>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 36: Sevilla, Genova, Zhangjiagang, Bogota, Alphen

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Bogota (Kolumbia), ziemna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Victor Estrella Burgos - Alejandro Falla
Typ: 2
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet
Bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek zaraz w pierwszej rundzie dwóch starych bywalców na tym turnieju i dwóch graczy, którzy w przeszłości wygrywali ten turniej. Na ten moment w wyższej dyspozycji jest Estrella, który w ostatnim czasie notuje lepsze wyniki ale ja próbuję iść w stronę Kolumbijczyka Falli, który wkońcu gra u siebie w ojczyźnie i gdzie indziej ma się przełamać jak nie tutaj. Jak już wspominałem obaj panowie wygrywali ten turniej we wcześniejszych latach. Falla wygrał tutaj w roku 2012, gdzie w półfinale wyeliminował właśnie Victora, natomiast zawodnik z Dominikany wygrał tutaj rok później w 2013. Obu panom ten turniej nie jest obcy, grają tutaj regularnie i lubią tutaj występować. Ostatnia dyspozycja przemawia za Estrellą ale ja próbuję tutaj niespodzianki i pograć na Fallę, bo to takie spotkanie 50 na 50. Falla gra u siebie przed własną publiką nie jest ostatnio w najlepszej formie więc jest to dobry turniej na przełamanie się, zna te korty doskonale wygrywał tutaj wcześniej i regularnie występował. Estrelle z kolei jest ostatnio w dobrej formie, też zna te korty doskonale również tutaj wcześniej wygrywał i regularnie występował ale z Fallą nie gra mu się dobrze. Kolumbijczyk mu nie leży co pokazują ich bezpośrednie starcia:


Forma przemawia za Estrellą ale bezpośrednie pojedynki za Fallą więc chyba każdy się ze mną zgodzi, że to spotkanie to 50 na 50 a skoro tak to chyba lepiej iść w zawodnika na którego jest wyższy kurs i mimo wszystko zagra w swojej ojczyźnie. Ja tak próbuję, wprawdzie Victor rozstawiony tutaj z nr 1 ale Alejandro umie z nim grać.
⛔ 2-0 (6-2 , 6-4)

Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Alphen (Holandia), ziemna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Thiemo de Bakker - Daniel Masur
Typ: 1
Kurs: 1,38
Bukmacher: 1xbet
Tutaj już z kolei gram na faworyta, de Bakker zagra u siebie w ojczyźnie, występował tutaj w poprzednich latach i w 2012 roku wygrał nawet cały ten turniej a więc tutejsze korty zna doskonale. Masur od końca maja kompletnie bez formy i przegrywa spotkanie za spotkaniem mając w tym momencie 7 porażek z rzędu na koncie. Myślę, że tutaj przełamania z jego strony nie będzie, bo trafił mu się bardzo trudny rywal w tym turnieju i Holender powinien wygrać to spotkanie i przejść do kolejnej rundy.
✅ 2-0 (6-4 , 6-4)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Alphen (Holandia), ziemna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tommy Robredo - Botic Van De Zandschulp
Typ: 2
Kurs: 3,50
Bukmacher: 1xbet
W tym spotkaniu idę w stronę niespodzianki. Wprawdzie holenderski tenisista Ven De Zandschulp jest po kontuzji i trudno powiedzieć w jakiej dokładnie jest formie ale mimo wszystko próbuję tutaj niespodzianki. Bez wątpienia dużo bardziej utytułowanym i doświadczonym graczem jest Robredo i jak najbardziej jest w tym spotkaniu faworytem ale gracz ten ma już 35 lat na karku i swoją najlepszą formę dawno za sobą. Botic zagra u siebie przed własną publicznością i liczę, że zagra z ogromnym zaangażowaniem i będzie walczył o każda piłkę. Owszem to może nie wystarczyć, bo po prostu może okazać się, że Holendrowi zabraknie umiejętności aby pokonać Hiszpana ale ja tutaj próbuję iść w stronę niespodzianki. Tommy jak już wspomniałem swój najlepszy okres gry w tenisa ma dawno za sobą i myślę, że jak Van De Zandschulp da z siebie wszystko to jest w stanie tutaj wygrać.
⛔ 2-1 (6-7 , 6-3 , 7-6)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Bogota (Kolumbia), ziemna
Godzina: 18:35
Spotkanie: Daniel Elahi Galan Riveros - Jose Statham
Typ: 1
Kurs: 1,68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na tym turnieju. W swoim pierwszym spotkaniu Riveros ograł nieoczekiwanie Chorwata Skugora 2-0 (6-4 , 7-6), natomiast Statham pokonał również nieoczekiwanie Austriaka Ofnera 2-0 (7-5 , 7-5). Obaj panowie nie byli faworytami w swoich pierwszych spotkaniach ale uporali się ze swymi rywalami i to bez straty seta. W tym meczu idę w stronę kolumbijskiego tenisisty Riverosa, który gra w miejscu, w którym mieszka i trenuje. Z pewnością chce się tutaj zaprezentować z jak najlepszej strony i zajść jak najdalej w tym turnieju. Nie będzie odpuszczać żadnej piłki i grac na całego tego jestem pewny. Grał tutaj w tamtym roku i 2 lata temu. W tamtym sezonie awansował do ćwierćfinału pokonując po drodze Austriaka Linzera 2-1 (4-6 , 6-3 , 6-1) i Włocha Velottiego (krecz Włocha przy stanie 1-1 w setach) a w ćwierćfinale uległ Hiszpanowi Cervantesowi 0-2 (3-6 , 4-6). Z kolei 2 lata temu szybko pożegnał się z turniejem przegrywając zaraz w swoim pierwszym spotkaniu z Kolumbijczykiem Gonzalezem 0-2 (3-6 , 4-6). Statham z kolei gra pierwszy raz na tym turnieju w Bogocie. Nowo Zelandczyk na cegle nie gra nic wielkiego, chociaż wyeliminował w tamtej rundzie Ofnera więc napewno nie można go lekceważyć. Jednak uważam, że to Riveros tutaj będzie rozdawał karty i to on ostatecznie wygra spotkanie. Dla mnie jest to taki czarny koń tego turnieju i myślę, że jest w stanie w tej edycji zajść do półfinału a może nawet samego finału. Stawiam na niego, bo on gra u siebie w mieście w którym mieszka i trenuje więc z pewnością chce tutaj grać jak najlepiej i zajść jak najdalej.
✅ 2-0 (6-3 , 6-3)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Bogota (Kolumbia), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Andrej Martin - Daniel Elahi Galan Riveros
Typ: 2
Kurs: 2,94
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj polecałem grać na Riverosa pisząc, że jest on dla mnie czarnym koniem tego turnieju i mnie nie zawiódł więc dziś nie pozostaje mi nic innego jak znów zagrać na jego wygraną. Owszem faworytem w tym spotkaniu pozostaje Martin, który jest teraz w niezłej formie ale ja znów próbuję iść w stronę zwycięstwa Kolumbijczyka. Riveros o czym pisałem już wczoraj mieszka i trenuje właśnie tutaj w Bogocie. Zna te korty doskonale i bardzo mu zależy aby pokazać się w tym turnieju z jak najlepszej strony i zajść jak najdalej. Napewno nie będzie odpuszczać w żadnym momencie meczu i będzie biegał do każdej piłki tego można być pewnym. W pierwszym spotkaniu na tym turnieju wyeliminował Chorwata Skugora, który też był faworytem tego mecz wygrywając 2-0 (6-4 , 7-6) a następnie we wczorajszej potyczce odprawił Nowo Zelandczyka Stathama wygrywając 2-0 (6-3 , 6-3). Słowak Martin z kolei w pierwszym meczu wygrał z Kolumbijczykiem Alejandro Gonzalezem 2-0 (7-6 , 7-5) a następnie we wczorajszym meczu wygrał z Peruwiańczykiem Varillasem 2-0 (6-3 , 6-1). Teraz pora na ten ćwierćfinał między Martinem a Riverosem i spotkanie to zapowiada się bardzo ciekawie. Martin jest tenisistą bardziej doświadczonym i utytułowanym i w tym momencie w dobrej formie, jednak Riveros z kolei gra u siebie, w swoim mieście, na kortach które zna doskonale, przed swoją publiką i z pewnością będzie grać z pełnym zaangażowaniem walcząc o każdą piłkę. Ja idę w tym spotkaniu w stronę niespodzianki i wygranej Riverosa. Jak pisałem wczoraj jest to dla mnie czarny koń tego turnieju więc nie wypada żeby przejść obok tego meczu obojętnie ;) Daniel jest młodym i utalentowanym graczem i jak da z siebie wszystko to jest w stanie z Martinem wygrać. Forma i doświadczenie jest z pewnością po stronie Słowaka ale myślę, że poświęcenie, ambicja i waleczność będzie po stronie Kolumbijczyka. Utalentowany jest więc myślę, że umiejętności do tego aby wygrać z Martinem mu nie zabraknie. Próbujemy znowu na Riverosa ????
✅ 0-2 (4-6 , 6-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Witam proponuję rozważyć pogranie Tsitsipasa wczoraj Fucsovics wykręcił niezły mecz z kolegą z Węgier przegrywał *5-3 w decydującym secie po czym odłamał do 0 i wziął kolejne 4 gemy. Dzisiaj trafia na solidnego Greka o klasę w chwili obecnej lepszego od Balazsa więc jeśli nie będzie chciał nic tu kręcić jak to w chelkach bywa powinien w cuglach pokonać Węgra. Kurs ok 2 także przyjemny ????
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Witam proponuję rozważyć pogranie Tsitsipasa wczoraj Fucsovics wykręcił niezły mecz z kolegą z Węgier przegrywał *5-3 w decydującym secie po czym odłamał do 0 i wziął kolejne 4 gemy. Dzisiaj trafia na solidnego Greka o klasę w chwili obecnej lepszego od Balazsa więc jeśli nie będzie chciał nic tu kręcić jak to w chelkach bywa powinien w cuglach pokonać Węgra. Kurs ok 2 także przyjemny ????
Szkoda że się krecz wpie...I zwrocik , czekamy, a napewno czekam na kolejne propozycje ;) joł !
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Bogota (Kolumbia), ziemna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Marcelo Arevalo - Daniel Elahi Galan Riveros
Typ: 2
Kurs: 1,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Finał turnieju challengerowego w Bogocie. We wcześniejszych meczach typowałem na wygrane Riverosa i się nie zawiodłem. Co więcej podkreślałem, że dla mnie jest to czarny koń tego turnieju no i Kolumbijczyk doszedł do samego finału więc nie wypada mi nie postawić teraz w tym ostatnim meczu na jego wygraną. Po raz kolejny powtórzę, że Riveros mieszka i trenuje właśnie tutaj w Bogocie. Korty te zna doskonale i gra przed własną publiką więc z pewnością będzie miał w tym finałowym starciu spore wsparcie widowni. Łatwo z pewnością nie będzie, bo Arevalo jest w bardzo dobrej formie w tym turnieju. Po drodze do finału wyeliminował Chijilczyka Jarry z którym wygrał 2-0 (7-6 , 6-2), następnie ograł Ekwadorczyka Escobara 2-1 (6-1 , 3-6 , 6-3), w ćwierćfinale pokonał Austriaka Melzera 2-1 (1-6 , 6-1 , 6-2) i w półfinałowym starciu zwyciężył rozstawionego z nr 1 Dominikańczyka Estrellę 2-0 (6-3 , 6-3). Riveros z kolei po drodze do finału ograł na początek Chorwata Skugora 2-0 (6-4 , 7-6), później Nowo Zelandczyka Stathama 2-0 (6-3 , 6-3), w ćwierćfinale Słowaka Martina 2-0 (6-4 , 7-6) i w półfinałowym meczu Argentyńczyka Velotti 2-0 (6-3 , 6-2). Próbuję w stronę Kolumbijczyka, no bo jak wspomniałem korty te zna doskonale, zagra przed własną publiką i jest tutaj w dobrej formie, bo nie stracił jeszcze seta. Arevalo bez wątpienia będzie wymagającym rywalem, bo wyeliminowanie Jarrego, Melzera czy Estrellę jest też sporym osiągnięciem ale jednak w tym finale idę w stronę zwycięstwa rywala, bo on na ten finał powinien być lepiej zregenerowany. Riveros wkońcu nie stracił seta i spędził na korcie mniej czasu niż Arevalo a więc powinien być lepiej wypoczęty na ten finał, bo go ten turniej kosztował teoretycznie mniej sił. Łatwej przeprawy się nie spodziewam ale nie wypada w samym finale nie zagrać na tego, którego nazywałem w tym turnieju czarnym koniem ;)
⛔ 2-0 (7-5 , 6-4)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom