>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 6: Dallas, Burnie, Quimper.

Status
Zamknięty.
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Tsitsipas vs Hogan
Tsitsipas -3.5g @ 1,87 fortuna
Wybaczcie, ale czas mnie goni i na szybko coś skrobnę. Na prawdę dobry kurs na Greka, który jest tylko i wyłącznie taki, iż Hoang gra przed u siebie, ale jeśli chodzi o umiejętności to niebo a ziemia. Francuz zdecydowanie ratuje się podaniem, na które mógł liczyć w kluczowych momentach. W Rennes przegrał z Pospisilem, wcześniej ogrywając De Greefa, dla którego to było trzecie spotkanie w tym sezonie i oczywiście Belg zdecydowanie preferuje mączkę. Jeśli chodzi o spotkanie z Gombosem to proponuję wam oglądnąć powtórkę, bo to co Słowak grał to śmiech na sali. Grek to inny poziom i to nie podlega dyskusji, przewyższa go w każdym aspekcie. Z Setkiciem zagrał przyzwoite spotkanie, cały czas kontrolował spotkanie, nie dał Bośniakowi kompletnie szans na podejście. Jednego bp miał Aldin w całym spotkaniu. Nie stać Francuza na ogarnie Greka, na katastrofalnym poziomie i z dużą ilością niewymuszonych, tylko tak Stefanos mógł by tutaj polec.
Millot vs Halys
Millot @ 2,70 Unibet
Dwóch Francuzów na przeciw siebie. Ogólnie rzecz biorąc to osobiście nie przepadam za Vincentem, ale tutaj widzę, spore szansę dla niego. Bardziej jest to typ przeciwko młodemu, który gra na prawdę słabo ostatnimi czasy. Z mizernym Watutinem męczył się nie miłosiernie, Rusek miał piłkę meczową w tajbreku, ale oczywiście wiadomo jak to się skończyło. Z Vackiem bez jakichkolwiek szans, w pierwszym secie wygrał 4 punkty przy podaniu Kanadyjczyka. Millot jak narzuci swój styl i będzie regularny to młody może nie wytrzymać a 2,70 to jest lekka przesada.
 
J 47

januszo

Użytkownik
a Timona Smyczka w Dallas może oglądałeś? Śledzę McDonalda i mnie kusi żeby dzisiaj w jego stronę pograć, ale nie widziałem w ogóle przeciwnika
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Kudla vs Fritz
Kudla @ 1.85 Fortuna
Dobre AO za nim, urwał dwa sety Thiemowi, Johnson pokonany, Fritz wygrał chelka, ale nie było tam żadnego wartościowego zawodnika. Dodatkowo Fritz z jakimiś problemami podobno stopy i szybko trzeba się zregenerować na kolejne spotkanie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Quimper (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Martin Klizan - Tristan Lamasine
Typ: 2
Kurs: 2,48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Klizan zagrał wczoraj pierwsze spotkanie od października tamtego roku, gdyż był kontuzjowany. Wczoraj zmierzył się z Francuzem Guez i wygrał 2-1 (6-7 , 6-2 , 6-4) ale jego forma jest bardzo daleka od optymalnej. W zasadzie to można powiedzieć, że Klizan nie wygrał a to Guez przegrał spotkanie. Gdyby Martin miał trochę mocniejszego rywala to pożegnałby się z turniejem już po wczorajszym spotkaniu. Dzisiaj trafia na innego Francuza Lamasine, który wczoraj ograł swojego rodaka Barrere 2-1 (7-5 , 4-6 , 7-5). Tristan nie jest jakimś wielkim tenisistą ale dzisiaj Klizan może mieć o wiele większe kłopoty niż wczoraj. Słowacki tenisista wraca po kontuzji i we wczorajszym spotkaniu było widać, że dużo mu brakuje pod każdym względem do dobrej formy. Nie ma się w sumie czemu dziwić, on dopiero co wyleczył uraz i w tym momencie potrzebuje ogrania i treningu. Stawiam w tym spotkaniu na Lamasine nie ze względu na to, że uważam go za lepszego gracza ale dlatego, że Klizan jest w tym momencie bez formy, dopiero szuka ogrania po kontuzji i jak najbardziej Tristan jest w stanie sprawić tutaj niespodziankę i wygrać z wyżej notowanym rywalem.
✅ 1-2 (6-3 , 4-6 , 6-7)
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger - Dallas
Godzina: 19:55
Spotkanie: Mackenzie McDonald - Tim Smyczek
Typ: Mackenzie McDonald
Kurs: 1,71
Bukmacher: efortuna
Analiza:
W ćwierćfinale Challengera w Dallas zmierzą się dwaj Amerykanie 124 w rankingu ATP Tim Smyczek, rocznik 1987 ze 158 rakietą Mackenzie McDonaldem urodzonym w 1995 roku. Tim Smyczek w dwóch poprzednich meczach pokonał Mitchella Kruegera 206 ATP 2-1 (6-1, 4-6, 6-3) i Andreę Collariniego 233 ATP 2-0 (6-4, 6-4). Mackenzie McDonald natomiast odprawił w pierwszej rundzie Tatsumę Ito 151 ATP 2-0 (7-5, 6-3) a w drugiej Francisa Tiafoe 93 ATP 2-1 (7-5, 2-6, 6-3). Można stwierdzić, że młodszy z zawodników miał trudniejszych rywali na swojej drodze. Obaj tenisiści mierzyli się do tej pory dwukrotnie i zwycięsko z tych rywalizacji wychodził McDonald a miało to miejsce w 2015 roku w Sacramento, gdzie wygrał 2-0 (6-1, 7-5) i w 2016 roku w Stockton a wynik to także 2-0 (6-4, 6-4). W niedawno zakończonym wielkoszlemowym Australian Open obaj doszli do drugiej rundy, lecz lepsze wrażenie pozostawił po sobie Mackenzie McDonald, który to był bliski wyeliminowania jednego z faworytów, czyli Grigora Dimitorova musiał jednak uznać wyższość bardziej doświadczonego tenisisty. Przedstawione wyżej argumenty, czyli wyeliminowanie lepszych graczy, bezpośrednie pojedynki, dobra gra a także całkiem niezły kurs, przekonują mnie do tego żeby postawić na młodszego z Amerykanów.
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Kudla spacerek dzisiaj. Fritz zmęczony był już w drugim secie. Ciekawe jak dalej potoczą się losy, bo w półfinale ktoś wymagający będzie.​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Quimper (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 16:30
Spotkanie: Tristan Lamasine - Alexey Vatutin
Typ: 1
Kurs: 2,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierć finałowe. Wczoraj stawiałem na Lamasine w meczu z Klizanem, opłacało się i dzisiaj idę za ciosem i znów stawiam na tego tenisistę. Lamasine po drodze do tego ćwierć finału pokonał najpierw kwalifikanta rodaka Barrere 2-1 (7-5 , 4-6 , 7-5) a następnie wczoraj jak wspomniałem wyżej Słowaka Klizana 2-1 (3-6 , 6-4 , 7-6). Francuz wprawdzie odpadł w kwalifikacjach do tego challengera ale występuje w głównym turnieju jako lucky loser i jego forma jest coraz wyższa. Vatutin z kolei w pierwszym spotkaniu ograł Francuza Benchetrit 2-0 (6-1 , 6-1) i wczoraj pokonał Bośniaka Basica 2-1 (6-3 , 3-6 , 7-6). Obaj panowie spotkali się ze sobą 1 raz na korcie a miało to miejsce na turnieju challengerowym w Tampere (Finlandia) na korcie ceglanym i wówczas górą był Rosjanin, który wygrał 2-1 (7-6 , 5-7 , 4-6). Dzisiaj według mnie wygra Lamasine, który gra coraz lepiej i jego forma zdaje się rosnąć. Vatutin z kolei gra strasznie nie równo i jak mu idzie to jest w stanie wygrać seta szybko i łatwo, natomiast jak mu się sypie gra to też na całego i wówczas, też przegrywa bardzo gładko seta. Wczoraj Alexey mocno się męczył z Basiciem i tak po prawdzie powinien przegrać i odpaść ale jego rywal popełniał jeszcze większe błędy niż on i tak ostatecznie Rosjanin znalazł się w ćwierć finale. Lamasine też nie miał łatwej przeprawy i też już był jedną nogą poza turniejem ale spiął się w ostatnim możliwym momencie, przełamał Klizana, potem przy swoim serwisie wyrównał stan rywalizacji i ostatecznie byliśmy świadkami tie breaka, gdzie też już myślałem, że Tristan nie da rady ale znów pokazał charakter i ostatecznie wygrał spotkanie. Gram zatem znów na tym turnieju na niespodziankę i zwycięstwo Lamasine. Dobrze ten gracz na tym turnieju serwuje, wprawdzie popełnia dużo podwójnych błędów ale też zdobywa dużo punktów asami serwisowymi. Jak wspomniałem wyżej pokazuje na tym turnieju duży charakter i serce i pójdę tutaj w stronę jego zwycięstwa. Vatutin jest na ten moment bardzo nierównym graczem o czym też pisałem wyżej i liczę też, że dzisiaj nie wszystko będzie mu wychodzić tak jakby chciał. Jeszcze gdzieś na jakimś forum poświęconemu tenisowi wyczytałem, że jeśli Rosjanin dziś odpadnie to nic złego mu się w sumie nie stanie, bo wystąpi wówczas w kwalifikacjach do turnieju rangi ATP w Montpellier (Francja) a więc turnieju o większym prestiżu ;) Jednak tej informacji nie mam sprawdzonej także też proszę się głównie tym nie sugerować. Ja stawiam na Lamasine dlatego, że fajnie tutaj się prezentuje i jest w stanie sprawić kolejną niespodziankę, bo Vatutin formą nie grzeszy i jest w jego zasięgu.
⛔ 0-2 (2-6 , 2-6)
EDIT:

Lamasine dziś rozniesiony, pod każdym względem był dziś słabszy
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Warto dzisiaj iść w stronę McDonalda? Oglądałem wczoraj Japończyka i tak średnio wygląda według mnie. Jest spokojnie do polamania
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Warto dzisiaj iść w stronę McDonalda? Oglądałem wczoraj Japończyka i tak średnio wygląda według mnie. Jest spokojnie do polamania
Niestety McDonald w meczu z Kudlą nie zagrał wcale lepiej wiec jak dla mnie no-bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom