>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 45: Bratysława, Mouilleron, Montevideo, Knoxville, Kobe.

Status
Zamknięty.
D 219

dolgo

Użytkownik
Zastanawiam sie nad dzisiejszym spotkaniem Janowicza...czy to prawda ze nie jest w pelni dyspozycji i gra z jakas kontuzja?? Ponoc mecz z Gombosem wygral na stojaco, jak bylo w meczu z Tomiciem??? Moze ktos ogladal i doradzi
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Zastanawiam sie nad dzisiejszym spotkaniem Janowicza...czy to prawda ze nie jest w pelni dyspozycji i gra z jakas kontuzja?? Ponoc mecz z Gombosem wygral na stojaco, jak bylo w meczu z Tomiciem??? Moze ktos ogladal i doradzi
Ciężko powiedzieć. Ja wiedziałem, że mu coś dolega już przed meczem z Gombosem i myślałem, że to z nim przegra. Widać było, że go boli kolano. Potem z Tomicem czytałem, że go ręką boli i gra bez jednej nogi i ręki. Myślę sobie: nie no teraz poleci na pewno z Tomicem, a znów wygrał... Teraz teoretycznie najtrudniejszy przeciwnik, ale i kursy już wyższe. Jasne, kusi zagrać na Janowicza bo jest w bardzo dobrej formie jeśli chodzi o serwis. Ale widać jak na dłoni, że nie czuje się w pełni sił i zdrowy... Dla mnie mecz 50/50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
JJ brał nawet medicala w meczu z Tomiciem. Ale z drugiej strony po samym meczu powiedział, że był to jeden z niewielu meczów, w których w ogóle nie musiał biegać. O kontuzji Jerzyka wiadomo przecież od dawna i kwestia zabiegu jest tylko odkładana do zakończenia sezonu, czyli już niedługo.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Ja oglądałem Zoppa z Seppim. Zopp bardzo pewnie gra, dobrze serwuje, seppi go nie przełamał ani razu. Nie widziałem Lacko, ale kurs warty ryzyka na Estończyka i tak zagrałem Zopp win @1.92
Ps. Zopp pokonał Lacko 3 tyg temu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom