>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 24: Caltanissetta, Nottingham, Lyon, Ałmaty

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Caltanissetta, Włochy
Data rozgrywania: 11.06.2018 - 17.06.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €127,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.challengercaltanissetta.com/
Zwycięzca singla 2017: Paolo Lorenzi
Zwycięzcy debla 2017: James Cerretani/Max Jacob Schnur

Miejsce: Nottingham, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 11.06.2018 - 17.06.2018
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €127,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/nature-valley-open/
Zwycięzca singla 2017: Dudi Sela
Zwycięzcy debla 2017: Ken Skupski/Neal Skupski

Miejsce: Lyon, Francja
Data rozgrywania: 11.06.2018 - 17.06.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.opensoprasteriadelyon.com/
Zwycięzca singla 2017: Felix Auger Aliassime
Zwycięzcy debla 2017: Sander Gille/Joran Vliegen

Miejsce: Ałmaty, Kazachstan
Data rozgrywania: 11.06.2018 - 16.06.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $50,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Filip Krajinovic
Zwycięzcy debla 2017: Timur Khabibulin/Aleksandr Niedowiesow

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Caltanissetta (Włochy), ziemna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dennis Novak - Salvatore Caruso
Typ: 2
Kurs: 1,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju challengerowym w Caltanissetta. W pierwszej rundzie Austriak Novak pokonał Włocha Moroni 2-1 (6-7 , 6-2 , 7-6), natomiast Włoch Caruso pokonał Brazylijczyka Monteiro 2-0 (7-6 , 6-2). Stawiam w tym spotkaniu na zawodnika gospodarzy Caruso, który pojawia się na tym turnieju nieprzerwanie od 2013 roku. Wprawdzie do tej pory nic wielkiego tutaj nie ugrał, bo najdalej zaszedł do 2 rundy ale w tym roku jest duża szansa aby poprawić ten wynik i zameldować się w ćwierćfinale.Zmierzy się dziś z Novakiem, który też nic specjalnego nie gra i z tym zawodnikiem powinien sobie poradzić i poprawić w tym roku swój najlepszy rezultat w tym turnieju. Caruso zna tutaj te korty bardzo dobrze, jak już wspomniałem występuje tutaj co sezon od 2013 roku i dzisiaj ma przeciwnika takiego, że jak najbardziej jest w stanie awansować do tego ćwierćfinału. Novak w ostatnim czasie na cegle mocno w kratkę i Salvatore słusznie jest w tym spotkaniu nieznacznym faworytem. Może Włoch też bez przesadnej rewelacji w ostatnim czasie ale jednak wyniki notował ciut lepsze od rywala i na mączce we własnej ojczyźnie myślę, że sobie poradzi z tym przeciwnikiem. Obaj panowie spotkali się do tej pory raz na korcie i miało to miejsce w 2015 roku na turnieju challengerowy również rozgrywanym we Włoszech na cegle w Manerbio i wówczas wygrał Caruso 2-0 (6-4 , 6-3). Teraz myślę, że również może być podobnie. Za Włochem jak już wspomniałem przemawia to, że występuje tutaj co roku regularnie i zna warunki gry na tych kortach bardzo dobrze. Do tego według mnie wyniki w ostatnim czasie osiągał ciut lepsze i to są dla mnie dwa główne wyznaczniki, że typuję jego zwycięstwo.
⛔ 2-0 (6-3 , 6-4)
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Nottingham (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 17:30
Spotkanie: Marcel Granollers Pujol - Alexander Ward
Typ: 2
Kurs: 3,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu próbuję już niespodzianki. W 1 rundzie obaj panowie sprawili niespodzianki i ograli swoich rywali. Hiszpan Granollers Pujol pokonał Włocha Fabbiano 2-0 (7-5 , 7-6), natomiast Brytyjczyk Ward swojego rodaka Broady 2-1 (2-6 , 6-4 , 7-6). Lepszym tenisistą, z lepszą techniką, większymi osiągnięciami i lepszą pozycją w rankingu ATP jest Granollers ale ja tutaj spróbuję pograć na zwycięstwo zawodnika gospodarzy. Może Ward jest w pewnym sensie zawodnikiem &quot;ograniczonym&quot; i niczym wielkim tak naprawdę zaskoczyć nie jest w stanie, on po prostu gra swoje bez jakiś elementów zaskoczenia w swojej grze i pod tym względem to Hiszpan napewno jest zawodnikiem &quot;ciekawszym&quot; ale być może ta prostota w grze Brytyjczyka dzisiaj wystarczy i nie będzie trzeba szukać nie wiadomo czego aby ograć Hiszpana na trawie. Marcel nigdy nic specjalnego na trawie nie grał a do tego w ostatnim czasie jest w kiepskiej formie i nawet na swojej ulubionej nawierzchni ceglanej nic wielkiego nie grał. Na tej nawierzchni myślę, że w tym spotkaniu dużo bardziej męczyć się może Granollers i niespodzianka tutaj jest jak najbardziej realna. Ward nie jest wirtuozem tenisowym ale na trawie z tym hiszpańskim tenisistą jest w stanie powalczyć i po takich kursach wolę spróbować tutaj niespodzianki.
⛔ 2-0 (6-4 , 6-3)
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Caltanissetta (Włochy), ziemna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dennis Novak - Salvatore Caruso
Typ: 2
Kurs: 1,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju challengerowym w Caltanissetta. W pierwszej rundzie Austriak Novak pokonał Włocha Moroni 2-1 (6-7 , 6-2 , 7-6), natomiast Włoch Caruso pokonał Brazylijczyka Monteiro 2-0 (7-6 , 6-2). Stawiam w tym spotkaniu na zawodnika gospodarzy Caruso, który pojawia się na tym turnieju nieprzerwanie od 2013 roku. Wprawdzie do tej pory nic wielkiego tutaj nie ugrał, bo najdalej zaszedł do 2 rundy ale w tym roku jest duża szansa aby poprawić ten wynik i zameldować się w ćwierćfinale.Zmierzy się dziś z Novakiem, który też nic specjalnego nie gra i z tym zawodnikiem powinien sobie poradzić i poprawić w tym roku swój najlepszy rezultat w tym turnieju. Caruso zna tutaj te korty bardzo dobrze, jak już wspomniałem występuje tutaj co sezon od 2013 roku i dzisiaj ma przeciwnika takiego, że jak najbardziej jest w stanie awansować do tego ćwierćfinału. Novak w ostatnim czasie na cegle mocno w kratkę i Salvatore słusznie jest w tym spotkaniu nieznacznym faworytem. Może Włoch też bez przesadnej rewelacji w ostatnim czasie ale jednak wyniki notował ciut lepsze od rywala i na mączce we własnej ojczyźnie myślę, że sobie poradzi z tym przeciwnikiem. Obaj panowie spotkali się do tej pory raz na korcie i miało to miejsce w 2015 roku na turnieju challengerowy również rozgrywanym we Włoszech na cegle w Manerbio i wówczas wygrał Caruso 2-0 (6-4 , 6-3). Teraz myślę, że również może być podobnie. Za Włochem jak już wspomniałem przemawia to, że występuje tutaj co roku regularnie i zna warunki gry na tych kortach bardzo dobrze. Do tego według mnie wyniki w ostatnim czasie osiągał ciut lepsze i to są dla mnie dwa główne wyznaczniki, że typuję jego zwycięstwo.
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Nottingham (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 17:30
Spotkanie: Marcel Granollers Pujol - Alexander Ward
Typ: 2
Kurs: 3,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu próbuję już niespodzianki. W 1 rundzie obaj panowie sprawili niespodzianki i ograli swoich rywali. Hiszpan Granollers Pujol pokonał Włocha Fabbiano 2-0 (7-5 , 7-6), natomiast Brytyjczyk Ward swojego rodaka Broady 2-1 (2-6 , 6-4 , 7-6). Lepszym tenisistą, z lepszą techniką, większymi osiągnięciami i lepszą pozycją w rankingu ATP jest Granollers ale ja tutaj spróbuję pograć na zwycięstwo zawodnika gospodarzy. Może Ward jest w pewnym sensie zawodnikiem &quot;ograniczonym&quot; i niczym wielkim tak naprawdę zaskoczyć nie jest w stanie, on po prostu gra swoje bez jakiś elementów zaskoczenia w swojej grze i pod tym względem to Hiszpan napewno jest zawodnikiem &quot;ciekawszym&quot; ale być może ta prostota w grze Brytyjczyka dzisiaj wystarczy i nie będzie trzeba szukać nie wiadomo czego aby ograć Hiszpana na trawie. Marcel nigdy nic specjalnego na trawie nie grał a do tego w ostatnim czasie jest w kiepskiej formie i nawet na swojej ulubionej nawierzchni ceglanej nic wielkiego nie grał. Na tej nawierzchni myślę, że w tym spotkaniu dużo bardziej męczyć się może Granollers i niespodzianka tutaj jest jak najbardziej realna. Ward nie jest wirtuozem tenisowym ale na trawie z tym hiszpańskim tenisistą jest w stanie powalczyć i po takich kursach wolę spróbować tutaj niespodzianki.
Propsuje typ na Caruso. Byłem jedynym widzem meczu Novaka z Balzsem w Poznaniu i Austriak wyglądał jak kupa.
Dokładam od siebie A. Mullera po 2.7 z Challengera Lyon. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Lyon (Francja), ziemna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miomir Kecmanovic - Alexei Popyrin
Typ: 2
Kurs: 3,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe. W 1 rundzie Serb Kecmanovic pokonał Hiszpana Vilella 2-0 (6-4 , 6-3) a w 2 rundzie Szweda Mikaela Ymera 2-0 (6-2 , 7-6). Australijczyk Popyrin z kolei w pierwszym meczu pokonał Czecha Safranka 2-0 (6-3 , 6-3) a w drugim spotkaniu Francuza Bourgue 2-0 (6-4 , 6-4). Ci z was którzy śledzą moje typy w miarę regularnie wiedzą, że Kecmanovic to taki mój młodociany idol i wróżę mu dużą karierę ;) Gracz ten jak na 18 lat gra bardzo mądrze, dojrzale i fajnie kątowo rozgrywa piłki. Tutaj w tym spotkaniu jednak gram na porażkę swego idola, bo kursy wystawione przez buki według mnie są mocno przesadzone. Kecmanovic może być tutaj faworytem ale nie aż takim jak pokazują to przeliczniki. Bardziej wyrównanych kursów się tutaj spodziewałem. Obaj gracze są w tym samym wieku, młode talenty, które zobaczymy jak w przyszłości się rozwiną. Owszem dla mnie Miomir to większy talent i mu wróżę większą karierę ale obaj mają dopiero 18 lat i forma obu w tym wieku bywa jeszcze bardzo zmienna. Nie należy tutaj Australijczyka lekceważyć, bo ten chłopak wygrał w tamtym roku juniorski French Open a więc na cegle grać potrafi i tutaj we Francji dobrze się czuje. Kecmanovic na tym samym turnieju doszedł do półfinału gdzie przegrał z Hiszpanem Kuhnem, którego później w finale ograł właśnie Popyrin. Tak więc kursy dla mnie tutaj mocno przesadzone i próbuję tutaj niespodzianki głównie z tego względu. Obaj to młode talenty i kursy powinny być tutaj bardziej zbliżone a skoro aż tak duża różnica tutaj jest to wolę wybrać tenisistę na którego jest aż tak wysoki przelicznik. Za Popyrinem przemawia mocny serwis i atak, zaś za Kecmanoviciem inteligentna gra kątowo. Zobaczymy kto wyjdzie zwycięsko z tego meczu ale ja tutaj gram przeciwko swojemu idolowi ;)
⛔ 2-1 (7-5 , 2-6 , 6-4)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom