>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typer F1 - Grand Prix Francji

Status
Zamknięty.
M 0

michalpa87

Użytkownik
Tutaj typujemy Grand Prix Francji.

[center:a8e8087c77]
[/center:a8e8087c77]

[center:a8e8087c77]Nazwa Toru: Circuit de Nevers Magny Cours
Lokalizacja: Magny Cours
Pierwsze Grand Prix: 1991
Data wyścigu w sezonie 2007: 1. lipca
Długość toru: 4.411 km
Liczba okrążeń: 70
Całkowity dystans wyścigu: 308.586 km
Rekord toru: 1:15.377
Rekordzista toru: Michael Schumacher (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2006: Michael Schumacher (Ferrari)[/center:a8e8087c77]


Zapraszam do podawania typów.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

Typ: David Coulthard (GBR/Red Bull) - zajmie miejsce w klasyfikacji końcowej? NIE ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2 @ Bwin
Analiza: Zespół Red Bulla podobnie jak BMW stosuje już &quot;supernowoczesną&quot; skrzynie biegów. Jak wiemy z doświadczenia początkowo sprawia ona problemy, tak było w Australii, a także w dzisiejszych kwalifikacjach. W dodatku tor po którym jutro będą się ścigać zawodnicy jest wielkim wyzwaniem dla wszystkich maszyn i niektóre elementy mogą nie wytrzymywać. Tak więc grzechem będzie nie wykorzystać takiej okazji. Polecam gorąco ten typ.

Typ: Head-to-Head Fisichella/Kubica KUBICA ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,75 @ Bwin
Analiza: Robert dzisiaj pokazał że po jego wypadku nie ma śladu i jest w świetnej formie. Myślę że jeśli pojedzie na miarę swoich możliwości, dobrze wystartuje a szefostwo zespołu dobrze rozplanuje zjazdy do boksów możemy liczyć nawet na podium. A w związku z tym spokojnie pokona mającego ostatnio wahania formy Fisichelle. Kurs bardzo dobry tak więc można zagrać za nieco więcej $.

Pozdrawiam!
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Myślę, że warto postawić na to, że Alonso nie zostanie sklasyfikowany (kurs 5.00zł w toto-mixie). Podczas całego tego weekendu ma problemy z samochodem, dzisiaj w trzeciej turze kwalifikacji w ogóle nie zrobił okrążenia pomiarowego - przez co startuje z dalszego miejsca.
Na tym torze bardzo trudne jest wyprzedzanie, a znając charakter Alonso chociażby z jego wypowiedzi po wyścigach można wywnioskować, że jadąc powiedzmy na 10 miejscu może on tak dodawać gazu, a później gwałtownie hamować, że w trakcie wyścigu znów może mu wysiąść skrzynia biegów.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

Myślę, że warto postawić na to, że Alonso nie zostanie sklasyfikowany (kurs 5.00zł w toto-mixie). Podczas całego tego weekendu ma problemy z samochodem, dzisiaj w trzeciej turze kwalifikacji w ogóle nie zrobił okrążenia pomiarowego - przez co startuje z dalszego miejsca.
Na tym torze bardzo trudne jest wyprzedzanie, a znając charakter Alonso chociażby z jego wypowiedzi po wyścigach można wywnioskować, że jadąc powiedzmy na 10 miejscu może on tak dodawać gazu, a później gwałtownie hamować, że w trakcie wyścigu znów może mu wysiąść skrzynia biegów.
Również zastanawiam się nad zagraniem tego typu. Jeszcze nie wiemy czy Fernando wystartuje z 10 pozycji czy z ostatniej, jednak nie zmienia to faktu że będzie chciał jak najszybciej obrobić straty. Jak mu to wychodzi widzieliśmy ostatnio. W dodatku jego charakter sprawi że z okrążenia na okrążenie, jeżeli nie będzie prowadził, będzie się bardziej denerwował, a to nie jest pomocne. Podsumowując to większe prawdopodobieństwo na wejście typu jest wtedy kiedy wystartuje z 10 miejsca bo wtedy silnik szybciej będzie mógł nawalić.

Pozdrawiam!
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Po obejrzeniu sesji treningowych i kwalifikacji myślę, że mogę zaproponować klika par na GP Francji. ;-) Myślę, że będzie to bardzo ciekawy wyścig c, chociażby dlatego, że Robert Kubica wystartuje z drugiej linii. Tor ten należy do bardzo bezpiecznych choć wiele szykan jest bardzo trudnych. Szczególnie ta ostatnia przed prostą startową, gdzie trzeba bardzo hamować aby nie wylecieć na &quot;żwirek&quot;. ;-) Mam nadzieję, że we Francji nie będzie padać, a dzięki temu kierowcy będą mogli jechać szybciej i pewniej. Do czego zmierzam...? Jeśli będzie suchy tor nie dojdzie do niespodziewanych poślizgów, a co za tym idzie łatwiej przewidzieć końcową klasyfikację. Ja osobiście wybrałem kilka par:

Fisichella jeździł bardzo dobrze, a jego piąty czas nie jest przypadkowy. Zresztą jego strata do Roberta jest nie wielka, więc Włoch powinien powalczyć o kolejne punkty. W moich oczach znajdzie się pomiędzy dwójką z BMW. ;-)

Giancarlo Fisichella - Robert Kubica
Typ: 2 ✅ Kurs: 1,75 || Bukmacher: Bwin

Giancarlo Fisichella - Nick Heidfeld
Typ: 1 ⛔ Kurs: 1.95 || Bukmacher: Bwin
Ponadto myślę, że po raz kolejny Robert udowodni kto jest liderem BMW Sauber :jezora: ...

Nick Heidfeld - Robert Kubica

Typ: 2 ✅ Kurs: 1.45 || Bukmacher: Bwin

Ponadto warto postawić, że Kubicai Fisichella zdobędą pkt w GP. W ofercie Bwin znajduje się również następująca opcja (moim zdaniem godna zastanowienia):

Znajdzie się dwóch kierowców tej samej stajni na miejscach punktowanych?
McLaren-Mercedes 1.38 ✅
Ferrari 1.38 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom