>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 30: Granby, Binghamton, Tampere, Praga, Padova

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Granby, Kanada
Data rozgrywania: 23.07-29.07.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $100,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.challengerbanquenationale.com/
Zwycięzca singla 2017: Blaz Kavcic
Zwycięzcy debla 2017: Joe Salisbury/Jackson Withrow

Miejsce: Binghamton, USA
Data rozgrywania: 23.07-29.07.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju: http://binghamtonchallenger.com/
Zwycięzca singla 2017: Cameron Norrie
Zwycięzcy debla 2017: Denis Kudla/Daniel Nguyen

Miejsce: Tampere, Finlandia
Data rozgrywania: 23.07-29.07.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.tampereopen.fi/
Zwycięzca singla 2017: Calvin Hemery
Zwycięzcy debla 2017: Sander Gille/Joran Vliegen

Miejsce: Praga, Czechy
Data rozgrywania: 23.07-29.07.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.pragueopen.org/
Zwycięzca singla 2017: Andrej Martin
Zwycięzcy debla 2017: Jan Satral/Tristan Samuel Weissborn

Miejsce: Padova, Włochy
Data rozgrywania: 23.07-29.07.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.internazionalitennispadova.com/
Zwycięzca singla 2017:
Zwycięzcy debla 2017:


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Binghamton (USA), twarda
Godzina: 23:30
Spotkanie: Alexander Ward - Daniel Evans
Typ: handicap setowy 1 (+1.5)
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy, gdzie zmierzą się ze sobą dwaj Brytyjczycy. Zdecydowanym faworytem w tym pojedynku jest Evans, co trochę mnie zdziwiło, bo spodziewałem się nieco bardziej zbliżonych kursów. Obaj blisko siebie w rankingu ATP, gdzie Ward jest na 336 pozycji natomiast Evans na 322 miejscu. Obaj panowie są rówieśnikami, mają po 28 lat. W ostatnich tygodniach lepiej sobie radził Daniel ale było to na kortach trawiastych. Żeby aż tak dużym faworytem według buków był Evans ? Nie twierdzę, że nie zasłużył aby być tym faworytem ale według mnie nie aż na takie kursy. Początkowo chciałem zaryzykować na zwycięstwo Alexandra w całym meczu ale wybieram bezpieczniejszy typ na niego z handicapem setowym +1.5, bo kurs na to i tak bardzo fajny. Nie sądzę żeby był to jednostronny pojedynek zakończony zwycięstwem Evansa w dwóch setach. Raczej spodziewam się tutaj wyrównanego pojedynku i zwycięstwa któregoś z panów w 3 setach. Obaj do tej pory grali ze sobą 2 razy i oba te pojedynki kończyły się w 3 setach. Najpierw w 2013 roku w Sunderlandzie (Wielka Brytania) na kortach twardych wygrał Evans 2-1 (2-6 , 6-1 , 6-2) a następnie w Felixstowe (Wielka Brytania) na kortach trawiastych znów wygrał Evans 2-1 (6-4 , 3-6 , 7-6). Oba te spotkania rozgrywane na turniejach rangi ITF. Dzisiaj też spodziewam się meczu, który zakończy się w 3 setach. Ward jeśli nie wygra spotkania to tego jednego seta myślę, że ugra. Alexander szybciej zaaklimatyzował się z Ameryką Północną, bo po Wimbledonie wystąpił w turnieju challengerowym w kanadyjskim Gatineau, gdzie wprawdzie odpadł zaraz w 1 spotkaniu z Chińczykiem Li przegrywając 0-2 (4-6 , 6-7) ale dla Evansa po Wimbledonie będzie to dopiero pierwsze spotkanie i myślę, że lepiej &quot;zadomowiony&quot; z Ameryką Północną może być Ward i też może mieć to jakieś znaczenie w tym spotkaniu.
⛔ 0-2 (2-6 , 6-7)

Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Binghamton (USA), twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Jay Clarke - Yunseong Chung
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu 1 rundy również próbuję niespodzianki. Faworytem buków jest Koreańczyk Chung ale ja próbuję w stronę Brytyjczyka Clarke. Lepiej zaaklimatyzowany z tym kontynentem powinien być Chung, który wystąpił tutaj już na dwóch turniejach w Kanadzie w Winnipeg i Gatineau, gdzie odpadał w obu turniejach w 2 rundzie. Clarke od Wimbledonu nie grał i teraz wystartuje po wielkim szlemie tym turniejem. Dla mnie trochę lepszym tenisistą jest Jay. Chung jest tutaj faworytem chyba tylko ze względu na to, że przed turniejami w Kanadzie wygrywał dwa turnieje z rzędu w Daegu i Gyeongsan. Jednak były to turnieju z cyklu futures a do tego rozgrywane w Korei Południowej na jego ziemi. Wiadomo obsada w tych turniejach nie była jakoś mocno wymagająca. Poza Koreą Południową w turniejach o wyższej randze Yunseong już tak dobrze sobie nie radzi i pod tym względem Clarke ma lepsze statystyki. Próbuję tutaj pograć na zawodnika, który zajmuje wyższe miejsce w rankingu ATP, bo Clarke jest na 225 miejscu a jego rywal na 335 pozycji. Jeśli gdzieś ma paść niespodzianka w całym meczu w dzisiejszych spotkaniach w Binghamton to z pewnością własnie tutaj.
Zobaczymy co to będzie w tych dwóch spotkaniach dzisiaj ;)
✅ 2-0 (6-1 , 7-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Binghampton
Karlovskiy E. - Ritschard A.
Typ: DW 2:0 Kurs: 2.26 1xbet
Spróbuje taki becik na dziś. Karlovskyi ostatnio złapał fajną forme. Ostatnio 3 finał z czego 2 wygrane i tutaj pewnie celuje w to samo. Pytanie czy sił mu nie braknie ale mam nadzieje,że nie.
Rywal wraca po miesięcznej przerwie więc wypoczęty.Miejmy nadzieje,że ciężko będzie mu wejść w rytm i Rosjanin spokojnie ogarnie mecz w 2 setach.
Wynik: 2-0 ✅
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challengerz mężczyźni singiel: Praga (Czechy), ziemna
Godzina: 11:00
Spotkanie: Scott Griekspoor - Pedro Martinez Portero
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju tenisowym z cyklu challenger rozgrywanym w Pradze. W 1 rundzie Holender Griekspoor pokonał zawodnika gospodarzy Czecha Podlesaka 2-0 (6-1 , 6-4), natomiast Hiszpan Martinez Portero wygrał z Austriakiem Rodionovem 2-0 (6-1 , 6-1). Obaj panowie są ostatnio w fajnej formie. Griekspoor w czerwcu wygrał turniej challengerowy we Francji w Blois (nawierzchnia ziemna) wygrywając tam z takimi graczami jak Berlocq, Londero czy w finale z Auger Aliassime a więc graczami znacznie wyżej notowanymi i dużo bardziej utytułowanymi. Później wprawdzie szybko odpadł z dwóch kolejnych challengerów w Mediolanie i Scheveningen ale tutaj spróbuję zaryzykować jego wygraną. Martinez Portero też ostatnio sobie fajnie radzi i na challengerze w Szwedzkim Bastad doszedł do samego finału eliminując po drodze też kilka ciekawych graczy jak Monteiro, Safranek czy Ymer, w samym finale przegrał z Włochem Bolelli. Jeżeli chodzi o lipiec to w tym miesiącu lepiej sobie radzi Hiszpan ale czerwiec pod tym względem należał do Scotta i myślę, że sukces w Blois spowodował to, że Holender później szybko odpadł w kolejnych dwóch challengerach. Pewnie nieco zachłysnął się tym triumfem, być może nieco za długo świętował ;) To tylko moje przypuszczenia, tutaj w Pradze już myślę, że dużo bardziej powalczy. Jednak on w ostatnim czasie pokonał mocniejszych zawodników na cegle, dużo bardziej doświadczonych i utytułowanych i myślę, że z Hiszpanem Martinezem Portero jest jak najbardziej w stanie wygrać. Typ jest ryzykowany ale myślę, że nie bez szans. Ja tutaj spróbuję niespodzianki.
⛔ 1-2 (6-4 , 4-6 , 5-7)
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Czy ktoś ma jakieś dokładne info i potrafi powiedzieć kiedy zaczną grać w Binghamton? Z góry dzieki.
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Witam,
Czy ktos tutaj dotykał meczu D. King - H. Grenier? Ten drugi zamyka mi niezły kupon i wytrzymuje sie od dwoch dni z zamknięciem. Młody Francuz chyba najlepiej czuje sie na twardej, troche przewaga wzrostu i serwisu, nie najgorszy bilans natomiast King troche nieobliczalny... Ostatnio do zera w 3 secie zerwal od Chinczyka Zhe, ale tez jeśli cos gra to głównie twarda. Ciężki orzeszek do zgryzienia :X
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challneger mężczyźni singiel: Tampere (Finlandia), ziemna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Tallon Griekspoor - Marco Trungelliti
Typ: 1
Kurs: 2,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe w Tampere. W pierwszej rundzie Holender Griekspoor wygrał z Francuzem Blancaneaux 2-0 (6-1 , 6-3) a w drugiej rundzie z zawodnikiem z Urugwaju Martinem Cuevas 2-0 (6-4 , 6-4). Argentyńczyk Trungelliti z kolei wygrał w 1 rundzie z Turkiem Ilkel 2-1 (3-6 , 6-3 , 6-4) a w 2 rundzie z Belgiem Coppejans 2-1 (7-6 , 6-7 , 7-5). W tym spotkaniu nie patrzę na umiejętności obu zawodników, bo te posiada wyższe Marco ale na możliwość przemęczenia. Trungelliti ma w ostatnim czasie bardzo napięty grafik i może odczuwać poważne zmęczenie. Trungelliti na początku miesiąca doszedł do ćwierćfinału challengera w Perugi, następnie udał się na turniej ATP w Umag (Chorwacja), gdzie przebrnął przez kwalifikacje a w turnieju głównym nieoczekiwanie doszedł do półfinału, gdzie uległ Włochowi Cecchinato. Następnie długa podróż z Umag do Tampere i widać, było w dwóch pierwszych spotkaniach, że brakuje mu nieco świeżości. Trzy sety z Turkiem Ilkel a następnie 3 sety z Coppejansem, które trwały ponad 3 godziny, myślę, że to wszystko może mocno się odbić w dzisiejszym meczu ale zaznaczam może nie znaczy, że musi. To tylko moje przewidywania ale myślę, że Argentyńczyk może być już nieźle zmęczony tym tenisowym lipcem. Umiejętności ma wyższe od swego rywala ale kiedy brakuje świeżości i wkrada się przemęczenie to i o koncentrację trudniej. Griekspoor wrócił tym challengerem po kontuzji ale fajnie się spisał w pierwszych dwóch meczach i myślę, że powinien być dużo bardziej wypoczęty od swego dzisiejszego rywala. Próbuję tutaj niespodzianki.
✅ 2-0 (6-3 , 6-3)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom