>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 37: Szczecin, Istanbul, Shanghai, Cary, Banja Luka

Status
Zamknięty.
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Zapowiada się kapitalny turniej w Szczecinie. W tym roku obsada wygląda smakowicie, fani gry na mączce na pewno będą zadowoleni. Dziką kartę do turnieju otrzymał Richard Gasquet, a ponadto wystąpią Federico Delbonis, Florian Mayer, Andreas Seppi, Alessandro Giannessi, Carlos Berlocq a także nasz Jerzy Janowicz. Może już za niedługo będziemy świadkami powrotu turnieju rangi atp 250 w do Polski ?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ale kapitalne info z tym Ryszardem.
Przecież niektóre turnieje mniejsze ATP 250 mają podobną obsadę czasami, a tutaj czelek w Szczecinie i elegancko się zapowiada.
Wiadomo, że Ryszard za wszelką cenę wygrać nie będzie chciał tego turnieju, ale zobaczyć chociaż jego jednoręczny backhend w kilku fajnych akcjach to już coś ????
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
No tak odnosząc się do tego, co mówicie, to macie sporo racji i nie zostało to niezauważone szerzej, albowiem w tym roku challenger w Szczecinie dostał nagrodę od ATP dla najlepszego chelka w sezonie ???? Polecam zobaczyć ten materiał.


A obecność Gasqueta to wydarzenie bez precedensu; sam bym się przejechał do Szczecina, gdyby nie był tak daleko...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lestienne tankowal w Szczecinie, bylem ba mecz ilosc double faults autow i przelaman skandaliczna. w 3 secie bylo juz 1.02 na niego i 12 na Taba. od tej pory zaczelo sie perfidne tankowanie. psychiatryk serwowal od dolu pierwszy raz takie cos widzialem
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Mieszkam dwie ulice od tych kortów, a nawet nie widziałem, że tu taka ekipa mocna zawita... Chyba trzeba się wybrać....
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
juz wszystko jasne bylem swiadkiem okrutnej ustawki.
lestienne jako 2 w kwalach wiedzial ze dostanie i tak LL. podbili kurs do 12.00-13.00 jaki byl przy stanie 2-0 15-0 w 3 secie i sie zaczelo. podwojne bledy , krzyki , rzucanie rakieta , wybieganie z kortu , auty i inne cyrki. a sie okazuje ze poprostu puscil rodaka w kwalach i sam awansowal wszyscy szczesliwi
 
oasis 0

oasis

Użytkownik
Dziś około 14:00 Challenger Szczecin
Cervantes @ 2.75 vs Cecchinato @ 1.40
Ja tu widzę fixa i zwycięstwo Cervantesa, czy do dobry pomysł już na pierwszą rundę ?
Ostatni mecz Cecchinato przegral z Serkiem na którego było @ 5.00. jednak ostatnie swoje pojedynki Cecchinato wygrywał gdzie był na małym kursie i to powoduje że nie wiem czy grać przeciwko. Czy 2x pod rząd z fixuje ? Dawno tak nie zrobił, ale w końcu musi
Czy ktoś widzi może czysto sportowe argumenty przemawiające za Cervantesem @ 2.75 ?
Może Cecchinato ma inne cele i bedzie się spieszył w inną część świata? Turniej jest mocno osadzony, więc może będzie chciał z tego powodu odpuścić...?
Ostatni mecz jaki widziałem Cecchinato to z F. Mayerem w tym roku na hali w Hamburgu (szybki Clay) i celowo zagrał tak aby nie wygrać,
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Stambuł (Turcja), twarda
Godzina: 11:00
Spotkanie: Muhammet Haylaz - Altug Celikbilek
Typ: 1
Kurs: 3,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz 1 rundy na twardych kortach w Stambule. Dla mnie jest to mecz 50 na 50 i bardzo dziwią mnie tutaj wystawione kursy, bo spodziewałem się ich jednak bardziej zbliżonych a skoro tak to wolę iść w stronę gracza na którego jest aż 3,40. Obaj panowie znają się doskonale, pochodzą z Turcji i te korty w Stambule znają bardzo dobrze. Obaj również mają po 21 lat i obaj dostali od organizatorów dziką kartę. Kolejną rzeczą, która łączy obu panów jest to, że wystąpili tutaj w tamtym roku i odpadli w 2 rundzie. W tamtym sezonie Haylaz w pierwszym meczu pokonał Francuza Hemery 2-1 (6-4 , 4-6 , 6-1) a w kolejnym przegrał z późniejszym triumfatorem całej imprezy Tunezyjczykiem Jaziri 1-2 (6-3 , 3-6 , 2-6). Celikbilek z kolei w pierwszym meczu pokonał Słowaka Horansky 2-0 (7-5 , 6-4) a w 2 rundzie przegrał z Niemcem Sieber 1-2 (6-4, 1-6 , 4-6). W tamtym roku również obaj tenisiści dostali od organizatorów dziką kartę. Jeden drugiego bardzo dobrze zna i o dzisiejszym zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia oraz to kto kogo w decydujących momentach zaskoczy. Grali już ze sobą 4 razy i były to bardzo wyrównane spotkania:

Wyżej w rankingu ATP jest Celikbilek, który w tym roku grał w turniejach znacznie wyższej rangi niż Muhammet i być może z tego powodu jest faworytem ale według mnie nie aż na takie kursy. Obaj się znają, wiedzą o swoich dobrych i słabych stronach i spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania a o końcowym wyniku jak napisałem wyżej zdecyduje dyspozycja dnia i zaskoczenie w kluczowych momentach meczu. Próbuję zatem na zawodnika na którego jest wyższy kurs , bo mecz dla mnie pół na pół.
⛔ 0-2 (6-7 , 5-7)
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Janowicz-De Schepper 1 @1.42

Janówa nie ma wiele do stracenia. Janowicz w Szczecinie nigdy w finale nie zagral, a to jednak bardzo dobry challanger. Malo gry Polaka po sezonie trawiastym, zrezygnowal ze staran do startu w US Open, takze przynajmniej moze sie starac w Szczecinie. Pieniadz w miescie paprykarzy bardzo dobry jak na challenger. De Schepper wirtuozem tenisa nie jest, nawet sporo podobienstw w ich grze, takze sprobuje w kombo (dobrałem do Rosji w kosza) na Janówe, co sobie pokibicuje, a moze cos fajnego z tego wyjdzie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bo jest bez formy oraz wpisany na kwale Metz, gdzie zapewne janusze tanich sensacji się już na to rzucili
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Dobrze że kolega zapytał bo tez mnie to ciekawiło.
Brak formy można uznać za sensowny argument ale z tymi kwalami to poważnie ?
Chyba nie przyjechał do Szczecina na trening ..
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dobrze że kolega zapytał bo tez mnie to ciekawiło.
Brak formy można uznać za sensowny argument ale z tymi kwalami to poważnie ?
Chyba nie przyjechał do Szczecina na trening ..
A jak nazwać ostatni występ na cegle w tym roku przed startami na turniejach w hali...
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Zopp-D.Brown 1 @1.57

Zopp ostatnio w wybornej formie. Wygral na przestrzeni miesiaca challenger w holenderskim Alphen w ubieglym tygodniu, a 3 tygodnie wczesneij turniej ITF w niemieckim Kassel. Dustin Brown notowal bardzo dobre wystepy w Szczecinie, poniewaz w ubieglym roku Niemeic byl finalista, a 3 sezony wstecz nawet tutaj wygral.
Estonczyk zaliczyl dosc duzo meczow. Niemniej jednak Zoppowi w tym momencie chyba wszystko jedno i bierze wszystko jak leci. On nie moze liczyc na rowna wysoka dyspozycje caly rok, wiec trzeba korzystac i zarabiac na siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom