>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 41: Santo Domingo, Fairfield, Taszkent, Ortisei, Barcelona

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Santo Domingo, Dominikana
Data rozgrywania: 08.10.2018-13.10.2018
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $125,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Victor Estrella Burgos
Zwycięzcy debla 2017: Juan Ignacio Londero/Luis David Martinez

Miejsce: Fairfield, USA
Data rozgrywania: 08.10.2018-14.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $100,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.fairfieldprotennis.com/#/
Zwycięzca singla 2017: Mackenzie McDonald
Zwycięzcy debla 2017: Luke Bambridge/David O&#39;Hare

Miejsce: Taszkent, Uzbekistan
Data rozgrywania: 08.10.2018-13.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Guillermo García Lopez
Zwycięzcy debla 2017: Hans Podlipnik Castillo/Andrei Vasilevski

Miejsce: Ortisei, Włochy
Data rozgrywania: 08.10.2018-14.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €64,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.tennis-valgardena.com/en/atp/home/
Zwycięzca singla 2017: Lorenzo Sonego
Zwycięzcy debla 2017: Sander Arends/Antonio Sancic

Miejsce: Barcelona, Hiszpania
Data rozgrywania: 08.10.2018-14.10.2018
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.sanchez-casal.com/challenger/
Zwycięzca singla 2017:
Zwycięzcy debla 2017:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka ????
Ortisei challenger / hala
Lestienne Constant - Sonego Lorenzo @ 1.78 ✅
Kluczem do tego typu jest nawierzchnia. Gramy w hali,gdzie Lestienne ma bardzo dobre staty (24-11). Sonego grał dzisiaj sf na mączce . Musi się przemieścić i zmienić nawierzchnię. To nie jest korzystna sytuacja. Jeśli pojawią się kursy,to alternatywnie może zagram 1 set dla francuza.
Trzeba zaznaczyć,że Sonego jest zwycięzcą tego turnieju i raczej meczu nie odpuści. stat z hali (4-4) Rank 155- 89 i obaj na szczycie w swojej karierze.
EDIT: Niestety mecz rozgrywany w środę,a miał być w pn,wt,także drugi raz bym nie postawił gdybym miał tą wiedzę
Santo Domingo / clay
Londero - Quiroz @ 1.66 ✅
Stat clay Londero (48-18) Rank 118
Stat clay Quiroz (12-14) Rank 197
H2H z mączki 3-0, w tym 2 win z tego roku
W 2017 Londero w tym turnieju R16
Taszkient / hard
Istomin - Gaio @ 1.26 ✅
Tutaj jasny typ w stronę gracza gospodarzy i ogranego w tym turnieju zawodnika.
W ostatnich latach półfinał,finał i zwycięstwo. Stat hard (19-5) Rank 103
Gaio to raczej ziemniak i nie widzę dla niego większych szans w tym meczu
hard (8-8) Rank 227
Myślę,że można jeszcze pograć over 22.5 @ 1.42 w finale Monterrey. Z ryzykownych typów to w Santo Domingo kuszący kurs na ugrany set Burgosa (zawodnik gospodarzy i zwycięzca z 2017) Cid też powinien ugrać seta,bo pochodzi z tego miasta i liczę,że powalczy z Krstinem
Kursy fortuna
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
nie wiem czy wiesz ale Sonego broni zwyciestwa z zeszłego roku w 2017 też myslaeem że nie potrafi grac w hali i sie zawiodłem najpierw super wynik był u siebie a potem chyba półfinał w niemczech
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Santo Domingo (Dominikana), ziemna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Peda Krstin - Roberto Cid Subervi
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek tenisowy 1 rundy na turnieju challengerowym w Santo Domingo. Spotyka się tutaj Serb Krstin, który jest na 186 miejscu w rankingu ATP z zawodnikiem gospodarzy, urodzonym właśnie tutaj w Santo Domingo Roberto Cidem, który plasuje się na 231 miejscu w rankingu ATP. Ja w tym spotkaniu po takich kursach spróbuję pograć w stronę zawodnika gospodarzy. Nieznacznym faworytem bukmacherów jest Krstin ale ja myślę, że Roberto jest tutaj jak najbardziej w stanie wygrać z tym rywalem. Gra u siebie przed własną publicznością, korty te zna doskonale i myślę, że będzie w tym turnieju niezwykle zdeterminowany aby dojść jak najdalej. W tamtym roku odpadł tutaj zaraz w 1 rundzie z Norwegiem Ruudem, który był zdecydowanym faworytem tamtego pojedynku ale po bardzo zaciętej grze przegrywając 1-2 (3-6 , 7-6 , 3-6). Teraz moim zdaniem rywal dużo mniej wymagający i myślę, że Dominikańczyk tym razem da radę i zamelduje się w 2 rundzie. Owszem Krstina nie można lekceważyć, bo potrafi grać na cegle ale tutaj na tych kortach dla mnie faworytem tego spotkania pozostaje Cid Subervi. Obaj panowie spotkali się ze sobą już 2 razy i w obu spotkaniach wygrywał Peda 2-1. Najpierw na turnieju w Morelos (Meksyk) w lutym tego roku na kortach twardych wygrał 2-1 (6-7 , 6-3 , 6-0) a następnie w czerwcu w Ałmacie (Kazachstan) na kortach ceglanych wygrał 2-1 (6-2 , 5-7 , 6-3). Pora teraz na zrewanżowanie się a okazja do tego jest chyba najlepsza z możliwych, bo zagra na kortach które zna doskonale i przed własną publiką więc ja spróbuję iść w wygraną Dominikańczyka.
⛔ 2-0 (6-0 , 6-1)
Edit:

No to się ładnie pokazał w swoich rodzinnych stronach, masakra
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Mario Vilella Martinez vs Rogerio Dutra Silva
Challenger Santo Domingo

Co myślicie o tym meczu? Hiszpan bez szans czy można coś popróbować po takim kursie?(2.85)
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Alex Bolt - Collin Altamirano
Typ: 2
@2.75
Unibet

Oglądałem ostatnio obu i dziwią mnie te kursy na Collina, jest tu mocno nie doceniany według mnie. Bolt wygrał z bardzo słabo grającym kokkinakosem w trzech setach po sredniej grze, natomiast Altamirano grał swietnie z .Evansem który skreczował po 1 roztrzygniętym w TB na korzysc Amerykanina ????
7:6 6:7 7:6⛔
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Gierasimov - Auger-Aliassime 2 ✅
Troche niesmialo, bo Bialy Rusin gra niezle. Natomiast powiedzialem sobie, kto wygra w spotkaniu Istomin - Auger, ten wygra Taszkient. Prawdopoddobne 3 sety 8 zadecyduje dyspozycja dnia. Istomin tez byl w formie, jak Gierasimov, zatem tez jest do ogrania.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Majchrzak - Kamke 1 kurs 1.62 Fortuna✅ 2/0
Taszkent godzin. 11
Kamil dziś bardzo gładko wygrał z Basicem 6/1 6/4. Rok temu był tam w finale. Kamke ma słaby sezon przeciwnie do Kamila, który powoli łapie wiatr w żagle . W deblu Polak grał tylko jeden pojedynek. Stawiam i trzymam kciuki .
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Garin 1,97✅ Santo Domingo
Powtorka z kraju da Silvow? Chilijczyk forma szczytowa, Delbonis latwa przeprawa w drabince. Dla mnie ogromne value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Rudd - Fratangelo.
Rudd - Gość, który gra non stop to samo i moim zdaniem od pewnego czasu nic nie poprawia w swojej grze. Na hardzie jego gra jest mega męcząca. Kończących zagrań jak na lekarstwo, czasami nie zdąrzy ustawić nóg bo przyzwyczajony do clayu. Wygrał tutaj w czelku w Fairfield 3 mecze, ale nazwiska nie imponują mi zupełnie. Na przeciwko niego staje Fratangelo, troche niespełniony talent, bo zapowiadał się na lepszego grajka, ale swoje potrafi pograć tym bardziej u siebie. Tutaj zagrał 3 mecze i dał się tylko 2 razy złamać. A i rywali miał zdecydowanie lepszych od Rudda. Także forma jest. Myślę, że buki sami nie wiedzą jakie dać kursy na to spotkanie bo raz w jedna ida w gore a raz w druga. Teraz można łapać nawet 2.00 na Amerykanina i ja to biorę z pocałowaniem w rękę bo więcej już nie będzie. Jak zagra Fratangelo jak w spotkaniu wczorajszym z Thompsonem czy z Smithem w 2/3 secie to jestem przekonany, że to wystarczy na Rudda. Nawet jakby grali na clayu to i tak optowałbym za Fratangelo bo ostatnio i na tej nawierzchni w zawodowym tourze się poprawił. A Rudd to jeszcze młody zawodnik i wahania ma niesamowite.
Fratangelo, Bjorn @2.00 fortuna
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom