>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 23: Prościejów, Surbiton, Poznań, Szymkent

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Prościejów, Czechy
Data rozgrywania: 04.06.2018 - 09.06.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €127,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.czech-open.cz/
Zwycięzca singla 2017: Jiri Vesely
Zwycięzcy debla 2017: Guillermo Duran/Andres Molteni

Miejsce: Surbiton, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 04.06.2018 - 10.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €127,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/fuzion-100-surbiton-trophy/
Zwycięzca singla 2017: Yuichi Sugita
Zwycięzcy debla 2017: Marcus Daniell/Aisam Ul Haq Qureshi


Miejsce: Poznań, Polska
Data rozgrywania: 04.06.2018 - 10.06.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.poznanopen.pl/
Zwycięzca singla 2017: Aleksiej Watutin
Zwycięzcy debla 2017: Guido Andreozzi/Jaume Munar


Miejsce: Szymkent, Kazachstan
Data rozgrywania: 04.06.2018 - 09.06.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $50,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Ricardas Berankis
Zwycięzcy debla 2017: Hans Podlipnik Castillo/Andriej Wasilewskij

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Surbiton (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 15:00
Spotkanie: Mats Moraing - Bjorn Fratangelo
Typ: 2
Kurs: 1,62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy na turnieju challengerowym w Surbiton. Zadziwiająco wysoki kurs na Amerykanina Fratangelo ale spowodowane jest to pewnie tym, że tenisista ten doznał kontuzji na turnieju w Madrycie na nawierzchni ceglanej w meczu z Gruzinem Basilaszwili. Miał miesięczną przerwę i teraz wraca tym turniejem po kontuzji. Może mu brakować nieco precyzji ale myślę, że poradzi sobie ze swoim dzisiejszym rywalem Niemcem Moraing. Mats na trawie nie jest ograny. Tenisista ten zagrał na tej nawierzchni raptem dwa spotkania i to dawno w 2014 roku na turnieju w Halle (Niemcy), gdzie przegrał z Ekwadorczykiem Lapentti 1-2 (1-6 , 7-6 , 4-6) i na turnieju w Hertogenbosch (Holandia) gdzie przegrał z Estończykiem Zoppem 0-2 (2-6 , 1-6). Fratangelo gra na trawie regularnie co roku i radzi sobie całkiem dobrze, może bez jakiegoś sukcesu ale ograny na tej nawierzchni jest i mimo tego, że wraca po kontuzji to myślę, że po takim kursie warto na niego grać. Niemiec kompletnie bez ogrania na trawie i Bjorn powinien go tutaj ograć.
⛔ 2-1 (3-6 , 6-3 , 7-6)
 
B 167

borys30

Użytkownik
Daniel - Kecmanovic 2 @2.2 #fortuna ????????????
Japończyk to chyba po wpisowe tu przyjechał ew na dziewczyny bo raczej nie grać w tenisa, turniej słaby sezon trawiasty już tuż tuż na pewno będzie większym priorytetem dla niego. Po 2 stronie siatki młody zdolny Serb który nieźle pogrywa w czelkach na ziemi w Europie forma meczowa po jego stronie. Kurs zachęca do gry ????
słąby mecz w wykonaniu Serba / Japończyk wcale szału nie robił
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Daniel - Kecmanovic 2 @2.2 #fortuna
Japończyk to chyba po wpisowe tu przyjechał ew na dziewczyny bo raczej nie grać w tenisa, turniej słaby sezon trawiasty już tuż tuż na pewno będzie większym priorytetem dla niego. Po 2 stronie siatki młody zdolny Serb który nieźle pogrywa w czelkach na ziemi w Europie forma meczowa po jego stronie. Kurs zachęca do gry ????
- Daniel ngdy w zyciu nie wygral meczu na trawie, wiec jak najbardziej juz teraz bedzie sie skupial na tej nawierzchni. Pewnie caly rok myslal tylko o czerwcu i kortach trawiastych, a pozniej zwojowaniu Wimbledonu
- Daniel 8/4 na ziemi w tym roku, oponent 8/7. Ten pierwszy slaby sezon, ten drugi z forma meczowa
Litosci...
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
J.Ward vs S. Stachowski [2] @1.44 6/10 ✅
Stachowski - 127 w rakingu ATP gra z Wardem - 403 w rakingu. Serwis, dobry return, niezły występ w RG oraz trawa - dziś to wszystko przekonało mnie co do Ukrainca. Do Challangerów ogólnie podchodzę z dystanstem, lecz grać coś trzeba. Kurs bardzo fajny więc pobieramy. Za Wardem jedynie może przemawiać grany turniej na Wyspach, nic innego. Stachowski będzie chciał na pewno powalczyć w tym turnieju, ponieważ nie widać tutaj wyraźnego faworyta, skoro Chardy jest rozstawiony z nr 1 to można coś tu ugrać.
bet at home
Podsumowanie - Wszystko co napisałem się sprawdziło, do tego Stachu zaskoczył mnie dziś opanowaną głową bodajże 2x wychodził przy swoim serwisie z 0-40 i wygrywał gema. Z chęcią prześledzę ten turniej, ze względu na słabych zawodników i jako jedyny turniej rozgrywany w tym czasie na trawie.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Challenger Poznań - Hurkacz vs. Andreozzi - over 2.5 seta @2.30 fortuna ⛔
Mecz dnia na poznańskich kortach. Wszyscy na miejscu napaleni na występ Hurkacza i na zwycięstwo Polaka, ale czy na pewno będzie tak łatwo? Nie jestem przekonany i stawiam szale zwycięstwa po stronie Andreozziego. Argentyńczyk rok temu grał tutaj w finale i jest typowym macznikiem. Wiadomo, że wszyscy patrza teraz na Huberta z perspektywy udanego startu w French Open, ale jeszcze sporo do przyswojenia i ogranie będzie po stronie Guido. Myśle, że obaj powalczą i zobaczymy dość wyrównany 3 setowy mecz.
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
A. Bolt vs Y. Bhambri [2] @1.49 9/10 ✅
Aj żałuję, że nie miałem czasu pograć tego wcześniej po kursie 1.60 w chwili obecnej ostra obniżka na Indiańca, szkoda bo przy wyższych stawkach można było więcej ugrać. Do rzeczy spotkanie Bolta vs Bhambri zaliczam do bardzo pewnego ze względu na formę Yukiego i charakter walczaka. W 1 rundzie pokonał on bardzo dobrze zapowiadającego się Kokkinakisa. Bhambri jest tu rozstawiony z nr 3, jeden z faworytów do wygrania w Anglii. Bolt to tak zwany kelner, łamię się jak zapałka uważam, że jest minimum 2 poziomy niżej niż jutrzejszy przeciwnik. Polecam gorąco.
bet at home

Podsumowanie - Łatwo i przyjemnie, lekka zapaść w 2 secie, lecz poźniej wszystko pod kontrolą. Turniej w Surbiton 2/2 trafiony. Oby tak dalej.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Klizan M. - Krueger M. @4 unibet⛔⛔⛔
Dembek M.
- Donati M. @6 unibet⛔⛔⛔

Raczej do delikatnego grania, aczkolwiek liczę, że chociaż 1 z 2 wejdzie.
Klizan w tym roku już kilka challangerów puścił. Pula nagród nie powala. Na French Open swoje zrobił. W tamtym roku w tym samym momencie sezonu odpadł w drugiej rundzie Challka w Czechach po podobnym kursie. Też jeździł po challangerach i szybko odpadał.
Rywal to młody Amerykanin, nie jest to wirtuoz mączki, ale na pewno to jemu się będzie bardziej chciało.
Drugi mecz mnie dużo bardziej kusi. 20 letni Dembek już w tamtym roku w 1 rundzie w Poznaniu sprawił niespodzianke i wygrał po kursie 5, ulegając później Rosolowi po walce.
Rywal 3 dni temu grał w finale challangera we Włoszech. Wiadomo jak to jest czasami. W jednym tygodniu grasz finał, a następny odpadasz w 1 rundzie. Często tak się zdarza
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Donati M. - Hurkacz H. @1,63 1xbet 3:6 7:6 3:6 Brawo Hubert ! ✅✅✅✅✅

Tutaj już typ z tych dużo pewniejszych. Myślę, że trzeba to zagrać.
Hubert jest na fali, rośnie jego popularność w Polsce, ten turniej jest skrojony pod niego.
W 1 meczu bardzo pewnie pokonał dużo groźniejszego rywala Andreozziego. Super trzymał swój serwis, ogólnie bardzo dobra forma co było widać w Paryżu. Sam w wywiadach mówi, że chce wygrać ten turniej. Miał 1 dzień odpoczynku.
Po drugiej stronie niżej notowany włoch Donati, który dzisiaj wygrał z innym Polakiem, ale to zupełnie inny poziom. Przegrywał 0:3 w pierwszym, jakoś się odrodził i wygrał ale szału nie było. Włoch kilka dni temu grał w finale Challangera w Vicenzy. Nie wiadomo jak fizycznie się czuje. Wiadomo, że preferuje grę na mączce ale mimo wszystko Donati to zdecydowanie rywal, którego Hubert powinien odstawić.
Wydaje mi się, że kursy spadną bo mecz z kategorii okazji, ale wiadomo jak z tym bywa.

Edit : 1xbet już 1,77 na Huberta. Nie wiem dlaczego i nawet nie wnikam tylko biore ????
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
mecz Laaksonen H. (Sui) - Balazs A. (Hun) w Poznaniu wycofany z oferty unibeta, czyżby już wynik był ustalony??
Szczerze mówiąc, byłem na jego meczu z Novakiem we wtorek i tylu Węgrów siedzących przy korcie i „kibicujących” Balasowi nie widziałem chyba nigdy. Tylu znajomych przyleciało do innego kraju na jakiegoś Challengera? Wnioski wyciągnijcie sami ;)
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
G. Pella vs L. Djere [1] @1.41 7/10 ⛔
A. Watutin vs J. Jahn [1] @1.44 8/10 ✅

No to lecimy za ciosem w zabawę z Chellengerami skoro wchodzi to czemu nie, tym razem zamieniam trawiaste Surbiton na korty ziemne w Polsce i Czechach. Pierwszym typem jest typ na Guido Pellę, leworęczny tenisista moim zdaniem wygra ten pojedynek, co prawda lubię grę Serba lecz dziś nie widzę szans dla niego ze względu na jego formę tak jakby gasła ona coraz bardziej. Jedyne co przemawia w tym momencie za Laslo to, to że wczoraj Kukuszkin się wycofał także może być wypoczęty ale chwila chwila czy to musi być atut? Moim zdaniem ciągłość grania dla takich zawodników jest bardziej potrzebna niż dzień wolny. Pella odprawił z kwitkiem tutaj już Gombosa i Dominguesa, ten pierwszy niezbyt ciekawy ale Domingues już coś tam gra, a na pewno stawiam go wyżej niż dzisiejszego Laslo Djere.
Drugi mecz moim zdaniem pewniejszy to mecz, który odbędzie się na naszej ojczystej ziemi - w Poznaniu. Rusek 140 w rakingu ATP, choć moim zdaniem powinien być dużo wyżej podejmuje Niemieckiego zawodnika Jahna - 383 w rankingu, który grał z naszym Majchrzakiem, mecz ten że tak powiem nie wygrał Jahn, a po prostu przegrał Majchrzak. Obaj panowie grali ze sobą 2 lata temu gdzie Watutin ograł Jahna, przez te 2 lata to Rusek rozwinął się bardziej i to on dziś to udowodni.
bet at home
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Taro Daniel (vs. Halys) @1.6 fortuna
✅✅✅

Rozstawiony w Poznaniu z jedynka jest zdecydowanym faworytem jutrzejszego półfinału i słusznie. Byłem na meczu 1 rundy osobiście na kortach i widać było, że Japończyk przyjechał tutaj po zwycięstwo w całym turnieju. Halys meczyl się wczoraj z totalnym No name’m z Francji co nie wróży mu sukcesu. Typuje zwycięstwo Daniela w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Taro Daniel (vs. Halys) @1.6 fortuna
Rozstawiony w Poznaniu z jedynka jest zdecydowanym faworytem jutrzejszego półfinału i słusznie. Byłem na meczu 1 rundy osobiście na kortach i widać było, że Japończyk przyjechał tutaj po zwycięstwo w całym turnieju. Halys meczyl się wczoraj z totalnym No name’m z Francji co nie wróży mu sukcesu. Typuje zwycięstwo Daniela w 2 setach.
Arnaboldi - bo to on grał wczoraj z Halysem - jest Włochem, a nie Francuzem. No i takim totalnym no namem nie jest, dla niektórych to porządny wałkarz i ustawkarz.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Arnaboldi - bo to on grał wczoraj z Halysem - jest Włochem, a nie Francuzem. No i takim totalnym no namem nie jest, dla niektórych to porządny wałkarz i ustawkarz.
Chodziło mi o mecz przed Arnaboldim, który wygrał w 3 setach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom