>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzien 30: Astana, Lexington, Medellin, Guimaraes,Tampere, Orbetello, Oberstaufen

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ward - Rochus 1.57 tobet⛔

Nie jest to na pewno jakiś pewniak, ale tobet wystawił mega kurs inne buki mają po 1,45. W tobedzie warto to pograc.

Panowie spotkali się w tym roku na podobnych kortach w Dallas, tam Belg wygrał 6:0,7:5. Dzisiaj spodziewam się raczej wyrównanego spotkania. Anglik ostatnio niezle wyniki, na hardzie zawsze jest grozny ale Rochus to o klase lepszy zawodnik, który ostatnio słabiutko, środek 2 setki to dla takiego zawodnika porażka. Musi zacząc zbierać punkty właśnie na takich turniejach. Losowanie nie jest łatwe, ale jak zagra swój tenis to Ward nie będzie miał nic do powidzenia. Liczę na dobry mecz w wykonaniu Belga wtedy o wynik bede spokojny.

Riba 1.25 tobet✅

to lokata, do jakiegoś dubla. Riba ostatnio mega wyniki, oczywiście na poziomie challi. Kilka heroicznych meczy, wraca wraca nam Hiszpan do dawnej formy. To było mu potrzebne poprawił troche raking i wreszcie to jakoś zaczyna. Ostatnio miał kilka dni przerwy i znowu ogień. Gra ze swoim rodakiem, który ma słabiutki bilans miesza mecze na cegle i na hardzie bez wiekszych sukcesów, wygrywa jedynie mecze na poziomie futuresów. Riba nie raz nie dwa z takimi rywalami solidnie się meczył, ale koniec końcow wygrywał, dzisiaj będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Eduardo Struvay (COL) - Facundo Arguello (ARG) @ 1.25 bwin ✅ [1:6, 2:6]
Mecz z tripla (Soeda, Arguello, Estrella Burgos) który pograłem na wieczór.
Argentyńczyk który błysnął formą w Ekwadorskiej Mancie dochodząc do finału challengera na hardzie, dzisiaj w Kolumbii zagra z gospodarzem który nie najlepiej sobie radzi w tym sezonie.
W Medellin, 809 zawodnik świata dostał WC, a mecz jest na clayu czyli teoretycznie lepszej nawierzchni dla reprezentanta gospodarzy.
Dlaczego ?
Struvay przeszedł kwale do futuresa w Pereirze oraz w Bogocie eliminując tam wyżej notowanych od siebie Włocha Fabbiano, czy Gwatemalczyka Christophera Diaza-Figueroę i odpadać w 1 rundzie ITF&#39;a.
Na próżno szukać sukcesów u Arguello w tym roku na mączce poza Europą. W Stanach w Savannah poległ w finale Challengera z Ryanem Harrisonem w dwóch setach, w Houston i Sarasocie pokonał dwukrotnie Gabashviliego.
Myślę, że Argentyńczyk wbrew moim obawom, ogarnie ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Panfil - Huta Galung 1.33 bet365✅

Po niezłym wystepie Grzesia w Poznaniu chyba buki powariowały. Może Holender nie jest gwiazdą challangerowych kortów, ale ostatnie tygodnie a raczej jeden tydzien pokazał jak ogromny potecjał ma Holender. Wygrał u siebie w Holandii turniej, w finale pokonując Haase po bardzo dobtym meczu. W Poznaniu Holender naturalnie kariery nie zrobił, ale teraz chyba odpoczął kilka dni i powinnien zagrać swój normalny tenis a wtedy Grzesiu nie bedzie miał nic do powidenia. Miejsca Polaka to futuresy na challangerowym podwórku jeden ćwierfinał na rok wystarczy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Lexington
#Ito-Dancevic@1.53 b365⛔//porażka co zagrał
Ito w tym roku zupełnie bez formy.W zeszłym tygodniu widziałem jego mecz w Granby z Kondo.Ito choć wygrał to popełnił w tym meczu sporo błędów.Serwis mu w miarę siedział,ale na wymianach słabiutko to wyglądało.
Jego dzisiejszy przeciwnik również grał na tym turnieju i turniej wygrał tracąc seta(TB) dopiero w finale z Lacko.
Atutem Kanadyjczyka bez wątpienia jest serwis.W meczu z Lacko zaserwował aż 24 asy.Ogólnie na turnieju w Granby jego punkty zdobyte z pierwszego podania kształtowały się na poziomie 70-92%.
Dla mnie skończy się tutaj 2-0 dla Franka,którego będzie bardzo ciężko przełamać.Zagram jednak bezpieczniej na zwycięstwo.

#Dustov-Klahn@1.53 WH✅
Amerykanin w formie.W tym miesiącu dwukrotnie meldował się w finałach challengerów.W marcu wygrał oraz osiągnął finał w futuresach.Chłopak pnie się w górę.W tym roku awansował już o około 100 pozycji w rankingu.
Dustov to zawodnik,który zdecydowanie lepiej woli grać na mączce.Na hardzie w tym roku zagrał tylko na dwóch turniejach i 2 razy odpadał w 1 rundzie.Przegrał między innymi właśnie z Klahnem na początku miesiąca.
W zeszłym tygodniu skreczował z Nielsenem,nie znam jednak powodu kreczu.
Myślę,że Klahn nie będzie tutaj miał większych problemów z ograniem Uzbeka,który delikatnie mówiąc jest bez formy.Dochodzi jeszcze ten krecz.Gdyby ktoś wiedział jaki był powód to proszę o info.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Turini-Arguello 2 @1.25
O Arguello pisywalem juz dosc duzo przy okazji challengera w Mancie. Ogolnie wyrozniajacy sie zawodnik na poziomie challengerow. Medellin challenger dosc dobry - 50 tys. w puli. Arguello rozstawiony z &quot;trojka&quot; i nie mam pojecia z kim on gra, bo nazwisko Turini nic mi nie mowi. Cieszy mnie natomiast, ze nie gra z rodakiem, gdyz Turini to Brazylijczyk. Ranking Arguello ciagle idzie w gore.W 1 rundzie Arguello ogral, a wlasciwie zdemolowal reprezentanta gospodarza z dzika karta Struvaya, wiec z malo znanym Brazylijczykiem tez powinien sobie poradzic, jezeli nie zabraknie motywacji. Do kombinacji wyglada ok.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Guimaraes
Marie
[email protected] b365⛔
Francuz wczoraj sprawił niespodziankę wygrywając z Soedą 6-4,6-2.
Na hardzie,choć grał głównie w futuresach osiągał bardzo dobre wyniki w tym roku.W Guimaraes gościł w tym roku dwukrotnie i oba turnieje wygrał.Raz w czerwcu i raz w marcu.Wcześniej wygrał turniej w Zagrzebiu.
Można powiedzieć,że to tylko futuresy.Wygrał tam jednak z kilkoma znanymi graczami występującymi w challkach czy nawet turniejach rangi ATP, takimi jak Pospisil,Ghedin,Machado czy Sikora.
Co do Austriaka to ten wczoraj męczył się w 3 setówce z Włochem Donatim,który znajduje się gdzieś koło 1000 miejsca w rankingu.Ogólnie Neuchrist bez formy.Na rozegranych kilka turniejów dwukrotnie maksymalnie osiągał 3 rundę w Turcji.Raz w futuresie a raz w challengerze.
Myślę,że spokojnie tutaj można pograć w stronę Francuza.W rankingu jest wyżej,do tego dochodzą dobre wyniki w tym roku.Bez problemu powinien sobie poradzić.
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Uważałbym na Marie, ostatnio zagrałem przeciwko Neuchristowi kiedy grał w Turcji i nieco się przejechałem. Jego największy atut to serwis, a na twardych kortach czuje się naprawdę nieźle. Zresztą w tym sezonie miał okazję grać z Marie i ograł go 6-2 6-3, wygrywając zresztą wtedy cały turniej rangi Futures. Zaryzykowałbym granie na Neuchrista po niezłym kursie, w MarathonBet aktualnie 2.12 :)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Schwank Eduardo vs. Quintero Michael 1,40 DOXXbet ✅

Argentyńczyk wraca po kontuzji, obecnie tragiczny ranking, ale to zawodnik top100. Wczoraj po walce pokonał niezłego de Paule, widziałem końcówke tego spotkania. Szchwank bez problemy wytrzymał trudny tego boju, biegał do wszystkiego, przy swoim podaniu bardzo pewnie. Było widac, jak bardzo mu zalezy, cieszył się po każdej piłce, bedzie tutaj walczyć o każdy punkt. Przebijanie się z 8 setki nie jest łatwe, musi od zaraz zdobywać punkty jak nie chce sie przebiajc do końca roku przez futuresy.

Rywal typowy średniak, końcowka 4 setki, w challangerach wygrywa pojedyńcze mecze. 1/4 była by mega zaskoczeniem. Wczoraj na Schwanka dużo wiekszy kursy, dzisiaj juz zdecydowany faworyt, buki widzą, że jest dobrze przygotowany. Stawiam dzisiaj zdecydowanie na doświadczonego Argentyńczyka i życze mu szybkiego powrotu w okolice pierwszej setki.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Germain Gigounon - Herkko Pollanen 1 1.20 7:5 6:2
Challenger Tampere, 24.07.2013, 15:30
Wnikliwie przejrzałem statystyki obydwóch zawodników i bezsprzecznie stwierdzam, że pojedynek ten wygra Belg. Fin bardzo młody jako prezent urodzinowy z jednodniowym opóźnieniem (ur.21.07.1994r.) sprezentował sobie wygraną z rodakiem Sillanpaa, który jest 1167 w rankingu ATP.
Gigounon w 1. rundzie w Tampere pokonał Gerarda Granollersa. Serwis wchodził Belgowi w 80%, Pollanen 64%. Gigounon wygrane w pierwszym serwisie wygrane punkty 73%, w drugim 61%. Asy/double faulty 4/0, zaś Herkko Pollanen wygrane w pierwszym serwisie wygrane punkty 52%, w drugim 48%. Asy/double faulty 1/6. W każdym elemencie lepszy był Gigounon, a dodając, że Belg grał z bardziej wymagającym rywalem jestem nadzwyczaj spokojny o wygraną Gigounon nad Herkko, który urodził się w Helsinkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
A czy ktoś siedzący od dłuższego czasu niż ja w challengerach, może dopisać kilka zdań lub przekazać jakieś informacje na temat aktualnej formy, i szans na wygraną tych par?
Blaz Rola - Thomas Schoorel : 2 dał się łamać jak zapałka
Pierwszy mecz Thomasa z Samper-Montana, do najcięższych nie należał Thomas przeszedł go w łatwy sposób, w kolejnej rundzie Rola o którym nie mam żadnej wiedzy - prosiłbym o uzupełnienie analizy o dodatkowe informacje.

Peter Torebko - Jesse Huta-Galung : 2

Kolejny typ i jak dla mnie najbardziej nie pewny ze względu na to iż Huta potrafi wygrać w łatwy sposób swój mecz ale również potrafi w łatwy sposób oddać/przegrać swój mecz w którym jest faworytem. Niby przeciwnik niewymagający, swój 1 mecz męczył 2:1, szczególnie w 2 secie miał problemy, lecz ostatecznie zakończył się na korzyść Torebko. Tu również proszę o opinie.
Pere Riba-Madrid - Alberto Brizzi: 1
Tu tak jak użytkownik Widzu już kilka dni temu napisał, wszystko to miało miejsce co napisał ale czy tym razem może być podobnie? Również waham się co do tego typu ponieważ mam małą bazę danych na temat Brizzi&#39;ego.
Proszę o dodatkowe informacje dotyczące podanych meczów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Meffert-Vatutin 1 @1.33 expekt
Niemiecki weteran to ubiegloroczny triumfator z Oberstaufen. Nawet jezeli nie powtorzy tego wyniku to dopiero druga runda, a rywalem jest blizej nieznany kwalifikant z Rosji. Meffert ogral Simona Greula w 1 rundzie, a Vatutin Roberta Kerna. Tak dla statystyki. Realnie to za wczesnie dla lysego Niemca na wyjscie z turnieju na tle takiego rywala i typ raczej mozna pobrac do kombinacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Sela Sergeyev
W przyszłym tygodniu rusza turniej w kanadyjskim Vancouver. Piszę o tym nie bez kozery, bo Sela przed rokiem dotarł tam do 1/2 finału, z kolei w 2010 i 2008 triumfował w tymże turnieju. W Astanie do tej pory grał raz, w 2011 roku i odpadł w 1 rundzie. Myślę, że turniej w Kandzie może być oczkiem w głowie Seli. Zmiana strefy czasowej, więc wypadałoby pojechać wcześniej, żeby nieco się zaaklimatyzować. Na dodatek jutrzejszy rywal Seli niezbyt mu leży. Na dwa dotychczasowe spotkania oba wygrał Sergeyev
Sergeyev 2.92 Fortuna
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Pablo Carreno Busta - Alessandro Giannessi typ:1 kurs: 1,36 bet365
WYNIK: 6:1 4:6 6:4 ✅✅✅


Na początek krótkie podziękowania dla moich przedmówców na tej stronie. Większość z tych użytkowników jak dx2, PF1920 czy Widzu są naprawdę zasłużeni dla &quot;challengerowej społeczności&quot; na tym forum. Jako, że podzielam diagnozę Widzu dotyczącą tego, iż challengery są dużo bardziej przewidywalne od turniejów ATP dziś pora również na moją analizę.
Ćwierćfinał turnieju we włoskim Orbetello. Giannessi to typowy &quot;challengerowy klepacz&quot; notowany aktualnie na 297 miejscu rankingu ATP. Na korzyść Carreno Busty działa zatem różnica rankingowa (115 miejsce Hiszpana). Jednak wszyscy z zapartym tchem śledzimy poczynania młodego zawodnika z Półwyspu Iberyjskiego w tym sezonie. PCB zdołał m.in. w kwietniu uzyskać półfinał w turnieju w Oeiras pokonując m.in. Fabio Fogniniego czy Juliena Bennetaeu, wygrać CH w Tangrze. W lutym i marcu wygrywał seryjnie turnieje rangi ITF w Hiszpanii.
Oglądałem wszystkie mecze PCB w Poznaniu, gdzie grał średnio jak na niego. Tracił sety m.in. z Krajinovicem czy swoim rodakiem Carballesem Beana, mimo to zdołał osiągąć półfinał.
W Orbetello PCB nie stracił jak dotąd seta. Przegrał w dwóch meczach 7 gemów (na 24 wygrane). Natomiast AG w obydwu wcześniejszych rundach tracił po secie, wczoraj grając ciężkie spotkanie z nieco &quot;dzikim&quot; Grekiem Angelinosem.
PCB znany jest z niezwykle rzetelnego podejścia do swoich spotkań, zawodnik ten ewidentnie myśli o przeskoku w przyszłym sezonie do ATP grając sumiennie mecz po meczu. Serdecznie polecam ten typ.

Link do porównania zawodników na stronie ATP: http://www.atpworldtour.com/Players/Head-To-Head.aspx?pId=CD85&amp;amp;oId=G983
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Sandgren Tennys - Klahn Bradley 1.50✅ unibet

Nie mam pojecia skąd ten kurs. Przeciez Bradley ostatnie tygodnie po prostu fantastyczne. No gwiazdeczka challangerowych, amerykańskich kortów ???? Ostatnio finał, wcześniej półfinał, może teraz zwyciestwo? Czemu nie, obsada marna wiec na pewno jest faworytem, przynajmniej moim.

Rywal, okolice 3 setki. Przeszedł tutaj kwale, wczoraj się meczył z rywalem o podobnej klasie, dzisiaj już zupełnia inna bajka. Klahn to obecnie inna liga. Tą róznice powinno być wyraznie widac, mecz pod jego kontrolą zapewne, młody niech się cieszy z tego turnieju bo i tak duży sukces.

Wczoraj Klahn po pierwszym wyrownanym secie, zniszczył swojego rywala do 0, a Diez na pewno był grozniejszym rywalem niż dzisiejszy wiec naprawde nie rozumiem kursów...

Tak bez opisywania polecam na dzisiaj Volandriego✅ i Rufina✅.

Dzieki dawtom91, jedziemy z bukami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gonzalez - Estrella 1,50 unibet✅

Może zaczneg od tego, że panowie spotkali się na początku miesiąca i Kolumbijczyk wygrał bez problemów 6:3,7:6. Dwa miesiace wczesniej spotkali się na cegle i wygrał Gonzo w trzech setach. teraz gra u siebie i nagle ma przegrać? Wątpie...

Gonzalez to nr 1 turnieju i absolutny faworyt tej imprezy. Tutaj jak narazie oczywiście bez starty seta. Estrella zaliczył półfinał i to już dla niego ogromny sukces, dla Gonzo to dopiero połowa drogi do sukcesu. Morzemy być pewni mega pobilizacji faworyta gospodarzy, mecz dnia pewnie sporo ludzi na trybunach i dobra gra Gonzo, tak widze dzisiaj ten spotkanie....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom