>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Tydzień 27: Recanati, Marburg

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Recanati, Włochy
Data rozgrywania: 02.07-08.07.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.guzzinichallenger.com/
Zwycięzca singla 2017: Viktor Galovic
Zwycięzcy debla 2017: Jonathan Eysseric/Quentin Halys

Miejsce: Marburg, Niemcy
Data rozgrywania: 02.07-08.07.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju: http://marburg-open.de/
Zwycięzca singla 2017: Filip Krajinovic
Zwycięzcy debla 2017: Maximo Gonzalez/Fabricio Neis

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!

 
matib3k 0

matib3k

Użytkownik
Monteiro.T - Mager. G / (1) kurs 1,7+
Monteiro, fortuna ✅
ma 10 dni odpoczynku od zeszłego meczu
Mager zaledwie 2 dni
Monteiro nie przegrał chyba nigdy na tak nisko ustawionego rywala ATP. Jest to nawierzchnia która bardziej pasuje Monteiro niż Grass gdzie ostatnio go widzieliśmy.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Marburg (Niemcy), ziemna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hugo Dellien - Julian Lenz
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 2,25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie półfinałowe challengera w Marburg. Boliwijski tenisista Dellien po drodze do tej fazy turnieju pokonał najpierw w 1 rundzie Francuza Lamasine 2-0 (6-2 , 6-2), następnie w 2 rundzie pokonał Brazylijczyka Bellucciego 2-1 (3-6 , 6-3 , 7-6) i w ćwierćfinale wygrał ze Słowakiem Martinem 2-0 (6-2 , 6-1). Niemiec Lenz z kolei sprawił 3 niespodzianki pokonując najpierw Austriaka Ofnera 2-0 (6-1 , 7-6), później swojego rodaka Mollekera 2-1 (3-6 , 6-3 , 7-6) i Francuza Benchetrit 2-0 (6-4 , 7-5). W każdym z tych spotkań zdecydowanym faworytem byli rywale ale Julian dał radę. W tym spotkaniu też zdecydowanym faworytem jest Dellien i bardzo słusznie, bo zawodnik ten jest i na znacznie lepszym miejscu w rankingu ATP (Dellien 120 a Lenz 689) i notuje dużo dużo lepsze wyniki w tym sezonie niż Niemiec. Obaj panowie startują głównie w turniejach challengerowych i ITF. Hugo w tym roku notuje w tych turniejach bardzo dobre występy i wiele z nich już wygrał. Tutaj jest zdecydowanym faworytem i ja się z tym jak najbardziej zgadzam ale próbuję tutaj małej niespodzianki. Początkowo chciałem nawet zaryzykować i postawić na zwycięstwo Juliana ale to już chyba za wysokie progi na niego. Wprawdzie dokonał już 3 niespodzianek ale to już półfinał tutaj już presja dużo wyższa i przeciwnik w dużym gazie tak więc o ostateczne zwycięstwo będzie bardzo trudno ale wierzę, że tego jednego seta jest w stanie urwać boliwijskiemu rywalowi. Lenz do tego turnieju słabo się spisywał ale tutaj wystrzelił. Widać, że przypadły mu tutaj korty do gustu i spisuje się tutaj zadziwiająco dobrze więc spróbuję tego typu z handicapem setowym +1.5 na niego. O wygraną będzie niezwykle trudno, bo tak jak napisałem wyżej Dellien ten rok ma bardzo udany w turniejach challengerowych i spodziewam się, że to on wystąpi tutaj w finale ale wierzę, że końcowy wynik w tym spotkaniu to będzie 2-1 w setach a nie 2-0 ;) Lenz tutaj trafił z formą i skoro był w stanie ograć bez straty seta Ofnera i później swojego rodaka Mollekera 2-1, który jest bardzo solidnym graczem na kortach u siebie w Niemczech to myślę, że z Dellienem też trochę powalczy i tego jednego secika urwie. W finale raczej jednak zobaczymy Delliena ale myślę, że ten półfinał nie będzie taki jednostronny i, że Lenz powalczy na tyle aby urwać rywalowi seta.
⛔ 2-0 (6-3 , 6-3)
Edit:
Jednak Dellien za mocny. Nawet przez chwilę nie było zagrożenia dla Hugo ;)
 
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dziś finał o 15:00 w Marburg:

Londero - Dellien 1.50 - 2.25
kursy z STS.
Kusi mnie zagrać na Hugo Dellien po kursie 2.25, ewentualnie + 1.5 seta w jego stronę po kursie 1.52.
Widać że Hugo złapał formę i już 3 chelki wygrał w tym roku na ziemi. Natomiast Londero wygrał 1 chelek na ziemi w Mexico City Challenger. Nie tak dawno(w kwietniu) mierzyli się ze sobą w Sarasota Challenger i tam wygrał właśnie Hugo 6-3 6-3. Ogólnie w H2H prowadzi Londero 4-2.
Według mnie to bardzo dobry pomysł zagrać na Delliena i też się nad tym zastanawiam. Jest w gazie, świetne wyniki w tym roku w challengerach. Londero też dobrze się prezentuje i dla mnie osobiście jest to mecz 50 na 50 i o zwycięstwie w tym spotkaniu zaważy dyspozycja dnia a skoro tak to lepiej zagrać na zawodnika na którego jest wyższy kurs więc jak najbardziej typ na Delliena popieram ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom