>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 26 & 27: Milan, Marburg, Recanati

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik

Aspria Tennis Cup
Milan, Włochy
26 czerwiec - 2 lipiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
42 500 euro + H

-------------------------------

Marburg Open
Marburg, Niemcy
3 lipiec - 9 lipiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty ziemne
43 000 euro + H

Guzzini Challenger
Recanati, Włochy
3 lipiec - 9 lipiec 2017
SGL 32 | DBL 16
Korty twarde
43 000 euro + H



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Będzie gdzieś transmisja z debla w Mediolanie? Mianowicie chodzi mi o mecz legendy AC Milan Maldinego, który zagra w deblu w 1 rundzie tego właśnie challengera ????
Jeszcze kursów nie ma, ale ja dla lepszego oglądania coś postawie ????
O ile będzie gdzieś transmisja, ale pewnie organizatorzy nie po to dali Maldiniemu dzika kartę, żeby teraz tego nie transmitować
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Będzie gdzieś transmisja z debla w Mediolanie? Mianowicie chodzi mi o mecz legendy AC Milan Maldinego, który zagra w deblu w 1 rundzie tego właśnie challengera ????
Jeszcze kursów nie ma, ale ja dla lepszego oglądania coś postawie ????
O ile będzie gdzieś transmisja, ale pewnie organizatorzy nie po to dali Maldiniemu dzika kartę, żeby teraz tego nie transmitować
Co ciekawe Paolo zagra przeciwko naszemu Tomaszowi Bednarkowi. Na challkach zazwyczaj kamery są na wszystkich kortach, więc myślę, że spokojnie uda się obejrzeć ten mecz. Podobno jest zaplanowany na jutro, a dzisiaj mamy 49. urodziny Maldiniego ????
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Będzie gdzieś transmisja z debla w Mediolanie? Mianowicie chodzi mi o mecz legendy AC Milan Maldinego, który zagra w deblu w 1 rundzie tego właśnie challengera
Jeszcze kursów nie ma, ale ja dla lepszego oglądania coś postawie
O ile będzie gdzieś transmisja, ale pewnie organizatorzy nie po to dali Maldiniemu dzika kartę, żeby teraz tego nie transmitować
Jutro kort centralny 17:30 i tutaj bedzie stream https://livestream.com/atp
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
De Greef - Collarini
Typ: De Greef
Kurs: 1.60
Fortuna

Kurs wydaje się niezły. Belg rok temu osiągnął tu ćwierćfinał, gdzie przegrał z późniejszym zwycięzcą (Cecchinato). Collarini to Argentyńczyk z futuresów, który bardzo rzadko zagra z kimś mocniejszym. De Greef regularnie gra z zawodnikami na mocnym challengerowym poziomie, a w tym roku mierzył się i ugrywał sety z takimi graczami jak Gasquet, Darcis czy Mathieu a z Cuevasem nawet wygrał. Pokonał też Fratangelo czy Gombosa. Z kolei Collarini nabija ranking futuresami, choćby dwa ostatnie wygrał, ale pokonywał totalnych anonimów z czwartej, piątej czy szóstej setki. W tym roku najsilniejszy zawodnik, którego pokonał i jednocześnie miał okazję zagrać to.. Lorenzo Giustino (193 w rankingu Włoch). Belg to minimum poziom wyżej, rzadko notuje w tym roku wpadki, zanotował już niedawno jedną w Lyonie z reprezentantem gospodarzy, więc nie może sobie pozwolić na kolejne. Oczywiście De Greef wybiera się na Wimbledon, ale tę rundę powinien jeszcze spokojnie przejść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom