>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 40: Kaohsiung, Monterrey, Stockton, Almaty, Campinas.

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Campinas (Brazylia), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Michael Linzer - Joao Pedro Sorgi
Typ: 2
Kurs: 1,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie tenisowe 1 rundy na turnieju challengerowym w Campinas. W tym spotkaniu idę w stronę wygranej zawodnika gospodarzy Brazylijczyka Sorgi. Obaj panowie nie są w jakiejś wielkiej formie i raczej ostatnio w kratkę grają. Ja tutaj jednak idę w stronę Brazylijczyka, bo on te korty zna doskonale, zagra przed własną publicznością i myślę, że na Linzera to wystarczy. Sorgi grał tutaj w zeszłym sezonie dochodząc do 2 rundy, grał w 2014 roku przechodząc kwalifikacje ale przegrał zaraz w 1 rundzie, grał w 2012 roku z dziką kartą ale też odpadł zaraz w 1 rundzie i grał w 2011 roku również przegrywając w 1 rundzie. Jak widać najdalej co zaszedł to zaledwie do 2 rundy więc wynik tutaj bez rewelacji jak na tyle udziałów ale teraz trafia na przeciwnika dzięki któremu jak najbardziej jest w stanie wyrównać swoje najlepsze osiągnięcie tutaj. Ta 2 runda jest w zasięgu i z Linzerem powinien sobie poradzić jeżeli zagra maksymalnie skoncentrowany. Obaj są mniej więcej na takim samym poziomie ale za Jao Pedro przemawia to, że on zna te korty bardzo dobrze i występował już tutaj kilka razy, może bez jakiegoś wielkiego sukcesu ale jednak ogranie tutaj ma a dla Linzera będzie to pierwszy udział w turnieju głównym w Campinas. To powinno wystarczyć i przed własną publiką na kortach które zna Sorgi powinien tego rywala ograć.
⛔ 2-1 (4-6 , 6-4 , 6-1)

Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Monterrey (Meksyk), twarda
Godzina: 21:30
Spotkanie: Evan King - Daniel Elahi Galan Riveros
Typ: 2
Kurs: 2,42
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tu z kolei spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w Monterrey. W tym spotkaniu z kolei ide w stronę niespodzianki i wygranej Riverosa chociaż będzie ciężko aby ten typ wszedł. King jak najbardziej jest faworytem, bo po prostu na kortach twardych gra częściej, lepiej i to jest jego nawierzchnia. Riveros najlepiej czuje się na cegle ale próbuję mimo wszystko w tym spotkaniu niespodzianki. Galan Riveros we wrześniu osiągnął swój największy sukces dochodząc do finału turnieju challengerowego w Bogocie, wprawdzie trzeba trochę na to popatrzeć z innej strony, bo w końcu grał na kortach które zna doskonale, bo trenuje na nich ale mimo wszystko dojść do samego finału to i tak duży wyczyn dla niego. Myślę, że po tym turnieju morale jego wzrosły i bardziej w siebie uwierzył. Wprawdzie teraz całkowicie inna bajka, bo turniej rozgrywany poza jego ojczyzną, na całkiem innej nawierzchni i z rywalem, który na kortach twardych lubi grać ale próbuję w stronę Riverosa, bo jakieś takie przeczucie mam. Wszystko inne tak po prawdzie przemawia za Kingiem ale w tym spotkaniu zdaję się na swoje przeczucie. Oczywiście ostrożnie z tym, bo na tej nawierzchni King sobie powinien jednak z Riverosem poradzić a to że ja mam przeczucie to tym się prosze nie sugerować ;) Wszystko przemawia za amerykańskim tenisistą no ale zobaczymy ;)
⛔ 1-0 (6-2 , 5-3 i krecz)
 
C 0

castielos

Użytkownik
Yang T.H - Chung Y. 1,45 ✅✅✅ 6:3 6:2
Ranking 317-585 , bilans w tym roku na nawierzchni na ktorej dzis graja Yang 22-12 natomiast Chung 11-14. Panowie grali ze soba juz trzykrotnie bilans wynosi 3-0 z czego dwa pojedynki odbyly sie w tamtym miesiacu, jeden mecz zakonczyl sie kreczem drugi natomiast wynikiem 7:6 7:5. Teraz mamy mecz numer 4 miedzy panami i uwazam ze lepszy zawodnikiem na ten moment jest Yang ,ktory nie to ze ostatnio wygrywal ze swoim przeciwnikiem to dzisiaj zagra na wlasnej ziemi co powinno go bardziej zmobilizowac do zwyciestwa.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Campinas (Brazylia), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Andre Ghem - Hernan Casanova
Typ: 1
Kurs: 2,21
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie tenisowe 2 rundy na turnieju challengerowym w Campinas. W swoim pierwszym spotkaniu Ghem pokonał Brazylijczyka Oliveirę 2-0 (6-3 , 6-3) natomiast Casanova pokonał Argentyńczyka Gonzaleza 2-1 (6-2 , 0-6 , 7-5). Ja w tym meczu idę w stronę dużo bardziej doświadczonego zawodnika gospodarzy. Wprawdzie Ghem ma już 35 lat na karku i swój najlepszy okres gry w tenisa za sobą ale w tym pierwszym spotkaniu Hernan zagrał strasznie nie równo, chociaż nie był faworytem i wygrał ale jak dzisiaj znowu tak zagra, to myślę, że jest spora szansa, że występujący tutaj z dziką kartą Brazylijczyk odniesie zwycięstwo i awansuje do ćwierć finału. Andre Ghem zna te korty bardzo dobrze, bo co roku tutaj się pojawia i zalicza ten turniej. W tamtym roku odpadł zaraz w 1 rundzie z innym Brazylijczykiem Monteiro, w 2015 roku doszedł do półfinału, w 2014 roku doszedł do samego finału, gdzie przegrał po wyrównanym meczu z Argentyńczykiem Schwartzmanem 1-2 (6-4 , 4-6 , 5-7), w 2013 roku odpadł w 2 rundzie, w 2012 roku odpadł w ćwierć finale i w 2011 roku też odpadł w ćwierć finale. Jak widać w ostatnich latach pojawiał się tutaj regularnie i z pewnością doświadczenie na tych kortach i ogranie jest w tym spotkaniu po jego stronie. Casanova występuje tutaj po raz pierwszy i w swoim pierwszym meczu zagrał dość nerwowo ale pokonałjednak faworyta tamtego spotkania. Idę dzisiaj w to doświadczenie i ogranie tutaj i stawiam na zwycięstwo Ghema. Kurs bardzo kuszący i nie mogłem oprzeć się temu typowi na Andre ;)
✅ 2-0 (7-6 , 6-2)
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Campinas (Brazylia), ziemna
Godzina: 23:30
Spotkanie: Daniel Munoz-De La Nava - Joao Olavo Souza
Typ: Daniel Munoz-De La Nava
Kurs: 1,70
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Tu faworyt jest tylko choc buki wystawiaja podobne kursy. Wedlug mnie Munoz jest llepszym tenistom niz Souza co niepokazuje tego ranking. Ale grali juz zesoba 4 razy choc to dawno bylo i Munoz prowadzi 3:1. Za hiszpanem przemawia tez powierznia gdzie gra dobrze jakto hiszpan na clayu. I wydaje sie ze jest wnieco lepszej teraz formie niz brazyliczyk.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Campinas (Brazylia), ziemna
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Gastao Elias - Andre Ghem
Typ: 2
Kurs: 4,52
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe w Campinas. Obaj panowie te korty znają dobrze, bo regularnie tutaj występowali w ostatnich sezonach. Lepiej do tej pory zaprezentował się gracz gospodarzy Brazylijczyk Ghem, który doszedł tutaj nawet do finału w 2014 roku ale przegrał go z Argentyńczykiem Schwartzmanem. Elias najwyżej co tutaj osiągnął to ćwierćfinał i ma szansę dziś poprawić ten wynik. Faworytem bez wątpienia jest Elias, który w pierwszej rundzie pokonał Austriaka Hampela 2-1 (6-3 , 3-6 , 6-0) a w drugiej rundzie rozgrywanej wczoraj pokonał Brazylijczyka Clezara 2-0 (6-4 , 7-6), Ghem z kolei w pierwszym meczu pokonał Brazylijczyka Oliveirę 2-0 (6-3 , 6-3) a wczoraj pokonał Argentyńczyka Casanovę 2-0 (7-6 , 6-2). Typ ryzykowny, bo jednak Elias jest lepszym tenisistą i wydaje się być w formie, bo wczoraj pokonał gracza gospodarzy Clezara, który w 2013 roku wygrał cały turniej. Andre ma już 35 lat na karku i możliwe, że to jego ostatni sezon ale na te korty zna doskonale i doświadczenia tutaj nie można mu odebrać. Próbuję niespodzianki tutaj, bo widać, że Andre daje na tym turnieju z siebie wszystko. Bardzo zależy mu aby na koniec kariery zaprezentować się jeszcze z jak najlepszej strony przed własną publicznością. On tutaj lubi grać i jeśli tego spotkania nie wygra to myślę, że postawi Eliasowi bardzo trudne warunki.
⛔ 2-1 (6-3 , 3-6 , 6-1)
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis Challenger Campinas, Brazylia
Godzina: 23:30
Spotkanie: Renzo Olivo - Daniel Munoz-De La Nava
Typ: Daniel Munoz-De La Nava
Kurs: 2,05
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Faworytem tego spotkania jest Olivo zczym sie zupelnie niezgadzam.
Olivo jest faworytem ztego wzgledu ze chyba jest sporo punktow i miejsc w rankingu przed Munoza .
Olivo zajmmuje 135 miejsce natomiast .munoz 323 niby przepasc.
Wlasnie niby choc argetynczyk zaliczyl niedawno dwa turnieje ATP gdzie niewypadl dobrze to gral w challengerach tez jakos bezrewelacjii na ostanie 10 pojedynkow 5 porazek zaliczyl. Natomiast hiszpan grajacy przedewszytkim futrusy ale z powodzeniem na 10 spotkan przegral tylko jedno wie jest wdobrej formie.
Za Munozem wedlug mnie przemawia bilans bezposrednich pojedynkow gdzie prowadzi 2:1.
I jeszcze aututem hiszpana powinna byc nawierzchnia gdzie lepiej sie czuje niz argentyczyk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom