>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 31: Chengdu, Segovia, Lexington, Sopot, Liberec

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Chengdu, Chiny
Data rozgrywania: 30.07-05.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $125,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Yen Hsun Lu
Zwycięzcy debla 2017: N. Sriram Balaji/Vishnu Vardhan

Miejsce: Segovia, Hiszpania
Data rozgrywania: 30.07-05.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €85,000
Oficjalna strona turnieju: http://teniselespinar.com/
Zwycięzca singla 2017: Jaume Munar
Zwycięzcy debla 2017: Adrian Menendez Maceiras/Serhij Stachowski

Miejsce: Lexington, USA
Data rozgrywania: 30.07-05.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju: http://lexingtonchallenger.com/
Zwycięzca singla 2017: Michael Mmoh
Zwycięzcy debla 2017: Alex Bolt/Max Purcell

Miejsce: Sopot, Polska
Data rozgrywania: 30.07-05.08.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.sopotopen.com/
Zwycięzca singla 2017:
Zwycięzcy debla 2017:

Miejsce: Liberec, Czechy
Data rozgrywania: 30.07-05.08.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.ltkliberec.cz/
Zwycięzca singla 2017: Pedro Sousa
Zwycięzcy debla 2017: Laurynas Grigelis/Zdenek Kolar

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Sakharov - choinski @1.95 etoto⛔
Marcora - kuzmanov @1.8 etoto✅
1 mecz starcie nieudaczników, ale liczę że Gleb wyjdzie z niego korzystnie, zwłaszcza że zazwyczaj na terenach typu Polska radzi sobie zazwyczaj ciekawie i fajny mecz pod przełamanie z żółtodziobem z Niemiec, który jest mniej pewny na serwisie od Pisi Radwańskiej, więc wierzę że Sakharov go ogra doświadczeniem.
Tutaj ciekawy mecz, gdyż Makaron po wycofaniu się Londero dostał jakiegoś króla Niemieckich ITF&#39;ów i typ no wygląda groźnie z tym 1 przegranym meczem na ostatnie X spotkań. Tyle, że on głównie jeździł po jakiś pipidówach i klepał takich ogórasów, że masakra, natomiast Marcora chociaż zalicza różne rezultaty to grywa z samymi fanatykami mąki, co powinno zaplusować. Mam nadzieję, że udowodni Bułgarowi że wygrywanie ITF&#39;ów to nie to, co powalczenie na całkiem przyzwoicie obsadzonym challengerze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Liberec (Czechy), ziemna
Godzina: 11:00
Spotkanie: Benjamin Bonzi - Pavel Kotov
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy challengera w Libercu. Francuz Bonzi w pierwszej rundzie pokonał Czecha Rikla 2-1 (2-6 , 6-2 , 6-1), natomiast Rosjanin Kotov musiał przedzierać się do turnieju głównego przez kwalifikacje a w 1 rundzie pokonał Czecha Pavlaska 2-1 (6-7 , 6-2 , 6-4). W tym spotkaniu próbuję niespodzianki i idę w stronę młodego 19 letniego Kotova. Wprawdzie zawodnik ten jest jeszcze bardzo niedoświadczonym tenisista i do tej pory grał głównie w turniejach rangi futures ale sprawił w 1 rundzie sporą niespodziankę pokonując zawodnika gospodarzy Pavlaska. Pavel widać, że dobrze się tutaj czuje i jest w dobrej dyspozycji, przebrnął przez kwalifikacje a potem wygrał z dużo bardziej faworyzowanym zawodnikiem. Jest zawodnikiem wysokim mierzącym 191 cm. Może dopiero wkracza w ten dorosły tenis ale dzisiaj mu zaufam, bo jego rywal Bonzi bardzo słabo prezentuje się w tym sezonie na cegle. Benjamin w tym roku dalej jak za drugą rundę w turniejach na nawierzchni ceglanej nie zaszedł. Słaba forma w tym sezonie i myślę, że jeśli Kotov zagra tak jak w meczu z Pavlaskiem to jak najbardziej jest w stanie i tego rywala spokojnie wyeliminować.
✅ 0-2 (3-6 , 1-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Watutin - Kolar @1.8 fortuna / Chall. Sopot ⛔
To może być łatwy hajs, bądź totalna katastrofa. Idę w stronę Rosjanina, bo wiem że potrafi zagrać jak się zepnie. Wizyta Kolara tutaj zamiast w Libercu wg oznacza, że nawet on sam nie czuje się jakby miał pokonać każdego kto stanie na jego drodze. Watutin już wygrywał turnieje w Polsce i jako, że nie obronił mistrzostwa w Poznaniu to liczę, że spróbuje zdobyć tytuł w Sopocie. Kluczowy będzie 1 set, jeśli Watutin będzie w stanie narzucić swój styl gry i przejąć inicjatywę to nie sądzę, aby Kolar był w stanie odpowiedzieć.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni debel: Liberec (Czechy), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Filip Polasek/Patrik Rikl - Pedro Martinez Portero/David Vega Hernandez
Typ: 1
Kurs: 2,04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Półfinałowe spotkanie debla na turnieju challengerowym w Libercu. Słowacko-Czeska para zmierzy się tutaj z deblem hiszpańskim. Ja w tym spotkaniu próbuję pograć w stronę Polaska i Rikla. Debel ten to mieszanka doświadczenia z młodością. Polasek to utytułowany deblista, który ma na koncie wiele zwycięstw w turniejach rangi ATP w deblu. W 2012 roku był sklasyfikowany na 20 miejscu w rankingu deblistów. Zakończył karierę ale tego lata postanowił wrócić do tenisa i znów spróbować sił w meczach deblowych w parze z Czechem Riklem, może już nie takiej rangi jak kiedyś ale w tych challengerowych turniejach jego doświadczenie z pewnością będzie mocno procentować. Jego partner Rikl to młody 19 letni Czech, bez większego doświadczenia ale u boku takiego partnera jak Polasek z pewnością się wiele nauczy. Ich rywalami jest hiszpański debel Martinez Portero/Vega Hernandez, który tych meczy rozegrał ze sobą w parze więcej niż Filip z Patrikiem ale myślę, że to tutaj nie będzie miało większego znaczenia. Obaj Hiszpanie z pewnością nie mają takiego doświadczenia jak Polasek a do tego przed tym półfinałowym spotkaniem Martinez Portero będzie grał o 12:00 spotkanie singlowe w ćwierćfinale z Rosjaninem Pavlem Kotovem , który jest objawieniem tego turnieju i czeka go bardzo wymagający mecz. Oglądałem wczoraj mecz Kotova z Bonzim, które zresztą obstawiłem na zwycięstwo Rosjanina i muszę powiedzieć, że byłem pod wrażeniem gry Rosjanina. Jak na 191 cm wzrostu to Pavel jest zwrotnym i szybkim zawodnikiem. Wczoraj szwankował pierwszy serwis Rosjanina ale mimo wszystko poradził sobie bez problemów &quot;łamiąc&quot; co chwilę rywala. Dzisiaj Pedro Martineza Portero czeka trudny mecz i mam nadzieję, że będzie to spotkanie trwało 3 sety i do tego półfinałowego spotkania w deblu Hiszpan nie będzie za bardzo wypoczęty. Doświadczenie Polaska i zmęczenie Martineza Portero sprawia, że w tym spotkaniu wolę iść w stronę debla słowacko-czeskiego, bo myślę, że to ta para zamelduje się w finale.
✅ 2-1 (6-4 , 6-7 , 10-8)
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
P.Lorenzi - O.Otte @1.65 Fortuna✅✅

Na innych nawierzchniach to by można było powiedzieć, że to formalność po kosmicznym kursie, jednak Niemiec coś tam pogrywa na mące. Ja to widzę tak, że Lorenzi specjalnie przyjechał tu, a nie do Austrii na ATP, gdyż interesuje go, żeby się odblokować i coś wygrać, ale też bez przesady dlatego nie pojechał na ITF. W 2 meczach stracił zaledwie 8 gemów łącznie. Niemiec wczoraj oddał seta z Ciasem, co już absolutnie przekonało mnie, że gra w stronę Włocha nie powinna okazać się pomyłką, a dodatkowo jak oglądałem mecze z 2 dni temu, to korty nie są takie super wolne, więc to również na ++ dla Makaronka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
P.Lorenzi - GImeno-Traver @1.65 sts (1.7 superoferta)✅✅
Myślę, że nie ma co zmieniać zwycięskiego składu. Lorenzi jest tutaj zdeterminowany, żeby jeszcze pod koniec kariery podnieść jakieś trofeum. Gimeno-Traver w tym sezonie 38-14 na mące, imponujący bilans, ale czy chociaż połowa tych zwycięstw była wybita na nawet challengerach, w to wątpię. Gość nabija trofea, ale są to generalnie ITF&#39;y, gdzie Lorenzi za lepszych czasów brał nawet turnieje na mące rangi ATP. Nie typuję tego nawet, ze względu na czyjeś umiejętności,bądź ich brak, a liczę zwyczajnie na to, że Traver jak otrzyma w finale już jakieś konkretne nazwisko to po prostu pęknie. Kurs jest bardzo fajny jak na taki rozstrzał ogrania i poziomu zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom