>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

"Typuj niższe ligi z Tobet" - Pytania, niezgodności

G 0

gienia06

Użytkownik
1. OKS Olsztyn - Sokół Aleksandrów 1 1,9 (2 liga wschodnia) ⛔
2. Wigry Suwałki - Concordia 1 1,7 (2 liga wschodnia) ✅
3. Rudnia Zabłudów - Wissa Szczuczyn 2 2,10 (4 liga podlska) ⛔
4. Gryf Gródek - Hetman Białystok 2 3,75 (4 liga podlaska) ⛔
5.LKS Nieciecza - Jeziorak 1 1,63 (2 liga wschodnia) ⛔
Extra Typ:
Swit - GKS Jastrzębie ( 2 wschodnia)
typ:1 ✅
over 2,5 ✅
3:0 ⛔
Prosze o poprawienie minusa przy dokładnym wyniku w extra typie, ten mecz zakonczył sie wynikiem 3:0 wiec typ na plus, 6 kolejka
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Extra typ:
Hetman Włoszczowa - Hutnik Kraków Typ:2
Over 2.5
dw: 0:4
Jest to 3 liga malopolsko -swietokrzyska 8 kolejka. Przepraszam za problem i prosze o uwzglednienie przy podliczaniu.

EDIT TBM: niech będzie.. ;P
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Tak sie dlugo zasanawialem i doszlem do wniosku ze -10pkt za niepodanie lig to czysta glupota.Modowie nie powinni w sytuacji kiedy ktos nie podal lig post nie powinien byc sprawdzany przez modow tylko poprostu 0pkt za kolejke i wszytko.Bo dawanie -10 za nie podanie lig tez przeciez nie ma sensu.Modowie i tak musza zmarnowac czas zeby podliczyc nawet punkty na - za nie podanie lig a jest to przeciez bez zensu typy wtedy powinny byc na 0 pkt moderatorowie nie tracili by zbednego czasu a dawanie 0pkt zamiast -50pkt nie przekreslilo by szans uzytkownika na zejecie miejs przmiowanych jakimikolwiek nagrodami.Dajmy na to uzytkownik ma 100pkt po 5 kolejkach i zapomnial podac lig dostaje -50pkt i zostaje mu wtedy juz tylko 50pkt co automatycznie premiowane jest spadkiem o jakies 50 miejsc ale jezli posty w ktorcyh nie ma podanych lig nie bylyby poprostu sprawdzane i rozliczane 0pkt to taki uzytkownik spadlby tylko o 25 i mialby wtedy jeszcze spore szanse na zajecie miejsca w pierwszej pietnastce.Jez juz 9 kolejka wiec sie nie oplaca juz tego zmieniac bo modzi mieli by wtedy od groma roboty zeby od nowa podliczac.Ale to tak na przyszlosc pisze ze dobra alternatywa jesli podobny konkurs jeszcze sie odbedzie. Dziekuje za uwage ????
 
xavi20 0

xavi20

Użytkownik
witam przy typach na ostatnia kolejke tzn
5. Unia Racibórz - Rekord Bielsko-Biała 2 2.65(IV liga slasko opolska) BRAK LIGI ?? ⛔
pomyliło mi sie coś miało bys slaska 2 grupa czy mozna cos z tym zrobic ??? i dobrze rozliczyc??
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
witam przy typach na ostatnia kolejke tzn
5. Unia Racibórz - Rekord Bielsko-Biała 2 2.65(IV liga slasko opolska) BRAK LIGI ?? ⛔
pomyliło mi sie coś miało bys slaska 2 grupa czy mozna cos z tym zrobic ??? i dobrze rozliczyc??
No niestety, ale po fakcie typów już nie podliczamy. Gdybyś swój błąd zauważył przed podliczeniem to pewnie udałoby się to poprawić, ale teraz już nie ma odwrotu ;)
 
S 1

stres

Użytkownik
Cos mi sie strasznie pomieszalo. Jak to jest jak ktos nie poda zadnych typow w danej kolejce. Otrzymuje automatycznie -50 zgodnie z zalozeniami punktu 5a regulaminu:
&quot;5a. Użytkownik ma obowiązek podania regulaminowej liczby 5 typów. Jeśli poda 3 typy to jako uzupełnienie otrzyma -20pkt, tak jakby pozostałych dwóch nie trafił.&quot;
CZy dostaje 0 ptk za dana kolejke, co w wielu przypadkach jest premia?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Cos mi sie strasznie pomieszalo. Jak to jest jak ktos nie poda zadnych typow w danej kolejce. Otrzymuje automatycznie -50 zgodnie z zalozeniami punktu 5a regulaminu:
&quot;5a. Użytkownik ma obowiązek podania regulaminowej liczby 5 typów. Jeśli poda 3 typy to jako uzupełnienie otrzyma -20pkt, tak jakby pozostałych dwóch nie trafił.&quot;
CZy dostaje 0 ptk za dana kolejke, co w wielu przypadkach jest premia?

Jeśli w ogóle nie podasz typów to nic się nie dzieje. Regulamin mówi, że aby być klasyfikowanym w końcowej klasyfikacji należy wziąć udział w 9 spośród 11 zaplanowanych kolejek. Innymi słowy możesz opuścić typowanie w dwoch kolejkach bez żadnych konsekwencji.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
1. Sparta Jazgarzew - Szydłowianka Szydłowiec 1 [IV liga Mazowiecka Południe] 1.50
2. Gwardia Koszalin - Pogoń Barlinek 2 [IV liga zachodniopomorska] 2.90
3. Sława Sławno - Ina Goleniów 2 [IV liga zachodniopomorska] 1.95
4. Piast Chociwel - Victoria 95 Przecław 2 [IV liga zachodniopomorska] 2.45
5. Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sarmata Dobra 1 [IV liga zachodniopomorska] 1.30
extra typ:
Gwardia Koszalin - Pogoń Barlinek brak ligi
typ: 2
l. bramek under 2,5
dokladny wynik: 0-1
26,5
Ostatnio edytowane przez TBM ; 14-10-2009 o 14:30
TBM masz racje ze brak ligi ale ten mecz byl brany z meczy wyzej, dokladnie ten sam mecz jest u gory z numerem 2 to pomyslalem ze po co podawac 2x to samo jezeli to od razu widac przy podliczaniu.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Sprawa ma się tak.
Podałem typ, który okazał się typem na zły dzień.
Przełożono kolejkę.
Sęk w tym, że w ofercie Tobet, mecz widniał na jutrzejszą datę.
Widziałem, że w kilku ligach odwołano kolejki, meczów nie było w ofercie Tobet. Dlatego postanowiłem sprawdzić, czy nie odwołano wlaśnie spotkania które mam zamiar podać. Na stronie 90minut nie było o tym wzmianki (w innych ligach, gdzie kolejki były odwołane info było widoczne), więc zatypowałem.
Teraz widze, ze jednak kolejke odwołano.

dlatego ...

liczone po 1.0 ? czy mogę podać typ zastępczy ?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
dlatego ...


liczone po 1.0 ? czy mogę podać typ zastępczy ?
W tej kolejce doszło do wyjątkowej sytuacji, spotkania w sporej ilości lig zostały przełożone/odwołane. Nie będziemy czekali na ich rozstrzygnięcia, dlatego można zastąpić je innymi typami np. z niedzieli.

W takiej sytuacji należy napisać nowego posta jako cytat swojego wcześniejszego posta konkursowego, a pod spodem z wyszczególnieniem, jaki mecz został odwołany i co typujemy w zamian.

Nie ma jednak takiego obowiązku, za odwołane typy będziemy liczyli zwroty jeśli ktoś nie chce podawać nowych typów.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
niektore spotkania zostaly przelozone z powodu zlego stanu boiska.zostana one podliczone pozniej normalnie?pzdr
Zdecydowano, że mecze III ligi lubelsko-podkarpackiej, które odbyły się trzy dni niż planowano rozliczamy normalnie.

Za spotkania III ligi małopolsko-świętkorzyskiej oraz innych spotkań, które nie odbyły się w planowanym terminie dajemy zwroty.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
4. Hetman Zamosc - OKS 1945 Olsztyn [2 liga wschodnia] | 1 - 1,70
źle napisałem kurs na to spotkanie (na pewno nie było to 1.70 coś powyżej 2.00). Obecnie jest (1:0 do przerwy) więc mam pytanie czy mogę zamienić ten mecz na jakiś inny? chce
 
Do góry Bottom