>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 36: Sevilla, Zhangjiagang, Chicago, Genua, Cassis

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Sevilla, Hiszpania
Data rozgrywania: 03.09-08.09.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona turnieju: http://copasevilla.com/en/
Zwycięzca singla 2017: Felix Auger Aliassime
Zwycięzcy debla 2017: Inigo Cervantes/Pedro Cachin

Miejsce: Zhangjiagang, Chiny
Data rozgrywania: 03.09-09.09.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $50,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017:
Jason Jung
Zwycięzcy debla 2017: Xin Gao/Zhizhen Zhang

Miejsce: Chicago, USA
Data rozgrywania: 04.09-09.09.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $150,000
Oficjalna strona turnieju: https://oraclechallengerseries.com/
Zwycięzca singla 2017:
Zwycięzcy debla 2017:

Miejsce: Genua, Włochy
Data rozgrywania: 04.09-09.09.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €127,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.challengergenova.com/
Zwycięzca singla 2017: Stefanos Tsitsipas
Zwycięzcy debla 2017: Tim Puetz/Jan Lennard Struff

Miejsce: Cassis, Francja
Data rozgrywania: 04.09-09.09.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.ot-cassis.com/actualites/cassis-open-provence.html
Zwycięzca singla 2017:
Zwycięzcy debla 2017:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Genua (Włochy)
Godzina: 10:30
Spotkanie: Hubert Hurkacz - Andrea Arnaboldi
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy. Obaj panowie grali w wielkoszlemowym US Open. Hubert odpadł w 2 rundzie, natomiast Włoch Arnaboldi zaraz w 1 spotkaniu w kwalifikacjach. Hurkacz jest graczem o zdecydowanie większym potencjale i wielką nadzieją naszego polskiego tenisa. Jednak w tym spotkaniu idę w stronę niespodzianki i zwycięstwa zawodnika gospodarzy. Po wielkim szlemie trudno jest się przestawić na turniej challengerowy zwłaszcza, że Hurkacz przebrnął w US Open przez kwale i odpadł dopiero w 2 rundzie z faworyzowanym Ciliciem. Arnaboldi po powrocie z Ameryki też odpadł zaraz w 1 meczu na challangerze we włoskim Como. Tutaj z Hurkaczem może być podobnie, zmiana kontynentu, zmiana rangi turnieju oraz zmiana nawierzchni. Hubert jest młodym zawodnikiem więc to dla niego pewna nowość, z którą może sobie nie poradzić. Umiejętności i potencjał wydają się być po stronie Naszego rodaka ale sytuacja o której pisałem wyżej to dla niego pewna nowość i w tej kwesti nie ma jeszcze takiego doświadczenia. Spróbuję tutaj niespodzianki i pogram na Arnaboldi.
⛔ 2-1 (6-3 , 1-6 , 6-2)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Chicago (USA), twarda
Godzina: 18:30
Spotkanie: Donald Young - John Patrick Smith
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy turnieju tenisowego z cyklu Challanger rozgrywanego w Chicago, W 1 rundzie zawodnik gospodarzy Amerykanin Young pokonał Kanadyjczyka Pospisila 2-0 (6-2 , 6-2), natomiast Australijczyk Smith pokonał zawodnika z Dominikany Roberto Cida 2-1 (2-6 , 6-1 , 6-4). W tym spotkaniu idę w stronę Donalda, który dobrze w ostatnim czasie się prezentuje. W Waszyngtonie przebrnął przez kwalifikacje a w turnieju głównym w pierwszej rundzie pokonał Wawrinkę a w kolejnej odpadł z nie byle kim bo z Nishikorim. W US Open również przebrnął przez kwale ale w 1 rundzie trafił na zdecydowanego faworyta Del Potro i musiał uznać jego wyższość. W ostatnich tygodniach Donald na twardych nawierzchniach w USA odpadał w zasadzie tylko z zawodnikami, którzy są zdecydowanie lepsi od niego. Jego dzisiejszy rywal jest z pewnością jak najbardziej w zasięgu Younga, który zresztą jest faworytem tego spotkania. W poprzedniej rundzie odprawił zawodnika lepszego niż rywal Smitha z pierwszej rundy i on sam więc myślę, że Donald sobie poradzi. Owszem często zdarza się tak, że jakiś zawodnik lub zespół pokonuje teoretycznie lepszego rywala by następnie przegrać z teoretycznie słabszym, bo taki jest sport ale tutaj zaufam Amerykaninowi ???? On pochodzi właśnie stąd z Chicago więc myślę, że determinacji i woli walki mu nie zabraknie aby w tym turnieju dojść jak najdalej i pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Owszem własna publika też potrafi sprawić, że się zestresujesz, bo każdy inaczej funkcjonuje jednych motywuje własna publika innych paraliżuje, jednych motywuje niechęć publiki i buczenie na niego a innych tez przeciwnie, bo taki jest sport i każdy jest inny ale ja wierzę, że tutaj Young da z siebie wszystko i ogra swego dzisiejszego rywala ????
✅ 2-0 (6-3 , 6-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Genua,15.30
Hurkacz-Sonego
Over 2.5 setow✅
Kurs 2.30 fortunka✅
Obaj panowie od pewnego czasu overowo,dodatkowo widzieli sie juz 2 x w tym roku i spotkania wyrownane po 3 sety.
Typ poboczny 2-1 Hurkacz
Kurs 4.6 Bwin⛔ Bardzo slabe taje w wykonaniu Wroclawianina.byla szansa wygrac ten turniej ale wychodzi male ogranie ostatnimi tygodniami na maczce.
Pozdrawiam.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Chicago (USA), twarda
Godzina: 21:30
Spotkanie: Donald Young - Reilly Opelka
Typ: 1
Kurs: 1,94
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe. Wczoraj typowałem wygraną Younga w meczu ze Smithem a dziś idę za ciosem i znów stawiam na jego wygraną. Amerykanin Opelka w 1 rundzie pokonał Ekwadorczyka Quiroza 2-0 (6-3 , 6-2) i wczoraj swojego rodaka Mmoha 2-0 (6-4 , 6-4), Young z kolei ograł w 1 rundzie Kanadyjczyka Pospisila 2-0 (6-2 , 6-2) a wczoraj wspomnianego Australijczyka Smitha 2-0 (6-3 , 6-4). Donald wydaje mi się być pewniejszym zawodnikiem i lepszym technicznie oraz lepiej poruszającym się po korcie. Opelka to wielkolud, który mierzy 211 cm i jego najgroźniejsza bronią jest oczywiście serwis ale co zrozumiałe nie porusza się on po korcie tak zwinnie jak Young. Jak serwis mu szwankuje to w zasadzie jest po zawodach i tutaj myślę, że Donald jest w stanie wygrać. On pochodzi stąd z Chicago i dla mnie to główny faworyt tego turnieju aby zagrać w finale. Obaj panowie spotykali się do tej pory 2 razy na korcie i było to tutaj w Stanach na nawierzchni twardej najpierw w 2016 roku w Atlancie, gdzie wygrał Opelka 2-0 (6-4 , 6-4) a następnie w Memphis w 2017 roku gdzie wygrał Young 2-0 (7-6 , 6-3). Donald w tym momencie wydaje się być w wyższej formie, notuje dobre występy w ostatnich tygodniach a Reilly wręcz przeciwnie zaliczał wpadki. Do tego spotkanie rozgrywane w mieście Younga przed własną publicznością i dla mnei to on jets tutaj faworytem i myślę, że zwycięży.
⛔ 1-2 (6-3 , 2-6 , 6-7)
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Couacaud-Humbert 2

Co prawda nie moge wypowiedziec sie jak prezentuja sie ci zawodnicy od strony kortu tutaj we Francji, ale bylbym sklonny postawic na Humbera. U 20-latka po prostu nastapil boom w zwiazku z forma i robi zawrotna kariere, dlatego sadze, ze kolejny sukces moze byc na wyciagniecie reki.
Humbert w ostatnim czasie na przestrzeni 3 tygodni, zagral w 3 finalach challengerowych z rzedu i za kazdym razem notowal progres, najpierw przegral final w kanadyjskim Gatineau z Klahnem, pozniej przegral minimalnie final z kanadyjskim Gatsby z Polanskym. Pozniej przed kwalifikacjami US Open zrobil jeszcze wypad do Europy, gdzie w koncu wygral tytul challengerowy w Segovii. Warto jeszcze wspomniec, ze 2 tygodnie wczesniej przed tym challengerowym maratonem Humbert wygral turniej Futures.
Z takim to oto stanem pojechal na eliminacje do US Open, ktore pokonal ogrywajac 3 kolejnych rywali. W turnieju glownym zatrzymal go w 4 setach Wawrinka. Ogolnie po prostu &quot;wow&quot;.
Mimo tej duzej intensywnosci to Humbert szaleje dalej, po odpadnieciu z US Open tydzien przerwy i dzis znowu jest w finale challengera we francuskim Cassis. Mam nadzieje, ze mlody Francuz pokona dzis rodaka i dopisze kolejny sukces, ktory tez zanotowal bardzo dobry turniej. Na pewno warto obserwowac jak potocza sie losy mlodego Francuza z Metz w najblizszych tygodniach. Nawet turniej halowy we francuskim Metz (17 wrzesnia) sie zbliza, wiec juz mozna chyba zgadywac kto zagra tam z dzika karta... No chyba, ze Humbert zrobi wystarczajacy ranking (nie chce mi sie sprawdzac do kiedy jest deadline), bo idzie mu to ostatnio w zawrotnym tempie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom