>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Typuj niższe ligi z Tobet" - Pytania, niezgodności

19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Prosze o usunięcie mojego posta z godz.13:59
ten z godz.14.00 jest poprawny ;)( zapomniene dodanie nazwy ligi w extra typie)
JEszcze raz przepraszam
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
1. Ruch Zdzieszowice - BKS Stal Bielsko-Biała under 2.5 @ 1.9 III Opolsko-Śląska
2. Rajfel Krasiejów - Pniówek Pawłowice Śląskie over 2.5 @ 2.0 III Opolsko-Śląska
3. Górnik Pszów - Rekord Bielsko-Biała @ 2.35 Śląska II
4. Polonia Łaziska Górne - LKS Czaniec @ 1.53 Śląska II
5. Jarota Jarocin - Polonia Słubice @ 4.20 II Zachodnia
Ekstra typ:
LZS Leśnica - Start Bogdanowice III Opolsko-Śląska
Over 2.5
3:1

Zapomniałem a nie chce sam zmieniać bo mnie posądzą o oszustwo jeszcze :]
pozdROWienia ????
 
maldini-25393 0

maldini-25393

Użytkownik
1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwalki [II Liga Wschód] | over 2.5 - 1,95
2. Mrągowia Mrągowo - Pogoń Łapy [III Liga - Podlasko-Warmińsko-Mazurska] | 1 - 1,62
3. Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków [III Liga - Małopolsko-Świętokrzyska]| over 2.5 - 1,75
4. Mazur Karczew - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola [III Liga - Łódzko-Mazowiecka] | 1 - 1,60
5. Pogoń Świebodzin - Vitrosilicon Iłowa [II Liga - Dolnośląsko-Lubuska] | 1 - 1,55

Extra Typ:

Korona Kożuchów - Odra Górzyca [IV Liga - Lubuska]
Typ: 1
Liczba bramek: over 2.5
Dokładny wynik: 5:1
Z informacji ze strony 90minut.pl wynika ze Odra Górzyca nie przyjechała na mecz do Kożuchowa, dlatego proszę o zmianę extra typu na następujący:

Pogoń 1945 Staszów - Sparta Dwikozy [IV Liga - Świętokrzyska]
Typ: 1
Liczba bramek: over 2.5
Dokładny wynik: 5:0
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mam taką samą sytuację jak użytkownicy powyżej.

Zmiana typu na:

Lechia II Zielona Gora - Orzeł Międzyrzecz [IV liga lubuska]
Typ: 2
Liczba bramek: over 2,5
Dokładny wynik: 1:4
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mecz Piasta Choszczno nie odbędzie się w tym tygodniu proszę więc o zmianę na następujący typ:
Huragan Morąg - Mrągowia Mrągowo - 1 - 1.62 [III Liga - Podlasko-Warmińsko-Mazurska]
 
erka 1

erka

Użytkownik
2. Polonia Nowy Tomyśl - Górnik Konin 1 1,42 [III kujawsko-pomorsko-wlk]
Polonia wygrala a zostalo mi odjete -10.
EDIT by Lalo: Poprawione ????
 
S 1

stres

Użytkownik
Podziekowania organizatorom, opiekunom i wszystkim zaangazowanym w konkurs. Ostatnia kolejke zagralem taktycznie bez typow. Kosztowalo mnie to spadek o 1 pozycje, ale z typami moglo byc gorzej. 5 miejsce cieszy. Wielkie dzieki za konkurs! Kawal dobrej roboty!
__________________
3 ms -Typy Dnia 06.09
1 ms - EUROBASKET 2009
3 ms - Uczta Pilkarska 2009/10 (Liga nr 1)
5 ms - Typuj nizsze ligi z Tobet.com
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
W kolejce nr 11 podliczajacy popelnil blad gdyz mecze Mazowsze Grojec-Pilica Bialobrzegi i Wulkan Zakrzew-Korona Gora Kalwaria sie odbyly (4 liga mazowiecka pld) odsylam na 90minut.pl z gory dz za poprawe wynikow

EDIT by Lalo: Poprawione, masz teraz -18.5 i o ile się nie myle to wskakujesz na miejsca premiowane, jednak aktualizacją tabeli zajmuje się TBM :spokodfhgfh:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W kolejce nr 11 podliczajacy popelnil blad gdyz mecze Mazowsze Grojec-Pilica Bialobrzegi i Wulkan Zakrzew-Korona Gora Kalwaria sie odbyly (4 liga mazowiecka pld) odsylam na 90minut.pl z gory dz za poprawe wynikow[/color]
Kiedy wybierałem daną ligę to tam tych meczów nie ma:

Link: http://www.90minut.pl/liga/0/liga4457.html
Dopiero po wejściu na link danej drużyny pojawiają się te wyniki.

Stąd też błąd u mnie, podałem typ zastępczy mimo, że mój mecz się odbył, chodzi o spotkanie z tej ligi:

http://www.90minut.pl/liga/0/liga4506.html

konkretnie mecz: Piast Choszczno - Dąb Dębno, który jednak się odbył więc typ zastępczy do meczu ktory się odbyl nie może być brany pod uwagę.

Wszystko zostanie poprawione, a TBM wrzuci zaktualizowaną tabelę.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ass jak wchodzisz na tą ligę : http://www.90minut.pl/liga/0/liga4457.html to ten mecz jest, tylko że nie w Kolejkce 13 - 24-25 października tylko w Kolejce 12 - 17-18 października ????
Wulkan Zakrzew
5-0 Korona Góra Kalwaria 31 października, 12:00 w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mazowsze Grójec
2-1 Pilica Białobrzegi 31 października, 11:00w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Ale na szczęście już wszystko wyjaśnione i koniec tematu :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ass jak wchodzisz na tą ligę : http://www.90minut.pl/liga/0/liga4457.html to ten mecz jest, tylko że nie w Kolejkce 13 - 24-25 października tylko w Kolejce 12 - 17-18 października ????
Wulkan Zakrzew
5-0 Korona Góra Kalwaria 31 października, 12:00 w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mazowsze Grójec
2-1 Pilica Białobrzegi 31 października, 11:00w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Ale na szczęście już wszystko wyjaśnione i koniec tematu :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
A widzisz, to tego nie wiedzialem. Nie wziąłem pod uwagę, że te mecze mogą być zaległymi i za to przepraszam.
Sytuacja wyjaśniona. Dobrze, że teraz, a nie po podaniu loginów do Tobet.com, dla jednych to dobrze, np dla mnie bo awansuje na 2 miejsce, dla innych gorzej np TBM, który spadnie na miejsce 3.
Nauczka na przyszlość, żeby przed ostatnią kolejką wszystko sprawdzać na 100%.

EDIT by Lalo: No i cześć :rolleyes: hehe ;D
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięzców - świetna zabawa, niestety popsułem ją sobie już w pierwszej kolejce podając typy na inny dzień ok. -50 okazało się nie do odrobienia ;) Mam nadzieję, że niebawem ruszy kolejna edycja bo zabawa była przednia ;)
 
Do góry Bottom