>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 21 & 22 & 23: Shymkent, Mestre, Vicenza, Surbiton, Prostejov

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik

2017 Shymkent Challenger
Shymkent, Kazachstan
22 - 27 maja 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
50 000 $
Pierwsza edycja turnieju w historii

XV Venice Challenge Save Cup
Mestre, Włochy
22 - 27 maja 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
43,000 euro
Finał 2016: Elias Gastao - Zeballos Horacio 2-0 (7-6(0), 6-2)

-------------------------------------------------

Internazionali di Tennis Citta&#39; di Vicenza
Vicenza, Włochy
29 maj - 4 czerwca 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
43,000 euro
Finał 2016: Andreozzi Guido - Riba-Madrid Pere 1-0 (6/0, krecz)

---------------------------------------------------------

UniCredit Czech Open
Prostejov, Czechy
5 czerwiec - 11 czerwca 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
127 000 euro
Finał 2016: Kukushkin Mikhail - Fucsovics Marton 2-0 (6-1, 6-2)

Aegon Surbiton Trophy
Surbiton, Wielka Brytania
5 czerwiec - 11 czerwca 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty trawiaste
42 500 euro
Finał 2016: Lu Yen-hsu - Copil Marius 2-0 (7-5, 7-6(11))


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni - SINGIEL: Surbiton (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 18:30
Spotkanie: Tobias Kamke - Roberto Quiroz
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W tym spotkaniu tenisowym stawiam na dużo bardziej doświadczonego gracza na tej nawierzchni jakim jest Niemiec Kamke. Wprawdzie nie jest wybitnym graczem na trawie ale zdecydowanie więcej oficjalnych spotkań na tym podłożu ma Tobias i właśnie w to doświadczenie tutaj idę. Dla młodego Quiroza będzie to w zasadzie pierwszy oficjalny pojedynek na trawie na tym etapie kariery. Trudno powiedzieć czego się tutaj po nim spodziewać ale nie sądzę, by czymś swego rywala był w stanie zaskoczyć na tym podłożu. Sam jest na trawie bardzo niedoświadczony i myślę, że w tym spotkaniu dostanie przede wszystkim lekcję gry i nabierze nieco doświadczenia jak poruszać się na takich kortach ale ostatecznie przegra i odpadnie.
✅ 2-0 (6-4 , 6-3)

Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni - SINGIEL: Surbiton (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 20:00
Spotkanie: Reilly Opelka - Matthew Ebden
Typ: 2
Kurs: 1,88
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Obaj w tym roku nie imponują grą i wynikami ale w tym spotkaniu zdecydowałem się zagrać na Ebdena. Tutaj także idę w stronę tenisisty dużo bardziej doświadczonego w grze na trawie. Matthew zawsze na tej nawierzchni spisywał się dość solidnie i liczę, że lepiej sobie będzie radził i wejdzie w mecz niż jego rywal. Opelka nie imponuje formą ale trzeba zaznaczyć, że wygrywał juniorską edycję Wimbledonu w roku 2015 tak więc umie sobie radzić na tej nawierzchni. Jednak juniorska edycja a dorosły tenis to różnica i pod względem doświadczenia myślę, że Ebden jest w dużo lepszej sytuacji. Opelka jest bez formy, wprawdzie Ebden też nic wielkiego w tym roku nie gra ale jednak myślę, że jest w wyższej dyspozycji i próbuję tutaj iść w stronę jego wygranej. Dużo tez tutaj zależy od tego jak będzie działał serwis Opelki. Ja jednak tutaj też idę w stronę bardziej doświadczonego tenisisty i stawiam na Ebdena.
⛔ 2-1 (6-3 , 6-7 , 6-3)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Tu: http://www.protennislive.com/posting/2017/7297/op.pdf
podają, że Evans vs Ward zostanie rozegrane bezpośrednio po trwającym jeszcze spotkaniu: Broady vs Moore, tu http://www.itftennis.com/itf/web/usercontrols/tournaments/tournamentorderofplaypage.aspx?tournamentId=1100040183&amp;amp;tcc=WT natomiast już jest w planie po spotkaniu kobiet następne spotkanie: Erakovic vs Robson, a i tak system rozwala zapis na livesports.pl na którym widnieje, że np. mecz Evans vs Ward zostanie rozegrane jutro, ale już wchodząc w ten mecz jest informacja, że dziś, to jest 7 czerwca o 17:00
tyle ode mnie, więc trzeba czekać, liczyłem na to, że mężczyźni dziś pograją, zobaczymy ...

to plan na dzień dzisiejszy: http://www.protennislive.com/posting/2017/7297/op.pdf
czyli single mężczyzn nie pograją :/
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Ten turniej w Surbiton, to żart. Pierwszy raz widzę żeby deble miały pierwszeństwo nad singlem.
Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że debel kończy się zazwyczaj w sobotę, więc jest mniej czasu na jego rozegranie, jest to spowodowane również tym, że jest to turniej, gdzie Challenger mężczyzn dzieli korty z ITF&#39;em kobiet, kończąc na tym, że między innymi niektórzy gracze mogliby grać nawet 3 spotkania dziennie, jeżeli grają w singlu, jak i w deblu, i mieliby się w czasie wyrobić.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Ten turniej w Surbiton, to żart. Pierwszy raz widzę żeby deble miały pierwszeństwo nad singlem.
Także ITF kobiet ma pierwszeństwo nad Challengerem panów.
A tak swoja drogą to zdarzyło się tak kiedyś, że nie rozegrano jakiegoś turnieju z powodu złych warunków atmosferycznych?
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Hmm ktos podaje typ , pisze ze Quiroz jeszcze w zyciu nie gral na trawie i takie tam bzdety. Przed podawaniem typow zainteresuj sie turniejem, graczami ktorych obstawiasz bo takie pisanie dla sztuki jest zenujace. Bys troche ogarnial to bys wiedzial, ze Ekwadorczyk przeszedl w Surbiton kwale i ogral trzech niezlych graczy.
Jedno co mnie zastanawia w tym turnieju, rozpoczynajacego sie de facto w czwartek, jak zachowaja sie gracze zgloszeni do kwali w Niemczech i Holandii.
Widze, ze Medvedev zrezygnowal juz przed pierwszym meczem.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Także ITF kobiet ma pierwszeństwo nad Challengerem panów.

A tak swoja drogą to zdarzyło się tak kiedyś, że nie rozegrano jakiegoś turnieju z powodu złych warunków atmosferycznych?
Na pewno zdarzało się dokańczanie turnieju w poniedziałki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom