>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 32: Jinan, Pullach, Aptos, Portoroz

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Jinan, Chiny
Data rozgrywania: 06.08-12.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $150,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017:
Yen Hsun Lu
Zwycięzcy debla 2017: Cheng Peng Hsieh/Hsen Yin Peng

Miejsce: Pullach, Niemcy
Data rozgrywania: 06.08-12.08.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €127,000
Oficjalna strona turnieju: https://isaropen.com/
Zwycięzca singla 2017:
Zwycięzcy debla 2017:


Miejsce: Aptos, USA
Data rozgrywania: 06.08-12.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród:
$100,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.seascapesportsclub.com/challenger
Zwycięzca singla 2017: Aleksandr Bublik
Zwycięzcy debla 2017: Jonatan Erlich/Neal Skupski

Miejsce: Portoroz, Słowenia
Data rozgrywania: 06.08-11.08.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.slo-open.com/
Zwycięzca singla 2017: Serhij Stachowski
Zwycięzcy debla 2017: Hans Podlipnik Castillo/Andrei Vasilevski

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Pullach (Niemcy), ziemna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Oscar Otte - Pedro Martinez Portero
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na nowym turnieju challengerowym w niemieckim Pullach. Gram w tym spotkaniu na zawodnika gospodarzy Niemca Otte ze względu na to co widziałem na turnieju challengerowym w Libercu. Tam grał Hiszpan Martinez Portero i akurat śledziłem jego spotkania i nie był w najlepszej formie. Nie wiem jak prezentował się Otte w Sopocie, tylko widziałem jego wyniki ale chyba źle nie było, bo przegrał w ćwierćfinale z rozstawionym z numerem 2 na tym turnieju Włochem Lorenzim, który wygrał cały ten turniej tracąc tylko seta właśnie z Otte i później w finale z Gimeno Traverem. Pedro za to widziałem w akcji na kortach w Libercu i męczył się tam strasznie. Na początek miał trzy setowy pojedynek ze Słowakiem Razborsek, który jest dopiero na 656 pozycji w rankingu ATP, w drugiej rundzie też trzy setówka z Włochem Bellotti, który też na odległej 479 pozycji w rankingu i w ćwierćfinale gładka porażka z Rosjaninem Kotovem 0-2 (3-6 , 4-6), który musiał przedzierać się przez kwalifikacje do turnieju głównego. Fakt, że Kotov był objawieniem tego turnieju ale Hiszpan w całym turnieju słabo grał i gdyby na początek miał nieco lepszego rywala to myślę, że opuścił by turniej zaraz po 1 rundzie. Może po prostu mu ten turniej nie spasował albo jest to oznaka słabszej formy. Ja spróbuję w tym spotkaniu pograć w stronę Niemca, bo na swojej ziemi to solidny gracz a myślę, że z formą Hiszpana dzieje się coś niedobrego i teraz może mieć gorszy okres gry.
⛔ 1-2 (6-3 , 3-6 , 5-7)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Portoroz (Słowenia), ziemna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Altug Celikbilek - Aljaz Jakob Kaplja
Typ: 2
Kurs: 11,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w Portoroz. Turek Celikbilek do turnieju głównego przebijał się przez kwalifikacje, natomiast zawodnik Gospodarzy Słoweniec Kaplja występuje tutaj dzięki dzikiej karcie przyznanej przez organizatorów. Powiem szczerze, że ani jeden zawodnik ani drugi nie jest mi kompletnie znany i nie widziałem żadnego meczu z udziałem tych zawodników ale mimo wszystko uważam, że kursy tutaj są przesadzone. Przeliczniki tutaj są takie jakby na miejscu Turka był ktoś z pierwszej dziesiątki rankingu ATP. Może Altug jest faworytem ale bez przesady. Z tego co widzę, to Kaplja wystąpił tutaj już 2 razy w 2014 roku i w 2015 roku i fakt odpadł bardzo gładziutko ze swoimi rodakami najpierw Kavciciem a później Lacko ale wtedy Aljaz był juniorem jeszcze i trafił na graczy zdecydowanie mocniejszych również od swojego dzisiejszego rywala. Możliwe, że buki wiedza tutaj o czymś o czym ja nie wiem ale i tak sobie tutaj zaryzykuję. Normalnie postawiłem na zwycięstwo Słoweńca po kursie 11,00 ???? ale do konkursu w typach dnia daję z handicapem setowym na Aljaza +1.5 po mniejszym kursie 4,14 ;) Myślę, że jak najbardziej na swojej ziemi Kaplja powalczy z Turkiem i stać go na wygranie przynajmniej tego 1 seta. Zna te korty dobrze więc ja postanowiłem tutaj zaryzykować
⛔ 2-0 (6-0 , 6-1)
EDIT:
No to już wiem skąd takie kursy w tym spotkaniu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom