>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Tydzień 8: Bangkok, Morelos, Bergamo

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Bangkok, Tajlandia
Data rozgrywania: 18.02.2019-24.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2018: Marcel Granollers
Zwycięzcy debla 2018: James Cerretani/Joe Salisbury

Miejsce: Morelos, Meksyk
Data rozgrywania: 18.02.2019-24.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: http://www.morelosopen.com/
Zwycięzca singla 2018: Dennis Novikov
Zwycięzcy debla 2018: Roberto Maytin/Fernando Romboli

Miejsce: Bergamo, Włochy
Data rozgrywania: 18.02.2019-24.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €46,600
Oficjalna strona turnieju: http://www.bergamochallenger.com/
Zwycięzca singla 2018: Matteo Berrettini
Zwycięzcy debla 2018: Scott Clayton/Jonny O&#39;Mara

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Bergamo
GRIEKSPOOR @1,67 Unibet ⛔
Jestem pozytywnie zaskoczony kursem na Holendra, jeszcze jakbyśmy mieli mecz na ziemi to okej, ale na hardzie i to w hali to zdecydowanie Holender, Scotta widziałem w meczu z Copilem w kwalifikacjach do ATP Sofia, trzy TB były potrzebne by ostatecznie Copil wygrał, jeżeli tak będzie dzisiaj serwowal jak w tym meczu to Taberner na pewno sobie z jego serwisem nie poradzi, a w hali ten serwis powinien być jeszcze bardziej pomocny. Hiszpan rozegrał raptem 23 spotkania w hali, wygrał 13, przy 68 spotkaniach wygranych przez Griekspoora. Większe doświadczenie holendra, lepszy serwis, i hala to wszystko przemawia za Scootem.
Tenis, Bergamo
MUSETTI @3,00 bet365 ⛔
Tegoroczny zwycięzca Australian Open chłopców, finalista zeszłorocznego US Open chłopców, 17 latek z Carrary w Toskanii, warto przedstawić chłopaka który dopiero wchodzi na salony tenisa, dostaje szansę zaprezentowania się w chellengerowym turnieju w Bergamo, oczy Włochów będą zwrócone właśnie na niego, w meczu dnia, na sam koniec.
Pytanie tylko czy sobie poradzi psychicznie? Ja po takim kursie, nie mogę tego nie zagrać, gra u sobie, z Rosjaninem Safiullinem, który jest, zawodnikiem z czwartej setki rankingu, na pewno na wieksze doświadczenie, ale na pewno nie jest to bariera nie do pokonania przez mlodziutkiego Włocha.
Do tego sam fakt, że turniej jest rozgrywany we Włoszech a na przeciwko stanie Rosjanin to już jest duży Handicap dla Lorenzo.
Próbujemy iść w zapowiadający się wielki talent włoskiego tenisa ziemnego.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Bergamo
ZAPATA MIRALLES @2,30 Unibet ✅
Krótko bo mecz o 20.
Hiszpana widziałem w tym roku w dwóch pojedynkach, wygranym z Rosolem i przegranym z Darcisem, potrafi dobrze zagrać zglebi kortu, obureczny beckhend tez groźny, urwał seta Darcisowi co moim zdaniem jest już dobrym wynikiem jak na tego zawodnika, 5W/6L w tym roku, natomiast gra z Masurem który jest zupełnie pod forma, 2W/6L w tym roku, obaj blisko siebie w rankingu ATP, bukamacherzy mocno faworyzuja Niemca, a moim zdaniem mamy value na Mirallesa, przy takiej formie prezentowanej przez Niemca nie ma podstaw by tak go faworyzowac, idę w stronę Hiszpana po atrakcyjnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Bergamo
BONADIO @1,50 Unibet ✅
Dzisiaj kurs nie powala, ale może komuś się przyda do dubla. Zdecydowanie gram przeciwko Brkiciovi, który grę na nawierzchni twardej traktuje jako zło konieczne, do tego dochodzi pierwszy mecz w tym roku pod dachem gdzie ma fatalny bilans, w zeszłym roku bilans 2W/9L mówi sam za siebie. Bonadio również woli Clay, ale na hardzie aż tak złych wyników jak jego rywal nie ma, dodatki bilans pod dachem, a w tym roku na hardzie pokonywal już wyżej notowanych rywali. Gra u siebie, więc determinacja będzie większa niż u Brkicia. Kurs mały, ale wydaje się być idealny na jakąś dokładkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Bangkok
COUCAUND @2,35 Unibet ⛔
10 lat różnicy między Dudi Sela a Francuzem rodem z Mauritiusa, idę w stronę młodego Enzo, który ma fantastyczny wynik jeśli chodzi o nawierzchnie twarda - 127W/38L na prawdę ma czym się chwalić w wieku 24 lat, oczywiście Sela ma dużo lepszy wynik i ponad trzy razy tyle zwyciestw, ale ma 34 lata, Dudi Sela, może być zmęczony bo jest po niedzielnym finale wlasnie w Bangkoku, a często po takich występach, zawodnicy w następnym turnieju kończą udział na początkowych fazach. Francuz miał tutaj przetarcie w pierwszej rundzie ograł gładko Hiszpana Hernandeza-Fernandeza. Obaj świetnie czują się na twardym, idę w młodość, w zawodnika który w tamtym tygodniu można powiedziec, że odpoczywal bo odpadł w pierwszej rundzie, czas teraz pograć dłużej.
Uważam, że nie ma aż tak dużej różnicy jak widzą to bukamacherzy. Po takim kursie, żal nie spróbować.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Clarke - Ignatik 2 @ 1,68 ⛔
Pinn

Krótka piłka. Clarke 10-15 pod dachem kontra mega ograny w hali Ignatik. Serwis lepszy Uladzimira, stylem pasuje pod dach, natomiast Brytyjczyk miękko gra skupiając się na przebijaniu i próbach technicznych zagrań. Specjalnie napisałem próbach, bo często nie wychodzi. Nie jest zbyt regularny, w tamtym roku nieźle mi się zapowiadał, ale żadnego progresu. Ignatik pewnego poziomu nie przeskoczy, ale na takich rywali to warto go grać. Solidny na tym terenie pewnie wygra.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Bergamo
HORANSKY @2,10 bet365 ⛔
Nie zgadzam się z bukamcherami, że Lamasine jest tutaj faworytem w tym starciu.
Filip z roku na rok poprawia swoją grę na hali, oglądałem jego mecz w Pucharze Davisa z Shapovalovem, zawodnikiem z innej tenisowe półki i zaprezentował się przyzwoicie, co prawda przegrał w dwóch setach ale wstydu nie było, pozniej polfinal imprezy w Budapeszcie i odpadnieciu z Cherbourg z Ottego, którego serwis Filipowi zdecydowanie nie leżał, miał z nim ogromny problem.
Lamasine to zawodnik o którym już przy okazji jakiego meczu pisałem, że go nie lubię, za jego olewactwo w niektórych meczach, potrafi przejść obok meczu jak nikt inny, na pewno po jego stronie jest nawierzchnia bowiem Filip preferuje clay, ale jak widzimy w tym roku osiąga dobre wyniki. Tenisowo uważam Horanskyiego za lepszego zawodnika, z lepszym serwisem, bardziej urozmaiconym, a i z głębi kortu powinien wyglądać lepiej od swojego vis a vis.
W tym pojedynku moim zdaniem górą będzie Horansky.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Czas wrócić na właściwe tory.
Tenis, Bergamo
CHOINSKI @2,10 bet365 ✅
Faworytem jest Clark tylko dlatego, że ograł Ingatika, któremu ewidentnie nie było po drodze zostać w Bergamo dłużej, przeszedł koło meczu i mamy Brytyjczyka w kolejnej rundzie, trafia na Janka który jest w dobrej formie, 7W/3L w tym roku pod dachem, przegrana z Opelka po trzysetowym meczu. Clarke ujemny bilans na hali 11W/15L. W zeszłym roku zagrali ze sobą w Panamie na ziemi 6/4 6/2 dla Choinskiego. Ma dobre warunki, sprzyjające na hale, 1.96 cm wzrostu, dobry serwis i return.
Większe szanse daje dzisiaj Choinskiemu urodzenemu w Niemczech, grającemu pod brytyjska flaga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Bergamo (Włochy), twarda (w hali)
Godzina: 12:00
Spotkanie: Tristan Lamasine - Raul Brancaccio
Typ: 2
Kurs: 2,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 3 rundy i bój o ćwierćfinał na turnieju challengerowym w Bergamo. W 1 rundzie Francuz Lamasine pokonał Włocha Ocleppo 2-0 (6-3 , 6-4) a w 2 rundzie wygrał ze Słowakiem Horansky 2-0 (6-3 , 6-1). Włoch Brancaccio z kolei w 1 rundzie wygrał z Chorwatem Serdarusiciem 2-1 (6-4 , 4-6 , 6-4) a w kolejnej rundzie odprawił Francuza Halysa 2-0 (6-4 , 6-1). Obaj panowie dobrze sobie radzą na tym turnieju ale ja wybieram typ na zwycięstwo Włocha. Dla mnie jest to zawodnik, który robi cały czas postępy, rozwija się i próbuję iść w tym spotkaniu w jego stronę. Lamasine zatrzymał się na pewnym poziomie i nie umie póki co ruszyć z miejsca. Być może Tristan pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy i po prostu pozostanie już na tym etapie, na którym się znajduje. Brancaccio to oczywiście głównie gracz ceglany ale na tej nawierzchni robi postępy i rozwija się na różnych płaszczyznach gry w tenisa. W poprzedniej rundzie pokonał Halysa, który według mnie jest graczem lepszym niż Lamasine ale obiektywnie patrząc trzeba też napisać, że Halys w tym roku póki co kompletnie bez formy, więc też nie należy tym się do końca sugerować. Lamasine z pewnością jest lepiej ogranym zawodnikiem na nawierzchni twardej w hali, bardziej doświadczonym i to przemawia za nim. Ja jednak pójdę tutaj w stronę talentu, bo według mnie Włoch go posiada większy i jeżeli będzie się dalej tak rozwijał to w wieku ,w którym teraz znajduje się Lamasine czyli 25 lat (w marcu 26 lat) myślę, że będzie miał dużo większe sukcesy od Francuza i będzie zajmował lepsze miejsce w rankingu ATP.
⛔ 2-0 (6-3 , 6-4)
Edit:
Lamasine za mocny dziś na serwisie dla Włocha
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Grygelis/Kolar - Caruana/ Sinner
Handicap (4) 2 1.88 ⛔
Caruana/ Sinner wygrają seta 2.1 ⛔
Caruana/ Sinner mecz 3.22 ⛔
1xbet
Włosi u siebie , w deblu grają sporadycznie, Sinner w singlu w 3 rundzie co jest spora niespodzianka, grają u siebie przeciwko Parze, która także w deblu wspólnie nie grywa, tutaj pokonali dobra jak na czelki pare Pel/ Sancic, ale myśle ze gospodarze dziś powalczą. Zarówno Grygelis jak i Kokar odpadli już w singlu, a ze deblistami nie są gram na niespodziankę.
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Napolitano-Lamasine 1 ⛔

Wczoraj Napolitano gral bardzo fajny mecz z Donskoyem, turniejowa &quot;jedynka&quot;, wiec dzis udzielilbym mu kredytu zaufania tutaj. Challenger w Bergamo nie jest duzy i pula nagrod slaba, ale Wloch wydaje sie zdeterminowany, a to juz bardzo wazny czynnik do sukcesu.
Napolitano w ubieglym sezonie byl tutaj finalista i przegral w 3 setach wtedy z Berrettinim, ale z pewnoscia Napolitano jest w stanie zagrac tu dobry kolejny dobry turniej.
Napolitano slabo zaczal tamten final i 1-szego seta oddal z kretesem, ale pozniej toczyl juz rownorzedna batalie z Berrettinim i nawet suchy wynik decydujacego seta nie oddaje tego zwyciestwa Barrettiniego, ktory przeciez byl wtedy na przelomie duzego kroku w przod w tamtym sezonie. Czesto jest tak, ze jak sie przegra gdzies final, to probuje sie do tego finalu wrocic i nieraz sie to udaje, czasem za pierwszym podejsciem, a czasem przy kolejnych. Wloch jednak wyglada mi tutaj dobrze, ma bardzo dobre warunki fizyczne i prawdopodobnie chce wypasc jak najlepiej. Mimo ze ograniczam sie tutaj do postawy wylacznie wloskiego tenisisty, to wydaje mi sie to dobra propozycja przy calkiem niezlym kursie.
Tutaj skrot ubieglorocznego finalu, chociaz widac ze filmik jest zmontowany pod zagrania Berrettiniego, ale zawsze to jakies odtworzenie przebiegu meczu.

 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Morelos
DIEZ @1,78 1xbet ✅
Świetny sezon Kanadyjczyka Stevena Dieza, 11W/2L, wczoraj udało mi się obejrzeć mecz z Giraldo, bardzo dobry mecz Dieza, fajny tenis jak na poziom chellengerowy, kaśliwy serwis, bardziej techniczny niż siłowy, ale przeciwnicy maja problemy z tym elementem, cały mecz na dobry procencie jeśli chodzi o pierwszy serwis, przede wszystkim jest bardzo cierpliwy, nie kończy akcji na siłę i to jest duży plus, bo na tym poziomie zawodnicy zazwyczaj się szybko podpalaja. Quiroz, gra bardzo przeciętnie, w kratkę, ograł wczoraj Kozlova, nie widziałem tego meczu ale Czytałem, że bardziej ten mecz przegrał Kozlov niż wygrał Quiroz, Kozlov nie wykorzystał 10bp i to zadecydowało, że dzisiaj to ekwadorczyk gra dzisiaj w ćwierćfinale.
Myślę, że Diez zamelduje się w polfinale, jest w tym momencie lepszym zawodnikiem, powinien to wykorzystać, kurs dobry, idę w to.
Jeszcze zwróćcie uwagę na Bergamo na tego rewelacyjnego w tym turnieju mlodziana Sinnera, kręci tutaj super wyniki, gra z Quinzim na którego są strasznie zniżone kursy, wcale się nie zdzwie jak Sinner ugra tutaj jakiegoś seta, wszystkie kursy powyżej 2,00 ✅ a tak mniej więcej się wahają można próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Bergamo
LAMASINE - SINNER over 22.5 @1,93 1xbet ⛔
Po raz kolejny wczoraj małolat z Włoch dał radę, widzimy go dzisiaj w półfinale i jest dla niego bez wątpienia ogromny sukces. Wczoraj wręcz przebiegł się po Quinzim.
Lamasine (jak już wcześniej pisałem, nie jest to mój ulubieniec) jak widać akurat na tym turnieju mu zależy, dotarł do półfinału bez straty seta, widać, że dobrze się tutaj czuje. Faworytem rzecz jasna jest Francuz, ale jak widzę jak gra tutaj Jannik to na pewno przeciwko niemu nie zagram, gram natomiast over gemowy, do pokrycia nawet w dwóch setach, ale myślę, że zobaczymy tutaj pojedynek trzysetowy.
Poradzić sobie powinien również DIEZ, ale z racji kursu, poniżej 1,50 nie ruszam.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Bergamo
SINNER @2,10 bet365 ✅
Dwóch włochów w finale w Bergamo a więc dokładnie tak jak rok temu, tylko skład inny.
Idę w strone Sinnera, wygląda na to jakby ten turniej był skrojony specjalnie pod niego, chłopak ma 18 lat, w turnieju występuje dzięki dzikiej karcie przyznanej przez organizatorów, już wczoraj pisałem, że przebiega się po swoich rywalach, ale wczoraj przeszedł już samego siebie, ogrywając również mnie, bowiem Lamasine nawet mu się nie postawił, szybkie 2:0 w setach i francuz już w drodze do domu.
Marcora gra tutaj równie świetnie o czym świadczy finał, jest 12 lat starszy, nigdy pewnego poziomu nie przeskoczył mimo 30 lat na karku, trzecia setka rankingu ATP, dopiero w tym roku poprawił bilans gier pod dachem który był bardzo przeciętny.
Idę w młodość, zawodnika który być może ma właśnie tutaj wygrać, może to tu właśnie ma się zacząć jego prawdziwa przygoda z zawodowym tenisem i może to właśnie w Bergamo ma wypłynąć na szerokie wody? Kurs zachęca do tego by parę złotówek na Jannika postawić.
 
R 367

radnydrozda

Użytkownik
Sinner-Marcora 1. 2.05 efortuna ✅
Rewelacyjny 17 latek zameldował się w finale wygrywając po drodze z znacznie wyzej notowanymi rywalami.
Nie widziałem go w akcji ale wyniki robią wrażenie i jestem w stanie zaryzykowac go dzisiaj w finale przeciwko swojemu rodakowi Roberto Marcora, doswiadzony włoch w tym roku kilka ciekawych zwycięstw na hali nad Barrere czy Otte w Budapeszcie gdzie przegał wysoko w finale z Bublikiem, forma więc niezła, ale to może być turniej młodego Sinnera!
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Morelos
DESCOTTE @3,03 1xbet ✅
DESCOTTE +1.5 seta @1,89 Pinn ✅
Finał w Meksyku, 1,30 na Gonzalo Escobara? Nie no przesada to mało powiedziane.
Obejrzałem mecz półfinałowy Argentyńczyka z Evanem Kingiem, w tym pojedynku Matias też był skazywany na porażkę, ale wygrał w 3 setach, odrodził się pięknie w decydującym secie gdy przegrywał 3:5, wygrał 4 gemy z rzędu by zameldować się w finale. Myślę, że to go wzmocni mentalnie bardzo, jest w finale a tak na prawdę powinien być już w samolocie, jest młodszy od Escobara o 5 lat, 1,94 cm wzrostu, dobry serwis, wczoraj myślę zaserwował coś koło 10 asów. 6W/3L w tym roku, Escobar 5W/3L. Descotte wyskoczył tak na prawdę w tamtym roku, gdzie zanotował na hardzie bardzo dobry wynik 40W/12L, kontynuuje to w tym roku 5W/0L, natomiast Escobar to zawodnik który więcej czasu spędza na ziemi niż na twardej nawierzchni.
Nie rozumiem tych kursów, idę w stronę argentyńczyka który zrobił na mnie dobre wrażenie podczas półfinału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
niepoprawny_romantyk
Oczywiście chodzi o Evana Kinga.
Możemy pisać analizy na pół strony opisujące grę zawodników czy ktoś gra lepiej beckhendem czy forhendem, czesto slajsuje, gra z głębi kortu a może świetnie wychodzą mu uderzenia Long Line, jak wiesz, sam ostatnio pięknie opisales grę Quiroza, jak to ciężko go złamać itp. a ostatecznie dostaje seta na kółku i te opisy biorą w łeb.
Ludzie chcą typow które wchodzą, które dają zysk, nie pięknych opisów charakteryzujących grę poszczególnych graczy, bo takich opisów w dobie XXI wieku w internecie jest dużo, praktycznie o każdym zawodniku można poczytać.
Mnie bardziej interesuje, kto gdzie lepiej, gdzie czuje się lepiej, kto komu leży a kto nie, jaką formę prezentuje w danym momencie, na tym głównie opieram swoje typowanie, a także na wybieraniu odpowiednich kursów, które uważam że są zbyt wysokie albo value których właśnie w chellengerach jest mnóstwo.
Piszesz, że statystyki nic nie znaczą, dla Ciebie może nie znaczą, dla mnie znaczą bardzo dużo.
Pytasz o gre Descotte, wczoraj widziałem jego pierwszy mecz, bardzo dobre podanie, słabsze drugie, na pewno jak będzie chciał grać wyżej to musi ten element poprawić, ale dobrze potrafi zagrać zza końcowej lini, wydaje mi się, że im szybsze korty to dla niego tylko lepiej, w szczególności z zawodnikowymi &quot;ziemniakami&quot;.
EDIT: Po wiadomości od Ciebie na PW o tresci &quot;Taki z Ciebie znawca jak z koziej dupy trąba&quot; żałuję, że w ogóle Ci odpisałem.
Żegnaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom