>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typuj z ibisem.

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
4.
18:00 Śląsk Wrocław -:- Wisła Kraków
powyżej 2.5 gola @ 1.77

fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 0:1
⛔ 10j

Powiedzmy sobie szczerze, ale Wisła obecnie prezentuje równy i najlepszy poziom w naszej lidze. Na początku sezonu nie wierzyłem w ten zespół, a teraz jestem miło zaskoczony i chętnie obejrzę ich kolejny mecz. Byli Wiślacy Sobolewski, Jop i Stolarczyk wprowadzili nowego ducha w tą drużynę i efekt jest piorunujący. Wasilewski z Sadlokiem świetnie trzymają linię obrony. Na lewej obronie błyszczy nam Rafał Pietrzak, który został powołany do kadry. W środku pola świetnie spisują się Kort oraz Kostal. Bashy też nie można niczego ujmować. No i najważniejsze to odblokowanie Ondraska, który ma na swoim już pięć goli. Wisła jest w mega gazie i udowodnia to w każdym spotkaniu. Zespół ten jest skuteczny i to co się nadarzy zamienia po prostu na gola. Dziś goście będą jednak musieli uważać w obronie, bowiem Śląsk pomimo tego, że wygląda na zablokowany zespół to ma kim straszyć w ataku. Mowa o Pichu, Piechu czy Robaku. Piech i Robak nie mieli jeszcze okazji zagrać razem, ale obaj panowie regularnie strzelają do bramek rywali. Spodziewam się dobrego i otwartego spotkania bowiem na takie widowisko stać obie drużyny. Wisła zapewne od samego początku rzuci się na swojego rywala i będzie dążyć do zdobycia bramki. Śląsk nie pozostanie dłużny i zapewne odpowie tym samym dlatego stąd typ na bramki.
5.
20:30 Lech Poznań -:- Piast Gliwice
Lech + obie strzelą gola @ 3.50

fortuna

Stawka: 10j
Wynik: 1:1
⛔ 10j

Piast Gliwice, które w poprzednim sezonie do ostatniej kolejki walczył o utrzymanie teraz miło nas zaskakuje swoją grą i wynikami. Goście po dwóch porażkach z rzędu odnieśli w końcu zwycięstwo wygrywając 3:1 z Cracovią. To zwycięstwo jednak nie powinno nikogo dziwić bowiem Cracovia to jeden z najsłabszych zespołów w naszej lidze. Drugie życie dostał Papadopulos, który ma już dwa trafienia oraz trzy asysty, swoje premierowe trafienie zaliczył Jorge Felix, który jest motorem napędowym Piasta. Gości stać tu na gola, bowiem Lech ma poważne problemy w obronie. Goście pokazali w spotkaniu z Jagiellonią i nawet grając w dziesiątkę z Legią, że są groźnym zespołem, i dziś zapewne to po raz kolejny zobaczymy. Lech po dobrym początku zanotował dwie porażki z rzędu. Ta z Wisłą Kraków była bardzo bolesna bowiem przy stanie 2:0 dla Kolejorza wydawało się, że jest już po meczu. W drugiej połowie Lech został w szatni przez co stracił cztery bramki, a mógł zdecydowanie więcej. Dziś piłkarze będą chcieli się zrehabilitować kibicom za tamtą. Lech na pewno jest tu faworytem i będzie musiał się sporo natrudzić aby odnieść zwycięstwo. Wierzę jednak, że gospodarze pokażą swoją siłę i odniosą ważną wygraną.

6.
18:30 Celta Vigo -:- Atletico
Atletico @ 1.81
Fortuna
Stawka: 10j
Wynik: 2:0
⛔ 10j

Minie trochę czasu zanim Celta zaskoczy i zacznie regularnie wygrywać. Gospodarze pod wodzą nowego trenera muszą przystosować się do nowego stylu jak i filozofii jaką chcę wprowadzić Antonio Mohamed. Celta jednak to dalej groźny zespół, a szczególnie w spotkaniach domowych. Takie nazwiska jak Aspas, Sisto czy Gomez robią duże wrażenie, ale pomimo tego wchodzę w wygraną gości. Atletico jeszcze nie weszło najwyższe obroty, ale pokazuje, że dalej jest solidną drużyną w defensywie oraz pewnie gra w ataku. Tu za zdobywanie goli mają być odpowiedzialni Costa oraz Girezmann. Tej dwójce pomagać mają min. Correa, Koke czy Saul. Atletico przyzwyczaiło już nas w poprzednim sezonie do skromnych wygranych oraz mocnej grze w defensywie. Tu zbyt wiele się nie zmieniło i ten sezon zapowiada się podobnie. Dziś jeśli Atletico odniesie zwycięstwo to zrobi to na pewno minimalnie. Po raz kolejny będziemy liczyć na przebłysk Costy czy Griezmanna, którzy zapewnią zwycięstwo gościom.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
7.
12:00 Levante -:- Valencia
Obie strzelą gola TAK @ 1.65
Fortuna
Wynik: 2:2
✅ 6.5j
Niedzielne granie w Hiszpanii zaczynamy od Derbów w Walencji. Goście nie tak wyobrażali sobie początek nowego sezonu, bowiem po dwóch kolejkach zdobyli zaledwie jeden punkt. Valencia, która się wzmocniła latem miała tu bić się o najwyższe cele, a jak na razie mamy słaby obraz gry drużyny gości. Dziś o punkty nie będzie łatwo z tego względu, że są to derby i gospodarze na pewno nie odpuszczą w tak ważnym spotkaniu, a dwa zespół Levante to wcale nie taki zespół do bicia. Paco Lopez trener gospodarzy pokazał charakter. W poprzednim sezonie przejmując zespół w marcu odniósł z klubem kilka zwycięstw, które pomogły klubowi w utrzymaniu się w La Liga. Typuje tu przynajmniej po jednej bramce dla każdej z ekip. Levante zrobi wszystko aby zatrzymać swojego rywala i z pewnością będzie dążyć do zwycięstwa, goście natomiast potrzebują jeszcze trochę czasu aby wpaść w właściwy rytm i być może wtedy wszystko ruszmy do przodu.
8.
16:15 Alaves -:- Espanyol
poniżej 1.5 gola @ 2.68
fortuna
Wynik: 2:1
⛔ 10j
Gdy spojrzymy na statystyki ostatnich bezpośrednich pojedynków pomiędzy oba klubami to ten typ nasuwa się sam. Alaves jeszcze w tym sezonie gola nie zdobyli, choć mieli ku temu okazje. Gospodarze grając u siebie zawsze bronili dostępu do swojej bramki i niekiedy wychodziło im to bardzo dobrze. Espanyol rozegrał bardzo dobry mecz z Valencią wygrywając 2:0. Goście dość nieźle zaczęli nowy sezon notując remis i wygraną. Dziś jeśli mają wygrać to zapewne minimalnie, a to dlatego, że Alaves słynie z niezłej gry w obronie i przez ten autobus trudno się przebić.
9.
20:45 Betis -:- Sevilla
powyżej 7.5 kartek @ 2.30
Unibet
Wynik: 8
✅ 13j
Niedziele w Hiszpanii to nie tylko derbowe spotkanie w Walencji, ale także ciekawy mecz w Sewilli gdzie o pierwsze w tym sezonie punkty postara się ekipa Betisu. Na to spotkanie zdecydowałem się jednak zagrać kartki. W ostatnich spotkaniach nie padało ich tak wiele jak to miało miejsce cztery czy pięć lat temu, gdzie sędziowie byli w stanie pokazać dziewięć kartek, a zawodnicy się nie oszczędzali. Tak jak wspomniałem Betis poszuka pierwszych punktów w sezonie, a rywal na to spotkanie jest idealny. Tu nie będzie odpuszczania i grania na 50%, jestem zdania, że zobaczymy tu walkę o każdy metr boiska bowiem Derby to Derby, trzeba pokazać kto panuje w mieście. Sędzia na to spotkanie wydaje się być idealny bo jest nim Gil Manzano, który nie dość, że podejmuje kontrowersyjne decyzje to na dodatek nie oszczędza kartek. Ten Pan miał okazję gwizdać w poprzednim sezonie spotkanie Sevilla-Betis zakończony wynikiem 3:5 dla gości i pokazał tam dziewięć kartek. Dziś liczę na podobny scenariusz bramkowy jak i kartkowy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
10.
20:45 Polska -:- Irlandia
over 2.5 gola @ 2.08
Fortuna
Wynik: 1:1
⛔ 10j
Ja na to spotkanie zdecydowałem się pójść w stronę bramek. Trener Brzęczek w spotkaniu z Włochami pokazał, że ma swój pomysł na tą drużynę i to mi się zaczyna podobać. Fajnie, że wchodzimy w nowoczesny futbol i swoją grę zaczynamy tworzyć od bramkarza. Niema głupiego wybijania na oślep, lecz staram się utrzymać jak najdłużej piłkę by tworzyć atak pozycyjny. Może nie zawsze to wyglądało kolorowo w spotkaniu z Włochami, ale praktyka czyni mistrza. Widać było, że naszym mocną stroną ma być gra z kontrataku. Tu na prawdę fajnie to wyglądało kilka razy. Dziś w składzie zapewne zobaczymy sporo rotacji. Od pierwszych minut zagra na pewno Szczęsny, który regularnie broni w Juventusie. Na lewą obronę powinien wskoczyć Pietrzak, który ma dobry sezon w Wiśle. Kamiński obok Glika. W środku widziałbym Góralskiego, a to z tego powodu, że z Irlandią trzeba zagrać ostrzej niż miało to spotkanie z Włochami. Kto za Kubę?. Może Wujo da mu kolejną szansę, a tak to chętnie zobaczyłbym Frankowskiego. No i to na co liczę najbardziej to gra na dwóch napastników. Tu mamy zobaczyć duet Milik-Piątek. Piątek w mega gazie co pokazał w pierwszych kolejkach Serie A. Milik ma zawsze problemy z golami w spotkaniach reprezentacji, ale to może Brzęczek na niego wpłynie jeszcze lepiej niż Nawałka i Arek zacznie w końcu ładować gole. Co słychać w ekipie gości?. Irlandia nie tak sobie wyobrażała początek Ligi Narodów gdzie ulegli wysoko Walii 4:1. Trener Irlandii na konferencji prasowej po meczu z Walią jako główną przyczynę porażki podał, że zabrakło w składzie podstawowych graczy. Na tym zgrupowaniu zabrakło m.in. Declana Rice, Jamesa McLeana, Shane Longa, Scotta Hogana, Seana Maguire oraz Robbie Brady&#39;ego. Dziś goście zapewne po raz kolejny wyjdą w okrojonym składzie i jest to szansa dla naszych napastników aby ukąsić rywala. Irlandia zapewne zagrozi naszej bramce kilka razy, ale czy zamieni te okazje na bramki?. Dodam, że Irlandczycy na ostatnich dziesięć spotkań strzelili zaledwie osiem goli. Mam nadzieje, że skuteczność naszych graczy jak i goście nie zawiedzie i zobaczymy tu trochę goli.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
11.
18:00 Piast Gliwice -:- Arka Gdynia
Piast @ 2.10
Fortuna
Wynik: 1:0
✅ 11j
Piast Gliwice, który w poprzednim sezonie bił się o utrzymanie w tym sezonie miło nas zaskakuje. Nie spodziewałem się, że Fornalik stworzy drużynę, która będzie prezentowała przyzwoity poziom. Pomimo porażek z Legia i Jagiellonią zespół ten w tych spotkaniach zagrał jak równy z równym. Dziś do Gliwic przyjeżdża Arka, zespół który nie zachwyca i nawet nie przemawia do mnie ich gra. Co prawda Arka miała kilka przebłysków w tym sezonie, ale o punkty z dobrze dysponowanym Piastem będzie im naprawdę ciężko. Gospodarze już z Tomaszem Jodłowcem, Martinem Konczkowskim czy Aleksandrem Sedlarem. Trener Fornalik będzie miał zatem większe pole manewru jeśli chodzi o zmiany i rywalizację w zespole, która wszystkim wyjdzie na dobre. Mam nadzieje, że przerwa nie wybiła gospodarzy z rytmu i dziś pokażą po raz kolejny swoją dobrą dyspozycje.

12.
20:30 Wisła Kraków -:- Lechia Gdańsk
Wisła @ 2.20
Fortuna
Wynik: 5:2
✅ 12j

13.
Wisła + over 2.5 gola @ 3.10
Fortuna
Wynik: 5:2
✅ 21j

14.
powyżej 5.5 żółtych kartek @ @.2.25
Fortuna
Wynik: 4
⛔ 10j


Wydawało się, że po odejściu Carlitosa zespół gospodarzy będzie wyglądało słabo i nie będzie komu strzelać bramek. Stało się jednak inaczej, po przyjściu nowych trenerów jak i graczy Wisła prezentuje najlepszy poziom w naszej lidze. Jest to zespół, który chce się oglądać, bo ich gra naprawdę się podoba. Za strzelanie bramek wziął się Ondrasek i na pewno niema zamiaru zaprzestać na sześciu trafieniach. W środku pola świetnie spisują się min. Basha, Kort oraz Kostal. Ten ostatni rozgrywa naprawdę bardzo dobre mecze. Wisła w tym sezonie straciła zaledwie trzy bramki, a to wszystko dzięki dobrej współpracy obrońców Pietrzaka, Wasyla i Sadloka. Za niedługo się okaże, że będzie to mur nie przejścia. Niestety dziś zabraknie Pietrzaka. Goście prezentują równą formę niemal od początku rozgrywek. Zespół ten jest skuteczny i dziś do Krakowa jedzie po zwycięstwo. Spodziewam się zatem wyrównanego spotkania, lecz przemawia do mnie gra Wisły, która jest bardziej wyrachowana. Na dodatek ostatnie nie miłe informacje odnośnie Łukasika i Lewnadowskiego mogą wpłynąć negatywnie na całą drużynę. Dziś w Krakowie spodziewany jest komplet widzów i to pokazuje, że futbol w tym mieście zaczyna się podobać. Kolejnym typem są kartki. Gdy spojrzymy na statystyki to gracze Lechii zbierają ich naprawdę sporo. Dziś również spodziewam się dużo walki jak i agresywnych wejść bowiem jest to w końcu mecz na szczycie. Mam nadzieje, że zobaczymy dobre widowisko przy którym nie będziemy się nudzić.

15.
18:30 Valencia -:- Betis
Valencia @ 1.72

fortuna
Wynik: 0:0
⛔ 10j

Valencia chyba nie tak wyobrażała sobie początek tego sezonu. Dwa remisy i porażka potwierdzają, że limit wpadek w tej rundzie został wyczerpany. Jestem zdania, że gospodarze potrzebowali tej przerwy reprezentacyjnej aby odbudować swoje morale i wejść w lepsze obroty. Rywal z którym się spotkają na pewno jest wymagający. Betis potwierdził swoją moc w poprzednim sezonie gdzie zajęli dobre wysokie dla siebie miejsce. Przed przerwą wygrali bardzo ważne dla Derby i zapewne dziś będą chcieli odnieść kolejne zwycięstwo i wykorzystać to, że Valencia jest zraniona. Pomimo tego idę w stronę Nietoperzy. Zespół ten w końcu odpali i myślę, że dziś nastąpi passa zwycięstw. Gospodarze niestety bez Garaya. Po raz pierwszy w tym sezonie w kadrze pojawia się Guedes. Na liście ponownie pojawił się Kondogbia. Środek pomocy wraca do tego co prezentował w poprzednim sezonie. Marcelino ma pomysł na ten zespół, a tak słaby początek mam nadzieje, że jest tylko chwilowy bowiem zaraz rusza Liga Mistrzów i wypadałoby wejść piętro wyżej aby strata punktów do rywali nie była tak duża.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16.
16:15 Real Sociedad -:- Barcelona
Real Sociedad podwójna szansa 1-1 @ 4.40
Fortuna
Wynik: 1:0, 1:2
✅ 34
FC Barcelona: ter Stegen; Semedo, Piqué, Umtiti, Jordi Alba; Rakitić, Sergi Roberto, Rafinha; Messi, Suárez i Dembélé
Real Sociedad: Rulli; Zaldua, Aritz, Moreno, Theo; Zubeldia, Illarramendi, Pardo, Zurutuza; Oyarzabal, Juanmi

Valverde chyba nie docenia potencjału ekipy Realu Sociedad. Druga linia na tak dobry zespół gospodarzy wygląda słabo. Roberto standardowo raz na prawej obronie raz w pomocy. Forma Rafinhi jest wielką niewiadomą, a Rakitic wiadomo potrafi odpalić choć też ma słabsze momenty.
Real Sociedad jest to w stanie wykorzystać i choćby nawet prowadzić do przerwy co w przypadku mojego typu wystarczy. Barcelona miała tu problemy zawsze i czuję, że dziś będzie podobnie!
Dodam, że pierwszą niespodziankę już dziś mamy, remis Atletico z Eibar 1:1. Czas na kolejne dwie..
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17.
18:00 Legia -:- Lech
powyżej 5.5 żółtych kartek @ 1.84

fortuna
Wynik: 4
⛔ 10j

Tego spotkania na pewno nie można nazwać klasykiem, bowiem obie drużyny są w mega beznadziejnej formie. Klasyk to był wczoraj w spotkaniu Wisły z Lechią, który świetnie się oglądało, to było to coś!.
Na początku miałem tego spotkania nie ruszać, wziąć kawę czy książkę i odpalić TV. Po chwili zastanowienia pomyślałem, że najlepszą opcją będą kartki. Tak jak wspomniałem obie drużyny są grubo pod formą i spodziewam się nudnego meczu. Wątpię w to aby któraś z drużyn miała się odkryć, tu będzie bardziej mecz taktyczny niż nawałnica na każda z bramek. Dlatego może piłkarze nie zawiodą i poskrobią się po nogach. Na to też liczę, gdyż kibice jak i piłkarze jak dobrze wiemy za sobą nie przepadają. Obie drużyny mają trenerów, którzy napędzają swoich graczy do walki o każdy metr. Sędzią tego spotkania będzie Stefański, który w pięciu spotkaniach pokazał 21 kartek. Sędzia ten nie przekroczył w tym sezonie jeszcze linii 5 kartek na mecz, ale mam nadzieje, że dziś piłkarze dadzą mu do tego powody.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19.
21:00 Club Brugge - Borussia Dortmund
Borussia @ 1.93
Fortuna
Wynik: 0:1
✅ 9.3j

20.
21:00 Galatasaray - Lokomotiw
Galatasaray @ 1.70
21:00 CZ Belgrad - Napoli
Napoli @ 1.63
AKO: 2.77
Wynik: 3:0, 0:0
⛔ 10j

21.
19:00 Inter -:- Tottenham
Tottenham z remisem @ 1.55
21:00 Monaco - Atletico
Atletico @ 1.86
AKO: 2.88
Wynik: 2:1, 1:2
⛔ 10j
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22.
19:00 Ajax -:- AEK Ateny
Ajax @ 1.38
21:00 Real Madryt - AS Roma
Real Madryt @ 1.31
AKO: 1.81
Fortuna
Wynik: 3:0, 3:0

✅ 8,1j

23.
21:00 Valencia -:- Juventus
Juventus @ 1.92
21:00 YG Bern -:- Manchester United
Manchester @ 1.70
Fortuna
AKO: 3.30
Wynik: 0:2, 0:3
✅ 33j

24.
21:00 Valencia -:- Juventus
Ronaldo gol @ 2.00
Fortuna
Wynik: brak
⛔ 10j


Moim zdaniem jest to bardzo dobry kurs na Portugalczyka. Gościa nikomu nie trzeba przedstawiać bo jest rozpoznawalny na całym świecie. Jak dobrze wiemy Ronaldo uwielbia Champions League i bije w nich wszelakie rekordy. Zespół Valencii jak i sam stadion jest mu dobrze znany podczas występów w Realu Madryt. Po wczorajszym hat-tricku Messiego zapewne będzie chciał udowodnić, że to są jego rozgrywki. Ronaldo w weekend strzelił dwie premierowe bramki dla Juventus i na pewno były to bramki ważne dla samego piłkarza. Sam Cristiano po tamtym spotkaniu powiedział &#39;&#39;Hejterzy mam nadzieje, że macie odpalone kalkulatory&#39;&#39;, to tylko może oznaczać, że maszyna ruszyła ale czy ruszyła na dobre?. Dowiemy się o 21!​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
25.
18:55 PAOK -:- Chelsea
Chelsea @ 1.73
Fortuna
Wynik: 0:1
✅ 7,3j


Co tu dużo pisać czy mówić. Chelsea jest tutaj faworytem do wygrania tego spotkania jak i do wygrania całej Ligi Europy. The Blues świetnie zaczęli ten sezon notując pięć wygranych w lidze. Co można zobaczyć nowego w grze Chelsea? . Zespół ten w końcu gra ofensywnie co przekłada się na dużą ilość zdobytych bramek. W świetnej formie jest Hazard, który notuje kosmiczne wyniki. Jednak to nie sam Belg wygrywa spotkania, na to pracuje cały zespół, który doskonale zaczyna się rozumieć. Sarri sam zapowiada, że chce wygrać te rozgrywki, a wejście w nie z odpowiednim impetem ma budzić strach u rywali. PAOK swój sezon zaczął od trzech wygranych w lidze, co też jest jakąś nadzieją kibiców przed tym spotkaniem. Jednak jestem zdania, że dziś zobaczymy różnice poziomu w piłce i i każdy wynik niż zwycięstwo gości będzie postrzegany w kategoriach sensacji.
Co do składów. W ekipie PAOK-u niedostępny jest jedynie Leo Matos. W ekipie Chelsea Maurizio Sarri nie będzie miał do dyspozycji Rubena Loftus-Cheeka. Nie wiadomo co z występami Emersona, Mateo Kovacić i Cesc Fabregasa. Dużo się piszę, że Chelsea ma dziś wyjść mocno odmienionym składem. Mam nadzieje, że do tego nie dojdzie, bowiem kibice gospodarzy na pewno stworzą piekło na trybunach, a do tego potrzebni są piłkarze, którzy szybko ostudzą nadzieje gospodarzy.
26.
21:00 Dudelange -:- AC Milan
Dudelange z remisem @ 4.95
Fortuna
Wynik: 0:1
⛔ 10j


Luksemburczycy zaimponowali w eliminacjach do LE pokazując, że nawet pomimo braku odpowiednich umiejętności piłkarskich walką i zaangażowaniem można awansować do fazy grupowej LE. Zdecydowałem się na ten typ po wtorkowych wpadkach w Lidze Mistrzów. AC Milan nie lubi raczej takich spotkań i jeśli ma tu odnieść zwycięstwo to na pewno się sporo namęczy. Jak dobrze pamiętam Milan w swojej karierze miewał już takie wpadki, a więc czemu dzisiaj nie miało by być podobnie?. Gospodarze po raz kolejny podstawieni mocno pod ścianą, ale tak jak napisałem wyżej, dzięki walce, zaangażowanie i determinacji są w stanie tu osiągnąć sukces w postaci remisu i sprawić wielką sensację.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
27.
18:00 Pogoń -:- Wisła Kraków
Wisła podwójna szans 2-2 @ 2.06
Fortuna
Wynik: 2:1
⛔ 10j


Typ raczej nie powinien nikogo dziwić. Pogoń obok zaraz Górnika Zabrze i Cracovii prezentują najsłabszy poziom w naszej lidze. Niestety prawda jest taka, że dni trener gospodarzy w Szczecinie mogą być już policzone i każda następna porażka sprawi, że obecny trener straci posadę. Pogoń dalej bez Frączaka i trudno się tu doszukać pozytywów ze strony gospodarzy. Ostatni sporo szumu się zrobiło wokół Wisły za sprawą jeden stacji telewizyjnej. Jednak nie wierzę w to żeby to miało wpływ na grę gości. Wisła obecnie to najlepszy zespół w naszej lidze, który obecnie obok Lechii zasługuje na pozycję lidera. Tu funkcjonuje wszystko, a trener gości ma fajny pomysł na tą drużynę. Fajnie, że udało mu się odbudować formę Ondraska i Boguskiego. Liniia pomocy również bardzo dobrze sobie radzi, nie pomijając obrony, która jest jedną z lepszych w naszej lidze. Nie zapominajmy, że kryzys kiedyś nadejdzie, ale czy słaba Pogoń jest w stanie urwać punkty Wiśle?. Jestem zdania, że nie, ale pomimo tego zagram bardziej asekuracyjnie stąd typ na podwójną szansę.

28.
21:00 Huesca - Real Sociedad
Real Sociedad @ 2.20
Fortuna
Wynik: 0:1
✅ 12j


Real Sociedad rozegrał bardzo dobre spotkanie z Barceloną i może mówić o sporym pechu nie zdobywając punktu z Blaugraną. Real w tamtym spotkaniu był zespołem lepszym, a gdyby tylko skuteczność nie zawiodła wynik był by zdecydowanie inny. Goście muszą uważać na beniaminka, bowiem gospodarze na początku sezonu zaprezentowali się dość nieźle. Real Sociedad musi zwrócić szczególnie uwagę na Gallara, który ma na swoim koncie trzy trafienia. Huesca będzie musiała sobie poradzić bez kontuzjowanych Aleksandar Jovanovicia i Rajko Brezancica. Goście dalej bez Adnana Januzaja, Diego Llorente, Martina Merquelanza i Sandro Ramireza. Gospodarze zapewne będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska, lecz jeśli Real Sociedad zagra odważnie i z takim zaangażowaniem jak w spotkaniu z Barcelona to powinni tutaj zainkasować trzy oczka.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
29.
18:00 Lechia Gdańsk -:- Zagłębie Lubin
powyżej 2.5 gola @ 1.90
Fortuna
Wynik: 3:3
✅ 9j


Na przeciwko siebie stają dwie ofensywne ekipy, które mają spory potencjał jeśli chodzi o ofensywę i mają kim straszyć. Lechia oraz Zagłębie są zaraz obok Wisły Kraków najlepszymi drużynami jeśli chodzi o skuteczność. Dzisiejszy mecz, a na pewno zwycięstwo w nim jednej z ekip pozwoli zbliżyć się do Krakowian i być może wskoczyć na pozycję lidera. Jeśli chodzi o składy to w obu ekipach niema większych absencji. U gospodarzy standardowo zabraknie Peszki, Mladenovića oraz Lipskiego. W ekipie goście nie zagrają Czerwiński i Tosik. Spodziewam się dobrego widowiska, bo myślę, że to spotkanie można nazwać hitem kolejki. Z jednej strony Paixao, który jest głodny goli, a po drugiej Tuszyński oraz Starzyński, który również wraca do swojej dobrej dyspozycji.

30.
20:30 Miedź Legnica -:- Legia Warszawa
Legia @ 2.48
Fortuna
Wynik: 1:4
✅ 14,8j


Obok takiego kursu na Legię nie można przejść obojętnie. Goście w spotkaniu z Lechem byli zespołem lepszy i nie pozwolili rywalowi na zbyt dużo. Pytanie tylko czy Lech jest tak słaby, czy Legia po prostu zaczyna się powoli odradzać. W ekipie gospodarzy panuje pełna mobilizacja jeśli chodzi o to spotkanie, lecz nic w tym dziwnego bowiem każdy chce u siebie pokonać Legię. Miedź jest od czterech spotkań niepokonana i dziś będzie chciała podtrzymać tą passę. Na brawa w zespole zasługuje min. Forsell, który jest liderem tej drużyny, lecz gdyby nie koledzy zapewne nie miałby tylu trafień na koncie. W ekipie gości do rezerw został odesłany Mączyński, nie wiadomo co z Pazdanem. Nie będe zdziwiony jak trener po raz kolejny postawi na dwójkę stoperów Wieteska-Jędrzejczyk. Stolarski na pewno musi poprawić swoją grę bo ostatnio miał dużo strat. Ciekawe czy do łask zostanie przywrócony Malarz. Lecz jak mawia klasyk &#39;&#39;zwycięskiego składu się nie zmienia&#39;&#39;. Dla Legii będzie to ciężka przeprawa jak każda w sumie w naszej lidze, lecz tak jak mówię tak wysoki kurs jest spowodowany formą Legii i nic w tym dziwnego. Legia jednak to dalej mocny zespół, który na początku się nieco pogubił, teraz wydaje się wszystko powoli wracać do normy i oby to udowodnili wieczorem na boisku.

31.
16:15 Celta Vigo -:- Real Valladolid
Celta @ 1.78
Fortuna
Wynik: 3:3
⛔ 10j


Po dość niezłym starcie, drużyna z Galicji gra jeszcze nierówno, ale pokazała w kilku spotkaniach, że ma spory potencjał i na pewno z niego dzisiaj skorzysta a okazja jest wyborna. Do Vigo przyjeżdża ekipa Realu Valladolid, która w tym sezonie gra słabo, a na dodatek nie zdobyła jeszcze bramki!. Mają na swoim koncie dwa oczka, ale to dzięki bezbramkowym remisom. Dla ekipy gospodarzy jest to mecz bardzo ważny bowiem po dwóch ostatnich nie powodzeniach jest okazja do przełamania się. Celta dziś w najmocniejszym ustawieniu oprócz zawieszonego za kartki Cabrala. Po stronie beniaminka kontuzjowani są Luismi i Verde. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie tu sporą niespodzianką.

32.
18:30 Getafe -:- Atletico
Atletico @ 1.89
Fortuna
Wynik: 0:2
✅ 8,9j


Atletico limit wpadek w tym sezonie już chyba wykorzystał. Ekipa Cholo nie może już sobie pozwolić w najbliższych tygodniach na jakąkolwiek stratę punktów z słabszymi zespołami, gdyż czołówka, które załóżmy zainkasuje trzy punkty odjedzie i ciężko będzie odrobić to. Atletico w tygodniu rozegrało ciężki mecz z Monaco, lecz wygrali go 1:2 i to zapewne wpłynie mocno na drużynę. Atletico w ostatnim czasie potrzebowało takiego zwycięstwa. Drużyna Getafe w tym sezonie w meczach domowych nie straciło jeszcze gola, a więc goście muszą być mega skuteczni jeśli chcą osiągnąć dla siebie korzystny rezultat. Liczę tu na przebłysk Costy i Griezmanna, którzy mają coś do udowodnienia.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
33.
18:00 Górnik Zabrze -:- Jagiellonia
obie strzelą gola @ 1.65
Fortuna
Wynik: 1:2
✅ 6,5j


Przykro to pisać, ale Górnik Zabrze nawet w połowie nie jest tą samą drużyną co w zeszłym sezonie. Teraz gołym okiem widać ile temu klubowi dawali Kądzior czy Kurzawa. Górnik nie wzmacniając się latem strzelił sobie w stopę, bowiem młodzi zawodnicy potrzebują jeszcze ogrania i zbierania doświadczenia, który być może zaowocuje w przyszłości. W tym spotkaniu idę w stronę goli. W tej kolejce pada ich mnóstwo, ale w Zabrzu liczę, że każda z drużyn strzeli przynajmniej raz do bramki rywala. Górnik nie gra tak zachwycająco jak w poprzednim sezonie, ale stwarza sobie sytuacje. Brakuje tych stałych fragmentów czy gry z kontry z której Górnik słynął w poprzednim sezonie, a teraz to wszystko runęło. Największa bolączką też jest skuteczność, a sam Angulo jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu. Trener Brosz robi co może, i szuka najlepszej alternatywy, ale oby z tym szukaniem nie było za późno bowiem w tej kolejce swoje mecze wygrali min. Pogoń i Cracovia, a Górnik ma tylko dwa punkty przewagi nad rywalami. Górnik dziś dalej bez Hajdy i braci Wolsztyńskich, nie wiadomo z Żurkowskim. Jagiellonia gra ostatnia nie równo, ale ich sytuacja kadrowa jest zdecydowanie lepsza od tej z Zabrza. Goście nie mają problemu ze zdobywaniem goli czy też z grą na wyjazdach, dlatego o ich gola nie powinniśmy się martwić. Jaga dziś bez Romanchuka i Wójcickiego. Reasumując obie drużyny potrzebują dzisiaj punktów dlatego spodziewam się niezłego widowiska z strzelonymi golami.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
36.
15:00 Ol. Elbląg -:- Śląsk Wrocław
Śląsk @ 1.51
16:00 Dzierżoniów -:- Jagiellonia
Jagiellonia @ 1.17
16:00 H.Morąg -:- Zagłębie Lubin
Zagłębie @ 1.36
AKO: 2.40
Fortuna
Wynik: 0:3, 0:1, 3:2
⛔ 10j
37.
20:30 GKS Katowice -:- Pogoń Szczecin
Pogoń @ 2.15
Fortuna
Wynik: 1:1
⛔ 10j
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
38.
20:00 Athletic -:- Villarreal
obie strzelą gola TAK @ 1.85
Fortuna
Wynik: 0:3
⛔ 10j
39.
22:00 Valencia -:- Celta Vigo
powyżej 2.5 gola @ 1.66
22:00 Sevilla -:- Real Madryt
powyżej 2.5 gola @ 1.43
AKO: 2.37
Fortuna
Wynik: 1:1, 3:0
⛔ 10j
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
40.
22:00 Girona -:- Betis
powyżej 2.5 gola @ 2.16
Fortuna
Wynik: 0:1
⛔ 10j


Na przeciwko siebie stają drużyny, które nie boją się grać w piłkę i co najważniejsze prezentują ofensywny styl grania. Girona w ostatnim spotkaniu zatrzymała Barcelonę i dziś zapewne poszuka trzech punktów w spotkaniu z Betisem. Goście zanotowali ostatnio dwa bezbramkowe remisy, ale w ostatniej kolejce zremisowali z Athletic 2:2 i można powiedzieć, że w tamtym spotkaniu wrócili z piekła do nieba, bowiem już po kilkunastu minutach gry przegrywali 0:2. Gospodarze mogą dziś liczyć na swojego najlepszego strzelca, którym jest Stuani, a ma na swoim koncie już pięć trafień. Obie drużyny przystąpią do tego spotkania w najmocniejszych zestawieniach, dlatego spodziewam się otwartego spotkania z dużo ilością goli.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
41.
20:30 Legia Warszawa -:- Arka Gdynia
Legia @ 1.63
Fortuna
Wynik: 1:1
⛔ 10j
42.
20:30 Legia Warszawa -:- Arka Gdynia
Legia + over 1.5 gola w meczu @ 1.85
Fortuna
Wynik: 1:1
⛔ 10j


Arka Gdynia po mimo wygranej z Lechem Poznań dalej mnie nie przekonuje swoją grą. To Lech gra słabo, dlatego też można napisać, że w tamtym spotkaniu dlatego gospodarze byli górą Goście grają nie równo i nie potrafią złapać odpowiedniej stabilizacji formy. Jedynym plusem jest dobra dyspozycja Janoty, który odbudował się w Gdyni i potwierdza to w każdym spotkaniu. Jednak sam zawodnik meczu nie wygra, a na Legię, który właśnie wraca do gry to zdecydowanie za mało. Legia w miniony weekend pewnie pokonała Miedź 1:4 oraz ostatnio wygrali na Łazienkowskiej z Lechem 1:0. Legia w obu spotkaniach była zespołem lepszym i te trzy punkty w każdym z tych dwóch spotkań po prostu należały im się. Jestem ciekaw na kogo postawi trener gospodarzy, bowiem Legia podobnie jak Arka w tygodniu rozegrali swoje spotkania w ramach PP. Tam doszło do kilku roszad w składzie i nie będę zdziwiony jak wszyscy pewnie tutaj, że zobaczymy ten sam skład co w spotkaniu z Lechem i Miedzią. Legia ma znowu kim straszyć bo do dobrej dyspozycji wracają Carlitos, Szymański, Cafu czy choćby nawet Kucharczyk. Arka w przeszłości potrafiła sprawić Legii problemy, ale były to raczej spotkania pucharowe. Legia ma tutaj rachunki do wyrównania, a z formą do której wraca powinni po tym meczu dopisać sobie kolejne trzy oczka.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
43.
18:30 Eibar -:- Sevilla
Sevilla @ 2.35

fortuna

Wynik: 0:3
✅ 13.5j

Jak najbardziej popieram typ na Sevillę. Goście w ostatnich dniach w mega formie. Pewnie pokonali Levante 2:6 i kilka dni temu rozbili u siebie Real Madryt 3:0. Sevilla pomimo słabego początku wraca do swojej formy do której przyzwyczaili nas już dawno. Świetną pracę wykonuje cała drużyna, które pracuje na korzystny wynik. Na dodatek w świetnej formie jest Andre Silva oraz Ben Yedder.
44.
16:15 Barcelona -:- Athletic
Athletic strzeli gola @ 1.90

fortuna
Wynik: 0:1
✅ 9j

Barcelona swoją grą nie powala na kolana, a Valverde po ostatnim spotkaniu zarzucił swoim graczom brak zaangażowania. Ma tu trochę racji, bowiem Barcelona zlekceważyła swojego rywala i to bardzo mocno. Ja jednak Idę w bramki drużyny gości. Barcelona od początku sezonu ma spore problemy w defensywie. Pokazały to ostatnie spotkania ligowe jak i mecz z PSV, choć tutaj Barcelona zachowała czyste konto. Pique popełnia sporo błędów, Valverde niema zmiennika dla Alby, a rotacje pomiędzy Sergi Roberto-Semedo nie pomagają drużynie. No i najważniejsze, na treningu poważnej kontuzji nabawił się Umtiti, który jutro na pewno nie zagra i być może przerwa potrwa kilka miesięcy. Barcelona zostanie z trójką środkowych obrońców – Piqué, Lengletem i Vermaelenem. Athletic mając w swoim składzie Muniaina, Williamsa czy Garcie są w stanie ukuć tutaj Barcelonę.
45.
15:30 Piast Gliwice -:- Górnik Zabrze
Piast @ 1.90
Fortuna
Wynik: 1:0
✅ 9j

46.
20:30 Wisła Kraków -:- Korona Kielce
Wisła + over 2.5 gola w meczu @ 3.35
Fortuna
Wynik: 0:1
⛔ 10j

47.
16:00 Huddersfield -:- Tottenham
Tottenham @ 1.57
Fortuna
Wynik: 0:2
✅ 5.7j

Udanej soboty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom