>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 19: Aix En Provence, Karszy, Rzym, Gimcheon, Braga

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Aix En Provence, Francja
Data rozgrywania: 07.05.2018 - 13.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €127,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.opendupaysdaix.com/
Zwycięzca singla 2017:
Frances Tiafoe
Zwycięzcy debla 2017: Wesley Koolhof/Matwe Middelkoop

Miejsce: Karszy, Uzbekistan
Data rozgrywania: 07.05.2018 - 12.05.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017:
Jegor Gierasimow
Zwycięzcy debla 2017: Denys Molchanov/Serhij Stachowski

Miejsce: Rzym, Włochy
Data rozgrywania: 07.05.2018 - 12.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017:
Marco Cecchinato
Zwycięzcy debla 2017: Andreas Mies/Oscar Otte

Miejsce: Gimcheon, Korea Południowa
Data rozgrywania: 07.05.2018 - 13.05.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $50,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017:
Thomas Fabbiano
Zwycięzcy debla 2017: Marco Chiudinelli/Tejmuraz Gabaszwili

Miejsce: Braga, Portugalia
Data rozgrywania: 07.05.2018 - 13.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.clubetenisbraga.pt/
Zwycięzca singla 2017:

Zwycięzcy debla 2017:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
MAŁA INFORMACJA !
OD TERAZ KAŻDA ANALIZA PODANA Z KURSEM ALE BEZ PODANEGO BUKA W KTÓRYM SIĘ GRA BĘDZIE USUWANA ! PONADTO BĘDĘ PILNOWAŁ ABY TYPY BYŁY ROZLICZONE, BO DO TEJ PORY TYLKO MAŁY PROCENT GRACZY ROZLICZA SWOJE TYPY, PRZEWAŻNIE JAK TYP WEJDZIE TO PLUSIKI SĄ DODAWANE ALE JAK NIE WCHODZI TO JUŻ MINUSA WIELU NIE DAJE. OD TERAZ BĘDĘ TEGO PILNOWAŁ BO W REGULAMINIE FORUM PISZE JAK BYK:
9) Obowiązkiem każdej osoby zamieszczającej swój typ, jest rozliczenie go po zakończeniu zdarzenia sportowego.
10) Wymagane jest również podanie nazwy bukmachera.

TERAZ BĘDĘ TEGO PILNOWAŁ I ZA NIEPRZESTRZEGANIE TYCH PUNKTÓW BĘDĄ LECIAŁY OSTRZEŻENIA I BANY BEZ WYJĄTKÓW. WIELU UŻYTKOWNIKÓW PISZE DO MNIE, ŻE TYPY NIE SĄ ROZLICZANE I MAJĄ RACJĘ, W KOŃCU REGULAMIN JEST PO TO BY GO PRZESTRZEGAĆ WIĘC TERAZ BĘDĘ TEGO PILNOWAŁ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH GRACZY MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ DOGADAMY.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Kovalik-Safranek 1 1,35 Fortuna ⛔
Kovalik półkę wyżej niż Czech.Safranek miał farta,że wygrał z Donatim,temu widocznie było ciężko się przerzucić na clay po ostatnich wojażąch w hali na twardej.Słowak ograł tutaj już Martina i teraz czas na Safranka.
Ymer-Norrie 2 1,97 Fortuna ⛔
Ymer w ogóle mnie nie przekonuje,Norrie ograł tu De Scheppera to i Ymer spokojnie w zasięgu,który ostatnio bez szału a kurs niezły.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Millman-Lestienne 2 3,35 Lestienne+1,5 seta 1,95 Fortuna ⛔⛔
Australijczyk nie wiem czy nie będzie grać w kwalifkacjach do Rzymu a,że gra z Francuzem to warto iść w stronę gospodarza.Lestienne poskładał tutaj Kozlova i nieźle trzyma swój serwis a Millman męczył z Q Popyrinem.Widzę value na Lestienne.
Krawietz-Safranek 2 2,00 Fortuna ⛔ trzeba odpuścić challengery
Safranek zaskoczył ogrywając tutaj Donatiego i Kovalika,Niemiec z kolei solidnie,ograł Haidera-Maurera oraz Olivo.Dla mnie 50/50 a,że kurs fajny na Safranka to lecę w jego stronę.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina: 14:00
Spotkanie: Gianluigi Quinzi - Adam Pavlasek
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Półfinałowe spotkanie i idę w nim w stronę zwycięstwa zawodnika gospodarzy Włocha Quinzi. Zawodnik ten po drodze do tej fazy turnieju pokonał najpierw swojego rodaka Marcora 2-0 (6-4 , 6-4), następnie Belga Bemelmansa 2-1 (4-6 , 6-1 , 6-2) i w ćwierćfinale Brazylijczyka Dutrę Da Silva 2-0 (6-4 , 6-4). Czech Pavlasek z kolei wygrał najpierw z Francuzem Halysem 2-1 (6-4 , 4-6 , 6-1), później z Włochem Giannessi 2-0 (6-4 , 6-1) i w ćwierćfinale z Argentyńczykiem Herasem 2-0 (7-6 , 6-1). Teraz pora na półfinał i ja próbuję tutaj pograć w stronę Włocha, który w ostatnich tygodniach jest w dobrej dyspozycji. Wygrał turniej challengerowy w Francavilla, w Ostrawie wprawdzie przegrał w ćwierćfinale ale odpoczął trochę i teraz w Rzymie zameldował się w półfinale. Występuje tutaj tak jak rok temu z dziką kartą przyznaną przez organizatorów i tak jak w tamtym roku prezentuje się tutaj bardzo dobrze. W tamtym roku doszedł tu do ćwierćfinału pokonując po drodze Francuza Lamasine 2-0 (6-1 , 6-1) i dużo wyżej notowanego Niemca Marterera 2-0 (7-5 , 6-1). W tym ćwierćfinale uległ zwycięzcy całego turnieju Włochowi Cecchinato 0-2 (3-6 , 3-6). Tak więc widać, że czuje się tutaj bardzo dobrze. Pavlasek dobrze tutaj gra ale myślę, że z Gianluigi nie ma szans. Obaj panowie spotkali się do tej pory raz na korcie i miało to miejsce również na korcie ceglanym w tamtym roku w czerwcu na turnieju Challengerowym w Lizbonie i wówczas górą był Quinzi wygrywając 2-0 (6-1 , 6-3). Myślę, że tutaj również sobie bez większych problemów poradzi z Czechem.
⛔ 1-2 (7-6 , 3-6 , 5-7)
Edit:
Nie było co zbierać jednak
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Elias-Gutierrez
Elias urodził się blisko Lizbony a w następnym tygodniu właśnie tam jest challenger i Portugalczyk będzie tam startować.Wg mnie Elias odpuści ten mecz na rzecz turniej w Lizbonie.
Gutierrez+1,5 seta 1,61 ⛔
Gutierrez wygra 2,49 ⛔
Gutierrez 2-0 4,2 ⛔
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Aix En Provence (Francja), ziemna
Godzina: 15:00
Spotkanie: John Millman - Bernard Tomic
Typ: 2
Kurs: 2,57
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Finałowe starcie challengera w Aix En Provence. Spotyka się tutaj ze sobą dwóch Australijczyków i dla mnie jest to mecz 50 na 50 a skoro tak to wolę zagrać na tego na którego jest wyższy kurs. Różne dziwne rzeczy się czasem dzieją na korcie jak grają ze sobą rodacy ;) Myślę, że tutaj dziś tak może być. Millman po drodze do finału wygrał z Australijczykiem Popyrinem 2-1 (6-2 , 5-7 , 6-2), Francuzem Lestienne 2-0 (6-2 , 6-2), Niemcem Otte 2-0 (6-4 , 6-0) i z Argentyńczykiem Andreozzim 2-1 (6-7 , 6-2 , 7-5). Tomic z kolei pokonał Francuza Blancaneaux 2-1 (6-4 , 2-6 , 7-5), Francuza Tatlot 2-0 (6-4 , 6-1), Włocha Magera 2-0 (6-3 , 6-4) i Szweda Eliasa Ymera 2-1 (2-6 , 7-6 , 6-4). Obaj panowie nie są szpecami od gry na cegle ale doszli tutaj do finału. Słusznie faworytem tutaj jest Millman, który w ostatnich tygodniach był w lepszej formie, notował lepsze wyniki i zajmuje dużo lepszą pozycję w rankingu ATP. Jednak jak pisałem wyżej to rodacy a często bywa tak, że w takich spotkaniach wygrywa ten teoretycznie słabszy, na którego jest wyższy kurs i też na to tutaj liczę ???? Ponadto obaj panowie spotykali się ze sobą 2 razy na korcie i oba spotkania wygrał Bernard a więc potrafi z Millmanem grać. Wprawdzie oba spotkania były rozgrywane na korcie twardym ale na cegle dla mnie to jest mecz 50 na 50 więc wolę iść w stronę niespodzianki. Tomic to duży niewykorzystany talent, bo spodziewano się po nim znacznie więcej niż to co do tej pory osiągnął. Jako junior wygrał dwa turnieje wielkiego szlema więc spodziewano się, że jako senior też będzie w czołówce męskiego tenisa ale jego kariera zastopowała. John jest w formie ale jednak wolę iść w stronę tego nieobliczalnego Tomicia. Zobaczymy jaki ten finał będzie miał przebieg ale żadne &quot;dziwne przypadki&quot; w tym meczu mnie nie zdziwią.
⛔ 2-0 (6-1 , 6-2)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom