>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typuj z ibisem.

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
14:30 Southampton -:- Arsenal
59. Arsenal @ 1.83
Unibet

60.
14:30 Brighton -:- Chelsea Chelsea @ 1.48
18:00 Cagliari -:- Napoli Napoli @ 1.43
20:45 Levante -:- FC Barcelona Barcelona @ 1.26
AKO: 2.68
Unibet

15:30 Śląsk Wrocław -:- Korona Kielce
61. obie strzelą gola @ 1.71
62. powyżej 2.5 gola @ 1.96
Unibet

Zmiana trenera przed przerwą zimową czy to dobry pomysł zarządu Śląska? Śląsk po raz kolejny jest ewidentnie bez formy, a na dodatek szczęście również ich omija. Zespół, który ma naprawdę spory potencjał w pomocy i ataku nie potrafi tego wykorzystać. Dziś jeśli chcą mieć spokojne święta muszą pokonać swoich rywali. W grze na pewno za wiele się nie zmieni ponieważ dotychczasowym trenerem został Paweł Barylski, asystent trenera Pawłowskiego. Gospodarze dziś bez Cholewiaka, lecz nie wiadomo co z Celebanem. Korona zawiodła w spotkaniu z Wisłą Płock, ale dalej trzyma równy poziom. Niestety na wyjazdach nie spisują się tak dobrze jak w spotkaniach domowych, ale to samo tyczy się Śląska, który u siebie nie potrafi od kilku spotkań zdobyć nawet punktu. Kielczanie do dzisiejszego spotkania przystąpią w najsilniejszym możliwym zestawieniu, dlatego spodziewam się po nich pressingu i dążenia do szybko zdobycia gola. Mam nadzieje, że gospodarze odpowiedzą tym samym, a szczęście w końcu się do nich uśmiechnie i również zaaplikują rywalowi kilka goli, bowiem obie drużyny, które mają problem w obronie, mają natomiast kim straszyć w ataku.
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Lech Poznań
63. powyżej 2.5 gola @ 1.84
Unibet


Pierwszym typem na to spotkanie miała być wygrana Lech, lecz gdy zobaczyłem ile absencji jest po stronie Kolejorza to wstrzymałem się od tego typu. Lech co prawda wygrał swoje ostatnie ligowe spotkanie, ale do idealnej formy jeszcze daleko droga. Nawałka ma swój pomysł, ale teraz w tych dwóch spotkaniach chce tylko zapunktować i spokojnie przygotować się do wiosny. Po stronie gości nie zagrają Darko Jevticia, Macieja Gajosa oraz Tomasza Cywki (urazy). Możliwe, że odpoczną Kamil Jóźwiak i Thomas Rogne. Jak ktoś wspomniał nie wiadomo co z Makuszewskim, który i tak jest daleko od swojej formy z poprzedniego sezonu. Bardzo możliwe, a raczej nie ma wyjścia, że Nawałka postawi na młodego Klupś, który już w poprzednim sezonie miał okazję pokazać się nam z dobrej strony. Zagłębie wydawało się, że po zmianie trenera ruszy do przodu. Niestety było to tylko chwilowe i zespół ten wygrał z Miedzią i zremisował w Krakowie. Potem niestety przyszła seria porażek, która trwa do dziś. Sędziowie i system VAR również im nie pomaga, tak jakby wszyscy chcieli spuścić ich z ligi. Gospodarze muszą pokazać teraz charakter i siłę. Udowodnić, że zasługują na grę w ekstraklasie, a rywal jak i trener rywali jest do tego najlepszą okazją. Myślę, że w Sosnowcu możemy spodziewać się goli i to dużo. Gospodarze w spotkaniach domowych regularnie strzelają rywalom gole. Lech gdy tylko ma dobrze nastawione celowniki robi to podobnie. Martwi mnie fakt w jakim stanie jest murawa w Sosnowcu?. Ponieważ w nocy jak i obecnie pada śnieg na Śląsku...


 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Miedź -:- Lechia
64. obie strzelą gola @ 1.62
Ew. wygrana: 14.26
65. powyżej 2.5 gola @ 1.85
Ew. wygrana: 16.28
66. obie strzelą + powyżej 2.5 gola @ 2.08
Ew. wygrana: 18.3
Fortuna
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Pogoń Szczecin -:- Śląsk Wrocław
70. Pogoń @ 1.90
71. powyżej 2.5 gola @ 1.96
72. Pogoń powyżej 1.5 gola @ 1.98
Unibet
20:30 Zagłębie Sosnowiec -:- Legia Warszawa
73. Legia @ 1.50
74. Legia powyżej 1.5 gola @ 1.55
Unibet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Arka Gdynia -:- Wisła Płock
75. Arka @ 2.37
Unibet
18:00 Piast Gliwice -:- Jagiellonia
76. powyżej 2.5 gola @ 1.90
Unibet

20:30 Wisła Kraków -:- Lech Poznań
77. powyżej 2.5 gola @ 1.84
78. Lech @ 2.15
Unibet
19:30 Girona -:- Getafe
79. obie strzelą gola @ 2.05
Unibet

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Korona Kielce -:- Miedź Legnica
80. Korona @ 1.80
81. Korona powyżej 1.5 gola @ 1.86
Unibet

18:00 Lechia Gdańsk -:- Górnik Zabrze
82. Lechia @ 1.53
Unibet

13:00 Betis -:- Eibar
83. Betis @ 1.83
Unibet

84.
16:15 Atletico -:- Espanyol Atletico @ 1.42
13:30 Arsenal -:- Burnley Arsenal @ 1.22
AKO: 1.73
Unibet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
SIERPIEŃ 2018
Podane Typy: 28 Wygrane: 14 Przegrane: 12 Zwrot: 2 Skuteczność: 53% ✅
Jednostki postawione: 280j Jednostki zwrócone: 278,95 Zysk/Strata: 1,05 ⛔ Yield: - 0,37 ⛔
WRZESIEŃ 2018​
Podane Typy: 50 Wygrane: 23 Przegrane: 27 Zwrot: brak Skuteczność: 46% ⛔
Jednostki postawione: 500j Jednostki zwrócone: 495,3 Zysk/Strata: 4,7 ⛔ Yield: - 0,94 ⛔
PAŹDZIERNIK 2018​
Podane Typy: 57 Wygrane: 33 Przegrane: 24 Zwrot: brak Skuteczność: 57,89% ✅
Jednostki postawione: 570j Jednostki zwrócone: 635,5 Zysk/Strata: 65,5 ✅ Yield: 11,49 ✅
LISTOPAD 2018
Podane Typy: 41 Wygrane: 16 Przegrane: 25 Zwrot: brak Skuteczność: 39,02 ⛔
Jednostki postawione: 410j Jednostki zwrócone: 331,85j ⛔ Zysk/Strata: -78,15j ⛔ Yield: 19,06j ⛔
GRUDZIEŃ 2018
Podane Typy: 85

Wygrane: 33
Przegrane: 51
Zwrot: brak
Skuteczność: 38,82% ⛔
Jednostki postawione: 850
Jednostki zwrócone: 598,2 ⛔
Zysk/Strata: -251,8 ⛔
Yield: -29,62 ⛔

PODSUMOWANIE 5 MIESIĘCY SIERPIEŃ 2018 - GRUDZIEŃ 2018
Podane Typy: 261
Wygrane: 119
Przegrane: 142
Zwrot: 2
Skuteczność: 45,59% ⛔
Jednostki postawione: 2610
Jednostki zwrócone: 2339,8 ⛔
Zysk/Strata: -270,2 ⛔
Yield: -10,35 ⛔

Do końca roku zostało jeszcze parę spotkań, ale ja już dziś odpuszczam i daje sobie tydzień wolnego. Mam nadzieje, że osoby, który tu zaglądały korzystały tylko z tych dobrych typów.
Wielki dzięki za polubienia oraz podbijanie reputacji, która motywuje!
Liczba wejść w temat również robi wrażenie: 18014! (106 postów)
A teraz życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego nowego roku 2019!
Ps. mam nadzieje, że do usłyszenia w styczniu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Manchester City :-: Liverpool
4. obie strzelą gola @ 1.54
Unibet


Liverpool jest w PL zespołem, który traci najmniej goli. Moim zdaniem każdy mur jest do zburzenia, a trzech punktów poszukać musi tu Guardiola, który tak naprawdę goni rywala. Obrona City przeżywa ostatnio gorsze chwile bowiem regularnie gospodarze tracą gole. Tak zła passa to na pewno dobry moment żeby The Reds coś ustrzelili. Mam tylko nadzieje, że nie będą to piłkarskie szachy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Espanyol :-: Leganes
5. Espanyol @ 2.00
Unibet


Każda zła seria czy ta passa musi się kiedyś skończyć. Oczywiście mam tu na myśli piłkarzy gospodarzy, którzy nie potrafią wygrać od 11 listopada 2018 roku. Espanyol po kilku kolejkach wyrastał nam na czarnego konia rozgrywek, lecz w pewnym momencie coś się zawaliło i nikt nie potrafi tego odbudować czy naprawić. Mam nadzieje, że przerwa świąteczna, która jest już z nami sprawi, że gospodarze w końcu postawią krok na przód. Ten bój nie będzie łatwy bowiem Leganes nieźle sobie radzi pomimo tego, że do swojego rywala traci dwa oczka. Goście przeżywają ostatnio dobre momenty i zapewne będą chcieli dalej podtrzymać dobrą passę bez porażki. Liczę jednak na przebudzenie Papużek i na skromne zwycięstwo. W zespole gospodarzy niedostępny jest Esteban Granero. Nie wiadomo czy do gry będzie gotowy podstawowy środkowy obrońca Mario Hermoso. Z kolei w drużynie Leganes nie zobaczymy aż czterech piłkarzy. Są to: Alexander Szymanowski, Ezequiel Muñoz, Michael Santos czy Ruben Perez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Alaves :-: Valencia
6. remis @ 3.25
Unibet


Wiem jak bardzo ciężko typuje się remisy, ale czemu miało by to nie wejść?. Valencia w tym sezonie jest cieniem zespołu z poprzedniego sezonu. Drużyna ta nie zachwyca tak swoją grą a na dodatek brakuje im szczęścia. Nietoperze są zespołem, który w tym sezonie zaliczył już dziesięć remisów. Co prawda wygrali w ostatniej kolejce, ale to zwycięstwo nie było przekonujące i niczym nie zachwycili swoich kibiców, którzy już mają dość trenera Marcelino. Na dodatek goście dzisiaj bez Goncalo Guedes i Geoffrey Kondogbia. Wykluczeni z powodu kartek są Carlos Soler i Jose Gaya. Niepewny gry jest za to Francis Coquelin. Alaves to nieprzewidywalny zespół, który potrafi postawić się każdemu, a szóste miejsce w ligowej tabeli nie jest wcale przypadkiem. Gospodarze bez Rodrigo Ely, natomiast za kartki pauzować będą Ruben Duarte i Mubarak Wakaso. Ciężko powiedzieć jak obie drużyny będą wyglądały po tej przerwie, ale myślę, że nie za wiele się tu będzie działo i obie drużyny podzielą się punktami.
20:45 Huesca :-: Betis
7. Betis @ 2.25
8. obie strzelą gola @ 1.76
Unibet

Huesca po mimo ostatniego miejsca w ligowej tabeli potrafi się postawić swoim rywalom i walczyć o każdy punkty. Na tym stadionie ciężko wywieźć punkty mieli min. Real Madryt, Villarreal czy Getafe. Gospodarze natomiast w ostatnich spotkaniach ligowych regularnie trafiają do siatki rywala i liczę, że dziś również to zrobią. Betis obok Alaves to czarny koń rozgrywek La Liga. Moim zdaniem lepiej wygląda Betis, który gra fajny ofensywny futbol przyjemny dla oczu. Goście myślę, że wiedzą, że to spotkanie nie będzie należało do łatwych i będą musieli zostawić sporo zdrowia na boisku aby wywieźć stąd korzystny dla siebie wynik. Mam nadzieje, że Betis pomimo straty gola strzeli ich po prostu więcej i z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko. W szeregach Hueski z powodu kontuzji zabraknie Luisinho. Nie wiadomo co z Juan Aguilera oraz Serdar Gurler. U gościzabraknie Junior Firpo ii Sidnei
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Eibar :-: Villarreal
9. obie strzelą gola @ 1.67
Unibet


Eibar w spotkaniach domowych notuje bardzo dobre wyniki i przy obecnej dyspozycji gości raczej nie wróżę nic im dobrego. Lecz po przerwie świątecznej role mogą się tu odwrócić co pokazały min. wczorajsze i piątkowe spotkania. Spróbuję zatem bezpieczniejszą opcję i zagram, że obie drużyny strzelą gola.

18:30 Real Madryt :-: Real Sociedad
10. Real Madryt @ 1.42
Unibet


Chciałoby się napisać, że Real Madryt limit wpadek w tym sezonie już wykończył, ale niestety rzeczywistość jest inna. Nie wierzę jednak w to, żeby dziś Królewscy mieli przegrać bądź zremisować. Gospodarze nie dość, że muszą gonić czołówkę to na dodatek za plecami czują oddech taki drużyn jak Betis, Alaves czy Getafe. Kurs na kolana nie powala, ale czego można się spodziewać po bukach.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Sporting Gijon :-: Valencia
12. Valencia @ 1.85
Unibet


Trudno się doszukać pozytywów w grze Valencii, ale wiem jedno, że jeśli Nietoperze nie podołają to głowa Marcelino na pewno poleci. Jest to dobry mecz na przełamanie i poprawienie nastrojów. Typ podaje już dziś, lecz wam radzę poczekać do oficjalnych składów czy też powołań na ten mecz.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Sporting Gijon :-: Valencia
12. Valencia @ 1.85
Unibet

Trudno się doszukać pozytywów w grze Valencii, ale wiem jedno, że jeśli Nietoperze nie podołają to głowa Marcelino na pewno poleci. Jest to dobry mecz na przełamanie i poprawienie nastrojów. Typ podaje już dziś, lecz wam radzę poczekać do oficjalnych składów czy też powołań na ten mecz.
Bramkarze: Neto, Jaume;
Obrońcy: Garay, Gayà, Diakhaby, Piccini, Vezo, Lato;
Pomocnicy: Parejo, Soler, Wass, Račić, Cheryshev, Ferran, Kangin;
Napastnicy: Rodrigo, Gameiro, Batshuayi.
Wygląda to całkiem nieźle. Brakuje kontuzjowanych Coquelina, Kondogbii oraz Guedesa. Na listę powołanych wracają Gayà oraz Soler
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 Girona :-: Atletico
13. obie strzelą gola @ 2.28
14. powyżej 2.5 gola @ 2.48
Unibet
20:30 Getafe :-: Valladolid
15. powyżej 2.5 gola @ 2.60
Unibet

20:30 Villarreal :-: Espanyol
16. obie strzelą gola @ 1.75
Unibet

21:30 Real Madryt :-: Leganes
17. obie strzelą gola @ 1.88
Unibet

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom