>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 30: Granby, Binghampton, Cortina, Tampere, Praga

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam pytanie.
Jest ktoś w stanie coś powiedzieć o rywalu Majchrzaka dzisiaj?
Kurs do dubla na Polaka wydaję się być spoko, ale nie widziałem Rosjanina jeszcze w żadnym meczu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Tampere (Finlandia), ziemna
Godzina: 13:00
Spotkanie: Alexander Vasilenko - Kamil Majchrzak
Typ: 1
Kurs: 2,92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Faworytem w tym spotkaniu jest nasz rodak ale ja tutaj próbuję zagrać na Vasilenko, bo spodziewam się trudnego meczu dla Kamila. Rosjanin grał tutaj na tym turnieju w tamtym roku i dwa lata temu i wprawdzie nie zwojował tutaj nic wielkiego ale już jest zaznajomiony z tym turniejem i to może tutaj w jakiś sposób też zaprocentować. Alexander ostatnio na cegle dobrze się zaprezentował i na turnieju w niemieckim Kaltenkirchen doszedł do półfinału a na kolejnym turnieju w Niemczech w Kamen zwyciężył całe zawody, oba te turnieje z seri ITF. Majchrzak na cegle też czuje się bardzo dobrze ale jakoś w lepszej dyspozycji wydaje mi się być Rosjanin a do tego w ostatnich 2 latach grał tutaj i powinien być lepiej zaznajomiony z tutejszymi kortami. Meczu spodziewam się bardziej wyrównanego niż wskazywałyby na to kursy i wolę spróbować w tym spotkaniu niespodzianki. Łatwo Kamilowi w tym spotkaniu nie będzie a skoro tak to wolę iść w stronę zawodnika na którego jest wyższy kurs. Obaj są młodymi zawodnikami, Majchrzak niby z lepszymi osiągnięciami i wyższą pozycją w rankingu ATP ale Vasilenko ostatnio dobrze się prezentował i jest zaznajomiony z tutejszymi kortami. Szanse oceniam 50 na 50 i idę w stronę niespodzianki ;)
⛔ 0-2 (5-7 , 1-6)
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Hemery- Dellien 1 1.63 Pinnacle 10/10 61 62 gladko ✅✅✅

Calvin Hemery to Francuz ktorego obserwuje od dluzszegl czasu i kroczek po kroczku robi postepy. Uzdolniony murzynek ktory potrafi zrobic na korcie nie male show dobrze serwuje, posluguje sie solidnym fh ktory penetruje caly czas generalnie zawodnik ofensywny ktory lubi rowniez i maczke, ale nie strach mu grac na innych nawierzchniach jak to sie ma z Francuska szkola tenisa. Hugo ten sezon delikatnie llepszy niz poprzednie , ale to zawodnik tzw. Jeden z wielu, bez wiekszego jakiegos znaku rozpoznawczego, przebijaka i rzemieslnik ktory bedzie mial klopoty z utalentowanym Francuzem ktory w tym sezonie robi zyciowy ranking i wg mnie to jest dzisiaj pewna lokata z wielu powodow. Gramy
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Martin A. - Maden Y.

Bardzo fajne kursy buki wystawiły na finał na Martina. Gość był przecież w pierwszej setce rankingu i ma umiejętności. Pamiętam jego finał rok temu w Umagu z Fogninim. Wczoraj rozegrał solidne spotkanie z faworyzowanym zawodnikiem gospodarzy Pavlaskiem. A i widać, że Andrej złapał formę. Bo w Umagu wygrał z Istominem, by potem przegrać z późniejszym zwycięzca Rublowem, ale po mega wyrównanym meczu. Natomiast widziałem jego rywala w meczu z Rosolem i Robertem. Gdyby Rosol chciał wygrać i pokazałby choć trochę chęci to by z nim wygrał. Prowadził w 1 secie już 4:0. Natomiast z Robertem Maden mógł polecieć, Robert miał już piłki meczowe w taju 2 seta. Niestety przegrał, a że gość wiekowy to już sił na seta nr 3 nie starczyło.
To jest finał i wszystko może się zdarzyć w finale Challengera, ale po takim kursie aż żal nie spróbować zagrać na gościa, który miał/ma zdecydowanie większe umiejętności niż przeciwnik. Ambicji i motywacji też nie powinno brakować Martinowi, bo to finał. Sądzę, że jest lepszym zawodnikiem i ten finał wygra. Dodajmy jeszcze fakt, że ostatnio zagrali ze sobą w czelku w Rzymie w maju, gdzie Martin był jeszcze zupełnie bez formy, a jednak mecz był mega wyrównany. Logika nakazuje myśleć, że jeżeli Martin teraz złapał lepsza formę to ten finał powinien wygrać ????

MARTIN, ANDREJ @2.01
Marathonbet


7:6 , 6:3
Brawo Andrej. To jeszcze nie była pełnia możliwości, bo ewidentnie było widać w 2 secie, że coś ma z nogą, ale znów solidny występ i elegancki kurs wchodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Gimeno-Traver - Krajinovic Filip 19.5 over 1.80
Gimeno w formie to zawodnik który spokojnie powinien być w 100. Oczywiście nie jest łatwo wygrywać cały czas, miał wiele dobrych i słabszych momentów. Hiszpanin znowu wraca i sądzę, że jest w stanie nawiązać walkę na jednego seta z groźnym i kąsliwym Krajinoviciem ktory jest solidnym levelem i na pewno stac go na zwyciestwo, jedak nie doszukiwalbym sie tutaj latwego meczu i co najmniej jeden set bedzie bardzo wyrównany. Jak dla mnie dosyć ciekawa pozycja na over.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom