>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 24&25: Nottingham,Lyon,Caltanissetta,Lisbon,Ilkley,Fergan a,Poprad,Blois,Todi

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik

AEGON Open Nottingham
Nottingham, England
12 - 18 czerwiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty trawiaste
127 000 $ + H


Open Sopra-Steria de Lyon
Lyon, France
12 - 18 czerwiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
64,000 euro + H


Citta&#39; Di Caltanissetta
Caltanissetta, Italy
12 - 18 czerwiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
127 000 euro + H


Lisboa Belem Open
Lisbon, Portugal
12 czerwiec - 18 czerwiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
43 000 euro + H

-----------------------------------------------------------------

AEGON Ilkley Trophy
Ilkley, England
19 - 25 czerwiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty trawiaste
127 000 $ + H

Fergana Challenger
Fergana, Uzbekistan
19 - 25 czerwiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty twarde
75 000 $ + H

Poprad-Tatry ATP Challenger Tour
Poprad, Słowacja
19 - 25 czerwiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
64 000 euro + H

Internationaux de Tennis de BLOIS
Blois, Francja
19 - 25 czerwiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
43 000 euro + H

Distal &amp; ITR Group Tennis Cup
Todi, Włochy
19 - 25 czerwiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
43 000 euro + H





Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni - SINGIEL: Lizbona (Portugalia), ziemna
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Oscar Otte - Ricardo Ojeda Lara
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Znów się nikt tutaj w tematach challengerowych nie wypowiada więc zacznę ja takim spotkaniem. Nikt nic nie pisze ale pewnie jak podam swój typ to zaraz &quot;eksperci&quot; się ujawnią i zaczną zarzucać, że bzdety, głupoty i inne pierdoły piszę haha ale trudno niech tak będzie jak coś, przynajmniej coś próbuję od siebie napisać a nie tylko krytykować ;)
Spotkanie tenisowe w Lizbonie w którym zmierzy się wysoki Niemiec Otte z dużo niższym od niego Hiszpanem Ojedą. Obaj na kortach ziemnych lubią grać i występują bardzo często w turniejach Chellengerowych na tych nawierzchniach. Zawodnikiem z lepsza pozycją w rankingu tenisowym jest Otte ale ja tutaj próbuję pograć w stronę zwycięstwa jego rywala. Dla mnie jest to taki mecz pół na pół a skoro tak to wolę iśc w stronę zawodnika na którego jest wyższy kurs. Meczu spodziewam się zaciętego i dość wyrównanego w którym o końcowym zwycięstwie zadecyduje 3 set. Zawodnik z Niemiec po odpadnięciu w ostatniej rundzie kwalifikacji do French Open miał przerwę i wraca na korty tym właśnie turniejem. Ojeda z kolei odpadł w kwalifikacjach French Open rundę wcześniej od Otte i pojechał na turniej rozgrywany w hiszpańskiej Huelvie, gdzie doszedł do finału przegrywając go z Węgrem Balazsem 1-2 w setach. Trudno powiedzieć czy lepiej stawiać na zawodnika, który jest w rytmie meczowym czy na zawodnika, który zrobił sobie te pół miesiąca przerwy. Dla mnie osobiście jest to spotkanie pół na pół i tak jak pisałem wyżej skoro tak to wolę zagrać na gracza na którego jest wyższy kurs.
⛔ 2-1 (7-5 , 4-6 , 6-1)
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Todi
Panowie co sądzicie o pojedynku Haider Maurer-Sakharov? Austriak wrócił po prawie 2 latach na korty, 1 rundę przeszedł tylko dzięki temu, że Sonego nabawił się kontuzji a trzeba napisać, że Włoch jest kompletnie bez formy.
Sakharov w 1 rundzie pokonał faworyzowanego Albota.
Kursy na Francuza w granicach 2.20-2.40. Według mnie sporo przesadzone.
edit. Sakharov 6-2, 6-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mistrztypow 2

mistrztypow

Użytkownik
Pierwsza analiza na forum.

Djere 2,01 eFortuna - Kurs nie zachęca aby grać na Stebe, Djere w lepszej dyzpozycji bardziej cierpliwy w swoich poczynaniach na korcie, Stebe niezbyt mocny psychicznie i niesłusznie jest faworytem bukmacherów, Djere jeśli przegrywa z kimś w tym roku na nawierzchni ziemnej musi posiadać dużo większe umiejętności niż Stebe. Drabinka Serba dużo bardziej trudniejsza niż Niemca który tak na dobrą sprawę w tym roku powrócił do lepszej gry mając za sobą bagaż wielu kontuzji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom