>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Brajana

B 0

brajan

Użytkownik
Witam, na forum udzielam się od niedawna i spróbuję swoich sił w osobnym temacie.
Pierwszy typ:
Astralis vs mousesports
Typ: Astralis 1.67 lvbet ⛔⛔

Następny mecz Astralis vs Mouse i myślę, że po powrocie Device gra Duńczyków powinna się odmienić. Z Denisem nie wyglądali źle, ale Device to chyba najbardziej istotny zawodnik w Astralis i po jego powrocie powinniśmy zobaczyć to do czego zwykli nas przyzwyczaić Duńczycy. Z kolei w eliminacjach mousesports nie zachwycało, co prawda wygrali wysoko mecz z Renegades, ale przegrali z SS oraz z C9, oba te zespoły są gorszymi drużynami od będącego w formie Astralis. Ciężko powiedzieć w jakiej obecnie formie znajdują się Duńczycy, ale myślę, że sam powrót snajpera pozwoli im powrócić do dawnej gry i wygrają z myszkami, które w dotychczasowych meczach nie pokazywali gry pozwalającej na pokonanie Astralis nawet jeśli od dłuższego czasu grali w osłabieniu i teraz postarają się o powrót na zwycięskie tory.
Cloud 9 vs G2
Typ: C9 1.91 lvbet ⛔
 
B 0

brajan

Użytkownik
Dzisiaj sporo wyrównanych spotkań, ale już pierwszy rozgrywany mecz rzucił mi się w oczy. Do tej pory w eliminacjach i turnieju dużo można było zarobić na zespole z Rosji, ale wydaje mi się, że ten czas już minął. Wczoraj porażka z Faze, która akurat wstydu nie przynosi, ale rozmiary były bardzo duże, bo aż 16-3 i wydaje mi się, że dzisiaj mouse, które jest w bardzo dobrej formie przede wszystkim za sprawą oskara, który gra świetnie także powinno pokonać Vege, co prawda nie w takim stosunku jak zrobiło to wczoraj Faze, ale powinni dać radę
Mousesports vs Vega Squadron
Typ: Mousesports 1.32 sts ✅
Mousesports -3.5 1.70 sts ✅
Navi vs Liquid
Typ: Simple +21.5 zabójstw 1.85 sts ✅
 
B 0

brajan

Użytkownik
Mecz pomiędzy Astralis, a fnatic. Gra Duńczyków nie przekonuje, co prawda wczoraj wygrali z North, jednak nie było to przekonujące zwycięstwo i mecz mógł pójść w obie strony. Fnatic wygrało wczoraj z VP, jednak nie jest to żaden wyczyn. Do tej pory oba zespoły mają na koncie bilans 1-1, jednak w przegranym meczu znacznie lepiej zaprezentowali się Szwedzi grając przeciwko Faze i po takim kursie myślę, że warto zagrać
Fnatic vs Astralis
Typ: Fnatic 2.02 sts ✅
North vs Big
Typ: North -4.5 1.65 sts ⛔
 
B 0

brajan

Użytkownik
Faze vs SK, czyli najlepszy mecz jaki możemy obecnie zobaczyć w csie. Faze w tym turnieju powoli wchodzi na najwyższy poziom i stopniowo poprawia swoją grę. SK jak mówił coldzera trenowało z felpsem dwa dni, ale po tym co narazie pokazują nie wydaje mi się to przeszkodzą i jak wyobrażam sobie, że mogą grać jeszcze lepiej to myślę, że mogą wygrać tego majora, ale do tego jeszcze daleka droga. Skupiając się na tym meczu myślę, że obie drużyny są w dobrej formie, ale mając z tyłu głowy to, że SK potrafiło wygrać z będącym w świetnej formie mouse i sądząc po słowach najlepszego zawodnika na świecie z każdym dniem powinni grać coraz lepiej. Dużo zależeć będzie także od Niko, a ten zawodnik często spala się w ważnych meczach. Mimo wszystko uważam, że będzie to wyrównany mecz, z którego zwycięsko wyjdą Brazylijczycy, a kurs jest naprawdę kuszący.
Sk Gaming vs Faze
Typ: Sk Gaming 2.02 sts ⛔
+26.5 rundy 1.70 sts ✅
 
B 0

brajan

Użytkownik
10 minut do meczu, w którym przegrany żegna się z turniejem. C9 narazie fantastycznie w eliminacjach i słabo w głównym turnieju pokonując jedynie Virtus Pro. Astralis póki jednak gra bardzo słabo, według mnie jeszcze gorzej niż Cloud 9 i myślę, że nie wejdą do playoffów. Jeśli nie dzisiaj to przegrają jutro, ale po tym co do tej pory pokazują uważam, że nie wygrają z Amerykanami, dlatego zagram na nich, ponieważ są zespołem, w którym każdy gra na podobnym, wysokim poziomie.
Do tego próbuję też over autimatica najrówniejszego do tej pory w ekipie Amerykańskiej autimatica, który zawsze wykręca wynik około 20 fragów, a myślę, że dzisiejszy mecz powinien być w miarę wyrównany z końcowym zwycięstwem C9. Stewie przeplata dobre mecze ze słabymi, a na tarika, na którego zamierzałem postawić nie ma zakładu, więc spróbuję over autimatica.

Cloud9 vs Astralis
Typ: C9 1.75 sts ✅
autimatic +20.5 zabójstw 1.70 sts ⛔
Liquid vs Vega
Typ: Liquid 1.85 sts ⛔
Nitro +19.5 zabójstw 1.90 sts ⛔
SK vs Gambit
Typ: Gambit +3.5 rundy 1.80 sts ⛔

 
B 0

brajan

Użytkownik
Monaco vs Lyon
Typ: poniżej 2.5 bramki 2.20 sts ⛔
Real vs Leganes
Typ: Leganes hc +2.5 1.60 sts ✅
Mertens vs Wozniacki
Typ: Mertens hc +1.5 seta 1.62 sts ⛔
Mertens 2.60 sts ⛔
 
B 0

brajan

Użytkownik
Atalanta vs Juve
Typ: +1.5 bramki w meczu 1.45 sts
Swansea vs Arsenal
Tyo: Swansea hc +1.0 1X 1.55 sts
AKO: 2.25

West Ham vs Crystal Palace
Typ: +2.5 bramki w meczu 2.15 sts

Huddersfield vs Liverpool
Typ: Liverpool hc -3.5 rożnego 2.05
 
B 0

brajan

Użytkownik
Cloud9 vs MiBR
Typ: 1 mapa - C9 2.25 lvbet ⛔
Legia Warszawa vs Spartak Trnawa
Typ: Over 9.5 rożnych 1.80 lvbet ✅
Cloud9 vs MiBR
Typ: 2 mapa - C9 3.20 lvbet ⛔
Legia Warszawa vs Spartak Trnawa
Typ: Under 3.0 1.92 lvbet (0:1 18 minuta) ✅
 
B 0

brajan

Użytkownik
Bate vs HJK
Typ: Bate 1.98 lvbet (45 minuta) ⛔
Liquid vs MiBR
Typ: 1 mapa - Liquid 1.67 lvbet ✅
Ajax vs Sturm Graz
Typ: Under 3.0 1.77 lvbet ✅
Ajax vs Sturm Graz
Typ: Sturm Graz +2.0 handicap 1.88 lvbet zwrot
Ajax vs Sturm Graz
Typ: Ajax under 2.5 2.02 lvbet(17 minuta 1:0) ✅
Celtic vs Rosenborg
Typ: Under 3.0 1.70 lvbet (23 minuta) ⛔
Liquid vs MiBR
Typ: 2 mapa - MiBR 3.15 sts (przy 7:3 dla Liquid) ⛔
Mouse vs Fnatic
Typ: 1 mapa - Over 26.5 rundy 1.86 lvbet ✅
Typ: 2 mapa - Over 26.5 rundy 1.90 lvbet ✅
Typ: 3 mapa - Over 26.5 rundy 1.90 lvbet ⛔
 
B 0

brajan

Użytkownik
Huessler vs Bagnis
Typ: 2 set - Huessler 2.8 lvbet ⛔
I lżej
Typ: Huessler 6.1 lvbet ⛔
Ebden vs Young
Typ: 2 set - Young 2.55 lvbet ⛔
Molde vs Laci
Typ: Under 3.5 1.82 lvbet (14 minuta 1:0) ✅
Chorwacja vs Serbia (piłka wodna)
Typ: Under 16.5 1.80 lvbet ✅
Atalanta vs Sarajewo
Typ: Under 3.0 2.10 lvbet (28 minuta) ⛔
Subotnica vs Sparta
Typ: Under 3.5 1.70 lvbet (12 minuta) ✅
Norrie vs Chardy
Typ: 2 set - Norrie 2.2 lvbet ✅

Sevilla vs Ujpest
Typ: Under 5.5 1.83 lvbet (45 minuta 3:0) ✅
Typ: Under 5.0 2.55 lvbet (45 minuta 3:0) ✅
 
Do góry Bottom