>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 20: Busan, Bordeaux, Heilbronn, Samarkanda, Lizbona

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Busan, Korea Południowa
Data rozgrywania: 14.05.2018 - 20.05.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $150,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017:
Vasek Pospisil
Zwycięzcy debla 2017: Cheng Peng Hsieh/Hsien Yin Peng

Miejsce: Bordeaux, Francja
Data rozgrywania: 14.05.2018 - 20.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €106,000
Oficjalna strona turnieju: https://tournoi-primrosebordeaux.com/
Zwycięzca singla 2017: Steve Darcis
Zwycięzcy debla 2017: Purav Raja/Divij Sharan

Miejsce: Heilbronn, Niemcy
Data rozgrywania: 14.05.2018 - 20.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €85,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.neckarcup.de/de/home.html
Zwycięzca singla 2017: Filip Krajinovic
Zwycięzcy debla 2017: Roman Jebavy/Antonio Sancic

Miejsce: Samarkanda, Uzbekistan
Data rozgrywania: 14.05.2018 - 19.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Maceiras Adrian Menendez
Zwycięzcy debla 2017: Laurynas Grigelis/Zdenek Kolar

Miejsce: Lizbona, Portugalia
Data rozgrywania: 14.05.2018 - 20.05.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.lisboabelemopen.pt/
Zwycięzca singla 2017: Oscar Otte
Zwycięzcy debla 2017: Ruan Roelofse/Christopher Rungkat

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Hanfmann (Challenger Heilbronn) + Krueger (Challenger Lisbon) @ 2.26
fortuna
✅✅

Taki dubel na jutrzejsze Challengery. Pierwszy strzał idzie w kierunku Hanfmanna. Bardzo solidny Niemiec zaplecza ATP, ostatnio w dobrej formie, na pewno groźny u siebie, gdzie grając ostatnio w Monachium rozgromił Baghdadisa i urwał seta młodemu Zverevowi. Gra z Polmansem - Australijczykiem, który ostatnio grał nawet nieźle mąke, ale nie tą europejską, a amerykańską, która jak wiemy jest zupełnie inna. Dochodzą do tego zmiany strefy czasowej.
Krueger - typ głównie przeciwko przeciwnikowi, czyli E. Kingowi. To co ten typ ostatnimi czasy wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. W swoich ostatnich dwóch meczach ugrał łącznie... 6 gemów, z czego jeden wyczyn jest dość imponujący, bo przegrał 6-2 6-1 z typem, który rozegrał przez całe życie do tego czasu 1 mecz na nawierzchni ziemnej... w 2011 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
I 477

imperator88

Użytkownik
Ruud-Brown 2 2,81 Fortuna ✅
Obaj grają kwalifikacjach do RG od poniedziałku,więc watpię,że długo tutaj będą grać.Na korzyść Browna przemawia gra u siebie,więc inna mobilizacja a także to,że Ruud w niedziele grał finał w Bradze,wiec możliwe,że będzie chciał zaliczyć startowe i trochę odpocząć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Lizbona (Portugalia), ziemna
Godzina: 13:30
Spotkanie: Miomir Kecmanovic - Thomaz Bellucci
Typ: 1
Kurs: 3,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy challengera rozgrywanego w Lizbonie. Przyznam od razu na wstępie, że jestem fanem Kecmanovicia i trochę tutaj gram na jego zwycięstwo ze względu na to, że darzę go sympatią. Uważam, iż w przyszłości to może jak najbardziej być czołowa postać męskiego tenisa. Tenisista ten ma dopiero 18 lat w sierpniu będzie miał 19 urodziny ale widać u niego spory potencjał i talent a przynajmniej ja w jego grze to dostrzegam :p Zobaczymy jak jego kariera potoczy się dalej ale ja pokładam w nim spore nadzieje. Obaj panowie ostatnio grają w kratkę i wydaje mi się, że są w podobnej dyspozycji. Grali ostatnio na turniejach ceglanych w Stanach Zjednoczonych ale bez większych sukcesów. Obaj nawet na jednym takim turnieju się spotkali ze sobą a miało to miejsce na challengerze w Tallahassee, gdzie zwyciężył Bellucci 2-0 (6-3 , 6-2). Jednak mączka w USA jak każdy wie różni się od tej europejskiej tym, że jest szybsza i pod tym względem Brazylijczyk po prostu według mnie miał większe predyspozycje, by wygrać z Miomirem. Tutaj na tej cegle w Lizbonie myślę, że Serb jest w stanie z Thomazem powalczyć i wygrać to spotkanie. Jeżeli tylko Kecmanovic zagra dobrze kątowo jak w tych meczach w których go widziałem, to ma szanse tutaj sprawić niespodziankę i wygrać z wyżej notowanym rywalem. Serb gra inteligentnie i bardzo mądrze jak na swój młody wiek. Owszem zdarzają mu się błędy wynikające jeszcze z braku doświadczenia ale on naprawdę szybko się uczy i rozwija. Bellucci to typowy ceglak, doświadczony na tej nawierzchni ale Serb jest w stanie go pokonać. Brazylijczyk już swojej gry nie rozwinie, on po prostu gra swoje. Ma ulubione zagrania, błędy praktycznie jak popełnia to też te same i jeżeli Miomir będzie w stanie tutaj posyłać piłki takie jakich Brazylijczyk nie lubi, to Thomaz go niczym nowym nie zaskoczy i w tym tkwi duża szansa na wygranie tego meczu przez Serba a ja wiem, że go na to stać. Może typ troszkę pisany pod Kecmanovicia ale ja to też tak widzę.
✅ 2-0 (6-3 , 7-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 477

imperator88

Użytkownik
W poniedziałek ruszają kwalifikacje do Roland Garros a w challengerach sporo jeszcze gra przyszłych kwalifikantów,może warto się przyjrzeć ich meczom ?
Heillbronn:Vatutin,Londero,Brown,Majchrzak,Laaksonen,Otte
Lizbona:Ofner,Garrin,Auger,Kecmanovic,P.Sousa
Bordeaux:Opelka,Kozlov,Gulbis,Gimeno-Traver
Busan:peliwo,McDonald
 
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
Pytanie. Rano o 7 Ebden gra w koreańskim Busan półfinał z Peliwo, a 27h po tym spotkaniu już we Francji ATP Lyon. Ktoś coś? Peliwo też ma kwalki ale od poniedziałku chyba.
Ebden - Peliwo @2.5 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom