>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 37: Szczecin, Istanbul, Shanghai, Cary, Banja Luka

Status
Zamknięty.
toper86 32

toper86

Użytkownik
Zopp-Brown mecz z cyklu &quot;Cała Polska&quot; widziała tak można ten cyrk nazwać. A teraz moje pytanie brzmi postawiłem na Zoppa w fortunie o 14;15 mecz miał się niby rozpocząć o 15:05 ale rozpoczął się wcześniej zdecydowanie nawet nie wiem może i o 14:00 ? Czy będzie zwrot ? Dzięki za odpowiedz. aha gimby nie znają -
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
McDonald-Norrie 2 @1.65

Cameron Norrie ostatnie tygodnie naprawde ogromna zwyzka formy. Norrie wygral challanger w Binghampton pod koniec lipca, pozniej zaliczyl kolejny challengerowy polfinal w Lexington, a zakonczyl na zakwalifikowaniu sie do turnieju glownego US Open, gdzie tez wygral mecz. Chyba ma swoje 5 minut teraz.
Po drugiej stronie siatki rowniez utalentowany amerykanski tenisista Mackenzie McDonald,ktory wygral w tamtym rok tytul uniwersytecki NCAA, czyli najbardziejj prestizone amerykanskie rozgrywki. Pozniej McDonald przeszedl od razu na zaowdowstwo i wystartowal z dzika karta na US Open, gdzie przegral w 5-setowym meczu z Janem Satralem.
Mam jednak nieodparte wrazenie, ze wtedy McDonald gral troche lepiej niz obecnie. Niby trzyma jakis poziom Amerykanin, ale nie jest w takim gazie.
Norrie ogral w poprzedniej rundzie Sandgrena, ktory tez wrocil do duzego grania w tym sezonie i to chyba wystarczajaca rekomendacja, aby dzis rowniez stawiac na wygrana Norrie&#39;ego.
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
No i Janowicz odpadł, przez, jak twierdzi, &quot;źle naciągnięte rakiety&quot;... A może po prostu wreszcie trafił mu się przeciwnik tenisista, a nie amator ;) Cóż, jak zwykle - duże zapowiedzi, trochę pajacowania, wielka pewność siebie i odpada w ćwierćfinale.
Pary półfinałowe
Zopp - Mayer
Gasquet - Daniel
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bylem na meczu, Kolejna wajcha w Szczecinie, od stanu 4-0 zaczelo sie udawanie, podwojne bledy, auty i caly cyrk. Az dziw bierze ze to uchodzi plazem, po Lestienne-Tabaroung, deblu Zapaty czy teraz Brown-Zopp.
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Bylem na meczu, Kolejna wajcha w Szczecinie, od stanu 4-0 zaczelo sie udawanie, podwojne bledy, auty i caly cyrk. Az dziw bierze ze to uchodzi plazem, po Lestienne-Tabaroung, deblu Zapaty czy teraz Brown-Zopp.
Zopp dziś out. Niemiec jest zbyt w dobrej dyspozycji żeby dać urwać choć seta. Głównie bazuje na serwisie, i zagraniach kątowych, nie przeciąga wymian. Moim zdaniem warto, a jeszcze dochodzi przemęczenie Zoppa.
Mayer 2:0 @2,50
 
T 823

thereignman

Użytkownik
ATP Challanger Szczecin , 13:00
Florian Mayer - Jurgen Zopp
Typ: Florian Mayer 2-0 w setach
Kurs: 2.72
Pinbet

Wynik: F. Mayer 2-1 (5:7 6:3 6:4) ⛔
Ostatnio miałem okazję oglądać dość często obu tenisistów. Analiza będzie krótka i rzeczowa. Zopp wygrał poprzedni turniej w którym grał (wygrał finał na pozycji doga 2-0 z Robredo i także typowalem ten mecz w ten sposób bodajże na kursie @ 3.00). Jednak tam zdecydowanie zawiódł zmęczony Robredo (grał dwa mecze w jeden dzień i ten fakt wykorzystałem). Zopp miał w tedy wygrać, ponieważ jest silniejszy i łatwiej mu grać bezpośrednio wygrywające punkty (ten atut dał mu wspomniane zwycięstwo). Jednak jest to gracz bardzo przewidywalny i w pewien sposób ograniczony w swoich poczynaniach na korcie. Na słabszych rywali taka gra wystarczy. On gra mocno i stara się uzyskać przewagę już w pierwszym uderzeniu, jednak jest to bardzo nieregularna gra. Przegrywa w ten sposób wiele punktów i nie ma tej swobody, a jest w większości potrzeba rozgrywania wielu punktów przy własnym podaniu. Na tle slabeusza tego nie widać, jednak jak po drugiej stronie jest zawodnik prezentujący lepszy poziom to zaczynają się schody dla Jurgena. Florek Mayer bez problemu powinien wejść w ten mecz, a raczej w rywala jak w przysłowiowe masło. Niemiec to taki mały mistrz defensywy i returnu. Dobrze czuje się wybierając ciągła presję na rywalu, to jest jego naturalna gra. Ponadto serwisowo, czy grając w korcie prezentuje lepszą jakość jak jego dzisiejszy rywal. To powinien być mecz do jednej bramki i Niemiec melduję sie w jutrzejszym finale. Miało być krócej, a wyszło jak zawsze ;)
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Finał w Szczecinie transmitowany w TVP Sport, godzina 12. Zapowiada się kapitalne widowisko, fajnie że 1 i 2 turniejowa nie zlekceważyła naszego Szczecina, Gaske i Mayer zasłużony finał bo najlepiej się dotychczas prezentują ????
Jednak zmienili ramówkę i dali jakieś zjebane kolarstwo. Szkoda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom