>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 2: Canberra, Bangkok.

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Challenger Canberra: Malek Jaziri – Marton Fucsovics
Przed nami ostatnia prosta przed Australian Open. Właściwie wszystkie turnieje w najbliższym tygodniu rozgrywane będą w Australii. Jednym z nich jest challenger w Canberze, który od kilku lat jest stałym punktem w kalendarzu.
Malek Jaziri i Marton Fucsovics to tenisiści, którzy na tą chwilę plasują się w końcówce pierwsze setki rankingu. Tunezyjczyk zaznał już smaku TOP 50, a miało to miejsce nie tak dawno, bo w lutym zeszłego roku. Natomiast Węgier plasuje się na praktycznie najwyższym miejscu w swojej karierze (jest 85., a był max. 84.).
Różnica wiekowa między nimi wynosi 12 lat, co sprawia, że właściwie tylko Fucsovics jest tutaj tenisistą perspektywicznym. Oglądając jego ostatnie spotkanie w Pune (przeciwko Paire) ciężko wróżyć mu wielką karierę. Myślę, że te TOP 50 jest miejscem, gdzie może maksymalnie zawędrować.
Mój typ na to spotkanie: Malek Jaziri @ 3.50 William Hill [2/10j]
WYNIK: 2/6, 1/5 (krecz Malek Jaziri) | ZYSK: 0j
Nie wiem jakim cudem bukmacherzy oceniają szansę Jaziriego na niespełna 30%. Według mnie są to tenisiści z podobnego poziomu. Węgier jest dużo młodszy, ale to nie ma żadnego znaczenia, ponieważ doświadczenie Tunezyjczyka także może być atutem. Szanse typy oceniam na minimum 40%.
Wartość valuebeta: 0.4 * 3.50 = 1.40
Planowany start spotkania: 08.01.2018, godz. 03:00
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Seppi - Marterer @ 1.80 fortuna 3-6,6-3,7(9)-6(7) ⛔ aj mało brakło
Seppi (87) nie przepada za challkami,o czym świadczą wyniki z zeszłego sezonu. Na AO broni 3 runde i mam wrażenie,że skoncentruje się na głównym turnieju,a tutaj zaliczy rozruch. Marterer (90) to trudny przeciwnik,którego domeną są dobre wyniki w challengerach i mam wrażenie,że tutaj Niemiec postawi trudne warunki,a Włoch nie będzie się zabijał za wynik
Karlovskiy - Koepfler @ 2.12 ✅ 2-0
Karlovskiy ma bardzo przyzwoity bilans za zeszły sezon 61/26. fakt,że to poziom ITF,ale jest progres. Koepfler (44/28) coś tam pograł w zeszłym sezonie,ale ostatnio nie porywa i mam wrażenie,że nie jest jeszcze w najlepszej formie. Widzę value Rank 326-306
Jarry - Moutet @ 1.94 ✅ 2-0
Jarry(113) na hardzie w zeszłym sezonie 13/10 .Solidny wszechstronny,ograny zawodnik. Jego przeciwnik Moutet(155) na twardym pod chmurką rozegrał w karierze zaledwie kilka spotkań,w zeszłym sezonie 3,z czego 2 przegrał. Dla mnie Chilijczyk jest tutaj zdecydowanym faworytem
Zaznaczam,że typy na czuja o podwyższonym ryzyku za niewielki wkład;)
Pozdrawiam ????
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Estrella Victor vs Mayer Florian
Estrella Victor @3.54 1xbet ✅
Jak dla mnie kursy wystawione nie równo. Obaj bardziej ziemniaki niż hardowce, obaj maja podobne bilanse, z tym ze Estrelle wielokrotnie widziałem i wiem, że jak chce to potrafi ładnie grać. Moze nie z graczami z topu, ale w chellkach można go często złapać po ładnym kursie do grania. Podobnie jest teraz, kurs z checia pogram za połowę stawki.
@down: dzięki za poprawienie ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Estrella Victor vs Mayer Florian
Estrella Victor @3.54 1xbet
Jak dla mnie kursy wystawione nie równo. Oboje bardziej ziemniaki niż hardowce, oboje podobne bilanse, z tym ze Estrelle wielokrotnie widziałem i wiem, że jak chce to potrafi ładnie grać. Moze nie z graczami z topu, ale w chellkach można go często złapać po ładnym kursie do grania. Podobnie jest teraz, kurs z checia pogram za połowę stawki.
A który z nich jest kobietą, że napisałeś oboje?
OBAJ!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom