblowych. Scott z Jurgenem miotają się w tym roku, nie mają stabilnych duetów deblowych, a Austriak często stawia jeszcze na singla grywając w różnych challkach. Tutaj ma za partnera bardzo solidnego Lipskiego i szczerze mówiąc stać ich tutaj na dobry wynik. W pierwszej rundzie trafiają na typowych challengerowców. Kangury właśnie szczególnie na amerykańskim hardzie potrafili kręcić bardzo dobre wyniki. Jednak przez zmianę nawierzchni widzę tutaj więcej atutów po stronie bardziej doświadczonej pary, jeżeli patrzymy z perspektywy każdego osobno. Więcej grali na poziomie ATP i to na różnych nawierzchniach, więc wyrównane kursy w tym meczu są imo lekko nie na miejscu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, singiel: Sarasota (USA), ziemna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Facundo Arguello - Christian Harrison
Typ: 1
Kurs: 1,54
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na cegle dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj Arguello. Wprawdzie wiadomo te amerykańskie korty ceglane różnią się trochę od naszych europejskich czy południowo amerykańskich, bo po prostu są trochę szybsze ale mimo wszystko myślę, że górą w tym spotkaniu będzie argentyński tenisista. Harrison unika kortów ceglanych zarówno tych u siebie w Stanach jak i innych europejskich czy z innej części świata. Harrison ostatni oficjalny mecz na turnieju na cegle zagrał w maju 2013 roku ! Dziwne to trochę, bo na tych amerykańskich kortach ceglanych nawet sobie radził zwłaszcza na turnieju w Tampie. Chyba jednak nie lubi sam grać na tej nawierzchni skoro nie decyduje się na turnieje na niej. Arguello nie należy wprawdzie do jakiś wielkich tenisistów na cegle ale ma zdecydowanie więcej meczy na tej nawierzchni rozegranych i myślę, że dzisiaj to doświadczenie weźmie górę. Facundo ostatnio grał na turniejach ceglanych w USA i jest z nimi zaznajomiony. Wprawdzie były to turnieje rangi ITF ale jednak mimo wszystko on jest obyty z tą nawierzchnią a Harrison niekoniecznie. Próbuję pograć w stronę argentyńskiego tenisisty zdając się na jego doświadczenie i większą ilość meczy na cegle od rywala.
✅ 2-1 (4-6 , 6-1 , 7-6)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, singiel: Sarasota (USA), ziemna
Godzina: 16:00
Spotkanie: James McGee - Denis Kudla
Typ: 2
Kurs: 1,34
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Obaj zawodnicy na cegle spisują się bez większej rewelacji, jednak już pisałem o tym i inni też, że korty ceglane w Stanach są trochę szybsze niż te europejskie i inne i trochę inaczej się na nich gra niż na tych klasycznych. Nie mniej jednak dla mnie faworytem tego spotkanie jest znajdujący się wyżej w rankingu ATP Denis Kudla Gra u siebie i myślę, że zwycięży w tym pojedynku. Dla McGee jest to pierwszy turniej ceglany w tym roku, natomiast Kudla przetarł już się o cegłę w poprzednim turnieju w Houston, gdzie odpadł już w swoim drugim spotkaniu. Tutaj myślę, że zajdzie dalej i w tym spotkaniu stawiam jego wygraną. Obaj wygrali swoje pierwsze spotkania dość gładko. James pokonał innego Amerykanina Bangoura 2-0 (62 , 6-1), natomiast Kudla wygrał z faworyzowanym Melzerem 2-0 (7-6 , 6-2). Wprawdzie Irlandczyk miał dzień więcej na odpoczynek ale myślę, że to nie będzie miało znaczenia i Kudla będzie dobrze przygotowany fizycznie do tego pojedynku. Według mnie ma większe umiejętności i pokona tutaj i tego rywala.
✅ 0-2 (5-7 , 2-6)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, singiel: Sarasota (USA), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Henri Laaksonen - Miomir Kecmanovic
Typ: 1
Kurs: 1,46
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Stawiam w tym spotkaniu na bardziej doświadczonego tenisistę. Kecmanovic ma 17 lat i duży talent ale myślę, że górą w tym spotkaniu będzie jednak doświadczenie i to Laaksonen zwycięży. Wprawdzie obaj panowie zagrali już ze sobą jedno spotkanie i to w tym roku w marcu na turnieju ATP w Miami na nawierzchni twardej i wówczas dość gładko wygrał Miomir 2-0 (6-2 , 6-4) ale dzisiaj myślę, że już Laaksonen nie da się zaskoczyć i wygra to spotkanie. Henri wydaj mi się być teraz w wyższej dyspozycji niż podczas turnieju w Miami i myślę, że rewanż będzie udany i tym razem to tenisista ze Szwajcarii zwycięży. Obaj gładziutko wygrali swoje pierwsze spotkania i dziś każdy powinien być w pełni sił. Kecmanovic jest nieobliczalny, no bo tym w końcu charakteryzuję się młodość ???? jednak dziś stawiam na doświadczenie i wygraną Laaksonena.
✅ 2-0 (6-3 , 6-0)

Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, singiel: Sarasota (USA), ziemna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Jurgen Melzer - Facundo Arguello
Typ: 2
Kurs: 3,51
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W tym spotkaniu z kolei już szukam niespodzianki i stawiam na Arguello. Jurgen bez wątpienia jest faworytem tego spotkania ale nie zgadzam się, że aż takim jak sugerowałyby to kursy i próbuję iść w stronę argentyńskiego tenisisty. Facundo w tej chwili początek roku ma lepszy niż cały ubiegły sezon i myślę, że można spróbować zagrać na niespodziankę w tym spotkaniu i jego wygraną. Arguello na tych kortach ceglanych w Stanach ostatnio się mocno zadomowił i gra tutaj 5 turniej od początku roku. Dla Melzera jest to pierwszy ceglany turniej od sierpniowego turnieju w Trnawie. Jurgen na cegle nic specjalnego w ciągu ostatniego roku nie zaprezentował i dlatego wolę iść w stronę Arguello, który dużo więcej ogrania ma w ostatnim czasie na tej nawierzchni. Owszem korty ceglane w USA są szybsze ale mimo wszystko idę w stronę Facundo, dla którego jest to już 5 turniej na cegle w USA w tym roku więc przyzwyczajony do tego już też jest.
⛔ 2-0 (6-3 , 6-1)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom