>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 9: Bergamo, Kyoto, Morelos.

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Morelos (Meksyk), twarda
Godz: 20:45
Spotkanie: Mario Vilella Martinez - Gerardo Lopez Villasenor
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 1,71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek pierwszej rundy turnieju głównego na turnieju na kortach twardych w Morelos. Dla Hiszpana Vilella Martinez będzie to pierwsze spotkanie w turnieju, natomiast zawodnik gospodarzy Meksykanin Villasenor do turnieju głównego musiał przedzierać się przez kwalifikacje. Długo myślałem nad tym spotkaniem i chodziło mi po głowie aby dać na gołe zwycięstwo Gerardo Lopeza, bo kurs bardzo fajny ponad 3,00. Jednak ostatecznie zdecydowałem się na bezpieczniejszą opcję i zagrałem na tego tenisistę z handicapem setowym +1.5. Kurs 1,71 w tej opcji to też fajna liczba i próbuję tak. Myślę, że przynajmniej tego jednego seta meksykański tenisista ugra i typ wejdzie. Spodziewam się tutaj w miarę wyrównanego spotkania i myślę, że do jego rozstrzygnięcia będą potrzebne 3 sety. Według mnie będzie wynik 2-1 lub 1-2 i stąd wolałem jednak zagrać bezpieczniej. Jeżeli chodzi o zawodników to obaj panowie mają po 22 lata ale lepiej wiedzie się Hiszpanowi i to on jest wyżej w rankingu ATP. Jednak dzisiaj czeka go trudne spotkanie z zawodnikiem gospodarzy, który przed własną publiką na turnieju głównym będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony i bardzo liczę na jego ofiarną grę i pełne zaangażowanie. Vilella Martinez to przede wszystkim ceglak i to korty ceglane są jego ulubioną nawierzchnią. Na tym korcie twardym widzę sporo szans na zwycięstwo Villasenora. Przede wszystkim gra u siebie w ojczyźnie, kort jest położony na wysokości około 1500 m n.p.m i w tych warunkach lepiej powinien sobie radzić Meksykanin tym bardziej, że ma już tutaj rozegrane mecze w kwalifikacjach a dla jego rywala będzie ten pojedynek pierwszym w turnieju. Kort jest szybki a Gerardo Lopez jest rosłym zawodnikiem mierzącym 193 cm, natomiast jego rywal ma 178 cm wzrostu i liczę, że serwisem meksykański zawodnik też zdobędzie dużo punktów. Jeżeli siła uderzeń pójdzie w parze z precyzją to myślę, że przynajmniej tego jednego seta Villasenor ugra bez problemów.
✅ 1-2 (4-6 , 6-4 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Morelos (Meksyk), twarda
Godz: 20:30
Spotkanie: Andrej Martin - Christopher Eubanks
Typ: 2
Kurs: 1,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy i walka o ćwierćfinał. W swoim pierwszym meczu na tym turnieju Słowak Martin pokonał wczoraj Ekwadorczyka Quiroza 2-1 (6-2 , 5-7 , 7-5) ale jak sam przyznał nie był to najlepszy występ z jego strony. Amerykanin Eubanks z kolei wygrał z zawodnikiem z Republiki Południowej Afryki Scholtzem 2-0 (6-3 , 6-4) a spotkanie to było rozgrywane przed wczoraj a więc Christopher miał nieco więcej czasu na odpoczynek, regenerację i przygotowanie się do spotkania 2 rundy. Andrej na tym turnieju jest rozstawiony z numerem 1 ale według mnie już w tej rundzie pożegna się z turniejem. Dla mnie Eubanks na ten moment jest zawodnikiem mocniejszym. On jak każdy Amerykanin jest wychowany na grze na kortach twardych i na tej nawierzchni czuje się najlepiej. Korty w Morelos są dość szybkie i liczę, że w takich warunkach lepiej odnajdzie się amerykański tenisista. Martin na kortach twardych nigdy nic wielkiego nie grał i zdecydowanie lepiej radzi sobie na cegle. Słowak w ciągu ostatnich 2 lat na turniejach na hardzie odpadał dość szybko zaraz w 1 rundzie bądź w drugiej i to z zawodnikami, którzy według mnie na tej nawierzchni byli słabsi od jego dzisiejszego rywala Eubanksa. Do tego Martin raczej unika nawierzchni twardej i w tamtym roku na kortach o tym podłożu zagrał raptem tylko 3 oficjalne spotkania w całym sezonie ! W tym roku będzie to jego 3 mecz na tej nawierzchni. Według mnie za mało aby wygrać z graczem, który się na nawierzchni twardej wychował i zdecydowanie więcej meczy ma na hardzie na koncie tylko w tym roku, niż Słowak w całym zeszłym sezonie. Zresztą wczorajszy mecz z Quirozem pokazał, że Martin najlepiej sobie na twardej nawierzchni nie radzi. Ekwadorczyk na tej nawierzchni też nie jest jakimś wybitnym graczem, żeby nawet nie powiedzieć, że średnim a mimo to Andrej męczył się wczoraj niesłychanie i sam po meczu przyznał, że z jego strony był to nie najlepszy występ. Wprawdzie jest graczem bardziej doświadczonym niż 21 letni Amerykanin ale w ogólnym rozrachunku, bo na nawierzchni twardej to Eubanks jest na ten moment bardziej doświadczony i lepiej ograny i dzisiaj myślę, że z tego starcia zwycięsko wyjdzie Christopher.
⛔ 2-0 (6-4 , 6-2)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Morelos (Meksyk), twarda
Godzina: 01:00
Spotkanie: Andrej Martin - Thanasi Kokkinakis
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe. Już wczoraj typowałem, że Martin przegra w meczu z Amerykaninem Eubanksem ale niestety błędnie. Andrej wygrał pewnie 2-0 (6-4 , 6-2) a w 1 rundzie odprawił Ekwadorczyka Quiroza 2-1 (6-2 , 5-7 , 7-5). Kokkinakis z kolei w pierwszym spotkaniu wygrał z Hiszpanem Boludą-Purkiss 2-0 (6-2 , 7-6) a w 2 rundzie we wczorajszym meczu pokonał Kolumbijczyka Galana Riverosa 2-0 (7-6 , 7-5). Dzisiaj już myślę, że Martin nie da rady i pożegna się z turniejem. Thanasi jest lepszym zawodnikiem, ma wielki talent, który nieco wprawdzie zastopował ale łapie formę i ze Słowakiem powinien sobie dzisiaj poradzić. Na nawierzchni twardej Kokkinakis jest zawodnikiem lepszym, ma mocniejszy i lepszy serwis i dzisiaj Andrej będzie miał sporo problemów z przełamaniem serwisu Australijczyka. Myślę, że dla Słowaka może to być zadanie nie do wykonania a Kokkinakis z serwisem rywala powinien sobie dać radę i w końcu, któreś z podań rywala przełamać. No cóż stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo faworyta i myślę, że w tym spotkaniu już turniejowa jedynka Martin zakończy swój udział w całym turnieju.
✅ 1-2 (6-3 , 6-7 , 2-6)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom