>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 7: San Francisco, Launceston, Budapest.

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 820,5K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Challenger Budapeszt
Rola B. – Auger-Alliasime F.
Typ:
Auger-Alliasime wygra
Kurs: 1,60
Bukmacher: milenium
Challenger na twardej nawierzchni w stolicy Węgier, gdzie zmierzy się młody talent z Kanady, który może w każdej chwili eksplodować jak Shapovalov, na co czekam już drugi rok. Chłopak potrafi grać na hardzie jak i cegle, a co ważne będzie miał dużą przewagę w trzymaniu piłki w korcie, co trochę kuleje u Roli. Blaza miałem okazję oglądać podczas meczów Davis Cup z Polską, a chyba wystarczy, że napiszę, iż Rola nie chciał grać ostatniego meczu, decydującego o awansie, ponieważ nie miał na tyle sił i kapitan musiał wystawić słabszego zawodnika, który zdecydowanie przegrał z Hurkaczem i Słowenia odpadła z dalszej rywalizacji i będzie się bić o utrzymanie w grupie. Rola psuł masę piłek, które słał w połowę siatki, a jedyne co go trzymało w grze to serwis, który ma dość mocny z racji solidnych warunków fizycznych i dość dobry kick serwis z drugiego podania. Jednak Felix także potrafi serwować, mimo słabszych warunków fizycznych i powinien zabiegać już może (?) zmęczonego Słoweńca. Rola zagrał w singlu w sobotę oraz długiego debla w niedzielę. Myślę, że fizycznie może nie będzie bardzo zmęczony, choć wolny hard na pewno został mu w nogach. Bardziej może być dobity mentalnie, gdyż głównie przez niego Słowenia pożegnała się z awansem. Panowie grali ze sobą raz, przed rokiem na cegle i wygrał zdecydowanie Kanadyjczyk. Na minus trochę fakt, że Felix od listopada nie zagrał żadnego meczu i jego dyspozycja jest niewiadomą, lecz z drugiej strony miał czas na odpoczynek i trening, więc świeżości nie powinno mu zabraknąć.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Challenger Lauceston
Kevin King vs Yang Tsung-Hua
Yang 3.0
Yang+3.5gem 1.9
Bet365
King najwyzej byl w rankingu 184(atkualnie to samo) a Yang 164 (obecnie 231) Obaj panowie po 27lat. Obaj raczej graja na hardzie. To czemu robia z amerykanina takiego faworyta?? Fakt panowie grali tydz temu i wygral King 7-6 6-4. Jednak Yang wygral w tym roku juz 2 futuresy (clay, rywale bez szalu) widac ze ma gaz. Rok temu zagral w cwiercfinale. Ciezko mi wierzyc ze drugie spotkanie w ciągu 8dni przegra 2-0. Dla mnie obaj sa na zblizonym poziomie. Mecz za chwilke
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Andrew Harris 2,11????
Polmans to zwykły leszcz,deblista, nic nie potrafi, wczoraj jakby Kelly miał trochę rozumu i psychiki by z nim wygrał, szczerze nie wiem kto to jest Harris nigdy go nie widziałem w akcji, ale skoro ograł Whittingtona z serwisem który serwuje 200km/h i skoro ograł Kublera który swego czasu był porównywany do Nadala czyli grać potrafi w wymianach i na tym zakończę analizę, kursy już spadają, papierówka bo Kubler a Polmans to jest przepaść,powodzonka!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom