>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 39: Orlean, Tiburon, Rzym

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Spory czelek we Francji i nawet fajna obsada.
Już jutro pierwsze mecze. Zatem postanowiłem założyć temacik
????



Życzę wszystkim powodzenia i zapraszam do pisania analiz/typów.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No, założyłem temat tutaj ???? to zobowiązuję do napisania jakiejś analizy jako pierwszy.
Otóż pod lupę biorę pierwszy mecz na turnieju we Francji.
Pojedynek Fucsovics - Janowicz.
No i jak zawsze nie lubię typować przeciwko swoim, ale nie widzę tutaj zwycięstwa Jurka.
Ostatnio Jurek przegrywa z wszystkimi, którzy coś potrafią i nie są &quot;obesrani&quot; kolokwialnie mówiąc przed pierwszą piłkę. I tak też sądzę, że tutaj będzie. Węgier nawet całkiem, całkiem ten sezon na hardzie. Na US Open powalczył z Mahutem i odpadł w 5 setach. Wcześniej udany turniej w Winston-Salem, gdzie pokonał np. Gulbisa czy Souze, czyli rywali o których pokonanie Jurek może na chwilę obecną marzyć. Wiadomo, że jutrzejsze spotkanie w hali, ale gość grał w ostatnim czasie jakiekolwiek mecze na hardzie. Czego nie można powiedzieć o Jurku. Nie wystartował w kwalach do US Open, nie startował w żadnych kwalach ogólnie do większych turniejów przed/po US Open. Będzie to jego pierwszy start na hardzie od marca. Czyli na pewno będzie to widać, choćby w pierwszym secie. Węgier wcale nie jest taki słaby jak jego ranking. Moim zdaniem do poprawy kilka elementów i może powalczyć o top100. Pokazał swoje umiejętności ostatnio w Pucharze Davisa pokonujący młodych gniewnych z Rosji kolejno Rublova i Chaczanowa. Serwis ma fajny i na pewno nie ustępuję serwisowo Jurkowi, co ważne na turniejach halowych twardych. W grze sądzę, że będzie widać różnice na korzyść Węgra. Jest co prawda jego bekhend lekko drewniany, ale forhend chodzi ładnie. Sądzę, że pomimo rangi czelendzera tego turnieju, to jednak obsada dość fajna i każdy z zawodników powalczy na poważnie.
Dlatego też ja w tym meczu idę w kierunku Węgra Fucsovicsa ????
Fucsovics @2.00
unibet

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Orlean (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dustin Brown - Norbert Gombos
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy na turnieju challengerowym w Orleanie. Na ten moment Gambos jest dla mnie tenisistą mocniejszym i stawiam w tym spotkaniu na jego wygraną. Obaj ostatnio na hardzie nie pokazują nic wielkiego i szybko odpadają ale Gombos broni na tym turnieju sporo punktów i według mnie na nawierzchni twardej jest graczem mocniejszym. W tamtym sezonie Słowak doszedł tu do samego finału pokonując po drodze Mołdawianina Albota 2-0 (7-6 , 6-2), Francuza Nysa 2-1 (6-4 , 3-6 , 6-3), swego dzisiejszego rywala Niemca Browna 2-0 (6-2 , 6-0), w półfinale Rosjanina Rublowa 2-0 (6-4 , 6-2) i w samym finale przegrał z Francuzem Herbertem 1-2 (5-7 , 6-4 , 3-6). Brown z kolei wygrał z Francuzem Benneteau 2-0 (7-6 , 6-4) i z Chorwatem Paviciem 2-0 (6-4 , 6-2) no a w ćwierćfinale został zdemolowany właśnie przez Gombosa. Wprawdzie w tym spotkaniu tak łatwej przeprawy bym się nie spodziewał i Brown powinien postawić trudniejsze warunki ale koniec końców myślę, że górą będzie Norbert, bo po prostu na ten moment dla mnie jest zawodnikiem silniejszym i lepszym na hardzie. Obaj tutaj kilka startów w różnych sezonach zaliczyli więc korty znają bardzo dobrze. Ze sobą grali do tej pory 3 razy i wszystkie te mecze rozgrywane na nawierzchni twardej i stan rywalizacji wynosi 2-1 dla Gombosa. Mecz z pewnością tak jednostronny jak w tamtym roku nie będzie i Brown mocno też powalczy ale ja ostatecznie skłaniam się ku Norbertowi. On ostatnio rozegrał więcej meczy na nawierzchni twardej i myślę, że ten kort będzie czuł lepiej od rywala.
✅ 0-2 (3-6 , 6-7)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Co tam w Tiburon się odwala że nikt nie chce grac?? ramanthan bemelmans auger wszyscy po kursach &lt;1,2 wtapiaja i sie z tym nie kryja , to jest smiech na sali ten sport od paru lat, samowolka totalna tych pseudograjków
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Co tam w Tiburon się odwala że nikt nie chce grac?? ramanthan bemelmans auger wszyscy po kursach &lt;1,2 wtapiaja i sie z tym nie kryja , to jest smiech na sali ten sport od paru lat, samowolka totalna tych pseudograjków
Ruben to już w ogóle piękny handel. Tenis juz od dawna jest nie do obstawiania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom