>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy by Piatddz

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Hej. Na forum jestem 11 lat i postanowiłem wrócić do obstawiania. Gram głównie piłkę nożną i tenis. Stawki będą w jednostkach od 1 do 10. Wszystkie kupony gram naprawdę, prawie zawsze w bukach internetowych tj. Unibet, Betsson czy Bah. Statystyki raz w miesiącu.
LIPIEC
#1 Wimbledon - panowie
Novak Djokovic - Rafael Nadal Typ: Nadal @1,9 ⛔ 3:2
Unibet Stawka: 2j
Zapowiada się dzisiaj długi mecz na Wimbledonie w walce o finał. Nadal jest zdecydowanie lepszy fizycznie obecnie niż młodszy ale jeszcze niedawno kontuzjowany Djokovic. Hiszpan gra tutaj najlepszy statystycznie turniej w życiu. Poza ostatnią pięciosetówką z Del Potro, nie stracił seta i wyglądał bardzo pewnie przy swoim serwisie. Djokovic też gra tutaj solidnie, więc na pewno Rafa nie wygra łatwo ale pokazał dużo słabych momentów w meczu z Nishikorim. Praktycznie cały pierwszy i drugi set w tym meczu to same błędy, po prostu Japończyk popełnił ich dużo więcej. Stawiam tutaj na Nadala, skoro buk proponuje równe kursy.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#2 Mistrzostwa Świata
⚽ Belgia - Anglia Typ: Belgia powyżej 1.5 @1,88 ✅ 2:0
Unibet Stawka: 3j +2.64j
Krótko bo nie ma czasu. Anglia w zmienionym składzie. Żadna z drużyn nie będzie tutaj grać zachowawczo, ostatnia szansa żeby zagrać wielki mecz na mundialu. Belgia dużo większy ogień w ofensywie. Powinni wsadzić dwie bramki Anglikom, którzy mieli mniej odpoczynku i grali ciężką dogrywkę z Chorwacją.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#3 Mistrzostwa Świata
⚽ Francja - Chorwacja Typ: Francja @1,95 ✅ 4:2
Unibet Stawka: 3j +2.85j
Bez zbędnego kombinowania. Cały świat dzisiaj kibicuje Chorwatom i nie ma w tym nic dziwnego. Chorwacja wygrywała mecze przygotowaniem fizycznym, walecznością ale i też dużą ilością szczęścia. Dwa razy rzuty karne i raz gol Mandzukica w dogrywce. W finale przeciwko Francji, myślę że tego szczęścia zabraknie i wygra po prostu lepszy zespół. Francuzi grali mecze doskonałe jak ten z Argentyną czy Urugwajem i wyciskali trudne zwycięstwa z Belgią. Mieli więcej czasu na odpoczynek i spędzili dużo mniej czasu na boisku. Te ciągłe dogrywki po prostu muszą się jakoś odbić na reprezentacji Chorwacji. A z drużyną z takim środkiem pola gdzie gra Kante i Matuidi to musi oznaczać porażkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#4 WTA Gstaad
???? Lara Arruabarrena - Marketa Vondrousova TYP: Arruabarrena +2.5 @1,86 ⛔ 3-6 3-6
Betsson Stawka: 3j
Przed nami najbardziej bezsensowny okres w całym sezonie tenisa. Powrót na mączkę, zaraz po tygodniach gry na kortach trawiastych, tylko po to by już za moment przeskoczyć na korty twarde i zostać tam już do końca sezonu. No nic ale trzeba cos z oferty wybrać i ja stawiam dzisiaj handi na Hiszpankę. Lara to zawodniczka, która dużo łatwiej zmieni szybko swój styl gry na nawierzchnie ziemną. Jest to jej ulubiona nawierzchnia i styl gry ma przystosowany właśnie do takich kortów. Voundrusova uderza bardzo mocno i nie miałbym wątpliwości kto by wygrał na każdej innej nawierzchni, jednak na mączce w Gstaad stawiam, że Arruabarrena swoim bieganiem i lobami wyprowadzi Czeszkę z równowagi i zacznie uderzać out za outem. Nie wiem czy Hiszpanka wygra cały mecz, ale liczę na dużo błędów Markety i przynajmniej jeden set wysoko wygrany przez Larę co załatwi sprawę kuponu.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#5 ATP Newport
???? Bjorn Fratangelo - Tim Smyczek Typ: Smyczek @1,72 ✅ 3:6 6:2 4:6
Betsson Stawka: 3j +2,16j
Nie wiem może ja czegoś tutaj nie wiem albo nie rozumiem, ale Fratangelo z ostatnich 10 spotkań wygrał zaledwie jedno. Jest końcówka sezonu trawiastego, a on wygrał tylko jedno spotkanie z Japończykiem Moriyą. H2H miażdzące na korzyść Smyczka. 5 bezpośrednich spotkań i 5 zwycięstw Tima. Kursy strasznie podejrzanie wysokie na Smyczka dlatego gram lekko, ale w normalnych warunkach to się nie ma prawa inaczej skończyć niż wygraną Tima.
#6 ATP Newport
???? Donald Young - Vasek Pospisil Typ: Powyżej 22.5 @1,81 ⛔ 6:7 1:6
Betsson Stawka: 3j
Mecz dwóch rozczarowań tego sezonu. Obaj panowie absolutnie bez formy i ciężko tutaj wskazać zdecydowanego faworyta. Mecz na trawie, obaj przyzwoicie serwują, właściwie to tylko to im teraz zostało. Liczę na trzysetowy mecz albo chociaż dwa tie breaki.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#7 Kwalifikacje Liga Mistrzów
⚽ Legia Warszawa - Cork City Typ: Legia powyżej 2.5 @2,39 ✅ 3:0
Betsson Stawka: 3j +4,17j
Legia u siebie w pucharach a Legia na wyjeździe to dwie różne drużyny. W Irlandii trochę pomęczyli się z ogórkami, ale u siebie już powinno być z górki. Przeciwnicy nie mają nic do stracenia więc pewnie będą grali otwartą piłkę. Typ ryzykowny ale jestem w stanie uwierzyć, że Legia nawet grając piach jest w stanie strzelić trzy bramki Irlandczykom.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#8 NBA Summer League
???? LA Lakers - Portland Trail Blazers Typ: Lakers OT@1,75 ⛔ 73:91
Betsson Stawka: 3j
Lakers bronią tytułu z zeszłego roku. Daje im to przewage psychologiczną. Jeśli chodzi o walory sportowe to liczę na niesamowitego w ostatnich dniach Josha Harta. Średnio w tegorocznym Summer League rzuca 24.2 punktu na mecz, a świetnie uzupełnia go Mikhailiuk, który wczoraj z Cavs rzucił 31 punktów w tym aż 6 trójek. Liczę, że ten duet powstrzyma dzisiaj Blazers, chociaż na pewno łatwo nie będzie, szczególnie na tablicy.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#9 ATP Bastad
???? Henri Laaksonen - Matteo Berrettini Typ: Berrettini 2:0 @1,85 ⛔ 6-2 6-2
Betsson Stawka: 4j
Laaksonen to challangerowiec, od kilku lat dalej nie przebił się do setki. Ostatni sezon wyjątkowo słaby, kiedy wydawało się, że zaczyna pukać do pierwszej 100 to stracił głowę i zaczął przegrywać z ogórkami po kolei. Berrettini gra ostatnio bardzo dobrze. Podczas Wimbledonu wyeliminował Jacka Socka, który przecież wygrał ten turniej w deblu. Wczoraj wykończył po świetnym meczu Leonardo Mayera po trzech setach no i... ja tu nie widzę Henriego Laaksonena. Bardzo bym się zdziwił jakby napsuł krwi Włochowi.
Edit: Co tutaj się stało to ja nie mam pojęcia..
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
#12 ATP Newport
???? Nicolas Mahut - Jason Jung Typ: Mahut 2:0 @2,12 ⛔ 0:2
Unibet Stawka: 5j
Po wczorajszym meczu, można było zauważyć, że Mahut tutaj czuje się prawie jak za swoich najlepszych występów na kortach trawiastych jak np. w Hertogenbosch. Jung osiąga dobre wyniki, ale gra dość prosty tenis. Moim zdaniem nie poradzi sobie z tak wolejującym Francuzem.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Eh początek nie wyszedł tym razem i dość szybko mi się odechciało. Podliczę później a teraz startuje od nowa ze świeżą głowa. Statystyki raz w miesiącu. Stawki w jednostkach tak samo. Narazie małe stawki, na spokojnie.
Wrzesień 2018
#17 Liga Narodów
⚽ Dania - Walia Typ: BTS @2,04 ⛔ 2:0
Unibet 2j
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Witam, dzisiaj obudziłem się z wielka ochotą do powrotu do bukmacherki I podawania typow. Jedziemy od nowa. Planem jest podawanie typow przez cały rok I regularne podsumowania. Podsumowanie raz w miesiącu a stawki w jednostkach od 1 do 10. Większe imprezy będą miały osobne statystyki. Obecnie będą to MŚ w piłce ręcznej I Australian Open. Kupony z tymi zdarzeniami beda mialy osobne oznaczenia w kolorze.
Australian Open

MŚ w piłce recznej
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #1 WTA Hobart
???? Sofia Kenin - Anna Karolina Schmiedlova 6:3 6:0
Typ: Kenin -3.5 @1,82 ✅
▶ Stawka: 3j Unibet +2,46j

KUPON #2
ATP Sydney
???? Gilles Simon - Alex De Minaur 3:6 2:6
Typ: Simon +1.5 seta @1,7 ⛔
▶ Stawka: 3j Unibet
KUPON #3 WTA Sydney
???? Ashleigh Barty - Petra Kvitova 6:1 5:7 6:7
Typ: Kvitova @1,75 ✅
▶ Stawka: 4j Unibet +3j

KUPON #4
ATP Auckland
???? Cameron Norrie - Tennys Sandgren 4:6 2:6
Typ: Norrie @1,72 ⛔
▶ Stawka: 4j Unibet
 
Do góry Bottom