>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 44: Shenzhen, Canberra, Charlottesville, Guayaquil, Eckental

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Shenzhen, Chiny
Data rozgrywania: 29.10.2018-04.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Radu Albot
Zwycięzcy debla 2017: N.Sriram Balaji/Vishny Vardhan

Miejsce: Canberra, Australia
Data rozgrywania: 29.10.2018-04.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Matthew Ebden
Zwycięzcy debla 2017: Alex Bolt/Bradley Mousley

Miejsce: Charlottesville, USA
Data rozgrywania: 29.10.2018-04.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Tim Smyczek
Zwycięzcy debla 2017: Denis Kudla/Danny Thomas

Miejsce: Guayaquil, Ekwador
Data rozgrywania: 29.10.2018-03.11.2018
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $50,000​
Oficjalna strona turnieju: http://www.challengerguayaquil.com/
Zwycięzca singla 2017: Gerald Melzer
Zwycięzcy debla 2017: Marcelo Arevalo/Miguel Angel Reyes Varela

Miejsce: Eckental, Niemcy
Data rozgrywania: 29.10.2018-04.11.2018
Nawierzchnia: Carpet (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.challenger-eckental.de/index.php
Zwycięzca singla 2017: Maximilian Marterer
Zwycięzcy debla 2017: Sander Arends/Roman Jebavy

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Guayaquil (Ekwador), ziemna
Godzina: 00:15
Spotkanie: Pablo Cuevas - Diego Hidalgo
Typ: 2
Kurs: 7,40
Bukmacher: 1xbet
⛔ 2-0 (6-3 , 6-0)
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Guayaquil (Ekwador), ziemna
Godzina: 01:45
Spotkanie: Emilio Gomez - Thomaz Bellucci
Typ: 1
Kurs: 3,07
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mocno liczę, że przynajmniej jedna niespodzianka będzie w którymś z tych spotkań. Zarówno Hidalgo jak i Gomez to tutejsi zawodnicy, urodzeni właśnie w Guayaquil i te korty znają doskonale. Wprawdzie słusznie faworytami w ich spotkaniach są rywale, bo są zawodnikami bardziej utytułowanymi i na lepszych pozycjach w rankingu ATP ale to już końcówka sezonu, liczę, że zarówno Cuevas jak i Bellucci na maksa się tutaj na ten turniej spinać nie będą, a do tego w ostatnim czasie obaj panowie nie są w najwyższej formie i obaj przegrali swoje 3 ostatnie spotkania z rzędu. Zawodnicy z Ekwadoru z kolei zagrają u siebie przed własną publiką i myślę, że oni potraktują ten turniej na maksa. Zobaczymy jak to będzie ja bardzo liczę, że przynajmniej 1 z tych typów wejdzie ;)
⛔ 1-2 (2-6 , 6-3 , 4-6)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Charlottesville (USA), twarda (w hali)
Godzina: 23:00
Spotkanie: Marcos Giron - Collin Altamirano
Typ: 2
Kurs: 2,55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy, powiem szczerze, że trochę mnie tutaj te kursy zdziwiły. Altamirano znajduje się na lepszej pozycji w rankingu ATP, bo jest na 283 miejscu a jego rywal na 373 miejscu, H2H również po jego stronie, bo spotkali się dotąd 3 razy i wynik ich rywalizacji to 2-1 dla Collina i również forma u obu panów praktycznie taka sama w kratkę więc nie rozumiem dlaczego w tym spotkaniu Giron jest takim faworytem. Raczej kursy powinny być tutaj bardzo zbliżone a nawet spodziewałbym się, że to Altamirano będzie nieznacznym faworytem i na jego wygraną kurs będzie niższy a tymczasem jest całkowicie inaczej. Być może buki wiedzą coś więcej, być może jakiś uraz Collina nie wiem ale spróbuję pograć tutaj na jego wygraną, bo dla mnie jest to tenisista lepszy. Z pewnością za Marcosem przemawia to, że powinien być tutaj lepiej zaznajomiony z tą nawierzchnią, bo po prostu do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje ale czy aż na tyle mocny to atut żeby był faworytem w tym spotkaniu ? Próbuję na Altamirano, bo według mnie jest tenisistą lepszym w wielu aspektach i jeżeli nie ma jakiegoś urazu o którym ja nie wiem a buki mają takie informacje to po prostu moim zdaniem kursy na to spotkanie zostały błędnie wystawione ;)
⛔ 2-0 (6-4 , 6-4)
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Garcia-Lopez 2,11⛔ efortuna
GGL wypadł poza pierwszą setkę, wiadomo że chce jeszcze zarobić w swojej karierze i przed AO dostać się do pierwszej setki aby nie przechodzić kwali, taki challenger dosyć słabo obsadzony to szansa aby zapunktować, Hiszpan stara hiszpańska rzeźba, konstruktor punktów, mecz rozegraa się w wymianach a Sakharov nie ma czego szukać zbytnio w wymianach z Hiszpanem, hala a raczej carpet dosyć wolna i myślę że po pokonaniu zawsze groźnego na halowych nawierzchniach Halysa GGL podoła gorszemu zawodnikowi jakim jest Gleb
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Novak Dennis 2,30⛔ efortuna
Bachinger to serwis i statyczna gra, czasem podbiegnie do siatki by skrócić wymianę, drugi serwis cieniutki, raczej wprowadzenie piłeczki do gry, w wymianach drewniany, h2h dla Novaka offensive baselinera i myślę że ogra Bachingera po raz trzeci, Niemiec uciekł spod topora w ostatnim meczu z deblistą Krawietzem który jest żałośnie słaby i poza serwisem i umiejętnościami wolejowymi niewiele potrafi, ja rozumiem że Bachinger gra teraz u siebie i niedawno miał turniej konia gdzie przegrał w finale z Simonem ale z tej dyspozycji niewiele pozostało, kurs na Bachingera niedeakwatny do ryzyka
Simone Bolelli✅ 1,75 efortuna
W mojej hierarchi tenisowej Lacko to kaleka, może wygrywać słabo obsadzone challengery ale na tej wolniejszej hali/dywanie nie powinien sobie poradzić z Bolellim który ma forhand petardę że tak się wyraże, potrafi zmienić tempo gry slajsem, szuka często winnera z jednoręcznego backhandu, minusem jest drugi serwis, Lacke wystarczy przegonić po korcie i sam sie pogubi, myślę że jeśli Bolelli nie oleje tego turnieju co ma w zwyczaju to powinien gładko ograć Lackę bo jest o klasę lepszym tenisistą
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Donskoy✅ 1,63 efortuna
Ja rozumiem że kiedyś Siljsling zaszedł daleko u siebie na atp500 w Rotterdamie ale to była przeszłość,od tamtego turnieju minęło już sporo, teraz tuła się po turniejach Itf i słabszych challengerach. Donskoy ograł groźnego Kazacha u siebie w Moskwie a w następnym turnieju przegrał po walce z Djere a to o klasę lepsi gracze niż na ten moment Sijsling który będzie czarował slajsami i grał ciągle te same schematy, taki przebijacz jak Dosnkoy go zniechęci do gry
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Fratangelo 1,91 fortuna ⛔
Fratangelo to krętacz i ustawiacz meczy, ale widać po ostatnich wynikach że chce zapunktować na koniec sezonu, może zacznę od Klahna, Klahn to tylko serwis i forhand, gra tak jak Sock obiega oburęczny backhand nadając ton w wymianie z forhandu, w defensywie broni się często slajsem obronnym, taka gra nie przejdzie z Fratangelo który jest zawodnikiem lepszym bardziej kompletnym, z lepszą defensywą, potrafi grać kąty z oburęcznego backhandu i przyspieszać forhandem, gra klahna jest nudna i przewidywalna, serwis może go tylko trzymać w meczu, jeśli Fratangelo będzie poprawnie serwował zje Klahna w wymianach, h2h również na korzyść Fraty i myślę że wygra po raz kolejny bo forma jest, wygrany challenger w Vegas i tutaj pokonał przebijacza Junga i zawodnika który jest bardzo groźny dla każdego na arenie challenger Serdurasica
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Kuhn ZWROT + Karlovic✅ + Kecmanovic✅ 1,86 efortuna
Santillan jest fatalnym zawodnikiem, niesamowite drewno bazujące na serwisie i forhandzie, kiedy jedynka nie siądzie zaczynają się problemy, jednoręczny backhand będzie kopalnią punktów dla młodego wybieganego i walczącego do ostatniej piłki Kuhna, jeśli nie zniechęci go kilka asów Santillana i nie będzie się spieszyć w akcjach przy swoim podaniu i cierpliwie budować punkty to wygra ten mecz z łatwością bo jak napisałem wyżej Akira jest fatalnym graczem
Giron to mikrut bez serwisu dobrego, pracuś i przebijacz nigdy nie wychylił się dalej niż słabo obsadzone challengery i ITFY, nie odbierze całej palety serwisów Karlovica który widać że chce wrócić do top100 a i w wymianie gdy Karlovic przyspieszy forhandem będą to kończące uderzenia, po serwisie Girona który jest słaby Ivo pobiegnie do sieci (chip &amp; charge) zmuszając Girona do błędu, Karlovic wiadomo serwis i forhand i slajs, widać jest w formie serwisowej bo wygrany challenger w Calgary, była przerwa po Calgary na regenerację i tutaj może wygrać kolejny turniej bo zawodników których ma w drabince to słabi returnerzy

Kecmanovic to taki gracz ala Blaz Kavcic ala David Ferrer, biegacz i przebijacz, rzetelny i wybiegany tenisista, Safwat bazuje na tym co większość na serwisie i na forhandzie jednak gdy te go zawodzą jest bezradny, jak wszystko będzie wracać na drugą stronę i Kecmanovic pogra mu na jednoręczny backhand będą błędy i kopalnia punktów, myślę że Miomir wygra ten mecz bez większych problemów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom