>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 29: Astana, Gatineau, Poznań, San Benedetto, Scheveningen

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik





Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

W nadchodzącym tygodniu czeka nas bardzo ciekawe zestawienie challengerów. Przede wszystkim rozgrywany będzie Poznań Open, na którym myślę, że ktoś z Was będzie na żywo i coś tam od siebie napisze.

Osobiście w zeszłym roku byłem w Hadze na challengerze i być może w najbliższą sobotę ponownie wybiorę się na półfinały tego turnieju.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
18.07.2017, 08:30, Astana challenger, 1. round, hard
Lee D. - Kecmanovic M. @ 1.95 fortuna (1-6,7-6,6-3) ⛔
Lee Duck Hee (153) to młody gracz,który zadomowił się challengerach,dzięki bardzo dobrej grze w ostatnich 2 sezonach. Jest to gracz twardych nawierzchni. Młody Koreańczyk szybko zrobił duży postęp i spory awans w rankingu. Jednak ten sezon to raczej zbieranie punktów w Azji. W Europie ewidentnie bez formy.Przegrane z bardzo przeciętnymi graczami Vardham, Grygelis, Ymer. Bilans ostatnich spotkań to 0/6.
Kecmanovic (345) ślizga się na granicy futuresów i challengerów. Jest graczem bardziej nawierzchni ziemnej,ale jest młodszy od przeciwnika,lecz równie utalentowany.Mam nawet wrazenie,że jest bardziej uniwersalny i perspektywiczny. Ma życiowy rank i wydaje się być w formie.. W sumie w krótkiej karierze bilans na hardzie nie najgorszy 12/6. Pokonał w tym sezonie w Miami Laaksonena (100) Ostatnie spotkania to 5/1
Gram tutaj bardziej przeciwko Koreańczykowi,zwracając uwagę na możliwości młodega Serba.
Z faworytów dobrze wyglądają Bublik ✅,Fabbiano ✅,Otte :zwrot:
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Challenger Gatineau
B.Kavcic - M.Torpegaard 2 @3.05 Fortuna
Perełka. Kavcic journeyman tym razem zakotwiczył się w Kanadzie gdzie tydzień temu wygrał słabo obsadzony czelek w Winnipeg. Chyba już wystarczy tego dobrego. Duńczyk Torpegaard znany tylko miłośnikom tenisa ma już 23 lata i sporo umie. Pamiętam pod koniec roku 2016 robił dobre wyniki m.in wygrany Challenger w Colombo w niezłej obsadzie. W tym roku dopiero zaczyna startować, prawdopobonie do końca maja leczył jakiś uraz/ nie znam przyczyny jego braku aktywności. Wygrał ITF w USA na clayu, tydzień temu w Winnipeg odpadł w quali z Rybakowem - nie był to udany mecz. Mam nadzieje, że dziś będzie w pełni sił i ogra Kavcica - journeymana.
 
P 53

piwoor

Użytkownik
Co myślicie o meczu Granollersa z tym Popyrinem? Raczej bez niespodzianek czy młody może coś namieszac? Pytam bo zamyka mi 2 kupony 125-&gt;1630 Moge zamknąć za 1300. Szczerze nie wiem co robić i proszę o radę bo jeżeli Granollers mial stracić chociaż seta to lepiej zamknąć dla świętego spokoju.
 
S 22

siudinho

Użytkownik
Co myślicie o meczu Granollersa z tym Popyrinem? Raczej bez niespodzianek czy młody może coś namieszac? Pytam bo zamyka mi 2 kupony 125-&gt;1630 Moge zamknąć za 1300. Szczerze nie wiem co robić i proszę o radę bo jeżeli Granollers mial stracić chociaż seta to lepiej zamknąć dla świętego spokoju.
Zadaj sobie pytanie czy gdybyś mial na koncie 1300 zl to czy byś obstawil na niego mogac wygrac 1630 ????
 
M 3

mileniumm

Użytkownik
Jak dzisiaj widzicie mecz Majchrzaka? Kurs na niego 2,33, moim zdaniem wart gry. Sam Majchrzak mocno zmotywowany żeby dobrze pokazać się u siebie. Wczoraj dobra gra, za to jego przeciwnik traci seta z dużo niżej notowanym rywalem
 
W 0

wizard89

Użytkownik
Jak dzisiaj widzicie mecz Majchrzaka? Kurs na niego 2,33, moim zdaniem wart gry. Sam Majchrzak mocno zmotywowany żeby dobrze pokazać się u siebie. Wczoraj dobra gra, za to jego przeciwnik traci seta z dużo niżej notowanym rywalem
Linzer to gracz notowany podobnie do Kamila ???? wczoraj fajnie austriak pogrywał
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
20.07.2017, 13:00, Scheveningen challenger, round of 16, clay
De Loore - I.Cervantes @ 1.5 sts 2-0 ✅
Jak wiadomo statystyki nie grają,ale tutaj sporo przemawia za Belgiem. Owszem,trzeba podkreślić doświadczenie Hiszpana i ogranie na tym turnieju,jednak ciężko coś powiedzieć o jego dyspozycji.W R1 pokonał słabego Verbeeka(1476) Raczej nie wygląda to dobrze.Cervantes (288) Clay (2-13)
Belg ostatnio sporo dobrych spotkań,pokonał Kovalika(157),Struffa(52),Eliasa (139) W R1 tego turnieju Souse (137)...Wygląda na to,że jest w formie i dla mnie jest zdecydowanym faworytem. De Loore(204) Clay (11/7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
21.07.2017, 10:00, Astana challenger, quarterfinal, hard
So.W.Kwon (KOR) - Bublik (KAZ) @ 1.70 fortuna 0-2 ✅
Wyrównani gracze staty hard (19/6)-(15/6),ostatnio obaj sporo dobrych spotkań,ale Koreańczyk głównie grał w Azji. Rank (184-124) ,najlepsze wyniki na twardym,ten sam rocznik 1997. Mimo spadającym kursom na Kwona ja idę w stronę zawodnika gospodarzy,bo jest już przetarty w tym turnieju (QF 2016),gra przed własną publicznością. Liczę,że będzie chciał się pokazać i zagra dobry mecz. Może też zadecydują inne czynniki ;)
21.07.2017, 11:00, Poznan challenger, quarterfinal, clay
Kolar Zdenek - Andreozzi Guido. @ 2.00 expekt 1-2 ⛔
Kolar(247) ostanio pokazuje solidną formę. Gra dużo spotkań (39/13).Lubi grać w Polsce. W R1 rozprawił się gładko z Jalovcem (6-1,6-0),następnie wygrana w 2 setach z Ruudem(109).Dobrze się prezentuje na tym turnieju.
Andreozzi(158) to solidny,doświadczony ziemniak.Jednak w tym sezonie nic specjalnego nie pokazuje clay(17/15).W Poznaniu narazie trzysetówki z Liznerem i Majchrzakiem.Najrozsądniej byłoby postawić na seta Zdenka,ale narazie u dostępnych mi buków nie ma takiego beta ;) Myślę jednak,że ma szanse wygrać i całe spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, Singiel: Gatineau (Kanada), twarda
Godzina: 19:30
Spotkanie: Denis Shapovalov - Thomas Fabbiano
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dzisiaj wybieram to spotkanie tenisowe z challengera rozgrywane w kanadyjskim Gatineau. Jest to spotkanie ćwierć finałowe w tym turnieju. W poprzednich rundach Shapovalov ograł Kanadyjczyka Bestera 2-1 (6-3 , 3-6 , 6-3) i Australijczyka Purcella 2-0 (6-1 , 6-2). Fabbiano z kolei w swoim pierwszym spotkaniu ograł Australijczyka Jasika 2-1 (0-6 , 6-1 , 6-1) a następnie pokonał Amerykanina Bangoura 2-0 (7-5 , 7-6). Obaj panowie radzą sobie na nawierzchni twardej i lubią na tym podłoży grać. Fabbiano wygrał 5 turniejów challengerowych w swojej karierze i właśnie wszystkie na nawierzchni twardej z czego 3 w tym roku a więc jest w całkiem niezłej dyspozycji. Shapovalov jest dużo młodszym tenisistą i on póki co aż takich osiągnięć nie ma ale wygrał już jeden turniej challengerowy w tym roku w kanadyjskim Drummondville a na turnieju w meksykańskiej Guadalajara doszedł do finału, gdzie uległ Bośniakowi Basiciowi i oba te turnieje też były o nawierzchni twardej a więc też całkiem przyzwoicie w tym roku się prezentuje. Do tego w tamtym roku wygrał turniej na hardzie z seri Futures w Memphis i w tym roku właśnie w Gatineau, gdzie teraz obaj ze sobą się zmierzą w tym challengerze. Denis dobrze się tutaj czuje, w tamtym roku dochodził tutaj do półfinału, gdzie przegrał z Francuzem Millotem 0-2, no i w tym roku o czym już wspomniałem wygrał zawody futures tutaj. Stawiam w tym spotkaniu na Kanadyjczyka, bo on zagra u siebie a na turniejach w Kanadzie dobrze się prezentuje i zwłaszcza tutaj w Gatineau dobrze gra. Myślę, że jest w stanie przynajmniej wyrównać swój wynik z ubiegłego roku i awansować do półfinału. Fabbiano będzie trudnym rywalem ale Danis jak najbardziej jest w stanie tego rywala pokonać zwłaszcza tutaj w Kanadzie. Obaj panowie spotkali się ze sobą na korcie już raz i miało to miejsce w tym roku na turnieju trawiastym w Nottingham, gdzie wygrał Włoch 2-1 (6-4 , 6-7 , 6-3). Teraz pora na rewanż i myślę, że będzie to rewanż udany dla Shapovalova, bo on tutaj po prostu czuje się wyśmienicie i to na jego zwycięstwo stawiam w tym spotkaniu.
✅ 2-1 (6-3 , 3-6 , 6-3)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni, singiel: Gatineau (Kanada), twarda
Godzina: 22:30
Spotkanie: Alexander Sarkissian - Denis Shapovalov
Typ: 2
Kurs: 1,41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Półfinałowy mecz na tym turnieju. Wczoraj w ćwierćfinale stawiałem na zwycięstwo Shapovalova z Fabbiano i Kanadyjczyk mnie nie zawiódł i tak jak w tamtym roku osiągnął półfinał. Myślę, że ma dużą szansę awansować do samego finału, bo jego rywal Amerykanin Sarkissian nie jest w jakiejś wybitnej formie i jak najbardziej Denis jest w stanie ograć tego rywala. Pisałem już wczoraj o tym więc powtórzę się jeszcze raz ;) Shapovalov w Gatineau czuje się bardzo dobrze i w tamtym sezonie awansował tutaj do półfinału, w tym turnieju już wyrównał wynik z przed roku a dodatkowo w tym roku wygrał tutaj turniej z seri futures więc widać, że lubi tutaj grać i czuje się tutaj bardzo dobrze. Jego rywal Sarkissian do jakiś wybitnych nie należy i słabo sobie w tym roku radzi. Wczoraj Kanadyjczyk miał o wiele trudniejszego rywala i zdołał wygrać, to dzisiaj myślę, że tym bardziej wygra i awansuje do tego finału. Widać, że bardzo mu tutaj zależy aby zajść jak najwyżej a i może wygrać cały turniej. Alexander jak wspomniałem bez rewelacji i myślę, że zakończy udział w tym turnieju tym spotkaniem. Faworytem według buków jest młodszy tenisista Shapovalov i ja jak najbardziej się z tym zgadzam. Myślałem, że kurs będzie ciut niższy ale 1,41 na zwycięstwo Kanadyjczyka to bardzo dobry kurs i biorę go jak najbardziej.
✅ 0-2 (3-6 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Dla osób grających w Sbobet i Pinnacle znalazłem bardzo fajnego surebeta.

Sarkissian A. - Shapovalov D.

Sarkissian +1,5s @ 1.99 Pinnacle (52.62% stawki)
Shapovalov -1,5s @ 2,21 Sbobet (47.38% stawki)

Darmowa kasa, lokata około 4,71% ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
23.10.2017 Scheveningen challenger, final, clay, 14:00
Garcia-Lopez G. - Bemelmans R.(+1.5 seta)@ 1.47 sts ✅
Nie wierzę w formę GGL (163). W półfinale skreczował mu De Bakker,wcześniej przeciętni przeciwnicy Griekspoor(298),Gonzalez(178),Van De Zandschulp(338),mimo tego stracił 2 sety. Pamiętam padake jaką grał w zeszłym sezonie. Fakt gra na swojej nawierzchni i wygrał ten turniej w 2006!.jednak to już finał 2017 i przeciwnik bardzo wymagający
Bemelmans(96) to bardziej zawodnik szybszych nawierzchni. Niedawno na Wimbledonie R3. Jednak na mączce też grać potrafi,co pokazał na tym turnieju pokonując zdecydowanie Tepavaca,będącego w formie Bolelliego czy Ofnera...Wydaje się być w dobrej dyspozycji i uważam,że seta z GGL ugra. Nie zaskoczy mnie też wygrana Belga @ 2.08 unibet
23.07.2017, 12:00, Poznan challenger, final, clay
Andreozzi G. - Vatutin A / 3 sety @ 2.25 sts ✅
Guido (158) w Poznaniu same 3 setówki. Dziwne wyniki,no ale jest finał. Widać,że to solidny ziemniak.Widać też,że na tym turnieju potrafi zamykać mecze,co dobrze o nim świadczy. Vatutin ostatnio 12/0.Jest na maxrank i jak się nie spali,to powinien seta ugrać z Argentyńczykiem. Może i nawet mecz zgarnie...Nie śledzę na żywo Poznania,może ktoś się wkręcił,co myślicie o typie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom